PDA

View Full Version : двама! Ами сега?!



TheSkyIsTheLimit
09-11-2009, 11:00
Ами просто бих искала да разбера какво бихте избрали или по точно кого..
1.момче година по голямо от вас с което вече сте имали връзка,но сте я прекратили защото нещо чуствата ви са охладнели (понеже не сте се виждали дълго време)..а в същото време той супер мн ви обича и държи на вас..прощавал ви е за мн грешки..на външен вид не е нищо особено, смисъл не е голям красавец,но все пак ви кефи..

2.момче година по малко от вас..с което сте имали няква зарибявка..общо взето сладур..при тва свестен..да кажем че той е супер влюбен във вас..но е леко срамежлив..и трудно прави първата крачка, смисъл чака вие да предприемете нещо..

знам че ще има много хора които ще ме упрекнат за тва че немога да направя сама избора си..и двойно повече които ще ме критикуват заради правописа ми..но все пак бих се радвала да чуя мненията ви..

FromAutumToAshes
09-11-2009, 11:02
Хвърляй ези/тура :grin:

lubomirky
09-11-2009, 11:05
Подкрепям съгражданина :>

vagarious
09-11-2009, 11:06
Ми нито единия.Иначе ако толкова държиш да си с някой от двамата - мисля, че втория би трябвало да избереш.Това, че е по-малък не пречи.Поне за мен..

EritYy
09-11-2009, 11:06
според мен 1вото момче -по добре да е една година по -голям от мен отколкото по-малък :wink:
Разликата в годините оказва влияние - повярвай ми,особено когато момчето е по -малко от нас,след време ще видиш ,че ще се окажа права ,но все пак ти сама прецени - късметлийка си ,ако ,както казваш, и двете момчета държат на теб и те обичат - трябва бързо да направиш избора си,за да не ги загубиш и двамата :wink:

cinderella_gugutka
09-11-2009, 11:07
ем...ли4но аз бих избрала този към който изпитвам по големи 4увства.според мен 2-я е по-добрия избор (от написаното разбирам 4е май те кефи пове4е )

Crazytu
09-11-2009, 11:08
Е ти кой повече харесваш ?! Прецени с кой ще ти е по-добре ..
А ако не можеш остава варианта с ези/тура :D

FromAutumToAshes
09-11-2009, 11:10
Сега сериозно : не виждам никакъв смисъл в пускане на тази тема от твоя страна. Ти какво ще избереш този, който събере повече гласове от форумците? Ако е така си МНООООГОО МНООООГОО зле... Постъпи така както го чувстваш. А не слушай хорски мнения.. Толкова ли си задръстена :?: Извинявай за грубия тон ;) Нищо лично =] Айде успех.

peteto_love
09-11-2009, 11:16
Реши кой от двамата харесваш наистина и с кой искаш да си.. :D Важното е да обичаш,човека с който си,а и той теб(Макар,че от това което си написала си правя изводи,че и двамата те харесват.) Външността на първия не е от голямо значение,по-важно е как се държи с теб и дали се разбирате..Сама казваш,че не е грозен и ти харесва.На колко години сте ти и втория? Ако той е достатъчно зрял за възръстта си и не се държи като дете,няма пречка в годините Ви..И все пак и 1000 кандидата да имаш,важното е кой обичаш,харесваш... :-P Отговори си на този въпрос...

pwnage
09-11-2009, 11:18
двама.ами сега?

Като гледам няма да ти пречи и трима да ги направиш.

Но извън тази идея,бих ти препоръчал по-малкия. :)
Той няма да забележи,че не си даваш зор. Така всички са щастливи :)

TheSkyIsTheLimit
09-11-2009, 11:19
Сега сериозно : не виждам никакъв смисъл в пускане на тази тема от твоя страна. Ти какво ще избереш този, който събере повече гласове от форумците? Ако е така си МНООООГОО МНООООГОО зле... Постъпи така както го чувстваш. А не слушай хорски мнения.. Толкова ли си задръстена :?: Извинявай за грубия тон ;) Нищо лично =] Айде успех.

ами не..не го правя за тва..просто в момента в главата ми е пълна каша..и ми е трудно да преценя без да намесвам миналото което съм имала с едното момче..по начина който говоря се разбира доста за отношението ми към тях..и по този начин искам да чуя странични мнения..незнам дали се изразих правилно и дали ме разбра..но всe пак ще се радвам да чуя мнението на повече хора..

а по темата да добавя нещо което ме дразни във 2-рото момче..има дни когато ми звъни и говорим по около час..но има и случаи в които не ми звъни повече от седмица даже две..незнам дали е от срам или има нещо др, но тва ме изнервя..

FromAutumToAshes
09-11-2009, 11:20
двама.ами сега?

Като гледам няма да ти пречи и трима да ги направиш.

Но извън тази идея,бих ти препоръчал по-малкия. :)
Той няма да забележи,че не си даваш зор. Така всички са щастливи :)


Не се обиждай, ама това ми се струва много тъпичко оО

pwnage
09-11-2009, 11:24
Между другото не се обиждам. :)
В крайна сметка тя като се колебае имам чувстото,че иска да избере по-лесния вариант. Понеже единия я обича и не трябва с нищо да го печели. А за другият пък трябва време,занимавки и трудни решения.
Мое мнение пич.

JustAnotherGirl
09-11-2009, 11:25
била си с 1-вият и всичко е било ок преди да ви раздели разтоянието ми тогава защо не пробваш пак с него може като сте заедно чувствата ти да възкръснат. +това него го познаваш по-добре и ще има по-мако изненади и разочарования

TheSkyIsTheLimit
09-11-2009, 11:26
двама.ами сега?

Като гледам няма да ти пречи и трима да ги направиш.

Но извън тази идея,бих ти препоръчал по-малкия. :)
Той няма да забележи,че не си даваш зор. Така всички са щастливи :)

това че е по малък не го прави идиот..все паак..айде малко по сериозно..
на почти 15 е.. :)

LadyDi
09-11-2009, 11:27
двама.ами сега?

Като гледам няма да ти пречи и трима да ги направиш.

Но извън тази идея,бих ти препоръчал по-малкия. :)
Той няма да забележи,че не си даваш зор. Така всички са щастливи :)

това че е по малък не го прави идиот..все паак..айде малко по сериозно..
на почти 15 е.. :)
Дебело да подчертаем думата ПОЧТИ.

peteto_love
09-11-2009, 11:30
Сега сериозно : не виждам никакъв смисъл в пускане на тази тема от твоя страна. Ти какво ще избереш този, който събере повече гласове от форумците? Ако е така си МНООООГОО МНООООГОО зле... Постъпи така както го чувстваш. А не слушай хорски мнения.. Толкова ли си задръстена :?: Извинявай за грубия тон ;) Нищо лично =] Айде успех.

ами не..не го правя за тва..просто в момента в главата ми е пълна каша..и ми е трудно да преценя без да намесвам миналото което съм имала с едното момче..по начина който говоря се разбира доста за отношението ми към тях..и по този нао всe пак ще се радвам да чуя мнението на повече хора..чин искам да чуя странични мнения..незнам дали се изразих правилно и дали ме разбра..н

а по темата да добавя нещо което ме дразни във 2-рото момче..има дни когато ми звъни и говорим по около час..но има и случаи в които не ми звъни повече от седмица даже две..незнам дали е от срам или има нещо др, но тва ме изнервя..

Ами не слушай главата и разума си ,а сърцето и чувствата ти..
Ние във форума или който и да било друг,не сме в състояние да ти кажем кой да избереш или кой харесваш повече.По начина по който говориш се разбира,че не си много сигурна в чувствата си.Няма начин да ти ги изясним,ако сама не го направиш..

Второто момче,ту ти звъни,ту не.Не може да го е срам..Например като си говорите по 1 час,как не го е срам тогава ? Явно има друга причина да не те търси,а и 2 седмици са доста време..
Ако не си сигурна с кой искаш да си,изчакай третия.Тогава сигурно,ще си наясно...

pwnage
09-11-2009, 11:31
Оо да. :grin:

m0ney
09-11-2009, 11:31
Хвърляй ези/тура :grin:

:lol:

FromAutumToAshes
09-11-2009, 12:29
Сега сериозно : не виждам никакъв смисъл в пускане на тази тема от твоя страна. Ти какво ще избереш този, който събере повече гласове от форумците? Ако е така си МНООООГОО МНООООГОО зле... Постъпи така както го чувстваш. А не слушай хорски мнения.. Толкова ли си задръстена :?: Извинявай за грубия тон ;) Нищо лично =] Айде успех.

ами не..не го правя за тва..просто в момента в главата ми е пълна каша..и ми е трудно да преценя без да намесвам миналото което съм имала с едното момче..по начина който говоря се разбира доста за отношението ми към тях..и по този начин искам да чуя странични мнения..незнам дали се изразих правилно и дали ме разбра..но всe пак ще се радвам да чуя мнението на повече хора..

а по темата да добавя нещо което ме дразни във 2-рото момче..има дни когато ми звъни и говорим по около час..но има и случаи в които не ми звъни повече от седмица даже две..незнам дали е от срам или има нещо др, но тва ме изнервя..



Само едно ми кажи - как очакваш да получиш точен и адекватен съвет при положение, че 99.9% да не кажа всички от тук освен теб не познават тези 2 субекта за които ти говориш ... Не знам на мен ми е ужасно трудно да го разбера.. Ама явно ти си знаеш. Айде слушай мнения които наи много да те объркат още повече ( Тука не искам да обиждам никого от форума който иска да помогне, просто не мисля че това е начина ;)) Здраве и щастие на всички аз се изписах по тая тема :)

Kukumqvka
09-11-2009, 12:56
Чуй сърцето си :D

NaNa_SladuRana
09-11-2009, 13:01
не бих тръгнала с по-малък,ама не бих се върнала и при бивш... :-o ще си седя сама и ще се депресирам докато не намеря някой друг,с когото също не бих тръгнала поради някакви други причини и страхове :D

Re5peC7
09-11-2009, 14:07
А е кви са тея работи, тва да не ви е игра на "тука има, тука няма" . Неориентирани момиченца колкото искаш... :?

CrazySweety
09-11-2009, 14:19
двама.ами сега?

Като гледам няма да ти пречи и трима да ги направиш.

Поне филма да е пълен :razz:
Ако,питаш мен избери първия.

peteto_love
09-11-2009, 15:17
Реши кой от двамата харесваш наистина и с кой искаш да си.. :D

някой хора не го могат тва да решават сами, за това пускат теми тук! 8-)

Жалко,едва ли някой от форума може да реши кой е правилния избор за нея или кой харесва..Пък и си на същото мнение като мен.Явно още не е срещтнала човека в който да е влюбена..


Roxette - Listen To You Heart Специален поздрав..:-P Една от любимите ми песни:-)



[/b] 8-)

sunity06
09-11-2009, 15:30
:shock: omg тоя въпрос все едно аз съм го задала, преди няколко месеца имах 100% същата дилема ](*,) накрая се оказах с 3то момче, което в момента обичам до полуда :smt001 но още си държа на тез 2ма мой тарикати :-)

0nem0retIme
09-11-2009, 15:32
Аз бих избрала първия,но няма да избирам вместо теб.Ти ще ходиш с него(един от двамата),не аз,така че си прецени с кой ти е по-добре и въобще си прецени и чувствата.

peteto_love
09-11-2009, 16:39
Страхотна е и в двата варянта.. :-({|= Мерси много.Не знаех,че я има на испански :grin: :-)

lipsvashh_mi
09-11-2009, 18:50
второто момче...щом е свестен и ме кефи,тая година разлика няма да ми пречи въпреки,че предпочитам по-големите от мен момчета.Пък и щом към 1вото момче чувствата са охладнели ине са същите има ли смисъл да се започват нещата отначало :?

pwnage
09-11-2009, 19:09
Като каза,че при бивше гадже не се връщаш ми напомняш на предубедено и надменно човече,което май не заслужава и първият.
Така ги виждам нещата.Нищо лично. 8)

NeopitomeNa
09-11-2009, 19:11
Сега без да се сърдиш..съвсем откровено си задай въпроса Обичаш ли изобщо някой от тях?
Щом питаш по форумите едва ли си наясно какво чувстваш и който и да избереш едва ли ще потръгне.Другото което забелязах е,че ти не спомена в описанието си към кой от двамата изпитваш нещо по - силно.Имаш два варианта или не избираш никого и си намираш трети,или избираш някой от тях,но така като гледам как мислиш ти постоянно ще се питаш какво би било с другия.
Мен ако питаш послушай сърцето си,но..май по - добре никой от двамата

elsy
09-11-2009, 19:15
Твърдо против такива теми съм! 8-) Ама айде ще ти отговоря 8-)
Първия бих избрала

sulley
09-11-2009, 19:38
Вторият,новото начало винаги е добре дошло.

Но,моето момиче,не давай надежди на този,който решиш да оставиш на сухо,защото щом се колебаеш,значи има шанс и с двамата,а щом има,значи се зарибявате,а ако е и наведнъж,това е страшно кофти и тъпо. :?

Stopman
09-11-2009, 19:55
Ми като гледам всеки стреля на посоки, аз казвам, че нито 1-ния не харесваш и трябва да намериш някой, който като го видиш да не се чудиш дали да го взимаш 8)

П.С. и все пак наистина подчертаем почти 15, не ми се мисли след някоя година кво ще е забавно :grin:

Amateur
09-11-2009, 22:24
Де да знам малкия ако не е спал с теб ще спи и ще те заебе :D хвърляи ези/тура ако хвърлам аз винаги е тура такаче ти си хвърляи :D

cherinka
09-11-2009, 23:44
с кви хора излизаш ти?
едва ли някога ще попадна в такава ситуация, но повярвай ми, винаги ще успея да си намеря трети вариант....

LovEsIckk
09-11-2009, 23:55
За първия съм.. Ама най-добре не слушай другите ами избери този който ти си решиш.Не може другите да решават вместо теб с кой да бъдеш..

Hilary_
09-12-2009, 00:16
ахх кофти .. :D :D :D

иначе ми първия е "минало" (така да се каже ;д ) .. а втория е нещо ново .. :-o Сама прецени дали искаш да се върнеш към спомените и да се опитате да възобновите чувствата си .. или да налетиш на новото без да знаеш какво ще стане ...

TheBlueAvalanche
09-12-2009, 00:30
При първия чувствата са ви охладнели по някакъв начин. Щом е така, значи може отново да стане и не е за препоръчване. Рядко се среща зряло момче под 15, пък и да не ти звъни 2 седмици...ако наистина държи на теб, в което не вярвам, трябва да го е срам от този факт. И този е за изхвърляне.
Ето моя съвет - изчакай известно време, да кажем 1 година, докато посъбереш малко ум в главата си и се научиш да изпитваш по-истински чувства, пък после се захващай с връзки...

falshiwata
09-12-2009, 00:49
била си с 1-вият и всичко е било ок преди да ви раздели разтоянието ми тогава защо не пробваш пак с него може като сте заедно чувствата ти да възкръснат. +това него го познаваш по-добре и ще има по-мако изненади и разочарования

DoYouLoveMe
09-12-2009, 02:28
2рия :)

LadyDi
09-12-2009, 08:36
Онче бонче счупено пиронче...

Друг вариант не виждам.

petiababe
09-12-2009, 21:31
Ами виж сега...хвърляй ези тура и много внимателно проследи реакцията си който и от двамата да се падне,това е начин да почувстваш какво точно искаш..и аз бях в подобна ситуация и когато се стигна до този вариант (който знам,че е безумно тъп,ама като няма друг) дилемата най накрая приключи =))) ако се падне момчето,което по малко искаш мисля че ще почувстваш разочарованието достатъчно ясно ..успех :)

roshlichka
09-12-2009, 22:15
само ези/тура ще помогна в тая ситуация

djorkata
09-13-2009, 09:42
2-riq :)

TheSkyIsTheLimit
09-14-2009, 16:17
значи на някои може би наистина ще им стане смешно..и ще ме помислят за няква..но пробвах варианта с ези - тура..падна се второто момче..и си казах "мм не..монетата не се завъртя..дай пак" и чак когато се падна първия..и казах стоп.. :D

ами вече знам с кого искам да бъда..но наистина не мислете че е само заради ези-тура..осъзнах че наистина обичам този човек..просто разстоянието което ни делеше..някак ме бе променило..ако мога така да се изразя..той е моят човек.. :-) във всяка връзка се появяват колебания..но те отминават..е не винаги но при мен стана така..за жалост май късно го осъзнах.. :(

LoveRetroMusic
09-14-2009, 17:23
save your dramma for your mamma. :grin: