PDA

View Full Version : маникюр



pocuna
09-11-2009, 13:23
какъв маникюр харесвате

galu6a
09-11-2009, 13:33
как така какаъв маникюр :)

pocuna
09-11-2009, 13:41
в смисъл........дали ви харесват дълги или къси нокти, кой цвят лак най ви отива...

VerryBerry
09-11-2009, 13:45
на мен ми отиват къси нокти със светъл лак.Просто имам малки ръце,на които по-тъмните цветове не стоят много добре,макар да слагам черно,червено и прочие по-тъмни.Освен това лесно ми се чупят ноктите и затова не бива да са много дълги.

galu6a
09-11-2009, 13:46
ахам.. обичам дългите нокти затова имам такива ,цвета според настроения обимач да правя декорации :)

ra43ty
09-11-2009, 15:51
ахам.. обичам дългите нокти затова имам такива ,цвета според настроения обимач да правя декорации :)
+1

falshiwata
09-11-2009, 15:59
Моя сега е така.. http://storage3.album.bg/05f/dsc04029_4ca86_11819900.jpg
Иначе предпочитам черното и бялото в комбинация.. :)

YourFavoriteDrug
09-11-2009, 16:11
обикновено ноктите ми са къси, щото имам малки пръсти :D и някак ми е странно с дълги нокти ..
ии почти винаги с червен лак, ако не червен то- черен или шоколадово кафяв <3

mimeto311
09-11-2009, 17:00
аз обичам дълги нокти.Харесвам лакове с най-различни цветове(разбира се без зелено и жълто както и черно :smt011 ) аз сега съм с някакво подобие на маникиор,но ноктите ми се цупят доста често и затова не си пуснам дълги нокти :(

pLaMmMmM
09-11-2009, 17:04
Моя сега е така.. http://storage3.album.bg/05f/dsc04029_4ca86_11819900.jpg
Иначе предпочитам черното и бялото в комбинация.. :)

Страшно як :-)

lipstik
09-11-2009, 18:24
Харесвам дългите нокти,лакирани с всички цветове,с изключение на черно,синьо,зелено и жълто :?

dessko
09-11-2009, 18:42
Харесвам дълги нокти (не много дълги ама не и къси 8-) ) и всички цветове без жълтото ми харесват :D

slynchoo
09-11-2009, 18:45
Моя сега е така.. http://storage3.album.bg/05f/dsc04029_4ca86_11819900.jpg
Иначе предпочитам черното и бялото в комбинация.. :)

Страшно як :-)

супер е,наистина! :)
а по темата:ноктите ми са късички..по простата причина че ги гриза,но вече спрях и искам да си ги оставя дълги.За цвят предпочитам-лилаво,розово..най-различни!

guinessgirl
09-11-2009, 19:42
дълги,дълги.. средна дължина.

лакирам се основно в червено.

Sarafina
09-11-2009, 19:45
Харесвам дългите нокти,лакирани с всички цветове,с изключение на черно,синьо,зелено и жълто :?
+1
ама съм се лакирвала в жълто и ме кефи :D и много обичам червения лак

Sladurchoo
09-11-2009, 20:35
амии харесвам малко по-дълги от нормално ..
цветовее --> по-светлички .. розовичкоо, лилавоо, сребърноо .. френски маникюр :grin:

therichbitch
09-11-2009, 21:25
обичам средно дълги нокти, наскоро бях си ги пуснала доста, ама един по един се изпочупиха, а те се и огъват ... :cry: , така че не залагам на дълъг маникюрм, но харесвам ест да са добре оформени и обикновено цветовете, в които се лакирам са черно, червено и бордо, понякога си иг и "рисувам"

crippledalice
09-11-2009, 21:36
Е то все тая какъв е маникюра ако кожичките отстрани са изядени...
Принципно много мразя дълги нокти (разбирай да стърчат 1-2 сантиметра), с разни чуднотии, обеци, брокати, боклуци, пфу! Страшен кич! Ако е лак или да е френски маникюр, или да е един цвят, не 150.. И черна лентичка за завършек е просто о-т-в-р-а-т не мога да си обясня как хората го правят.
И дали е възможно женките да разберат, че не се плескат 3-4-5-10 слоя лак, а се слагат максимум 2, тънки? :?

Neopitom3na
09-11-2009, 22:09
аз обичам дълги... лятото имах много дълги, но сега малко ги смалих.. иначе за цветове няма значение.. попринцип всичко добре съчетано си е ОК.. и трябва да има декорацийка, може да е само 3 точки на единия пръст, но да са си там 8-)

alone83
09-11-2009, 22:11
Попринцип харесвам по-дълги нокти - неудобно ми е с къси.. Цветове - всякакви. Обичам да си ги рисувам в цветченца и всякакви глупости.

KoRnFlAkE
09-11-2009, 22:41
мии, не обичам много дълги нокти, но е супер яко, когато ми чешат гърба с такива. 8-)
моите са някакви.. средни. имам всякакви лакове, но най-често се лакирам с червено или тъмно синьо(биещо на черно).

NoShTnO_iZkUsHeNiE
09-11-2009, 22:47
Средна дължина,френски/червен

Punisherrr
09-12-2009, 08:06
Не мога гледам някви нокти като клюн на птица извити,стърчащи 2 см.... и кифлата,която ги носи се чуди къде да и държи ръцете :-s
http://www.kissandmakeup.tv/long%20nails.jpg трагедия...

Та,харесват ми средно дълги да речем.. нещо като на falshiwata е хубаво :) http://storage3.album.bg/05f/dsc04029_4ca86_11819900.jpg

А аз не се цапотя много,много... нито пък се занимавам да рисувам цветенца,усмивчици,завърту лчици 8-) ... слагам си един много светло розов,почти бял лак. Иначе имам и други малко по-тъмно розови и един червен,който рядко слагам и тва е.

И без тва ноктите ми се трошат постоянно..

ri41
09-12-2009, 08:12
моите са средно дълги и само с топ лак ги лакирам или млечно розов, много си ги харесвам а и с топ лака са много естествени, не харесвам лъскави декорации и тем подобни

titinkaa
09-12-2009, 09:03
мойтве нокти са дълги,но не прекалено,като на вещица,все пак си ги поддържам,щом като искам хубави нокти трябва да полагам усилия за тях,използвам лакове за нокти само на Golden Rose fantastic color,защото покриват плътно,както искам аз,на мен този лак ми издържа по 6-7 дена,даже понякога и на 7-я ден не е мръднал,и изобщо нямам никъде обелено,сигурно може и 10 дена да издържи,но не съм пробвала,защото съм свикнала да си почиствам ноктите,пиля ги,махам тук там някоя кожичка и така,между другото от този лак не ми се чупят ноктите,и харесвам цветове като ярко розово,това лято най-много такъв цвят съм слагала,светъл,тъмен и така :)

Monina
09-12-2009, 09:06
Харесвам както много дълги нокви, така и много къси. Всякакви форми, единствено не ми допада облия, спортен маникюр. Иначе всичко зависи от начина по който се поддържат, ако едни нокти са чисти, не им е олющен лака и са изпилени, най-малкото - със сигурност ще изглеждат идеално. :) :booooomb:

daru6a1
09-12-2009, 09:44
обичам средно дълги нокти, наскоро бях си ги пуснала доста, ама един по един се изпочупиха, а те се и огъват ... :cry: , така че не залагам на дълъг маникюрм, но харесвам ест да са добре оформени и обикновено цветовете, в които се лакирам са черно, червено и бордо, понякога си иг и "рисувам"

Ще ти дам един съвет , защото аз също бях така .. купих си лак за нокти (безцветен) със заздравителни частици .. а един път в седмицата ако ги мажеш с олио ефектът е 6 :)
А относно по темата обичам дълги нокти ( френски маникюр ) с бяла лентичка и брукат .. различни фигурки и обечки :grin:

tanchu
09-12-2009, 09:55
най-мнго харесвам френски маникюр ама на не орлови нокти..ми някви със средна дължина :grin: а мойте..са винаги къси щото постоянно ми се чупят ](*,) #-o

mimeto311
09-12-2009, 10:48
искам да ви питам знаете ли някакъв ефикасен заздравител против чупене на ноктите,защото аз имам на oriflame и нищо неправи :( мерси предварително :-D

emin3mchet0
09-12-2009, 13:04
http://www.profesionalist.com/Images/Categories/fj4e39e664ohbcecvq8r66x7g7qs.jpg

Моите са такава дължина и са оформени по същия начин :) Повече ми харесват дългите нокти и съм свикнала с тях 8-) А, за цветовете нямам претенции само не понасям червен лак и черен :D

VIPkuklichka
09-12-2009, 22:55
Аз лично харесвам дългите нокти :-) В момента съм с средна дължина.. Най-много обичам френския маникюр \:D/ с малко сребърно и така.. през лятото харесвам по-светлите тонове :) Имам голям мерак зимата даси направя ноктите така : черна основа, нещо беличко + сребърна лентичка..звучи ми страхотно :-P :grin:

aMnEsIa_
09-13-2009, 08:07
Преди бях с дълги, много си харесвах, обаче не беше много удобно с тях. Снимка. (http://i165.photobucket.com/albums/u77/in4e_ty/S8300119.jpg) Сега ноктите ми са с дължината като на falshiwata, а ги искам такива (http://www.girlishh.com/wp-content/uploads/2009/04/nail-polish.gif) :) Най - често се лакирам в черевно, без декорации :)

PepSsSi
09-13-2009, 17:06
искам да ви питам знаете ли някакъв ефикасен заздравител против чупене на ноктите,защото аз имам на oriflame и нищо неправи :( мерси предварително :-D

Миме, след много мъки при мен помогна единствено маслото за нокти на Икаров... за около 2 месеца ноктите ми пак бяха твурди като камък :Д
НО не съм много запозната с темата,,, моите нокти са твърди откакто се помня... след 2 едновременни заболявания по ръцете ми се скапаха, люшиха се, чупеха се, огъваха се, растяха набраздени..... Икаров помогна, за разлика от хилядите заздравители които ползвах преди :Д 8-)

А по темата: Обичам дълги нокти...ама не орлови тип баба Яга :D , цвета= според настроението: червен, черен, розов (блед), френски или разни леки декорацийки с макс 3 цвята....

VIPkuklichka
09-13-2009, 20:49
А това масло за нокти на Икаров горе-долу на каква цена е ? Чувала съм и преди за това масло, че помагало.. Ще го изпробвам и ще пиша 8-)

PepSsSi
09-13-2009, 21:39
2lv 8-)

RoseDawn
09-13-2009, 22:05
Снимка. (http://i165.photobucket.com/albums/u77/in4e_ty/S8300119.jpg)
Леле адски са дълги! :shock:
Таа харесват ми някаква средна дължина,лакирам се със заздравител Perfect или черен или червен! 8-)

mimeto311
09-14-2009, 06:57
искам да ви питам знаете ли някакъв ефикасен заздравител против чупене на ноктите,защото аз имам на oriflame и нищо неправи :( мерси предварително :-D

Миме, след много мъки при мен помогна единствено маслото за нокти на Икаров... за около 2 месеца ноктите ми пак бяха твурди като камък :Д
НО не съм много запозната с темата,,, моите нокти са твърди откакто се помня... след 2 едновременни заболявания по ръцете ми се скапаха, люшиха се, чупеха се, огъваха се, растяха набраздени..... Икаров помогна, за разлика от хилядите заздравители които ползвах преди :Д 8-)

А по темата: Обичам дълги нокти...ама не орлови тип баба Яга :D , цвета= според настроението: червен, черен, розов (блед), френски или разни леки декорацийки с макс 3 цвята....

Мерси много PepSsSi :-) :-)

Swe3ty5
09-14-2009, 09:43
На мен и по двата начина ми стои добре - и с дълги нокти да съм, и с къси. Много ми отива червен лак и розов. :P

sunshine92
09-14-2009, 10:16
Аз не мога да си понасям ноктите къси, въпреки че самата плочка ми е дълга, когато ги изрежа направо не мога да ги гледам. Попринцип ги поддържам средна дължина, а колкото до цветовете имам всякакви нюанси на розово и червено, телесни лакове и още и още.

А за заздравителите - аз имах този на Perfect и наистина е много хубав. В момента използвам един от Avon който също подхранва доста ноктите. :)

casey
09-14-2009, 12:46
най-мнго харесвам френски маникюр ама на не орлови нокти..ми някви със средна дължина :grin: а мойте..са винаги къси щото постоянно ми се чупят ](*,) #-o
+1
Иначе нямам определени цветове, който харесвам най-много, обикновенно се лакирам според тоалета с който съм или слагам безцветен.

portokalka1994
09-14-2009, 13:59
Черния лак мога да ви кажа,че е много стилен.Не го асоциирайте само с метала. :?
Иначе на мен всякакъв лак ми харесва стига да е качествен.Колкото до ноктите дългите ми изглеждат по-добре :)

SuperBadSuperFresh
09-14-2009, 14:08
Мааааалко по-дълги от тези
http://www.prikachi.com/files/1066751J.jpg

VIPkuklichka
09-15-2009, 19:42
PepSsSi, мерси много : ) Мисля да го купя като ми остане време, че сега почнахме и училище.. ще пиша, ако има видим ефект :)

isinkaa
08-20-2010, 23:33
искам да ви питам знаете ли някакъв ефикасен заздравител против чупене на ноктите,защото аз имам на oriflame и нищо неправи :( мерси предварително :-D

http://www.nisea-bg.com/images/items/4556.jpg

Този заздравител наистина е ефикасен :)
~
Таа .. по темата .. Това лято си бях пуснала маникюр..иначе не търпя дълги нокти,но ми харесваха .. сега съм със напълно изрязани .. оранжев цвят с 3 точици на един от ноктите .. относно цветовете .. всеки цвят,който ми хване окото .. имам всякакви цветове ии не се въртя около розов или бла бла .. всякакви .. за разнообразие :)

irko7
08-21-2010, 09:24
Ноктите ми са къси.Като казвам къси нъмам предвид, че съвсем съм без нокти, но просто като стигнат до една определена дължина започват да се чупят. Цветовете с които се лакирам обикновено зависят от сезона.Лятото винаги са в ярки електрикови цветове, а зимата по-светли и нежни.

sasec
08-21-2010, 09:33
Харесвам по-къси нокти, около 2мм максимум. Лакирам се в черно или някой телесен цвят. Не си падам по декорацийки. А иначе и моите нокти доста се чупят и смятам да изпробвам маслото на Икаров. Дано помогне. :)

tsve7i7y
08-21-2010, 11:56
АА за гризането на ноктите >> купете си едно,люто чушле от пазара или там каквото имате ... разрежете я и си мажете краищата на ноктите ефекта е добър за мен :shock: :shock: :shock: :shock:

kalpazanka
08-21-2010, 12:06
Адски много харесвам ръцете си с маникюр, но за съжаление мога да го поддържам 3-4 месеца в годината. Не обичам лакове с разни отблясъци, брокати. Редовно се лакирам с червено- сегашният ми фаворит е голдън роуз 63. Харесала съм си и 120, а другият изпробван любим е 108.
Бих се лакирала във всякакви цветове с изключение на жълто, зелено, синьо и черно.
Нямам нерви да се рисувам. Предпочитам да лепна нещо готово, когато ми скимне.

chanelbarbie
08-21-2010, 12:13
къси нокти.
с черен/чeрвен маникюр. :)

krokkrok
08-21-2010, 12:41
АА за гризането на ноктите >> купете си едно,люто чушле от пазара или там каквото имате ... разрежете я и си мажете краищата на ноктите ефекта е добър за мен :shock: :shock: :shock: :shock:

Аз много обичам люти чушки и ако го направя т'ва ще стане зле за ноктите ми...не ги гриза иначе де :D

Харесвам сравнително дълги нокти,но не чак като някоя граблива птица...с френски маникюр


П.П. falshiwata какви цветове използваш за основата и за края и как смесваш цветовете на...цветята,ако са цветя..там каквото са :D