PDA

View Full Version : Сръбска музика



rihanna_lady
09-12-2009, 11:17
Нека всеки да сподели песните от сръбската сцена, които са го впечатлили.. :grin:

vaniliika
09-12-2009, 12:58
Giannis Vardis - Pote Sou Ksana ... тя песента просто вЪрха :smt007 :smt007 ;-)

bonjovi
09-20-2009, 10:55
Dara Bubamara-Vero Nevero адския ХИТ

Bianca
09-20-2009, 11:08
Giannis Vardis - Pote Sou Ksana ... тя песента просто вЪрха :smt007 :smt007 ;-)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

vaniliika
09-23-2009, 16:25
Giannis Vardis - Pote Sou Ksana ... тя песента просто вЪрха :smt007 :smt007 ;-)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


о0мг :?

taurus91
09-24-2009, 05:21
NADA TOPCAGIC - Dobro jutro pijanice
Mile Kitic - Kopka me, kopka
Baja - Zapisano u vremenu

Tva za men sa nai dorite pesni4ki ;)

PurpleDream
09-24-2009, 09:28
NADA TOPCAGIC - Dobro jutro pijanice
Baja - Zapisano u vremenu

+ Ceca - Pile ии още една която нз как се казва, не знам и кой я пее, знам само, че е мъж песента е бърза и се пее нещо "...да се напием сите чаши да искършим..." :lol: нз дали точно това са думите, но е нещо такова ако някой се сети плс да каже коя е песента 8-)

taurus91
09-24-2009, 10:53
NADA TOPCAGIC - Dobro jutro pijanice
Baja - Zapisano u vremenu

+ Ceca - Pile ии още една която нз как се казва, не знам и кой я пее, знам само, че е мъж песента е бърза и се пее нещо "...да се напием сите чаши да искършим..." :lol: нз дали точно това са думите, но е нещо такова ако някой се сети плс да каже коя е песента 8-)

mm da se6tam se za taq pesen ama i az nz kak se kazva ama mislq 4e q pee Mile Kitich :-o

Tempest
09-24-2009, 13:14
Giannis Vardis - Pote Sou Ksana ... тя песента просто вЪрха :smt007 :smt007 ;-)

тва ако е сръбско, аз съм от Азербайджан :shock:

иначе Mile Kitic - Zasto Bas Ti
Keba - Kukavica
Mile Kitic - Sanker
Mile Kitic - Kopka Me, Kopka
Vesna Zmijanic - Sto Zivota
Natasa Djordjevic - Alal Vera
Goran Bregovic - Ya-Ya (Ringe Raja)
Lepa Brena - Luda Za Tobom
Saban Saulic - Ti Me Varas Najbolje
Nedeljko Bajic Baja - Zemlja Ljubavi
Ceca - Lepi Grome Moj
Suzana Jovanovic - Tvoj Pogled

sHaDy_sOuL
09-24-2009, 19:25
Jelena Karleusa - Tihi Ubica
Jelena Karleusa - Upravo ostavljena
Samira Besic - Jel' Sarajevo Rmx
Goran Bregovic - Gas Gas
Goran Bregotiv - Mesecina
Lepa Brena - Otvori se, nebo
Lepa Brena Miki moj
Lepa Brena - Janos
Dragana Mirkovic - Ekplozija
Dragana Mirkovic - Placi Zemljo (Най-добрата)
Dragana Mirkovic - Mamina I Tatina
Goran Bregovic - Bubamara
Goran Bregovic - Ja Sam Pitbul
Vrcak Ft. Dnk - Navlecen Na Tebe (Малко сръбски рап)
Sergej Cetkovic - Nazovi Me

И мноого други.. прекалено много са, голяма фенка съм на сръбската музика :)

PurpleDream
09-24-2009, 19:53
NADA TOPCAGIC - Dobro jutro pijanice
Baja - Zapisano u vremenu

+ Ceca - Pile ии още една която нз как се казва, не знам и кой я пее, знам само, че е мъж песента е бърза и се пее нещо "...да се напием сите чаши да искършим..." :lol: нз дали точно това са думите, но е нещо такова ако някой се сети плс да каже коя е песента 8-)

mm da se6tam se za taq pesen ama i az nz kak se kazva ama mislq 4e q pee Mile Kitich :-o
и аз си мисля, че я пее той ама не съм сигурна...айде бе хора помогнете никой ли не се сеща, старичка е песента 8-)

taurus91
09-25-2009, 08:55
are verno ako nqkoi znae da kaje ;( 4e e mn gotina pesen ama i az nz kak se kazva :@

PurpleDream
09-25-2009, 21:44
казаха ми я песента :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: на Дуле и Коки - Zaludnoe e da se napiem
http://99mp3bg.net/song.php?s=download&id=44311
8-)

srpsko_1988
09-25-2009, 23:09
Драгана Миркович..опрости за све


http://www.youtube.com/watch?v=urQuPGw4OvY

:grin: :-)

LadyDi
09-25-2009, 23:28
Ceca - Votka s utehom
Tose Proeski - Srecna li si ti
Tasa - Idu
Srebrna krila - Lutalica

Тея в момента са ми в плейлиста. Иначе из сръбските песни има много добри неща.
Жалко, че повечето ги направиха на български.

PurpleDream
09-26-2009, 08:42
ооо да и Tose Proeski има много яки песни

REPRESSED
09-26-2009, 09:56
С риск да има известно недоумение в някои хора искам да кажа, че слушам доста српска музика, но не тази српска музика, която спада в категорията 'музика за маса'.Всъщност сигурно малко хора тук знаят, че србите правят доста добра музика откъм метъл и хип-хоп.И правят много силни песни, има политически/ социални текстове, особено когато става дума за Косово и Метохия.
Наскоро все по-усилено слушам няколко српски банди от стила на метъла.Докато българските core банди са на доста добро ниво (лично мнение), там се слуша главно блек/ готик/ метълкор/ и ню.Любимите ми групи са Hetera и Abonos.Особено първите ви препоръчвам да ги чуете (ако поне малко си падате по такава музика де).
Откъм хип-хоп - Beogradski Sindikat (навярно най-известната и най-добрата хип-хоп формация в Србия) и отчасти DT Crew.
Това е засега от мене:)

srpsko_1988
09-26-2009, 22:57
С риск да има известно недоумение в някои хора искам да кажа, че слушам доста српска музика, но не тази српска музика, която спада в категорията 'музика за маса'.Всъщност сигурно малко хора тук знаят, че србите правят доста добра музика откъм метъл и хип-хоп.И правят много силни песни, има политически/ социални текстове, особено когато става дума за Косово и Метохия.
Наскоро все по-усилено слушам няколко српски банди от стила на метъла.Докато българските core банди са на доста добро ниво (лично мнение), там се слуша главно блек/ готик/ метълкор/ и ню.Любимите ми групи са Hetera и Abonos.Особено първите ви препоръчвам да ги чуете (ако поне малко си падате по такава музика де).
Откъм хип-хоп - Beogradski Sindikat (навярно най-известната и най-добрата хип-хоп формация в Србия) и отчасти DT Crew.
Това е засега от мене:)


да ама аз пък аз слушам сръбско за маса....ше се карааме ли сега :? :D

bubals
09-27-2009, 09:22
сръбско puke puke puke

REPRESSED
09-27-2009, 10:52
С риск да има известно недоумение в някои хора искам да кажа, че слушам доста српска музика, но не тази српска музика, която спада в категорията 'музика за маса'.Всъщност сигурно малко хора тук знаят, че србите правят доста добра музика откъм метъл и хип-хоп.И правят много силни песни, има политически/ социални текстове, особено когато става дума за Косово и Метохия.
Наскоро все по-усилено слушам няколко српски банди от стила на метъла.Докато българските core банди са на доста добро ниво (лично мнение), там се слуша главно блек/ готик/ метълкор/ и ню.Любимите ми групи са Hetera и Abonos.Особено първите ви препоръчвам да ги чуете (ако поне малко си падате по такава музика де).
Откъм хип-хоп - Beogradski Sindikat (навярно най-известната и най-добрата хип-хоп формация в Србия) и отчасти DT Crew.
Това е засега от мене:)


да ама аз пък аз слушам сръбско за маса....ше се карааме ли сега :? :D :D

Добре, като станеш от масата какво слушаш? :D