PDA

View Full Version : Какво да правя ... по дяволите колко съм тъп !



Dead4o
09-11-2009, 17:49
Гаджето ми отиде на ваканция от една група ... (занимават се с рисуване) и аз нямаше как да ида. Не съм в тази група ! Та проблема е, че тя никой не познава и първия ден й беше тъжно ... след тва започна да се вижда с някви момчета там (пият,пушат заедно) и повечето пъти винаги е пияна. Не знам тя не е такава, но ме притеснява ... всеки път се хили и си говори с тях, мен не ме слуша. От 3-4 месеца сме заедно и тя никога не е правила така. Само ме подпитва "Нещо имаш ли да ми кажеш" ... дори когато и кажа "Обичам те, чао" или лека нощ тя ми отвръща с "И аз ае чао". Станала е много студена откакто е там ... Дори и с приятелките си се държи така. Имам чувството, че ми е зърдита за нещо ... но просто няма за какво! Не ми се обажда много често, а когато ми се обади е или пияна или говорим 3 мин. Какво да правя, рева като откачен и съм депресиран ...

machoka
09-11-2009, 17:55
Остави я да си изживее ваканцията. Ако искаш и можеш я задръж на телефона за 10 минутен сериозен разговор, като и кажеш колко я мислиш, колко я обичаш и как искаш всичко да е точно с нея и да не кривне от правия път там... и това е.. не я търси повече... ако изпита нужда тя сама ще ти се обади.
тя е отишла и е нормално там да се напиват и веселят.. остави я да прави това, от което ще се почувства щастлива колкото и морално деградирало да е то, а и ти не си го слагай на сърце излишно. Като се върне ще се разберете какво е било и накъде ще поемете напред)

CrazySweety
09-11-2009, 18:13
Така си е решила момичето може да я задушаваш и тя се е отдала на живот,какво толкоз.Покрай толкова хора(момчета) те е забравила малко ,не е болка за умиране.Може пък и толкова да и пука.Ако,ще и искаш сметка направи го когато се върне.

GodLovesYou
09-11-2009, 18:15
приказвайте си тет-а-тет като се Върне

a3c1M
09-11-2009, 18:21
най-добре изчакай да се върне..

plmn
09-11-2009, 18:23
като за начало спри да й звъниш постоянно и да й казваш колко я обичаш и да питаш къв е проблема, така изглеждаш по-жалък.
както каза мачока, проведете един по-дълъг разговор по телефона, или като се върне.. ако се прави на интересна, отказва да говори или нещо друго - пътя.

GodLovesYou
09-11-2009, 18:28
точно жалко е като показваш слабост изчкай си я да си се навесели да се върне и тогава
put the smack down

Crazytu
09-11-2009, 18:28
Нормално е да се забавлява, пък и тя е отишла на ваканция, не можеш да очакваш да си говорите по 2 часа всеки ден. След като се върне ако продължава да се държи така хладно, проведете един сериозен разговор, кажи й какво те мъчи и се разберете.

w0sh
09-11-2009, 18:30
замонаши я.

vagarious
09-11-2009, 18:31
Нормално е да се забавлява, пък и тя е отишла на ваканция, не можеш да очакваш да си говорите по 2 часа всеки ден. След като се върне ако продължава да се държи така хладно, проведете един сериозен разговор, кажи й какво те мъчи и се разберете.

;-)

lipsvashh_mi
09-11-2009, 18:44
съмнявам се да ти е Зърдита,по -скоро му е отпуснала края и се е отдала на тотален мързел и почивка...Сега-това,че се напива честичко не е добре..не за друга,а за здравето й.Кажи й да внимава с количествата.Иначе няма лошо да се забавлява момичето :)

sulley
09-11-2009, 18:51
Това е гадно,пич.. :?

Но не се отчайвай и не губи повече нерви или търпение.Ако е същото,като си дойде,тегли й чертата и точка.Вината не е в теб. 8)

lubomirky
09-11-2009, 18:52
Заеби я докато се върне, недей да я търсиш. Не може да не си намериш нещо да правиш през цялото време. Когато се върне ако не те потърси да се видите, имаш един вариант и той е да я забравиш.

NeopitomeNa
09-11-2009, 19:05
Ами не се сдухвай,а почакай да се върне.Засега не преедприемай нищо.Следи поведението й щом се върне от ваканцията и ако се оправи значи всичко е ОК,ако ли не поговори с нея (съвсем СПОКОЙНО [-X и на 4 очи ),изяснете се и съм сигурна че ше се оправите.Явно момичето просто е решило да изкуфее за малко,напълно нормално,на всеки се случва.Дори и най - примерния понякога си казва: "Хайде,веднъж се живее,какво толкова"
А сега спокойно и без да се отчайваш

SuperBadSuperFresh
09-11-2009, 19:11
Абе и аз бях така на морето.После всичко си ми се оправи 8-) Да знаеш от ваканцията е.

dreaml1nd_
09-11-2009, 19:19
Оо я не се излагай!!!!!!!!! "Рева като откачен" ... не ти ходи така да говориш...Ако не й вярваш стискай зъби докато се върне...а след това, както вс казаха, говори с нея, за да разбереш дали нещо се е променило :-) Успех

Amateur
09-11-2009, 22:29
Епа кво да ти кажа ще се напие и ще спи с някои.... :D

ThePowerOfLove
09-11-2009, 22:43
Еми веселят се компанията, какво да правят на почивка? А ти се успокой малко и я изчакай да се върне.

mynichka09
09-11-2009, 23:22
Спри да й звъниш,изчакай я да се върне и говорете

FEN_NA_MOTORI
09-12-2009, 00:06
Ама вие сериозни ли сте бе :D :D :D

Hilary_
09-12-2009, 00:11
Надали ти се сърди .. може би просто твоите обаждания са през 5 минути .. :-o Идеята ми е не я търси през такъв интервал от време .. изчакай я тя да се сети .. :-o Може би просто иска малко да отдели време за себе си .. дай й го без да се вкарваш във филмите ... :)

После като си дойде просто поговори с нея .. кажи й какво те мъчи ии така .. :)

FEN_NA_MOTORI
09-12-2009, 00:16
Може би просто иска малко да отдели време за себе си .. дай й го без да се вкарваш във филмите ... :)

После като си дойде просто поговори с нея .. кажи й какво те мъчи ии така .. :)
Ама като иска време за себе си, за какво и е връзка бе ... А и не е ли по добре да се разберат по телефона, а не да стане така, че като се върне тя да му тегли една "българска" и само дето си е губил времето с надежда...

Hilary_
09-12-2009, 00:21
Ама като иска време за себе си, за какво и е връзка бе ... А и не е ли по добре да се разберат по телефона, а не да стане така, че като се върне тя да му тегли една "българска" и само дето си е губил времето с надежда...

не вярвах, че някой е буден п отова време ... :D :D

сега по темата:
Ами виж сега .. "време за себе си" според мен всеки трябва да има .. с или без връзка, защото според мен хората, които са по цял ден нон стоп заедно си омръзват рано или късно .. :? По телефона поне на мен изобщо не ми прилича на разбиране .. едно е телефона друго очи в очи .. а дали ще се "изясняват по телефона" или като се върне ако тя е решила, че ще направи нещо (сещаш се) не значи, че като той се опита да се "изяснят по телефона" ще я спре .. :?

п.с. дано си ме разбрал .. ;д

FEN_NA_MOTORI
09-12-2009, 00:31
Аз ако съм ще я питам направо по телефона и без това ако се върне и ми тегли чертата, ще се почуствам глупаво, че съм чакал толкова време за едното "нищо" ... А и в крайна сметка, живота е кратък, живей го пълноценно ! А и за каква любов говорим ако хората си омръзват ?! Ти като се омъжиш... и мъжа ти като ти омръзне ще му теглиш ли чертата :D

Hilary_
09-12-2009, 00:36
"Аз ако съм ще я питам направо по телефона и без това ако се върне и ми тегли чертата, ще се почуствам глупаво, че съм чакал толкова време за едното "нищо" ... "

ееми ти си си ти ... той си е той .. ;д Всеки си преценява сам за себе си .. ;д

"А и за каква любов говорим ако хората си омръзват ?!"
хах повярвай ми точно така става .. любовта не е вечна тя е само в началото после е навик .. :? (естествено нека да спомена и изключенията, че иначе веднага ще се намери някой да ми се скара ... ;д )

"Ти като се омъжиш... и мъжа ти като ти омръзне ще му теглиш ли чертата :D"

Няма да се омъжвам ... :lol: Ако ще съм с него няма да е заради брака, а защото го обичам ии това ще ме задържи при него .. или поне така си мисля .. 8-)

п.с. Намери кой и в колко часа да питаш такива въпроси за живота и още нещо .. ;д

FEN_NA_MOTORI
09-12-2009, 00:39
Хайде повече да не спамим темата на момчето, ще я карам на ЛС ако нямаш нищо против разбира се :P

И да вметна, че леко си противоречиш :-D

DoYouLoveMe
09-12-2009, 02:31
Спри да й звъниш,изчакай я да се върне и говорете


+1

leko_otkachena
09-12-2009, 23:26
като за начало спри да й звъниш постоянно и да й казваш колко я обичаш и да питаш къв е проблема, така изглеждаш по-жалък.
както каза мачока, проведете един по-дълъг разговор по телефона, или като се върне.. ако се прави на интересна, отказва да говори или нещо друго - пътя. Съгласна,аа и не си тъп. :)

raia338
09-14-2009, 20:41
прави се на интересна пред онези момчета (кой знае какви пустиняци са ,и тя да бъде кат тях ) ама като се върне ще си е същата сигурно :)

LoveRetroMusic
09-14-2009, 20:54
След ваканцията говори с нея, сега нищо не може да се направи. ;]

punkrock
09-14-2009, 21:00
Проблема е там, че е малка и тъпа и не те е обичала наистина..
Решавай си сам какво да правиш :)