PDA

View Full Version : Помощ при работа със Sony Ericsson W760 I



bebygirl
09-11-2009, 10:10
Здравейте , преди няколко дни си взех този телефон ,но е с английско меню , а аз съм зле с английския...Та въпроса ми е някой знае ли къде точно в настройките трябва да влезна ,за да го направя да се заключва , понеже сега се саглючва само , когато е отворен и при затварянето!
Пс моля ви без обиди , не по моя причина не мога да се оправям много добре с английския , така са се стекли обстоятелствата, иначе имма желание да го уча :)
Мерси предварително

LittleDude
09-11-2009, 11:14
на нармалните сонита се заключва като натиснеш * горното най-дясно копче (пише там заключване)

ivanstef
09-12-2009, 09:05
Ще свикниш, не се притеснявай... :D

bebygirl
09-12-2009, 13:26
на нармалните сонита се заключва като натиснеш * горното най-дясно копче (пише там заключване)
ТаМ ПРИ МЕН ПИ6Е КОНТАКИТИ :(

bebygirl
09-14-2009, 06:59
nikoi li nz ;(

SolusChristus
09-14-2009, 07:19
Натисни първо * после ще ти се покаже "Заключи"


И пиши на кирилица.

XENON
09-14-2009, 09:11
сори телефона не е в мен да ти кажа
инъче като му свикнеш мога да ти кажа че ще си много доволна до сега съм има 5 сонита и съм доволен от всеки един от тях :) :) отвори settings после натисни security после натисни automatic keylock и натисни on при мен е така пробваи и кажи дали е станало :)

bebygirl
09-14-2009, 20:08
Натисни първо * после ще ти се покаже "Заключи"


И пиши на кирилица.
Ами не е от там, и аз съм имала др сони и от там ставаше , но сега не , сега се заглючва при затварянето на слаида , н оако примерно не ми се налага да го отварям е тъпо да го отворя и да го затворя ,за да се заключи клавиатурата :D

bebygirl
09-14-2009, 20:21
сори телефона не е в мен да ти кажа
инъче като му свикнеш мога да ти кажа че ще си много доволна до сега съм има 5 сонита и съм доволен от всеки един от тях :) :) отвори settings после натисни security после натисни automatic keylock и натисни on при мен е така пробваи и кажи дали е станало :)
да от тук е адски съм ти благодарна ! Мерси :)