PDA

View Full Version : 11-ти септември 2001. година



Bianca
09-11-2009, 08:31
Преди 8 години на тази дата се случи нещо ужасяващо. Нещо, което разтърси света из основи.
Нека почетем паметта на хилядите хора, починали така нелепо, било то и чрез една тема.
Да почиват в мир!

BlueAvalanche
09-11-2009, 08:50
Резултат от една малоумна фанатична религия.

PIF
09-11-2009, 09:02
8 години минаха от фаталните интересни на няколко души и гибелта на други....

8 години!


http://www.vbox7.com/play:3b5eb64b

giveupbitch
09-11-2009, 09:07
8 ли станаха ве да го еа..
нека почиват в мир..

Di
09-11-2009, 09:08
RIP :(

ivana0895
09-11-2009, 09:11
лека им пръст :(

SouthStandServiceLad
09-11-2009, 09:16
А аз ако пусна "сърцераздирателни" клипчета от акциите на Американските военни срещу цивилни граждани в арабските светове, кво ще стане ? Пак ли "фанатичната религия" ще е виновна ?
11.09.01 е поредната загадка, чийто отговор ще дойде след години, когато хората зад Американските интереси вече ще са далеч, далеч от тия неща...
Медиите като Си Ен Ен и Би Би Си подхранваха всичките тези години войната на човека. Предаваха и директно от атентатите в Ню Йорк и Вашингтон и обрекоха на сигурна смърт стотици хиляди невинни. И то не жертви на някакви си два самолета, а жертви на това, че са се родили върху земя с много петрол.
Семейството Бушови както и техния еквивалент от еврейската страна на Йерусалим сами унищожиха кулите близнаци. Тепърва унищожават и още неща в своите държави - надявам се съвсем скоро безумието да свърши. Но проблема е друг.

BlueAvalanche
09-11-2009, 09:22
Всъщност главната идеята на това е да бъдат избити евреи, и антентаторите са решили да ударят там, където има най-много. В момента гледам документалния филм по national geographic 8)

meche95
09-11-2009, 09:31
:smt022 :smt022 :smt022 :cry: :cry: :cry: RIP

lipstik
09-11-2009, 10:00
:cry: :cry: :cry:

Canis_Dirus
09-11-2009, 10:10
Всъщност главната идеята на това е да бъдат избити евреи, и антентаторите са решили да ударят там, където има най-много. В момента гледам документалния филм по national geographic 8)
Най-много евреи има в Израел. А том им е доста по-удобно да ударят с ракети примерно.

Ама щом вярваш на подобни "документални" филми...

Swinkenhoffer
09-11-2009, 10:17
Аз пък чух, че точно тогава в кулите нямало нито един евреин. Били предупредени, ала-бала. Има ли такова нещо? Не бих се учудила...

w0sh
09-11-2009, 10:18
След атентатите от 11-ти септември престъпленията от омраза към арабския етнос са нарастнали с 1000%.

Сигурно те вече са дали повече жертви.

EritYy
09-11-2009, 10:20
Да почетем паметта

crust5
09-11-2009, 10:26
И ся кво ? Тряа ни пука з атва ли ? САЩ са си виновни с политиката дето водят, така им се пада !

pathetic
09-11-2009, 10:42
Аз пък просто не разбирам как точно я почитате тая памет, но хайде.

dan40123
09-11-2009, 11:04
по-добре почетете паметта на всички азиатчета, които са били избити от американските "хуманитарни" войски поради "омиротворителна" мисия ПЕТРОЛ
честно казано не знам какво се е случило(в смисъл всички знаем за кулите близнаци и самолетите ама това са общи неща никой не знае подробности) и кой го е предизвикал и затова немога да дам мнение за 11 септ

Bianca
09-11-2009, 11:21
Факт е, че който и да е виновен за това, са починали НЕВИННИ хора. Пределно ясно ми е, че не всичко се знае.

Bianca
09-11-2009, 11:26
Ама ти не знаеш ли, че хората се раждат грешни, следователно няма невинни.. 8-)
8-) Разбра ме!

hottie
09-11-2009, 11:27
RIP

pLaMmMmM
09-11-2009, 11:52
Аз пък чух, че точно тогава в кулите нямало нито един евреин. Били предупредени, ала-бала. Има ли такова нещо? Не бих се учудила...
Един приятел на баща ми който , работеше в търговския център като мияч , ни разправяше че в същия ден на атентата нямало нито един чужденец в кулите , само той не разбрал.Добре че работел само нощна смяна :-o .Излязъл от търговския център отдалечил се около 200 метра и чул зрива,обърнал се и видял че кулите падат :(


RIP

monincetyyy
09-11-2009, 11:55
Факт е, че който и да е виновен за това, са починали НЕВИННИ хора. Пределно ясно ми е, че не всичко се знае.
Съгласна! Да почиват в мир!

Pliok0019
09-11-2009, 11:57
Как да напиша "нека почиват в мир", като аз дори не знам името на един от загиналите. Не съм виждала нито един дори на снимка... ?

leprechaum
09-11-2009, 12:18
^И защото не ги познаваш хората не заслужават да почиват в мир? Става въпрос за зачитането на толкова много, злополучно загинали хора. Никой не те кара да ревнеш за тях. Уважение, това е.

ZipFail
09-11-2009, 12:25
Че то и до днес няма официална информация колко всъщност са загинали..

SouthStandServiceLad
09-11-2009, 12:25
Всъщност главната идеята на това е да бъдат избити евреи, и антентаторите са решили да ударят там, където има най-много. В момента гледам документалния филм по national geographic
Аха.. а ако пръдна и токсичната ми пръдня убие някоя бабка в тролея и после кажат, че е атака срещу евреите ще повярваш ли ?

Pliok0019
09-11-2009, 12:28
^И защото не ги познаваш хората не заслужават да почиват в мир? Става въпрос за зачитането на толкова много, злополучно загинали хора. Никой не те кара да ревнеш за тях. Уважение, това е.
Има ли смисъл от зачитане само на думи?

leprechaum
09-11-2009, 12:41
^И защото не ги познаваш хората не заслужават да почиват в мир? Става въпрос за зачитането на толкова много, злополучно загинали хора. Никой не те кара да ревнеш за тях. Уважение, това е.
Има ли смисъл от зачитане само на думи?

Не. Смисъл за мен няма. Затова и не съм писала в тази тема. Но смисълът е другаде- в това да си спестиш излишния и ненамясто коментар.

bunishte
09-11-2009, 14:11
http://www.sha.tc/wp-content/uploads/2008/08/matrix-911.jpg
''..No more blood for oil, we got our own battles to fight on our own soil
No more psychological warfare, to trick us to thinking that we ain't loyal
If we don't serve our own country, we're patronizing a hero
Look in his eyes its all lies..''

InternetTroll
09-11-2009, 15:03
Всичко е било постановка.

InternetTroll
09-11-2009, 15:22
има един мн хубав филм посветен по темата - Loose Change се казва. има го качен в замунда.
буквално разбиха американското правителство с него 8)

Дам. М/у другото, подписа ти е много интересен. 8-)

democratos
09-11-2009, 15:41
R.I.P.

Смърт на всички терористи!

InternetTroll
09-11-2009, 16:30
Изненадан съм, че толкова малко хора знаят, че 9/11 е изигран от тайните полиции на САЩ, а не от АлКайда.
Всъщност АлКайда дори не съществува. Няма такава организация просто, това е името на военната програма на суперкомпютрите на САЩ в Пентагона през миналия век, ако някой се интересува, нека се порови малко. Терористи има, но не се крият в планините на Афганистан, нито пък са водени от Осама бен Ладен, той също е несъществуващ.
Осама бен Ладен идва от сем. бен Ладен, които са от 2 поколения граждани на САЩ. Осама дори е стоял в американска болница и е бил посещаван няколко пъти от агенти на Ф.Б.Р., месеци преди 9-ти септември.
Осама има и брат - Салим бен Ладен, който работи като шофьор на ТИР в Тексас и е бивш агент на Ф.Б.Р. Осама има и връзки със семейство Буш.
Месец преди 9/11 организация "Карлайл груп" осъществява среща на 4 очи между Джордж Буш и Осама бен Ладен в Либия.
Финансирането на "държавния" акт на 9/11 е организирано пък от пакистански генерал Омар Шейх, който на сутринта 9/11 е закусвал с сем. Буш в белия дом.

А сега и 9/11 се случва.

Всичко върви... тоест "лети" по план и като по часовник всичко става точно така и тогава, когато организаторите го планират.

Първия самолет (Бойнг 707) удря кула 1 от световния търговски център.
Трети самолет се врязва в Пентагона.
Втори самолет удря кула 2 от СТЦ.
Четвърти самолет се разбива в поле край гр. Шенксвил, в опит да се разбие в щаб квартира на ЦРУ.

Кулите падат една след друга по "палачинков" модел, сиреч - етажите падат един в-ху друг и така сринват цялата сграда. Това е станало (според медията) заради стопилите се опори и колони, задържащи небостъргачите, от топлината, с която е горяло горивото на самолета.
Това е невъзможно, защото колоните са много, от стомана, която се топи при много по-висока температура, от тази на горенето на джет-горивото.
Кулите са паднали с една и съща скорост - 10 секунди.
Ако вземем топка и я хвърлим от СТЦ, тя ще стигне земята за 10 сек., ако няма никакво съпротивление.
Проста математика изчислява, че кулите са падали с 10 етажа на секунда. А как става това? Какво може да "премахне" масата с такава лекота? - експлозиви.
Оцелял от атаката, работещ в подземието на кула 2 казва, че бомба гръмнала в подземието и ранила много хора, когато се опомнил се чул втори взрив - самолета се разбива отгоре.
След това един обвинените "терористи похитители", който е трябвало да е умрял, се оплаква на Ф.Б.Р., че са го натопили използвайки паспорта му, той е пуснат и още е жив, нямал е представа как да лети със самолет.

Междувременно "самолета", разбил се в Пентагона е изгорял напълно, оставяйки само малки метални частици и разрушение след себе си.
"Летеца" е разпознат мъртъв и е с леки изгаряния, въпреки че самия самолет е изгорял напълно.
След това цялото място е било покрито с пясък и чакъл буквално прикриване на следите.
Камера на хотел е заснела "самолета", но още секунди след врязването му в Пентагона записите са конфискувани от агенти и до днес не са пуснати пред американците.

Самолета в Шанксвил също не е оставил следи от самото си съществуване, оставяйки само дупка в полето.

Искате да знаете още нещо интересно?
СТЦ се състои от няколко кули. Кула номер 7 също е паднала, малко след предните 2. Тя не е била ударена от самолет, дори не е засегната от другите сгради, в нея са намерени остатъци от химикали, използвани за създаване на експлозив "Термит", такива химикали са намерени и в другите кули.

ІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ ІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ ІІ-

А сега защо беше цялата тази работа.
След тази катастрофа американското правителство провежда закон за "мерки против тероризъм" и слага началото на "война с тероризма".
Тези закони не пазят американския народ от терористи, те го лишават от много от неговите права. В момента в Америка полицията може да нахлуе в дома ти и да претърси всичко, дори да те арестува по всяко време и да те обвини в тероризъм, което вече се е случвало много пъти на невинни хора.
Във Великобритания също стана така, след като се взривиха бомби в метра в Лондон, естествено от радикални ислямисти.
Но за това не мога да говоря, защото се изморих от писане.

Надявам се че просветих някои хора.


Айде, democratos, чети, че като гледам не си много запознат.

BomberStomper
09-11-2009, 16:54
Началото на края на кулите-близнаци

Днес се навършват осем години от контролираното събаряне на кулите близнаци във Ню Йорк.Специалисти са убедени, че кулите-близнаци са рухнали, защото са били минирани и взривени отвътре.Няколко години подред целият свят беше убеждаван от страна на американската правителствена администрация, че кулите-близнаци са паднали, защото големите количества керосин от двата самолета са разтопили металната структура на Световния търговски център в Ню Йорк.
Трагедията отне близо 4000 човешки живота и стана главна причина за т.нар.“война срещу тероризма“, в която по последни данни жертвите са вече близо милион.
Тази на пръв поглед достоверна версия се оказа една от най-колосалните лъжи на нашето време, смятат специалисти – архитекти, строители и инженери, и споделят мнението си в сайта www.ae911truth.org.

Това, което беше считано през последните пет години за провокативна, конспиративна теория, се оказа зловещата истина за едно от най-големите престъпления в човешката история. Специалистите днес са убедени, че кулите са рухнали, защото са били минирани и взривени отвътре.В петиция, подписана от над 130 американски експерти по строителството, обединени в сдружението „Архитекти и инженери за истината за събитията от 11 септември“, и адресирана до Конгреса на САЩ, се твърди, че кулите са паднали, затрупвайки хиляди невинни човешки същества, вследствие на „контролиран взрив“, извършен от професионалисти, а не защото самолетите са се забили в тях.
9-11_Truth_3В светлината на новите доказателства вече може да се твърди с голяма сигурност, че атентатите са режисирани от кръгове, близки до днешната администрация на Белия дом. За повече подробности можете да се информирате, ако изслушате лекцията на един от ръководителите на „Архитекти и инженери за истината за събитията от 11 септември“ Ричард Гейдж, достъпна тук.

В седмиците и месеците след атентатите са повдигнати въпроси относно официалната версия:

* Защо NORAD (командването на ВВС на САЩ) не е защитил Световния търговски център и Пентагона, две известни цели за терористи?
* Защо разузнавателните служби и службите за сигурност не са предотвратили атаките, въпреки многобройните на предупреждения?
* Защо е позволено на президента Буш да остане в училищната стая във Флорида над 10 минути след като му е казано, че Америка е нападната?
* Никога в историята небостъргачи със стоманена рамка не с рухвали напълно, освен при контролирано срутване. Защо това се случи три пъти на 11 септември?

„Loose Change“ е документален филм за атентата спрямо Световния търговски център в Ню Йорк, Пентагона и падането на полет 77 в Арлингтън на 11 септември 2001. Филмът поставя под съмнение официалната версия за случилото се и обвинява правителството на САЩ в конспирация.Филма може да го изтеглите от тук.

9-11



http://bg.altermedia.info/?p=12348

democratos
09-11-2009, 16:56
Sorry, политпропаганда не чета!

Всички вие трябва да се засрамите!

Joc
09-11-2009, 17:00
стар и известен трол ... 8-) :lol: :lol: :razz:

democratos
09-11-2009, 17:00
Да, нали? Аз съм трола, който говори ИСТИНАТА, докато някаква промити лайнарчета на 12-13 години оскверняват паметта на загиналите и всичко свято за което добрите хора се борят!

Joc
09-11-2009, 17:05
ти що не си стягаш багажа за Америка? :-o

досега да го беше направил 100 пъти.

InternetTroll
09-11-2009, 17:16
Да, нали? Аз съм трола, който говори ИСТИНАТА, докато някаква промити лайнарчета на 12-13 години оскверняват паметта на загиналите и всичко свято за което добрите хора се борят!

http://www.zgeek.com/forum/gallery/files/4/1/5/ging_retard.jpg

Смешен си, бе...

BomberStomper
09-11-2009, 17:25
Да, нали? Аз съм трола, който говори ИСТИНАТА, докато някаква промити лайнарчета на 12-13 години оскверняват паметта на загиналите и всичко свято за което добрите хора се борят!серем ти на живота, малолетен хероинист, не ми пука за безмозъчните американци, сами си го докараха, пука ми за милионите избити палестинци, поне последните знаят за какво живеят и търсят истинската свобода, коята не е в кеефси или кока-кола, хората нямат какво да ядат, защото виждат истината на този демократичен свят.ДА СЕРЕМ НА САЩ, най-големия агресор на този свят, няма мир защото има една сбъркана държава!

democratos
09-11-2009, 17:34
http://www.vbox7.com/play:d299d3d8

Замислете се!

InternetTroll
09-11-2009, 17:40
Направи ни услуга като си прережеш вените. :)

Cerveza
09-11-2009, 17:47
Тоя тип е трагичен случай.
Иначе, кво ме топли мене за 11 септември?
Всяка година ни го натякват, сякаш на някой му пука.

SouthStandServiceLad
09-11-2009, 18:45
серем ти на живота, малолетен хероинист, не ми пука за безмозъчните американци, сами си го докараха, пука ми за милионите избити палестинци, поне последните знаят за какво живеят и търсят истинската свобода, коята не е в кеефси или кока-кола, хората нямат какво да ядат, защото виждат истината на този демократичен свят.ДА СЕРЕМ НА САЩ, най-големия агресор на този свят, няма мир защото има една сбъркана държава!

+1

LizZz
09-11-2009, 20:18
Да, имам рожден ден. :Д
Бати якото.
ахахахах

cherinka
09-12-2009, 00:21
Никога няма да се докоснете до божествените тайни, които крият военните!

UnKnOwNmAtTeR
09-12-2009, 03:11
Никога няма да се докоснете до божествените тайни, които крият военните!

ЙЕС ЪФКОРС!! КАЖИ ИМ ГО!!

DoYouLoveMe
09-12-2009, 03:25
лека им пръст :( :( :(

Bianca
09-12-2009, 09:03
Чудя се дали да гледам Zeitgeist. :-o Ама като се замисля, и тоя филм промива мозъци може би, но по свой начин.

MP
09-12-2009, 09:16
Дано няма повече такива трагедии...

Romance
09-12-2009, 14:51
Чудя се дали да гледам Zeitgeist. :-o Ама като се замисля, и тоя филм промива мозъци може би, но по свой начин.
4 пъти заспах на него.

Riot
09-13-2009, 10:27
преди 21 години на тази дата аз се родих
поклон пред мен !