PDA

View Full Version : Малко помощ ?!



render360
09-10-2009, 23:39
Хей хора,отскоро сам в сайт-а гледам си помагате та реших да си дигна 1вата тема 8-)

Ако някой може да ми каже хубави магазини в София за суичери,кецове и тем подобни.Бях малко в US и сам позабравил нещата.Има ли някой нов добър магазин ала бала ?Ако има пишете горе доло какви са цените там и сайтче и тем подобни.Много ще сам ви благодарен :) :) :grin:

machoka
09-11-2009, 00:07
Има един магазин Sky City му викат, мнол е фьешън има всичко )

xianglin
09-11-2009, 00:11
еми яки суичъри можеш да си намериш в един магазин на ''Парчевич" мисля, че беше или някъде там- ''Парчевич'', ''Неофит Рилски''.... нещо такова иии мисля, че магазина се казваше Анти стар. Много яки модели за около 50 кинта. Иначе кецове- Sabotage на Патриарха или в CCS, друго... Corporide ( Хан Аспарух 53), Голямата Insomnia на 6ти септември мисля че беше, Boardshop е на Шишман ( и Boardshop i Insomnia са на улици, които са преки на Графа), след тва по Гурко като тръгнеш имаш 3 магазина пак за кецове- малката Insomnia, Park и още един, а на Гурко и Васил Левски до Старбъкс кафе има един магазин за кецове - Fabric, също по Гурко към стадиона има още един магазин Breakpoint. ааа и по Патриарха около 9 ФЕГ има няколко магазина. По Графа също има и магазин на Rip Curl, там също има кецове. Ооо сетих се и за един магазин на Васил Левски ( вървиш надолу, така че стадиона да ти се пада от дясната страна) та от лявата страна на улицата има един малък магазин Radical се казва. Аа и в Лозенец е Бас ( www.bas-bg.com ) Ем аз за тва се сещам.... дано да съм помогнала :)
ПС: за други уеб страници не се сещам, мисля че на Sabotage беше www.sabotagebg.com но не съм сигурна. :)

render360
09-11-2009, 15:38
Да много мерси,от голяма помощ ми дойде :-D :-D
Machoka за магазин питам не за Mall-ove 8-)
Информиран сам иначе за 3те най-големи-City Center Sofia,Sky City,Mall of Sofia,и сега некав нов ще има Serdika Center ли както се казваше там.Айде много мерси иначе хора :grin: :grin: :D

iv4oiv
11-06-2009, 23:23
рендер360,
щом си бил в щатите - забрави да си хареаш нещо тук. Освен ако си супер непретенциозен. Тук 99% са китайски или турски боклуци. Дори марковите магазини в които плащаш по 200-300 лева за нещо са ментета или такива неща които не са се продали на запад. Щатите са най доброто място в света за пазаруване на дрехи. По добре си купувай от интернет. Колкото и да е странно в БГ дрехите са 2 пъти по скъпи отколкото в Германия или Англия примерно. И поне 3-4 пъти по скъпи от Щатите.