PDA

View Full Version : Как да си махам космите по слабините ?



neznaq
09-11-2009, 12:59
Здр,от доста време си бръсна космите в слабините и ет почнава да става доста дебели и черни и да растата бързо,пробвах с кола маска обаче страшна болка после по 1 месец оъпки големи и кръв тече :o някакви идеи какво да ги правя ?

ameli
09-11-2009, 13:05
крем депилатор, епилатор .. ако и от тях те боли, ходи си космата!

neznaq
09-11-2009, 13:30
момче съм, ама тоя крем депилатор от него нали излизат по-дебели после...

TykaSePisheNick
09-11-2009, 14:35
Аз си пердаша със бикче и гел за бръснене 8-)

neznaq
09-12-2009, 11:46
Да ама стават големи и дебели и черни и растат бързо и излизат пъпчици тя кожата там е нежна и това бръснене я скапва :?

CoCaInA05
09-12-2009, 12:25
нормално е да те боли като отидеш на кола маска след като досега си използвал самобръсначка... Болката като ти правят кола маска ще е първите два, максимум, три пъти :) При мен поне беше така... Оттам нататък се свиква. Епилатора също става, но и с него боли. А ако толкова не ти понася има кремове депилатори, които не са болезнени :P

tovaemoqtnik
09-12-2009, 14:51
Ами първо се мажа с лук, след това с макетно ножче се бръсна и ако има много кръв си правя една вана с йод и влизам вътре.Помага, ГАРАНЦИЯ ! :)

deni4eto
09-12-2009, 21:57
нормално е да те боли като отидеш на кола маска след като досега си използвал самобръсначка... Болката като ти правят кола маска ще е първите два, максимум, три пъти :) При мен поне беше така... Оттам нататък се свиква. Епилатора също става, но и с него боли. А ако толкова не ти понася има кремове депилатори, които не са болезнени :P

+ 1- така е :)



Ами първо се мажа с лук, след това с макетно ножче се бръсна и ако има много кръв си правя една вана с йод и влизам вътре.Помага, ГАРАНЦИЯ ! :)+1

за какво помага? и как така с макетно ножче?

mai4ityyy96
09-13-2009, 09:32
Ами аз все още имам малки и меки косъмчета по слабините и вътре във влагалището но засега не смея да ги премахвам въпреки че сестра ми се подиграва че не съм си окосила ливадката както тя казва а нейната била окосена! :-o :-D

neznaq
09-13-2009, 11:38
Аз съм момче та мисълта м ие с тия лентички на виит,ако ги махна дали няма да стане нещо на кожата да се раздразни много или нещо такова ? аз пробвах на едно малко място и имах много червени надути кто пъпки след това и кръв тече...и мн боли...а от тия депиалтори не стават липо-големи после (нали депилатор е една каша която мажеш и косъмчетата изсъхват и падат)

iashxui
09-15-2009, 23:04
хахаух емии свиквай .. те винаги ще са ти такива ако ги бръснеш де .. де да знам другите начини мисля че ще те боли много : D

scanadal
09-16-2009, 07:34
Хммм или стискаш здраво зъбки и продължаваш с кола маска да ги махаш,или си действаш по стария начин със самобръсначката.Тези депилатори-ала-бала не са подходящи за интимната зона.

lawl
09-16-2009, 13:11
Как да си махам космите по слабините ?

С багер. :)

oldlady
09-16-2009, 14:01
аз само не разбрах :-o защо ги махаш? чисти крака,чисто тяло ,то на истинските мъже само космите по слабините останаха,а вие и тях под ножа

t0d1t0
09-16-2009, 18:09
а ми дето каза за пъпките. То си е нормално , ако си се мокркил и прочие. Не трябва да се къпеш след като ги махаш с кола маска. А и пробвай трябва да търпиш! А иначе и аз съм си само с ножче , но не редовно. Все пак да няма да сме като някой голи плъхове. http://www.getsmile.com/emoticons/smileys-91853/aiw/cool.gif