PDA

View Full Version : Няма такъв прецакан ден



Canis_Dirus
09-11-2009, 18:36
Сериозно. Всичко тръгна накриво още от 5 минути след 12. Надцакаха ме за едно яке. Дейба. Псувах мощно, нагласих будилника за сутринта и заспах.

Ама сутринта будилника не звънна. През нощта съм бурнал телефона на земята и от удара батерията се разместила и ...

Прегорих си закуската. Бяха свършили всички сокове, че даже и млякото.

Паднах под душа и си натъртих трътката - дясна. Сега седя накриво.

Като се бръснах, така се дялнах, щото такъв демидж и с тесла трудно се постига. Излишно е да казвам, че кървях като прасе с нож във врата.

Следобед бях ма изпит - отвратителен! И компютъра прехвърляше супер мудно между супер отвратителните въпроси. Квестора пък сновеше през редовете като някой лешояд на мърша.

Изтървах най-удобния превоз за обратно.

В магазина нямаше от любимите ми пържоли.

Прибирам се в къщи, слагам една пица във фурната, обаче след 10 се сещам, че няма ни пиене, ни гарнитура. Я дай да отскоча набързо до магазина. Тръшвам врата след себе си. Отивам до магазина и заредил доволно две чанти главно с течности и нещо за хапване ми прищраква. Опааа. Нямам ключ. Ми сега? Да беше 3 дни по-късно щях да изчакам съквартиранта и да ми отвори, или да ида до него, да взема ключа и да си отворя, ама ... На почивка е.
Телефона естествено ми е в къщи.
Еби му майката.
Но, о надежда. Вратата на терасата е открехната отгоре. С една стълба и ще се покатеря на терасата и с малко сила ще вляза в къщи.

АМА НЯМА СТЪЛБА. Никой бе - никой. Тъкмо бях решил да сляза в мазето и ритуално да се удавя в пералнята на комшиите, когато се сетих, че в стайчето с електромерите има СТЪЛБА. То естествено както никога бе заключено. Псувай. Псувай. НО ето - от едно отворче зад импровизираната дървена стълба, което се явява една стена-таван на стайчето с електромерите виждам стълба. Откъртих една дъска, поожулих стабилно стената и най-сетнеизмъкнах стълбата. С усмивка 32 зъба търма при комшиите долу, да изляза на двора и да се кача горе. Но - стълбата е къса. Решихме да я поставим на една кофа за боклук и пак да се опитам да вляза. Пак къса.

В това време пицата във фурната беше леко прегоряла и запълнила кухнята с гъст задушлив дим, които приятно излизаше от прозореца. Естествено този дим е накарал съседите да си помислят, че нещо гори. Ми нормално - тук никой не вари компоти, че да пуши нещо. Бдителните съседи моментално се обадили на пожарната, която пристига с едни приятни сирени горе-долу по същото време, когато аз съм решил да се обаждам на ключар да ми отвори вратата, или в краен случай да разбива бравата и да слага нова. Тази екстра щеше да ми излезе една трицифрена сума в евра вероятно.

Та идват пожарникарите и ме гледат - потен, зъл и псуващ. Обясних им, какво е станало. Те пък разбрани хора - взеха една голяма стълба и ме качиха на терасата. Даже помогнаха да си отворя вратата на терасата. Естествено предложиха ми у да ми нацепят входната врата, ама някак тази на терасата ни се видя по-лесна.

В крайна сметка влязох в къщи. След 15 минути борба с тая пуста врата на терасата. Триста слона да му го турят на хазайна, дето е сложил такава здрава дограма. Единственото положително в цялата работа е, че не ми струваше нищо. Пожарникарите даже отказаха полагащата им се бира. Естествено събрах сума народ да гледат сеир. Зер, къде ще видиш, как някой си е забравил ключовете, докато пече пица и си влиза в къщи с помощ от пожарната. Поне не казах, че е свинско, щото бая мюсулмани имаше

А новата ми супер яка тениска е с яки петна от някакви масла и щуротии и дано излезнат, че като помисля колко дадох за нея...

Твърдо решен да си купя нещо за ядене отвън изхвърлих леко препечената пица, като преди това се наложи да я увия в 5 торби, за да не смърди.
След което влизам в банята, врътвам се да пусна душа и БАМ. Падам си ударената вече дясна трътка. Едвам ходя.

Сега ще пия 2 ракии и отивам на работа. А дано там всичко да е наред, че иначе ще видят тия гадове поредната серия на Hostel.

Дееба деня!

А споменах ли, че имам и диария?

InternetTroll
09-11-2009, 18:43
Доста кофти... :((

BomberStomper
09-11-2009, 18:44
за първи път ми става гадно за тебе, ачуу, уцелил си кьоравото!

TERRORMACHINE
09-11-2009, 18:50
грозен ден е било!!

LinkTon
09-11-2009, 18:50
Докато го четох,все едно гледах епизод на комедиен сериал.
Визирах Ал Бънди.. 8-)

FockidyFockFock
09-11-2009, 18:50
нещаааааастна работа, мАн. 8-)

montana6
09-11-2009, 18:51
Тцтц, ако не друго, поне тръпка е имало. :)

tuzaro
09-11-2009, 18:55
отровна работа

Canis_Dirus
09-11-2009, 19:18
затова просто се усмихни, защото е било поне леко забавно...
Сега даже ми е доста забавно :)

Иначе с домашните любимци е кофти работа. Нашия котарак трябваше да го приспим... :(

BomberStomper
09-11-2009, 19:27
Всеки има трудни моменти в живота, лошо е когато всичко ти се струпа наведнъж, трябва силен дух!

SouthStandServiceLad
09-11-2009, 19:29
Съгласявам се за месеца и аз.
Днес е тъжен ден за всички ни.

Влака тръгна.. няма да видя легендите. Отново.

MP
09-11-2009, 19:30
Адмирации за добре поднесения сюжет.Аз лично се посмях доста,макар и съзнавайки,че хич не ти е било леко.

ameli
09-11-2009, 19:36
кофти ден, но докато го четях се спуках от смях :lol: трябваше някой да ме развесели :)

guinessgirl
09-11-2009, 19:38
ахаххахаха..
има и такива дни..

а месеца наистина е лайнян.

tuzaro
09-11-2009, 19:51
ахаххахаха..
има и такива дни..

а месеца наистина е лайнян.септември, кво повече да кажем....

chill
09-11-2009, 20:42
Има дниии, има дни, в които не вървииии :-({|=
Да знаеш само как ми оправи настроението.. :D

zvezdichkaaa
09-11-2009, 20:54
Е има и по прецакани от мене :D .

bloodyF
09-11-2009, 20:58
кофти ден, но докато го четях се спуках от смях :lol: трябваше някой да ме развесели :)


+1
8-)


само се сещай че винаги може да е по-лошо :)

Bianca
09-11-2009, 20:58
На мен ми се струва доста преиграно. :-o

TheNewReligion
09-11-2009, 21:05
Поне пребиваваш в нормална държава. Гледай напред.

Pliok0019
09-11-2009, 21:17
Да не почвам да се "хваля" и аз...

Лошото при мен е че това не е просто, а ще продължа да се пържа в ада още време. А шанс за промяна вече няма.

gsh
09-11-2009, 22:50
верно е
отровна работа 8-)

LiLGrizzly
09-12-2009, 00:15
Хаахахаха брат.. искам ти автограф и снимка :lol:

EcTeTa
09-12-2009, 00:49
с това свое описание , ежедневните ти незгоди , и физиологичните ти проблеми г-н Дирус.Бих казал : Защо по дяволите трябва да ни интересува ?
Но пък ти си знаеш продължавай в същия дух ще ти напиша нещо в темата съветите на канис дирус

Barbie47
09-27-2009, 19:42
малеле..... доста лош ден ее било.. :( :D

Romance
09-27-2009, 19:52
^ след 15 дена вече сигурно му е минало.
:booooomb: