PDA

View Full Version : Your Happy Stories



Monina
09-11-2009, 08:31
Разкажете вашите щастливи любовни историй и преживявания. :) :booooomb:

FromAutumToAshes
09-11-2009, 08:39
Ми ако нямаме такива кво правим :lol:

Monina
09-11-2009, 08:41
Тогава - не пишете в темата. :) :booooomb:

zabraniavamsi
09-11-2009, 08:44
всяка една минита е щастлива за мен с мойто момче :) все се забавляваме нещо,и си измосляме нещата които правим да ни правят щастливи и весели.

Scouser
09-11-2009, 09:12
Много хубава темичка, ама навява тъжни спомени в мен, като се сетя за хубавите историйки с моята бивша.. Е, ще разкажа как се запознахме, понеже беше най-хубавият миг в моя живот. :) Миналият Ноември, като всяка събота имахме мач, на полувремето тренера ни се скара понеже не играхме нищо и не ни позволи да се приберем в съблекалнята, а останахме на терена. Тогава забелязах едно много сладко момиче да гледа постоянно в мен, тя ми махна с ръка. 2-то полувреме си оправихме играта и вкарахме гол, с който победихме. После излязох от стадиона да се прибирам вкъщи и я видях, момичето което така невинно гледаше в мен, ме чакаше. Отидох при нея и не знаех какво да правя. Тя ми каза следните думи: "Много сте добър, господине" , а аз гледах като ударен от гръм, понеже не знаех какво става. После излязохме и наистина си прекарвахме чудесно, бяхме заедно. Сега не е така и тя не е идвала на стадиона от половин година.. :( :(

vikipf
09-11-2009, 09:50
Любовни ли трябва да са, че аз за тази част от миналото си не искам да говоря.

Иначе ми беше много яко като спах в градинката пред Бургаската гара след Spirit-a. Или като ни качиха на стоп в едно камионче за разнасяне на бира и така от Иракли до Обзор. Също и като си мих зъбите в 6 часа в тоалетната на един бар и едно момче ме попита: "Твърде късно или твърде рано?" :D А аз му отговорих със сапунена уста :D
От това море може само хубави неща да разказвам. : )

FromAutumToAshes
09-11-2009, 10:05
Е щом може и нелюбовна може и аз да се включа xD ...

Да на спирита и аз си изкарах много яко 1во че си празнувах рд-то на третата вечер ииии меко казано се икзъртих... :D Но кулминацията беше, когато единия отиде по нужда в една от еко тоалетните и го затискахме за около минута 2 .. През цялото време той не спря да блъска и да крещи "ПУСНЕТЕ МЕ ТУКА ИМА РЯДКО" :lol:

Scouser
09-11-2009, 10:07
^ :-D

Hilary_
09-11-2009, 10:11
хааах мии на 31.12.07г .. му казах, че го Обичам ии като по чудо беше споделено .. хах но за мен това не е "щастие" най - малкото, защото сега сме разделени .. :wink:

.. с него ми бяха и малкото хубави спомени .. е предполагам, че скоро няма да има такива .. :)

Re5peC7
09-11-2009, 14:28
ммм..спомням си когато я видях за първи път, не беше много направена, най-обикновенна, даже да си призная малко не ми допадна, но с времето си свикнахме и си се грижа за нея все още. Вече се е поразкрасила значително, даже бих казал, че е станала голяма крассавица и си я поддържам редовно естествено: бензин,гуми,масла... 8-)

Kukumqvka
09-11-2009, 14:35
Моята история тръгва от едно напиване .. ако не бяхме пийнали,нямаше да се случи нищо.Хубав рожден ден беше.25 август,завинги в сърцето :D .

Sh@d0w
09-11-2009, 14:36
Имам история..но не е хубава :?

InternetTroll
09-11-2009, 14:56
хааах мии на 31.12.07г .. му казах, че го Обичам ии като по чудо беше споделено .. хах но за мен това не е "щастие" най - малкото, защото сега сме разделени .. :wink:

.. с него ми бяха и малкото хубави спомени .. е предполагам, че скоро няма да има такива .. :)

- Обичам теее!
- Ъъъ, добре.

http://planetsmilies.net/grinning-smiley-9515.gif

3oPuTy
09-11-2009, 14:58
Ооо имам много готини случки с бивши гаджета :)

1.Миналата година на морето с компанията стояхме в апартамента и по едно време тогавашния ми приятел ми вика "Слънце айде да се разходим,че тук ми е скучно!" и аз естествено се съгласих :) Беше почти полунощ,а ние отидохме до един безлюден плаж близо до Кранево :) На мен ми стана студено,защото бях с няк'ви къси гащета и тениска :( Той извади едно голямо одеало от колата застана зад мен и ме гушна с него :-) Беше много сладко :-) Стана 00:00ч. и той ми вика "Ааа я виж в пясъка има някаква кутийка :-o " Наведох се,взех я и като я отворих видях една гривничка с 2 висулки (моята и неговата буква :oops: :-) ) Еххх това беше най-готиния подарък :grin:

2.Преди 2 години с тогавашния ми приятел ни беше избило на лигавене и докато си миехме чиниите започнахме да се заливаме с вода 8-) Аз с 2 чаши ходя ту в банята,ту в кухнята ... Той с няк'ва купичка 8-) Лелеее целия апартамент беше във вода :? На края се усетихме,че техните скоро ще се приберат и с близо 20-тина хавлии успяхме да изсушим (долу-гооре) стаите и коридора :lol:

3.Аз,момчето от първата история и братчето му се разхождаме в Дунавската градина :-D В един момент малкия (тъкмо се беше научил да ходи сам) тръгва да бяга към едни люлки и аз тръгвам след него крещейки "Викторе,ела тук веднага!!!" и едни баби от съседната пейка викат "Еййй виж днешната младеж ... Бащата с цигара в уста и без никаква реакция,а майката тича след сина си ... Ама иначе к'ви са хубави и млади ама много рано са си направили дете ..." :shock: :lol:

4. Лятото на 2007 год. бяхме с компанията в една вила в Крапец :) Другите решиха да отидат до Добрич на гости на една приятелка,а аз и моя останахме там.Вечерта моето диване излезе за 20-тина минути 8-) След това се върна с 20 и няколко рози,които накъса и пусна в басейна :D Имахме един голям надуваем дюшек (2х2 метра),който беше вътре.Двамата седнахме в него с по чаша пина колада в ръка и си говорехме няколко часа :) После правихме к'вот правихме и заспахме там (оффф добре,че не си бях махнала бельото :D).На сутринта ни събудиха с пръскачката от градината :D и аз за малко да се удавя в басейна :D

Оффф мързи ме да разказвам други подобни истории с гаджета 8-)

Hilary_
09-11-2009, 15:11
хааах мии на 31.12.07г .. му казах, че го Обичам ии като по чудо беше споделено .. хах но за мен това не е "щастие" най - малкото, защото сега сме разделени .. :wink:

.. с него ми бяха и малкото хубави спомени .. е предполагам, че скоро няма да има такива .. :)

- Обичам теее!
- Ъъъ, добре.

http://planetsmilies.net/grinning-smiley-9515.gif

ъъъ не мамин златен .. :lol: :lol:

нИ познЪ .. :razz: :razz: :razz:

0nem0retIme
09-11-2009, 15:38
Ами,чесно казано,нямаме кой знае колко интересни моменти заедно.Всеки момент с него е специален(така и трябва).За мен най-специални са моментите,когато ме гледа в очите и ми казва какво означавам за него(когато ми го и доказва,де),когато усещам и виждам колко много ме обича,че за него съм единствена,нищо,че не съм от най-сексапилните девойки.

GodLovesYou
09-11-2009, 16:39
когато се запознах с г-ца Х