PDA

View Full Version : Малко Проблемче



SinCity
09-11-2009, 10:01
Значи искам да попитам по опитните няколко вапроса
На колко години е нормално да се забелва главичката на пениса,защото аз съм на 14г. и не ми се заголва в никакво побожение.Прочетох важната тема именно за този проблем но не мисля че е някое от показаните.И само немога да разбера когато е в ерекция пениса , главичката сама ли трябва да се забели или леко да я опъна защото аз въобще не съм пробвал да я забеля.В смисал като драпна леко кожичката отгоре главичката почва да се забелва и не чувствам нито болка нито нищо просто спирам защото ме хващта страх Моля за малко помощ !! :( :( :(

john95
09-11-2009, 10:32
Започни малко по малко да забелваш всеки път като се къпеш и ако не става кажи на баща ти и той ще те заведе на лекар ... Попринцип и аз бях подобно ама се оправих с тренировки :D

SinCity
09-11-2009, 10:44
да обаче ако е ФИМОЗА и го направя с сила става много лошо :( когато ходя до тоалетна обаче не мисля че при уринирането се надува :-o
само когато сам стискал мн време примерно и се напъвам яко :D но мисля че е нормално
обаче пробвах леко преди малко но е твърдо НЕВЪЗМОЖНО оголва се мн малко в началото и повече е невъзможно . Трябва да пробвам под душа може да има по-добър ефект :( :(

TykaSePisheNick
09-11-2009, 13:40
да обаче ако е ФИМОЗА и го направя с сила става много лошо :( когато ходя до тоалетна обаче не мисля че при уринирането се надува :-o
само когато сам стискал мн време примерно и се напъвам яко :D но мисля че е нормално
обаче пробвах леко преди малко но е твърдо НЕВЪЗМОЖНО оголва се мн малко в началото и повече е невъзможно . Трябва да пробвам под душа може да има по-добър ефект :( :(

Под душа има ефект..И от това, което чета имаш фимоза..Трябва да отидеш на лекар :).Чувстваш ли някаква болка при забелването или просто напрежение?Защото аз в покои забелвам, ама в ерекция просто не иска и не иска.Няма болки, а само напрежение..

ПП:Не питай що още не съм на лекар..Кураж събирам =.=

SinCity
09-11-2009, 19:47
същьта работа , само че аз немога в никакво положение. Няма болка а напрежение и принципно е невъзможно когато отгоре дупчецата на кожичката е 2 пъти по малка от най-дебелото на пениса. Дано да стане под душа защото за лекар и аз несъм коражлия а и не споделям мн с наще и ме е срам :( :( :( :( Незнам какво ще правя :?

redbul2
09-12-2009, 18:23
И двамата се прегледайте на уролог.Ако кожицата е къса и не може се забели,ще ви остане много къса и пишката. :-D .Щото ще стяга и пречи на нормалния растеж.Няма от какво да се срамуваш Sin City.Вече си мъж,а лекарите са виждали какво ли не.Но на прегледа при уролога вероятно ще се наложи да събуеш боксерките.Да го знаеш и си подготвен. Сега може да мине с някакво леко цепване, и проблемът е решен.Но при големите се прави по принцип цялостно обрязване.Затова отивай по-рано.

realboy
09-12-2009, 18:46
да обаче ако е ФИМОЗА и го направя с сила става много лошо :( когато ходя до тоалетна обаче не мисля че при уринирането се надува :-o
само когато сам стискал мн време примерно и се напъвам яко :D но мисля че е нормално
обаче пробвах леко преди малко но е твърдо НЕВЪЗМОЖНО оголва се мн малко в началото и повече е невъзможно . Трябва да пробвам под душа може да има по-добър ефект :( :(

Под душа има ефект..И от това, което чета имаш фимоза..Трябва да отидеш на лекар :).Чувстваш ли някаква болка при забелването или просто напрежение?Защото аз в покои забелвам, ама в ерекция просто не иска и не иска.Няма болки, а само напрежение..

ПП:Не питай що още не съм на лекар..Кураж събирам =.=

+1

Аз съм същия ... не е болка, а напрежение ... сигурно е фимоза :shock: искам да попитам при фимоза цялостно обрязване ли се прави или частично ? Също така пациентът ли избира каква да е упойката или лекаря ? Защото предпочитам да си ми бият инжекцията и да заспя и да не виждам и усещам нищо пред това да ме упояват в пишока :?

Amateur
09-13-2009, 01:09
Всички сме минали през това!Повече тренировки :D