PDA

View Full Version : Не знам как да постъпя ...



beachy_bunny
09-12-2009, 18:28
Добър вечер на всички ... ! :) От една страна искам просто да изкажа това което чувствам ... ,но искам и да чуя някакви коментари от ваша страна ... за това как вие бихте постъпили ...

Лятото ... м да това лято хубаво , приятно а колко болка носи на много от нас ... Отидох на село при бабами и да се видя с приятелите ми в период от 1 месец .. излизах със познати хора от компанията на моите две приятелки с тях се събирах и предното лято , но този път беше по различно имаше едно ново момче в компанията ми ... хареса ми , но само го гледах ... след два три дни почнахме да си поотронваме по някое изречение ии веднъж говоря с някой и обръщам поглед към него и гледам приятелката ми седнала в него смисъл той се разкрачил и тя се облегнала в него ... нищо не казах .. и нямаше какво имах някакви умерени симпатии ... ,но нищо повече с всеки изминал ден нещата между тях се задълбочаваха , но и мойте чувства към него ... стоях и гледах как прегръщаше и целуваше нея ... мълчах си ... питах я дали го харесва и тя каза , че и е симпатичен ,но нищо повече ... през това време го лъжеше и му казваше " имам гости ... прибирам се ... " и ходеше и се ебеше с две други момчета ... беше ми доста гадно , че го лъжеше ии , че и аз бях в тази цялата история ... мълчах си .. нямах смелост да му го кажа ... Преди 2-3 седмици вече се бях прибрала от там ... той е разбрал , че тя е имала нещо с трето момче ... остави я ... ии почнахме да си пишем ... и тя е разбрала и и стана доста тъпо и аз и казах , че съм го харесвала и лятото и тя ми каза " ЗНАМ " моляя ? значи ти знаеш , че го харесвам ... мълчиш сии .. ти не го харесваш ходиш се ебеш със още двама ако не и трима ... ии ме гледаш колко ми е гадно .. това приятелска постъпка ли е според вас ... :? чувствам се ужасно .. и най-гадното е , че сега тя се прави на жертва , че съм и забила нож в гърба какъв нож бе мила ... започнах да се занимавам с него след като разбра каква стока си ... и просто не знам .. мислех да го помоля да се сдобрят , но защо .. , за да продължи да го лъже ... , а и той вече каза , че го е изгубела .. , а и не разбирам защо да го правя ... нима тя го направи за мен ... при положение , че нямаше никакви чувства към него и спокойно можеше да не го забърква така ... а аз като имам и сега ще го оставям ,за да е доволна тя ... в живота нищо не съм получила ето така .. на готово .. защо тя да го получава ...

ще кажете , че е можело нищо да не стане между нас лятото ... не щяло е да стане ако тя не му са е натискала в ръцете .. сега ми каза , че е имал симпатии ... но ляото го оставете кажете какво бихте направили сега ако бяхте на мое място ..

Kukumqvka
09-12-2009, 18:33
Като за начало си намери нови приятели .. и продължавай,да подържаш връзка с момчето,друго не знам какво да ти кажа.

FromAutumToAshes
09-12-2009, 18:34
Хубаво е, че си знаеш интереса. Ама това е само половината, другата половина е и да го гониш. Е*и я тая никаква приятелка не ти е. Като цяло няма такова понятие като приятели за мен, щото в даден момент всеки те прецаква ;) (но това е мое мнение). Ако наистина го харесваш(а защо не и нещо повече от харесване) не го изпузкай просто да може тя да "живее" както ти каза. Това е от мен. Успех (:

pwnage
09-12-2009, 18:49
Мисля,че заради това прецакано лято трябва да отрежеш "приятелката си" и да потдържаш по-чести контакти с въпросното момче. Обаче става кофти,ако той рабере,че си знаела за приятелката ти и не си му казала.
:)

beachy_bunny
09-12-2009, 18:55
Мисля,че заради това прецакано лято трябва да отрежеш "приятелката си" и да потдържаш по-чести контакти с въпросното момче. Обаче става кофти,ако той рабере,че си знаела за приятелката ти и не си му казала.
:)

м аз му казах за двамата ... вече като беше разбрал за третия .. малко гадно му стана , но го прие ... и като са скараха ... и тя му каза " Цяло лято ме гледаше в очите и ме лъжеше , че ме харесваш , а си харесвал нея " ии той и каза " А ти като годеше се ебеше с другите как ти беше не ме ли лъжеше " и тя повече не му писа може би си мисли , че аз съм му казала , ноо това не ме интересува :)

cinderella_gugutka
09-12-2009, 18:59
щях да си продължа свалките с даденото мом4е.а моми4ето-не ти е истинска приятелка

LadyDi
09-12-2009, 19:27
Нищо не прави. Те нещата сами са се подредили доста добре тей като гледам.

tuzaro
09-12-2009, 19:33
ми ти кат си го харесала що не му каза, а чакаш?? Нямаш право в началото да и се сърдиш, който е по нахален той пробива, иначе за другите работи си права.

LadyDi
09-12-2009, 19:35
ми ти кат си го харесала що не му каза, а чакаш?? Нямаш право в началото да и се сърдиш, който е по нахален той пробива, иначе за другите работи си права.
Батка, няма право да й се сърди, при условие, че "приятелката" не е знаела, че тя го харесва. В случай, че е знаела... това си е тъпа, к*рвенска постъпка.

tuzaro
09-12-2009, 19:39
ем момичето е било по настоятелно и се е уредило, авторката като е мудна и срамежлива кво да правим.

LadyDi
09-12-2009, 19:43
ем момичето е било по настоятелно и се е уредило, авторката като е мудна и срамежлива кво да правим.
Е, аз съм съгласна, че бързия винаги побеждава. Но в случая става въпрос по-скоро за приятелството. Ако приятелката не си е падала толкова по момчето, ходила е и с други и е знаела, че авторката го харесва... защо е трябвало изобщо да го оплита? Да ме пази Господ от такива приятелки...

tuzaro
09-12-2009, 19:48
ем има ги и такива 8-)

lubomirky
09-12-2009, 20:21
Трепи я.

JustAnotherGirl
09-12-2009, 20:39
зае*и я тая "приятелка" прекъсни връзка с нея, оставия да си мрънка нали тя си е виновна за положението в което е изпаднала. пък на момчето му се наслъждавай до когато можеш.