PDA

View Full Version : Айде сега... правилно ли е???



mechtaq_za_teb
09-11-2009, 05:56
Здравейте... пак ви пиша.
Накратко, за тези които не знаят, с приятелят ми се разделихме... заради караници и охладняване на чувствата от негова страна. В продължение на няколко дни ту ми казва, че се събираме, ту че няма смисъл... колебае се. Както и да е... това вече ми е на заден план. Разбрах, че се зарибява с други момичета... а на мен ми казва:само да съм те видял с някого!
Хаааааааааааааа
Ами сега? Викам си, така или иначе ми разби сърцето, що пък той да се зарибява, а аз да стоя и да се самосъжалявам? Не мога ли и аз като него? Връзка почти година... ей така рухна. Ако не направя нещо и аз ще рухна.
Не мога да го разбера... разнообразие ли иска... иска да види как ще му е без мен ли? Аз пък що да не видя как ще ми е с някой друг? Какво мислите?

LadyDi
09-11-2009, 06:06
Мисля, че е време да започнеш сама да си взимаш решенията в живота.
Ако ти се доходи до тоалетната, пак ли нас ще питаш? В отделна тема?

Aicken
09-11-2009, 06:10
няма смисъл да продължаваш с тоя човек , личи си че е гомнар

rozovsluncho
09-11-2009, 06:11
ЛейдиДи защо се заяждаш пак.. :?

Според мен трябва да продължиш без него!Не ти трябва такъв човек на главата,от личен отпи знам!Сега ще ти забрани едно утре друго и току виж ще стоиш само с него и няма да имаш право да излизаш и с приятелки!По-добре от сега му кажи,че неискаш да си с него,защото колкото повече отлагаш толкова по-силни могат да станат чувствата ти и накрая пак ще си с него и ще се измъчваш и самосъжеляваш :)

LadyDi
09-11-2009, 06:20
ЛейдиДи защо се заяждаш пак.. :?

Не се заяждам, но това е третата или четвърта тема в рамките на няколко дни от авторката, в която ни пита едва ли не какво чувства. Ние не можем да знаем какво чувства тя, а още по-малко - той. Как да знаем дали иска разнообразие. Не я познаваме, за да й кажем дали евентуално не му е писнало от нея.
Хайде стига. Другите теми бяха що годе смислени, но тази е пълна глупост. Зов за внимание ли е? Или просто й е скучно?

valdesbg
09-11-2009, 06:23
Имах по друго мнние за авторката. Ама с тия 1000 теми за два дена.... :?

Лейди, споко, то ако не кажеш добра дума независимо от темата значи се заяждаш и си предубедена. Или си хейтърка...

:-D

LadyDi
09-11-2009, 06:27
Имах по друго мнние за авторката. Ама с тия 1000 теми за два дена.... :?

Лейди, споко, то ако не кажеш добра дума независимо от темата значи се заяждаш и си предубедена. Или си хейтърка...

:-D
Че аз СЪМ хейтърка! Винаги съм се гордяла с това!!! :)

rozovsluncho
09-11-2009, 06:32
Не съм казала,че някой е предубеден или хейтър или както там го наричате!

Не мислите ли,че тя просто е объркана и иска съвет..на никой няма да му е приятно да пита нещо и да започват груби коментари,но все пак аз явно незнам предисторията с темите и може и да бъркам :)

Josefinne
09-11-2009, 06:34
Извинявай, това призив към мъжката част на форума , да започнат да те зарибяват ли е или какво?
Ако ти бях приятелка, щях да ти кажа, директно да забравиш за него, да не му се обаждаш, да се държиш хладно с него и тотално да го изхвърлиш от живота си.
Ако иска да се върне, да лази по корем поне месец преди това. И все пак, сигурна съм, че ще ти е по-добре без него.
Айде със здраве, както се казва 8-)

LadyDi
09-11-2009, 06:39
Не съм казала,че някой е предубеден или хейтър или както там го наричате!

Не мислите ли,че тя просто е объркана и иска съвет..на никой няма да му е приятно да пита нещо и да започват груби коментари,но все пак аз явно незнам предисторията с темите и може и да бъркам :)
Бъзиках се с това за хейтърите. Знам какво си казала. Просто ти обясних, че не се заяждам просто щото няма какво да правя. Порови назад да видиш цялата история с раздялата - 2 или 3 теми са.

fire_cat
09-11-2009, 06:44
Няма смисъл да си с него, щом така се колебае. Продължавай напред.

FromAutumToAshes
09-11-2009, 06:56
Много правилно мислиш

lipsvashh_mi
09-11-2009, 07:03
Мисля, че е време да започнеш сама да си взимаш решенията в живота.
Ако ти се доходи до тоалетната, пак ли нас ще питаш? В отделна тема?
и аз това щях да попитам...за всяко най-дребно нещо ли ще се допитваш до непознати и ще искаш съвети,които кой знае колка са компетентни ? :?

valdesbg
09-11-2009, 07:05
и ще искаш съвети,които кой знае колка са компетентни ? :?

Алооо тука дипломи имаме някои хора. Вие като нямате - ваш си проблем :-D

mechtaq_za_teb
09-11-2009, 09:23
Съжалявам за многото поредни теми... объркана съм страшно много.

Crazytu
09-11-2009, 09:27
Той е продължил напред, направи и ти така и го забрави .. :wink:

kindergarden
09-11-2009, 09:28
абе мацка стига си позволявала да те тъпче някакво говедо :? стягаш се и забравяш за него :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

mynichka09
09-11-2009, 09:47
Ако не направя нещо и аз ще рухна.
Именно,затова продължавай напред и спри да мислиш за него

Hilary_
09-11-2009, 10:17
"Аз пък що да не видя как ще ми е с някой друг?"

Това е решението на всичките ти мъки авторке .. ;-)

pwnage
09-11-2009, 10:48
Имах по друго мнние за авторката. Ама с тия 1000 теми за два дена.... :?

Лейди, споко, то ако не кажеш добра дума независимо от темата значи се заяждаш и си предубедена. Или си хейтърка...

:-D
Че аз СЪМ хейтърка! Винаги съм се гордяла с това!!! :)

Ше се влюбвам аз :)

cinderella_gugutka
09-11-2009, 10:52
ем кво да ти кажа-ако искаш да се зарибяваш с други,направи го.ако още си искаш това мом4е,опитай се да си го върнеш.ако искаш да го забравиш,еми забрави го.живота си е твой-ти решаваш кво да правиш с него

mechtaq_za_teb
09-11-2009, 11:00
ем кво да ти кажа-ако искаш да се зарибяваш с други,направи го.ако още си искаш това мом4е,опитай се да си го върнеш.ако искаш да го забравиш,еми забрави го.живота си е твой-ти решаваш кво да правиш с негоИма ли смисъл да казвам, че искам да съм с него и бих направила всичко, но това всичко едва ли ще ми помогне и може би трябва да престана все аз да оправям непоправимото. Безразличие...ако размисли, размисли. Ако ли не, жалко ... но не и за всичко хубаво, което сме имали, защото наистина беше хубаво.

pwnage
09-11-2009, 11:22
Мисля, че е време да започнеш сама да си взимаш решенията в живота.
Ако ти се доходи до тоалетната, пак ли нас ще питаш? В отделна тема?

Може да ни хейтне и да напише в отделна тема,че няма да ни каже кво иска да ни пита :)

LadyDi
09-11-2009, 11:25
Мисля, че е време да започнеш сама да си взимаш решенията в живота.
Ако ти се доходи до тоалетната, пак ли нас ще питаш? В отделна тема?

Може да ни хейтне и да напише в отделна тема,че няма да ни каже кво иска да ни пита :)
Не бих се учудила. Толкова е трудно да си извадиш старата тема и да пишеш там...

desitybe90
09-11-2009, 17:37
az imah po4ti su6tiq problem spx i az kato bif6iq mi zapoznah da se zaigravam i namerih n6 dosta po-dobro ot nego,opitai i ti ;)

machoka
09-11-2009, 17:45
Честито, завършихте успешно първа стъпка от наръчника 'превръщам се в курва'... за авторката това, разбира се.

Ама толкова детско мисленееее, верно че сме тийн форум, ама то па на 10 да сте... :?

pwnage
09-11-2009, 19:14
Рече и отсече :smt006

dreaml1nd_
09-11-2009, 19:21
Аз мисля, че Ти знаеш отговора :grin:

Прави, каквото смяташ за правилно, а той да си говори каквото иска и да си ходи където иска

sasha_90
09-11-2009, 20:27
Достатъчно те е разигравал.Край!Продължи напред сама.

tuzaro
09-11-2009, 20:41
предлагам да пробваш с момиче майна.

EritYy
09-11-2009, 20:45
нещо като моето положение :razz:
еми той си иска хем свободата,хем да има човек до себе си -аз поне така го разбирам :oops:

Shashavaaa
09-11-2009, 20:48
Ти ако искаш да видиш как ще ти е с някой друг или просто да се эарибяваш с някого,щеше да го направиш,а не да пишеш тука.Приятелят ти пък ако искаше да е с теб просто щеше да бъде и ти нямаше эа всяко нещо,което ти се случва в личния живот да тичаш във форума эа мнения.Що не си седнеш на эадника и не решиш САМА какво да направиш в собствения си живот?3а сега е ясно,че си негова пионка.Това само мога да кажа като мнение от прочетеното.

sulley
09-11-2009, 20:56
Няма смисъл да се вреш при други момчета само,за да му натриеш носа.Да ходи да се натиска,с който иска,трябва ли да те сърби още?

ivakavlad
09-11-2009, 21:39
Тегли му една и си живей живота

zxcvbnmasdfghjkl
09-11-2009, 22:00
какво ти пука за мнението му,как ще ти забранява да се занимаваш с други като не ходите вече (а той-да)че това е най-малко СМЕШНО :? :? смятааай...

Monina
09-12-2009, 12:47
НЕ започвай да правиш, това което той прави. Продължи напред и остави живота да те завърти. Каквото е писано да се случи, повярвай ми - ще се случи. Глупаво и посредствено е да разпитваш какво прави, зашо, с кой и как. Да не говорим, че се самонараняваш. Гледай напред, всичко ще се нареди. :) :booooomb: Аз бих направила така.

gabiiTu
09-12-2009, 21:10
Ае къв ти е вече на теб нали сте се разделили :wink: Вече никакъв не ти е ,че да ти казва дали да се зарибяваш с някой или не 8)

leko_otkachena
09-13-2009, 00:45
Мисля че е време да го отпишеш.Явно ОГРАНИЧЕН тип!!! (не се обиждай)

guinessgirl
09-13-2009, 20:37
всеки си поема по собствения път.

mOBSCENE
09-14-2009, 11:58
Да ти имам глупавото мислене!Човече ние ли трябва да ти наливаме здрав разум?!
Не се ли сети ,че той неможе да ти казва какво да правиш и с кой да го правиш?! 8-)
Зарязал те е и въпреки това ти казва какво да правиш? :lol:
Ти достойнство имаш ли?! :shock: 8-)

LoveRetroMusic
09-14-2009, 12:50
Явно те мисли за собственост, ама и ти 'зарибявай' тогава ще има интрига. xD