PDA

View Full Version : ОНЛАЙН ГИНЕКОЛОГ!!!Реалност колкото и глупаво да звучи ...



Jus7DreamBoy
09-11-2009, 23:45
Преди доста време имаше едни теми за онлайн гинеколог и всички задружно се смяхме като си мислихме че такова нещо няма .... няма ама ИМА ....


Гинеколог преглежда онлайн

Гинекологът вече излезе от кабинета и също предлага услугите си в нета. Специалисти съветват как да правим безопасен секс от своя електронен кабинет, съобщи д-р Станимир Хасърджиев, експерт по обществено здравеопазване. Желаещите да разберат възможностите за предпазване от нежелана бременност и полови инфекции могат да задават въпросите си на адрес www.yasmina.bg. Онлайн докторът пък ще им отговаря на сайта. 40% от жените все още живеят с мисълта, че контрацептивите водят до напълняване и окосмяване. Това сочи виртуално допитване, в което са се включили 3255 нашенки, посочи д-р Хасърджиев. Съвременните "антибебе" хапчета водят до смъкване на килограми и пазят от рак на матката, обясни проф. Никола Милчев, председател на Българското дружество по акушерство и гинекология. Той изрази недоумението си от факта, че всяка четвърта българка одобрява аборта.
Много млади момичета разчитат на спешните контрацептиви, подчерта специалистът. Хаповете за стопиране на нежеланата бременност водят до хормонален дисбаланс, ако се пият често, обясни д-р Милчев.
Румяна Милева

Jus7DreamBoy
09-12-2009, 09:06
д-р Тийн приказния герой..... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

m0n4yyy
09-12-2009, 10:33
Много хубаво, харесва ми. Лошото е, че компютърът вече става неделима част от нашето ежедневие. :( :(

BlueFace
09-12-2009, 10:36
Много хубаво, харесва ми. Лошото е, че компютърът вече става неделима част от нашето ежедневие. :( :(

Да и това е едно от най-лошите неща и една от причините да има теми тип "как да я заговоря" "теми на разговор" и сякакви такива шитни... :? Хората забравиха да общуват ве .... :-o

m0n4yyy
09-12-2009, 10:42
Една моя фр даже вчера ме пита " И НА ТЕБ ТИ ХАРЕСВА ПОВЕЧЕ НАВЪН ОТ КОЛКОТО НА КОМПА ?!?! .. ЛУДА СИ !! " :? :? :? Лошо нещо е това "пристрастяване". Вместо на вън .. да седиш пред монитора .. 1 час макс съм на компа. :-o :-o

MrBig
09-12-2009, 10:59
доктор тийн е васко пианиста 8)

Ясно тогава защо е толкоз параноичен и си мисли ,че го гонят агенти на ДАНС.А той просто страдал от раздвоение на личността-Machoka и д-р Тийн.Комбинация велика хахахахах РОМ ,УЙСКИ и МАСТИКА! ХАхаха!!!

InternetTroll
09-12-2009, 11:00
доктор тийн е васко пианиста 8)

Ясно тогава защо е толкоз параноичен и си мисли ,че го гонят агенти на ДАНС.А той просто страдал от раздвоение на личността-Machoka и д-р Тийн.Комбинация велика хахахахах РОМ ,УЙСКИ и МАСТИКА! ХАхаха!!! аххахахах
Hие в кофата се гъбаркахме с "Васко Пианиста", http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=280494 :lol:

kalpazanka
09-13-2009, 07:43
Да попитам цитонамазки ще се правят ли? А женска консултация /за бременните/? :D :lol: Много сте ми смешни! Чели-недочели, хайде да направим новина и да натрием виртуално нечий нос! Хората ще съветват за правене на безопасен секс! И обърнете внимание към кой сайт се насочват отговорите! ОК предпазват от рак на маточното тяло, но защо се спестяват останалите странични ефекти? Защо се оборват само и единствено окосмяването и напълняването? М?! Помислете, пребройте до 110 и тогава ми опонирайте!