PDA

View Full Version : 15 септември



kombarka
09-11-2009, 14:13
Значи... :-o

Накараха ме на 15 да чета някакви неща за приветвстване на осмокласници 8-) Та се чудя какво да облека. Абсолютно изключено е да съм с пола и токчета ( :smt078 )

Di
09-11-2009, 14:16
каквото ти кажат,ако не ти кажат ти си избираш?
нужно ли е някой друг да взима решенията ти?

courtney
09-11-2009, 14:16
А нужно ли е да си официална изобщо? Защо не отидеш така както би отишла, дори и да не трябваше да четеш това нещо? Ако държиш да си официална, предполагам прав панталон някакъв и бяла риза ще ти свършат идеална работа, само дето не се сещам обувките какво ще ги правиш. Но ако не те задължават от училището, дори и дънки и тениска да облечеш, не виждам проблема.

kombarka
09-11-2009, 14:39
Казаха ми както искам да съм. Проблема е, че другите ще са едва ли не с бални рокли :shock: 8-) ... и все пак не ми интересуват. Искам да се впиша.

kombarka
09-11-2009, 14:39
А нужно ли е да си официална изобщо? Защо не отидеш така както би отишла, дори и да не трябваше да четеш това нещо? Ако държиш да си официална, предполагам прав панталон някакъв и бяла риза ще ти свършат идеална работа, само дето не се сещам обувките какво ще ги правиш. Но ако не те задължават от училището, дори и дънки и тениска да облечеш, не виждам проблема.

Да и аз така мислех :P

justt
09-11-2009, 14:42
Ми примерно дънки, някаква по-официална блузка и обувки. (:

ThedramaQueen
09-11-2009, 14:44
бяла риза и панталон ми се струва доста сухо. ако не искаш да си на токчета избери някакви боти или ботуши (зависи от времето), които да са на права подметка. А за дрехите - предполагам, че няква рокля ще е най - добре :) ииии успех

razores
09-11-2009, 15:05
Дънки, риза и някакви обувки по твой избор няма нужда да си с бална рокля или нещо от сорта :)

krish0
09-11-2009, 15:31
Не мога да ти кажа, не сме от един пол. 8-)

falshiwata
09-11-2009, 15:35
Аз миналата година ме караха да чета някакви глупости и си бях облекла черен панталон по мен,кецове,бяла риза и черен потник отгоре.. ;)

krish0
09-11-2009, 15:37
Аз миналата година ме караха да чета някакви глупости и си бях облекла черен панталон по мен,кецове,бяла риза и черен потник отгоре.. ;)

:shock: :shock: Аватара ти.. :smt007 :mrgreen:

elito0o0o0
09-11-2009, 15:38
Аз ти предлагам да облечеш някъква ризка,отгоре едно елече, дънки и маратончици. Нещо ,като това:
http://prikachi.com/files/1061192e.jpg

falshiwata
09-11-2009, 15:52
Аз миналата година ме караха да чета някакви глупости и си бях облекла черен панталон по мен,кецове,бяла риза и черен потник отгоре.. ;)

:shock: :shock: Аватара ти.. :smt007 :mrgreen:

:-D :-)

kombarka
09-11-2009, 18:38
Благодаря ви многооооо :-P :-)

YouCantStopMe
09-11-2009, 18:47
Оф,мамка му.И на мен ми го казаха т'ва.Дойде ми като гръм от ясно небе.
Аз посмъртно няма да сложа токче и да се контя. :?
Мислих си-сиви дънки,черен колан,черни маратонки и сива блуза с дълъг ръкав(спортна),с черна щампа.Косата-изправена.Дали това е подходящо или трябва нещо маааалко по-официално?Не знам и аз.В ново даскало съм,пък и ще говоря пред доооста хора(две училища в една сграда сме).Другия вариянт е,ако е по-топло времето-същото,но заменяме сивата блуза с нещо като черна туника без ръкави.Тя е малко по-официална,обаче едва ли времето ще позволи да съм с нея.
Пфууу...
Я кажете дали първата комбинация е добра?Не трябва много да ми пука,ама все пак.. излизам пред хора,очаква се да ме зяпат.
Сори,че ползвам темата ти,но и аз съм в същото положение.

plmn
09-11-2009, 18:50
не обличай нищо
вниманието е гарантирано

kombarka
09-11-2009, 20:00
Оф,мамка му.И на мен ми го казаха т'ва.Дойде ми като гръм от ясно небе.
Аз посмъртно няма да сложа токче и да се контя. :?
Мислих си-сиви дънки,черен колан,черни маратонки и сива блуза с дълъг ръкав(спортна),с черна щампа.Косата-изправена.Дали това е подходящо или трябва нещо маааалко по-официално?Не знам и аз.В ново даскало съм,пък и ще говоря пред доооста хора(две училища в една сграда сме).Другия вариянт е,ако е по-топло времето-същото,но заменяме сивата блуза с нещо като черна туника без ръкави.Тя е малко по-официална,обаче едва ли времето ще позволи да съм с нея.
Пфууу...
Я кажете дали първата комбинация е добра?Не трябва много да ми пука,ама все пак.. излизам пред хора,очаква се да ме зяпат.
Сори,че ползвам темата ти,но и аз съм в същото положение.

Ооо напротив... Кефя се че не съм само аз :-D

kombarka
09-11-2009, 20:02
Хорааа да не правя нова тема искам да ви помоля да ми предложите "примерно приветствие от осмокласник" :o Защото организаторката ми нахвърли бърза чернова и ми каза аз да си я редактирам и да си измисля още неща :shock: :lol:

YouCantStopMe
09-11-2009, 20:13
^И на мен ще ми кажат т'ва в понеделник,убедена съм.
То дори сега ми намекнаха..Измислили са нещо,нахвърлили са някои работи,но евентуално аз съм щяла да си го допиша. :shock: Егати. 8-) Ама,споко!Две-три изречения,колкото да кажеш от името на всички,че се радваш,че си приета в еди коя си гимназия и поздравяваш всички.Абеее...нещо такова ще да е.
Добре,какво ти е написала организаторката?

iiordanova
09-11-2009, 22:02
Спокойно , ще се справите .. сигурна съм и в двете.
Колкото до облеклото .. зависи.
Може както предложиха по-горе с черен панталон по теб , някаква блузка с къс ръкав , елече ( онези късите ) , ниски обувчици или маратонки.
Върху косата може да експерементирате .. , ако харесваш прически - изправена с малко обем , риба кост , вързана с онези банани ( шнолите ).
Импровизирайте. И не се притеснявайте.

Anushkaa
09-11-2009, 23:55
Оф,мамка му.И на мен ми го казаха т'ва.Дойде ми като гръм от ясно небе.
Аз посмъртно няма да сложа токче и да се контя. :?
Мислих си-сиви дънки,черен колан,черни маратонки и сива блуза с дълъг ръкав(спортна),с черна щампа.Косата-изправена.Дали това е подходящо или трябва нещо маааалко по-официално?Не знам и аз.В ново даскало съм,пък и ще говоря пред доооста хора(две училища в една сграда сме).Другия вариянт е,ако е по-топло времето-същото,но заменяме сивата блуза с нещо като черна туника без ръкави.Тя е малко по-официална,обаче едва ли времето ще позволи да съм с нея.
Пфууу...
Я кажете дали първата комбинация е добра?Не трябва много да ми пука,ама все пак.. излизам пред хора,очаква се да ме зяпат.
Сори,че ползвам темата ти,но и аз съм в същото положение.
А може и времето да позволите за туниката , доколкото разбрах ще бъде слънчево .. С туниката мисля че ще е по-добре :)

XceSS
09-12-2009, 00:17
Добре де, не можете ли да кажете: Не! Не искам !

Tempest
09-12-2009, 00:36
аа, луд ли си, има снайпер, насочен към главата!!! :lol:

Hilary_
09-12-2009, 00:47
хах мии .. малко по изтупан панталон и някви от тия дету сега ги носят .. амм забравих им името в момента .. :lol:

ей от този вид ..
http://www.shoes-bg.com/files/1172218393_118.jpg

flip95
09-12-2009, 08:37
хах мии .. малко по изтупан панталон и някви от тия дету сега ги носят .. амм забравих им името в момента .. :lol:

ей от този вид .. 8-)
http://www.shoes-bg.com/files/1172218393_118.jpg цвички 8-)

YouCantStopMe
09-12-2009, 08:42
Пантофки. 8-)
Аа.. аз друго си намерих,ПЪК!Ена ризка-има черно,беличко,синичко.Абе.. аси якатра дето е. 8-) Отдолу със сиви дънки,които може и за панаталон да минат.Всъщност те са нещо посредата.Черен колан и отдолу обувки още се чудя-спряла съм се на два вариянта,но и двата стават.Ще реша в последния момент.
Ще си навия ръкавите на ризката някъде до лактите,ще сложа един часовник и готовос. 8-) Трябва да се види,защото аз не мога да обеснявам добре,ама ме мързи да снимам,така че само си представяйте.
Та така..мисля,че е подходящо.Не изглежда нито ПРЕКАЛЕНО спортно,нито прекалено официално.Нещо посредата.Аз си се харесвам,другите ако искат да ме харесват. :) Косата-изправена.
Ето.. тази сутрин го реших това. 8-) Ш,утрото е по-мъдро от вечерта. :lol:
Ти нямаш ли някаква ризка?

iiordanova
09-12-2009, 09:20
^ Според мен си го измислила супер. =D>

dessko
09-12-2009, 09:23
^ Според мен си го измислила супер. =D>

;-)

happyfacex
09-12-2009, 11:11
Ооо недей да се вписваш отличи се аз бих се облякла с дънки и ризка и обички и т.н. :D

kombarka
09-12-2009, 12:49
И аз реших... Най-после! :grin:

Днес излязох по магазините и си купих вталена риза в черно, сиво и бяло... Въобще не е официална ама аз си и се кефя. Дънки със сигурност и добрите стари скейтъри (нови де 8-) ). Както ми написа една колежка, искам да се отлича, а да не се опитвам да се впиша 8) :)

Коса- изправена с обем. Тай като съм с къса (каре) коса нямам особено голям избор. :-D

kombarka
09-12-2009, 12:51
^И на мен ще ми кажат т'ва в понеделник,убедена съм.
То дори сега ми намекнаха..Измислили са нещо,нахвърлили са някои работи,но евентуално аз съм щяла да си го допиша. :shock: Егати. 8-) Ама,споко!Две-три изречения,колкото да кажеш от името на всички,че се радваш,че си приета в еди коя си гимназия и поздравяваш всички.Абеее...нещо такова ще да е.
Добре,какво ти е написала организаторката?


Примерно приветствие от осмокласник



С много трепет и несигурност престъпваме прага на новото за нас училище. Очаквания, мечти, надежди се вплитат в едно. Искаме да бъдем умни и подготвени за живота, да изживеем трепетите на младостта, да докоснем любовта, да проявим талантите си, да овладеем знания и умения. Искаме да пораснем.

Сърцата ни бият учестено. Знаем, че сме направили правилния избор.

Усещаме топлина и стабилност. Тръгваме с почит да преминем под светинята- училищното знаме и да се приобщим към колектива на гимназията.

От днес това е нащето знаме.

-------------------------------------------------

Идеи? 8-)

YouCantStopMe
09-12-2009, 17:08
^'Баси,това не стига ли?Супер си е даже.Стига толкова.
Може майка ти да ти помогне,примерно. 8-)
И.. един въпрос?
Това 'порасТнем' учителката ли го е написала или ти от бързината си го написала така? 8-)

teenems
09-12-2009, 18:06
някакъв панталон и риза ! и ако имаш обувки *с ниска подметка * ще е супер :)

kombarka
09-12-2009, 19:04
^'Баси,това не стига ли?Супер си е даже.Стига толкова.
Може майка ти да ти помогне,примерно. 8-)
И.. един въпрос?
Това 'порасТнем' учителката ли го е написала или ти от бързината си го написала така? 8-)

Аз си го преписах на компа и си го копнах. От бързината е 8-)