PDA

View Full Version : Относно жените



norm12
09-11-2009, 19:12
Въпроса ми е как да покажа,на дадена жена,че я харесвам и че държа на нея и че искам да сме приятели(или нещо повече примерно гаджета).И ако можете да ми дадете теми на разговор и как да я ухажвам :)
Предварително благодаря за отговорите :)

0nem0retIme
09-11-2009, 19:18
Единственото условие е наистина да я искаш тази жена и оттам вече е лесно да се докаже,ако го искаш наистина.

pwnage
09-11-2009, 19:19
Бъди до нея. Показвай и,че ти е интересна. Питай я,разпитвай я.
Развличай я,ако я познаваш от по-дълго време и знаеш как. Изслушвай я,но и не забравяй да вмъкваш себе си в разговорите и твоето мнение по даден въпрос. Бъди винаги готов да направиш нещо за нея(нямам в предвид прищявки).

След известно време сам ще разбереш дали си допадате толкова,колкото си мислил,че можете да си допаднете. И тогава живот и здраве може и си поговорите за нещо повече. Айде успех от мене :)

Shashavaaa
09-11-2009, 20:52
Рано ти е.
С времето и годините може и да ти дойдат отвътре нещата.Ако не стане така,просто няма да стане.

EritYy
09-11-2009, 20:56
като за начало я покани на среща ...
нещата след това сами се подреждат 8)

tuzaro
09-11-2009, 20:57
за кво ти е жена майна, само да те ядосва.

ShtrudeL
09-11-2009, 22:42
Това клони към "Наръчник за ухажване на човек,ама от другия пол"

Т.е...толко ли не знаете,че хората обичат да им казват колко са "най",да ги подкрепят,да ги потупат по рамото и да им кажат "да,да,точно така е,съгласен съм,правилно е!"

П.П Добре бе,повечето.

Hilary_
09-12-2009, 00:05
"Въпроса ми е как да покажа,на дадена жена,че я харесвам .. "

с жестове .. с мили думи .. покани я да излезете някой път, прави й комплименти .. ахх не е толкова трудно ..

п.с. ако искаш погледни в гугъл има ХИЛЯДИ такива статии ..

".. и че държа на нея и че искам да сме приятели(или нещо повече примерно гаджета)."
за "държа на нея" тярбва време .. за да й спечелиш доверието ..
а за другото .. псоледно гадже или приятелка?? :-o Изясни си какво искаш ..

"И ако можете да ми дадете теми на разговор и как да я ухажвам :)"
темите идват на момента както вече съм казвала .. не може ей така да ти напишем списък ии да го наизустиш .. :lol: Мисли малко на момента .. но иначе обичайните неща интереси, занимания, музика, филми, книги ...

FEN_NA_MOTORI
09-12-2009, 00:09
за кво ти е жена майна, само да те ядосва.
:D :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: Много вярно има в твойте думи :D


Та по темата: Покани я на среща, подари и роза... А какви теми ли ?! Просто слушай, какво диктува сърцето :-D

Shadow1596
09-12-2009, 00:19
Въпроса ми е как да покажа,на дадена жена,че я харесвам и че държа на нея и че искам да сме приятели(или нещо повече примерно гаджета).И ако можете да ми дадете теми на разговор и как да я ухажвам :)
Предварително благодаря за отговорите :)

Не е трудно...ако имаш това което ти трябва за да успееш. А то е скрит чар...защото не можеш да си робот и да направиш нещо, освен ако жената не е тъпа като гъз.

Второ...ако няма интерес към теб...не се опитвай да правиш на бот от CS-а , а просто остави...и потърси момиче за тебе (:

FEN_NA_MOTORI
09-12-2009, 00:25
Тоя пък :razz: Роботи Ботове Цс-и нямат много общо ама ходи си лягай да не изкочи някой терорист и да убие горкия полицай :D

а и няма да е лошо да намалиш значително престоят на компютъра и игрите най вече :D

Shadow1596
09-12-2009, 00:45
Тоя пък :razz: Роботи Ботове Цс-и нямат много общо ама ходи си лягай да не изкочи някой терорист и да убие горкия полицай :D

а и няма да е лошо да намалиш значително престоят на компютъра и игрите най вече :D
А ти забелязваш ли как е пусната темата...отговорът ми е напълно валиден. xD Макар и малко по странно написан...просто на хора които пускат такива теми и не четат Sticky-тата това трябва да им се отговаря... xD а и като незнае как да сваля мацки...това значи че ще разбере какво говоря...явно той е този който трябва да намали компа xD so fail thread is fail.
http://www.slackers.co.za/uploads/20080526/thread-fail-stamp.gif

falshiwata
09-12-2009, 00:53
Бъди до нея. Показвай и,че ти е интересна. Питай я,разпитвай я.
Развличай я,ако я познаваш от по-дълго време и знаеш как. Изслушвай я,но и не забравяй да вмъкваш себе си в разговорите и твоето мнение по даден въпрос. Бъди винаги готов да направиш нещо за нея(нямам в предвид прищявки).

След известно време сам ще разбереш дали си допадате толкова,колкото си мислил,че можете да си допаднете. И тогава живот и здраве може и си поговорите за нещо повече. Айде успех от мене :)

maybelline
09-12-2009, 11:06
Обръщай й внимание, изслушвай проблемите й, говори за проблемите й (ако тя повдигне въпроса), съчувствай й. Жените се контролират от емоциите си. Действай спрямо емоциите й.

sunity06
09-12-2009, 11:54
При всеки си е индивидуално...
Еее, примерно деня преди да тръгна с моето момче, той ме спаси на 100%, 1во със суичъра си от замръзване :oops: а той горкичкия ми остана с една тениска;2ро бяхме с компанията в най-бутнатия квартал, където се и загубихме, та тях ги зарязахме и ме изпрати с такси до нас...
:grin: просто се дръж, като принца от 21век :-) на всяко момиче и се разтреперват крачетата :smt007 а понякога и сърчицето...

ThedramaQueen
09-12-2009, 13:03
ние момичетата търсим откровенност. кажи и как се чустваш, а ако те е страх да не те отреже или нещо такова не бързай с откровенията, а просто изразявай интереса си към нея, прави и намеци. а понеже повечето момичета, да не кажа сички, сме доста любопитни тя все някога сама ще поиска да разбере дали я харесваш. До тогава просто гледай да събудиш интереса и.

п.п. имаше някаде тука важна тема със съвети прочети я. :)

norm12
09-12-2009, 17:30
ние момичетата търсим откровенност. кажи и как се чустваш, а ако те е страх да не те отреже или нещо такова не бързай с откровенията, а просто изразявай интереса си към нея, прави и намеци. а понеже повечето момичета, да не кажа сички, сме доста любопитни тя все някога сама ще поиска да разбере дали я харесваш. До тогава просто гледай да събудиш интереса и.

п.п. имаше някаде тука важна тема със съвети прочети я. :)


Да, права си за написаното от теб :)
Просто трябва да бъда себе си,добър с нея,да и правя комплименти,да бъда уверен в свойте възможности,да говоря хубаво(точно в това ми е проблема защото много заеквам особено когато съм с момиче) и да питам неща за нея :)
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=235838&sid=6209fba3a09692ac72a82cae179c01bc
Разгледах тази тема и тя има много хубави нещата за за взаимоотношенията между мъжете и жените :)
Мерси за отговорите от всички ако някой иска да допълни нещо има пълна свобода да го направи :)

Dimana99
09-12-2009, 17:48
за кво ти е жена майна, само да те ядосва. :-D :-D

gabiiTu
09-12-2009, 21:04
Само ще кажа ,че за една жена най-важното е да си винаги до нея и да и помагаш с проблемите и :)