PDA

View Full Version : Ще ми липсват много ...



monkata95s
09-11-2009, 21:09
Нямам идея защо правя тази тема ... Чувствам се много зле и просто иксам да споделя . Утре сутринта за Италия заминава един приятел . От скоро се виждаме , но е супер добър човек . Много ще ми липсва макар да се познаваме от скоро . Сега ще бъда 8 клас и се чувствам отвратително . Искам това лято да не свършва мамка му . Нищо няма да е както преди . Всичките ми истински приятели си отиват .... Да отиват си .... :( Отиват да учат из други градове и се чувствам сама ... Много сама ! Цяла вечер плача и гледам снмки със тях . Знам че ще поддържаме контакт , но няма да е както преди ... Няма да ги виждам всеки ден , няма да ги гушкам всеки ден и изобщо няма да съм със тях . Заедно сме но вече ми лисват .... Усещам как всички се отдалечават , а аз не мога да спра това . Опитвам се да гледам оп позитивната страна , като си мисля , че отиват далеч , за да учат и да се развият ... да имат повече възможности , но не мога , Сърцето ми плаче и е много тежко . Оставам самичка и се чувстам много гадно .... Всички ще ми липсват толкова много :-# :smt022 :cry: :cry:

alone83
09-11-2009, 21:18
Те заминават, други идват.. :)

TykaSePisheNick
09-11-2009, 21:18
Ми..Добре.

monkata95s
09-11-2009, 21:20
Да , така е . Кръговрата на живота ... Но ми е много гадно и ме е страх ... Страх ме е от бъдещето ... От непознатото и новото .

TykaSePisheNick
09-11-2009, 21:22
Chill out.

ocean_breeze
09-11-2009, 21:25
мони няма да си сама <3 обичам те адски много ще направя всичко възможно да се виждаме ....знам че няма да е както преди ...но те обичам адски много..... ... :-# :-# :-# няма да те забравя никога ...знам че е прекалено банално....но е така...били сме в толкова труди моменти заедно...виж прерових тийнпроблема за да ти намеря темата.. обичам те ... и помни не си сама и никоганяма да бъдеш

Avangard
09-11-2009, 21:31
Няма ли накакъв начин да помолиш ваще и ти да се преместиш при тях ... :( или са се разпръснали в различни градове :( ... :cry: ... Може пък събота и неделя да се виждаш с тях ...и всяка ваканция същоо :( ...Съжалявам ,че немога да ти помогна много много :( !

MsStorm
09-11-2009, 21:37
Здравей Мони ,
Искрено ти съчуствам , защото и аз до някаъде се чуствам по същия начин .. Всеки ден се запознавам с нови хора , сприятелявам се , но най-близките ми приятели заминават да се развиват в други градове и държави ...

ThePowerOfLove
09-11-2009, 21:45
На теб ти е гадно, но помисли че и на тях не им е по-различно. Местят се, започват всичко наново.. Всяка раздяла е трудна, но просто няма начин. Както някой каза - другите идват, така е ;) А и това, че заминават не означава, че никога повече няма да се видите и че няма да сте си приятелчета. Има толкова начини да поддържате връзка - телефони, скайп, имейли.. Няма да е както преди, но пак е нещо. Важното е да не се забравяте :) Не се сдухвай толкова!

MsStorm
09-11-2009, 22:26
На теб ти е гадно, но помисли че и на тях не им е по-различно. Местят се, започват всичко наново.. Всяка раздяла е трудна, но просто няма начин. Както някой каза - другите идват, така е ;) А и това, че заминават не означава, че никога повече няма да се видите и че няма да сте си приятелчета. Има толкова начини да поддържате връзка - телефони, скайп, имейли.. Няма да е както преди, но пак е нещо. Важното е да не се забравяте :) Не се сдухвай толкова!

Много си права :)

monkata95s
09-12-2009, 12:38
Като си мисля , че на тях ще им е още по-трудно и гадно и не ми става по-леко . Напротив! Сдухвам се още толкова , защото знам , че няма да им е никак лесно . Знам , че ще поддържаме връзка , знам че ще се виждаме , знам че ще си останеме близки , но знам и че нищо няма да е както преди .... Пътищата ни се разделят ... всеки тръгва в различна посока и няма да сме заедно всеки ден . Гадно ми е като знам , че ще свърша училище и няма да им звънна да излезем . Гадно ми е като знам че с момчето в Италия ще пишем само по скайп . Ще го видя след 1 година близо , освен ако не се прибере по Коледа . Гадно ми е защото няма да има на кого да звънна вечерта и да си говориме до 3-4 , защото обстоятелствата не позволяват . Ще намеря нови хора , нови познати , но никой няма да може да ги замести .... Нищо няма да е същото , никога няма да сме на същите места по същото време .....

ocean_breeze знам колко много ме обичаш :-) . Няма да те забравя никога ! Надали някой ще бъде толкова добър и едновременно лош към мен както ти ! Обичам те повече от всичко и всички !!!