PDA

View Full Version : помогнете какво да правяя



novakaa
09-12-2009, 06:45
haha

pwnage
09-12-2009, 06:54
Не бързай да го режеш. Все пак може и да разбере,че ти е рано и не си готова,и може и да почака. Попитай го,държи ли толкова много на секса. Ако отговорът му не те устройва,тогава вече не трябва да се притесняваш да скъсаш с него.

В крайна сметка най-малко си длъжна да правиш нещо,което не искаш.
Целта е да се говори по темата и после да действаш.
Надявам се да съм ти дал ориентир.

montana6
09-12-2009, 06:56
Не бързай да го режеш. Все пак може и да разбере,че ти е рано и не си готова,и може и да почака. Попитай го,държи ли толкова много на секса. Ако отговорът му не те устройва,тогава вече не трябва да се притесняваш да скъсаш с него.

А, ще разбере той... Щом е на 15 и вече не е девствен, начи само секс му е в главата. Иначе съм съгласен с теб, като цяло.

TheBlueAvalanche
09-12-2009, 06:57
Не бързай да го режеш. Все пак може и да разбере,че ти е рано и не си готова,и може и да почака. Попитай го,държи ли толкова много на секса. Ако отговорът му не те устройва,тогава вече не трябва да се притесняваш да скъсаш с него.

В крайна сметка най-малко си длъжна да правиш нещо,което не искаш.
Целта е да се говори по темата и после да действаш.
Надявам се да съм ти дал ориентир.
И аз съм на същото мнение. Ама нещо не ми харесва как на 15 е правил, а пък и още иска...

novakaa
09-12-2009, 06:58
ами проблема е тука че прееди 1 месец говорихме по тая тема за секса и му казах че не съм готова той ми каза добре за теб ще чакам ... но ето че на мен явно 1 месец не ми стига :o :-o а той просто няма да издържи :-o за това мисля да взема това решение :-# :cry: :cry:

vikipf
09-12-2009, 07:06
Не го прави! Като не искаш - недей. Това не е нещо малко, а нещо, което ще промени целия ти живот. Чак като се почувстваш готова тогава действай. Може да е след години, може да е с друг човек.

pwnage
09-12-2009, 07:09
Значи не искам да ти развалям настроението,но знаеш ли кога мъжете казваме,че ще изчакаме над година за да правим секс с момичето?

Когато мислим да си намерим алтернатива и всъщност да не чакаме. :-k
Не е задължително и твоя приятел да си мисли над алтернатива,но ти казвам,че е възможно.
Гадно е,но трябва да помислиш и над това.
Предлагам ти да започнеш да следиш държанието му и промяната в него.
Примерно казваш,че сега ти прави намеци за секс. Следи до кога ще ти ги прави. Ако изведнъж спре и не обръща внимание на тази тема,значи може и да е намерил алтернатива на сексът с теб. Сексът с друга.

3oPuTy
09-12-2009, 08:34
Защо просто не поговориш с него на тази тема?! :-o
Нещото,което мислиш да направиш (честно казано) е малоумно и детинско :?
А ако винаги така бягаш от проблемите си ... няма да стигнеш далеч :?

novakaa
09-12-2009, 08:55
Защо просто не поговориш с него на тази тема?! :-o
Нещото,което мислиш да направиш (честно казано) е малоумно и детинско :?
А ако винаги така бягаш от проблемите си ... няма да стигнеш далеч :?
не бягам от проблемите си ,,,,, говори ли сме за секса . преди 1 месец му казах че още не се чувствам готова той ме разбра и ми каза че ще ме чака .. за това мисля това да му кажа защото не мога да му дам каквото той иска 1 месец мина но все ще не съм убедена да започна половия си живот на тази възраст :o
добре тогава според какво да направя :-s :-s :-s

kindergarden
09-12-2009, 08:56
що си се регнала с ник в мъжки род? :-o

novakaa
09-12-2009, 08:56
що си се регнала в мъжки род? :-o
:lol: :lol: това ми дойде на ума тва не е важно ся :-D

3oPuTy
09-12-2009, 09:03
Защо просто не поговориш с него на тази тема?! :-o
Нещото,което мислиш да направиш (честно казано) е малоумно и детинско :?
А ако винаги така бягаш от проблемите си ... няма да стигнеш далеч :?
не бягам от проблемите си ,,,,, говори ли сме за секса . преди 1 месец му казах че още не се чувствам готова той ме разбра и ми каза че ще ме чака .. за това мисля това да му кажа защото не мога да му дам каквото той иска 1 месец мина но все ще не съм убедена да започна половия си живот на тази възраст :o
добре тогава според какво да направя :-s :-s :-s
Ако не бягаше от проблемите си щеше да ги решиш ... Толкова ли е трудно да поговориш с него,да му обясниш,че 1 месец е прекалено малко време,че се чувстваш малка и че не искаш да правиш секс на тези години ...?!Ако той те харесва (защото на тия години и за толкова кратко време едва ли те е заобичал) и иска да е с теб ще прекрати тази тема и ще чака ти да направиш първата крачка в това отношение.

Punisherrr
09-12-2009, 09:06
Така като говориш... ''казах му,ама са не мога .... ама 1 месец не ми стига...ама са кво да правя'' разбирам,че се чувстваш притисната,което определено не трябва да е така. А и този щом не е девствен на 15...ясна работата.


хаха абе изобщо... на 15 години не му е работа не можел да издържа :lol: ... смешки. На теб пък още по-малко ,за което те поздравявам,че поне мислиш с главата си.

tanchu
09-12-2009, 09:32
[/quote]
Ако не бягаше от проблемите си щеше да ги решиш ... Толкова ли е трудно да поговориш с него,да му обясниш,че 1 месец е прекалено малко време,че се чувстваш малка и че не искаш да правиш секс на тези години ...?!Ако той те харесва (защото на тия години и за толкова кратко време едва ли те е заобичал) и иска да е с теб ще прекрати тази тема и ще чака ти да направиш първата крачка в това отношение.[/quote]

+ 1 \:D/

RaZzer
09-12-2009, 09:45
Тва е глупост... Недей да се разделяш с него, щом ти е казал, че ще те чака...

Честно казано, според мен, ти се надяваш, че като направиш гореописаната драма той ще ти се обясни в любов и ще ти се моли да стоиш с него и ще ти обещава, че не иска секс... Глупаво! Просто си стой на гъза, ако започне прекалено много да те притиска - тогава просто му напомняй, че не си готова - той ще те разбере :wink:

m0n4yyy
09-12-2009, 10:29
Кажи му, че в момента не си готова за това и да спре да те притиска, защото не ти е приятно. И ако не те разбере, чак тогава го режи.