PDA

View Full Version : Отпадналост



TykaSePisheNick
09-11-2009, 13:37
Напоследък (тея 2 седмици) ми е някакво супер отпаднало..Не знам от времето ли е, от кво е, ама нямам желание за нищо..От време на време се поразведрявам и после пак - сдух.Вече и не ми се яде..Вчера съм бил на една саламка и 2 ябълки и то без да съм гладен..А обикновено тая саламка няма да ми стигне и за 3 дена..Може ли да е нещо от пубертета?Или просто нещо временно..Забелязал съм, че съм емоционално "заразителен", тоест почти винаги прихващам настроението на хората около мен..А тоя път компанията е весела, а аз не..Нещо съм се повредил ..

bube7y
09-11-2009, 13:43
според мен изобщо не си се повредил...просто е някво временно настроение,ако мога така да го нарека.Би трябвало скоро да се оправиш,но ако не стане по-добре се консултирай с личния ти лекар ,и ако той реши,че си някъв друг лекар-отиваш..но тва едвали ще се наложи :)

п.с.-- и на мен ми се е случвало доста време да съм няква "вейка" и да нямам желание за нищичко..

clever
09-13-2009, 21:01
от доста време ти е лошо ... :?
по-добре отиди при личния
дано да е от рязката промяна на времето :)

Abigoria
09-14-2009, 09:30
http://www.teenproblem.net/s/15093.html

bZzZ96
09-14-2009, 22:40
eгати ти доста си хапваш ... аз на ден по една Активия и тва ми е за селия ден... от климата е гарнирам ти...бай дъ уей темата с кутрето кърти :razz:

nepoznatata25
10-10-2009, 19:32
BzZz96 не той си хапва много ти си хапваш малко даже и той си хапва малко (сигурно ще си помислиш тази кой знае какво прасе е) 34 кг съм но си хапвам нормално. Т трябва да ядеш повече :)