PDA

View Full Version : Хамстера ми изчезна???



09-12-2009, 20:18
Здравейте! Както се разбира от заглавието хамстерчето ми изчезна.Лятото работех по морето и не си бях у нас гледаха го родителите ми и отвреме на време сестра ми когато си беше у нас.един ден татко ми се обади и каза че вечерта е хранил Арчи (хамстерчето ми) а на сутринта като се е събудил мишлето го е нямало.живея в апартамент и го няма никаде вече 2 седмици. :smt102 :smt102 :smt102 единствения вариант е да е излязал през терасата и да е замел на някъде понеже е била отворена вратата към балкона.за сведения живея на 4тия етаж и малко ми е странно да е това.ако някои може моля ви помагайте.

mArMaLaDkA
09-12-2009, 20:22
Е, в какво сте го държали? Клетка, аквариум? Ако е бил в клетка - не сте ли я заключвали, а ако е бил в аквариум - как е изпълзял, стъклото е хлъзгаво?

Може да е умряло, а вашите сега да те лъжат, за да не се разстройваш.

DisturbiaV
09-12-2009, 20:25
Хуу бе мамка му ние кво може да направим?хайка да го издирват ли.Знам,че ти е гадно,ама ...

DimovB
09-12-2009, 20:26
у нас е
дай си номера да ти оставя координати

SouthStandServiceLad
09-12-2009, 20:28
Провери ли в микровълновата ?

09-12-2009, 20:41
да да бля бля тея тъпотии ги знаем.mArMaLaDkA едва ли ме лъжат на 19 съм.беше в аквариум и нз как е станало или се е покатерил по колелото или по тва с водата ли ддз затва питам ако на някои му се е случвало? http://dox.bg/files/dw?a=9b6d56ed6c

DisturbiaV
09-12-2009, 20:45
виж зад дивани и сявки такива гардероби/някъде къздето може да се е заклещил

mArMaLaDkA
09-12-2009, 20:46
Нещо да не са го пускали да се разхожда?
Извинявай, ама и аз си гледам морското свинче в аквариум и някак си не си представям да ми изчезне току-така. Аквариума е висок, стъклен, ръбовете са кофти. Плюс това самия аквариум е на високо и ако стигне ръба и скочи, ше се размаже като домат. Пък дори и да не е високо самия аквариум, не вярвам един хамстер да оживее.
Търсете зад секции, в гардероби, шкафове, чак не знам какво да ти кажа. 8-)

09-12-2009, 20:53
разбирам и на мен ми се струва адски нелогично но просто няма къде да бъде оставял съм му храна по земята по ъгли и къде ли не из къщи и нищо не е докосвано за 2 седмици все ще излезе от някъде а него го няма.

Spider4eto
09-12-2009, 21:34
Може да се е заклещил някъде и да е умрял. Като замирише ще го намериш.

leprechaum
09-12-2009, 21:36
Аз преди като имах хамстер постоянно бягаше. Беше много интелигентен. 8-) Отваряше си вратичката на клетката, а като беше в аквариум трябваше да му слагам на капачето буркан отгоре, защото го отваряше и него. Хамстерите крият неподозиран умствен потенциал, държа да отбележа! 8-) И каква техника използват при измъкването! Да таа.. криеше се зад печката, хладилника, мивка и такива работи. Но се показваше вечер и така си го хващах. Виках го и по име, и той идваше. Беше опитомеееееен хамстер. 8-) Ехх..

Spider4eto
09-12-2009, 21:41
Може да не е умрял веднага.

Потърси навсякъде в апартамента(зад секции, всички ъгли, в шкафове). И ако не намериш нищо никъде значи е избягал.

Rowdy
09-13-2009, 00:06
и моят беше зачезнал през въртележката, но на следващия ден го намерих зад гардероба.. голям образ 8-)

UnKnOwNmAtTeR
09-13-2009, 00:17
100% е умрял и там на когото е било оставено му е било гадно да ти кажже че е умряло..

09-13-2009, 10:33
много ви благодаря за коментарите.вече незнам и аз какво да мисля,струва ми се много нелогично нашите да ме лъжат но и бягството е доста нереално.

mArMaLaDkA
09-13-2009, 11:04
Преди малко си гледах морското свинче с голям интерес и най-вече, заради твоя случай. Стигнах до извода, че е твърде дебело, за да успее даже да се протегне, какво остава да скача от аквариума и разни други геройства. :)

Klorian
09-13-2009, 11:10
В случая че не можеш да го намериш вземи една котка...тя по-лесно ще се справи със задачата да го намери!
Аз имах мишка как си е махнала мрежата от аквариума един бог знае ама се беше изплъзнала...но котаракът ми я хвана много бързо и безболезнено за нея! :-o

lipstik
09-13-2009, 11:21
Според мен,ващи са забравили да го хранят и то е умряло,и сега не искат да ти кажат да не им се разсърдиш.

sarityy
09-13-2009, 19:24
моя е бягал няколко пъти от аквариума като си събори въртележката в близост до поилкатата и се покатери по нея :D последно избяга миналата седмица и мама го откри зад дивана..той лесно се намира щото издава понякога едни кихащи звуци :D първия ми хамстер пък като беше избягал излезе изпод пералнята и цялия беше прашлясал от розов беше станал сив :D мисля,че след 2 седмици вече е доста късно да го търсиш .. първо,че може наистина да е избягал през терасата както ти казват ваще..второ,че ако е умрял и го крият от теб под предлога,че е избягал..няя да го видиш повече..и трето - дори и да е у вас едва ли е оживял 2 седмици без храна и вода освен ако не се е хранил с трохички и боклуци :D ако се пак имаш някакви надежди сипи по килима храна и чакай :D

Spider4eto
09-13-2009, 22:43
от розов беше станал сив Розов хамстер О.о

sarityy
09-13-2009, 23:48
от розов беше станал сив Розов хамстер О.оами даа :smt045 :D

izrodee
09-13-2009, 23:55
всички хамстери и малки свинчета се казват Арчи .. мн странно

veronicarassate
09-13-2009, 23:59
Moят хамстер също беше изчезнал. и то буквално за 2 минути стоеше си в дълбок аквариум... нямаше как да изчезне
претърсихме зад секции навсякъде.. изпари се ,явно има нещо в тея хамстери! :D

Zaharinka
09-14-2009, 00:40
Вече е видял ангелчета :-)

anity0emko
09-14-2009, 01:39
да да бля бля тея тъпотии ги знаем.mArMaLaDkA едва ли ме лъжат на 19 съм.беше в аквариум и нз как е станало или се е покатерил по колелото или по тва с водата ли ддз затва питам ако на някои му се е случвало? http://dox.bg/files/dw?a=9b6d56ed6c


На мен ми се е случвало ,моя да се катери по колелото и за тва го вадех винаги ,да не говория ,че се беше научил и по пойлката да се катери , виж в някой ъгъл ,зад гардероб,диван или ддз огледай хубаво , пораженията са големи ...

09-14-2009, 08:10
незнам явно буквално се е изпарил днес пак прегледах зад всеки гардероб и във всеки ъгъл и го няма.щом и при други се е случвало значи може би има нещо.това беше идеята на темата ако някой има същия случай да сподели.чувал съм че при коките когато ще умират излизат от вкъщи за да не умрат на мястото където живеят.незнам при хамстерите дали е така.но пък и тои беше малък на година и девет месеца.

LizZz
09-14-2009, 12:10
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/ufos/2590872/Lemonhead-alien-tried-to-abduct-pair.html

Сигурен съм, че има нещо общо..

teenems
09-14-2009, 12:26
в гардероба ;дд ?

UnKnOwNmAtTeR
09-14-2009, 12:40
аре бе тоя хамстер одавна е починал кво го дискутирате. ясно е че не е жив... 4 лева е един нов... и едвали ще му намериш трупа и едвали ще замирише...

katal
09-14-2009, 13:07
Ами ако още е жив обикновенно през деня ще спи някъде. Така че е по вероятно да го намериш през ноща.

UnKnOwNmAtTeR
09-14-2009, 13:12
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

adskoty
09-25-2009, 15:56
Аз моя го намерих под дивана! Ти търси не си опказвай =; Аз ще се моля за теб

maranthea
09-26-2009, 08:06
Моя като се беше изгубил ме хвърли в голяма паника..накрая след 2 часа търсене го намерих на около метър и половина височина заплетен в пердето.Докато го търсих намерих из целия апартамент следи,че се е разхождал-талашит,ачкано,стъпчици в едно прашасало място..И който казва,че няма как да избяга защото от височината ще се наранят или няма как да се измъкнат от аквариума да знаят,че няма невъзможни неща.Падат от високо и си преценяват много добре удара,а и измислят ебати сложните схеми,за да се измъкнат...

MetalZone
09-26-2009, 08:32
И аз имах преди... беше избягал и беше направил стабилна дупка в панелката... о.О Но след като ме ухапа (направо ми изяде пръста)... ем извърча от 6-тия етаж... :]

PsychologicalDisorder
09-26-2009, 11:20
Супер.

Corsair
09-26-2009, 18:43
шефкеее шефкееее, кво ше праим са без хамстеро? :D ама ще те утеша. е виж аз имам по голям проблем: чучура ми ослепя с едното око и не може да целка катеричките. та проблема ми е: ще ми дадат ли пенсия за инвалидност или нема? :?