PDA

View Full Version : Някой знае ли ... ?



pi4man
09-12-2009, 20:51
Бях чел някаде в една тема как да се харесаш на момиче в смисъл докато се разхождаш или нещо от рода ... та мисълта ми някой знае ли коя е тази тема и страницата не която се намира или направо да обясни как точно става (момичетата може да споделят какво им харесва на тях) просто ми стана интересно какво ни харесвате ... :oops: :-D

ShtrudeL
09-12-2009, 20:53
Това е "важна тема" бе...да ти извади очите. Оо
А по темата...много е тъпа.

pi4man
09-12-2009, 20:58
Първо важната тема е на тема как да се харесаш докато сте на среща има много голяма разлика ! ! !
Второ като не ти харесва не пиши нищо лично :?

ShtrudeL
09-12-2009, 21:04
Първо важната тема е на тема как да се харесаш докато сте на среща има много голяма разлика ! ! !
Второ като не ти харесва не пиши нищо лично :?

Хубу бе...как може да се харесаш ако не сте на среща? Нали трябва да има контакт. Трябва да се срещнеш с някой,за да му се харесаш евентуално. Оо
Това,че нещо не ми харесва (в случая ми е все тая),не означава,че не мога да си изкажа мнението.

pi4man
09-12-2009, 21:08
Ти не можа да ме разбереш явно човек имах предвит примерно минаваш покрай две момичета на пейка целта е да разбера ко трябва да прайш зада те харесат как трябва да изглеждаш зада те харесат ...

ShtrudeL
09-12-2009, 21:13
Ти не можа да ме разбереш явно човек имах предвит примерно минаваш покрай две момичета на пейка целта е да разбера ко трябва да прайш зада те харесат как трябва да изглеждаш зада те харесат ...

Еми изказвай се по хубаво де...
И със сигурност ако кажеш нещо лигаво и "гъзарско" в случая, няма да се впечатлят освен ако не са лигли. В такива моменти как очакваш да се харесаш на непознати? То зависи и от тях де.
Не мен например ако непознат ми подсвирне или ми каже нещо лигаво колкото да се направи на интересен,ще го помисля за простак.

pi4man
09-12-2009, 21:18
аха а как би искала да се обарнат към теб някой непознато момче зада ти направи впечатление ?

machoka
09-12-2009, 21:19
Не се прави на клоун, а бъде себе си и нищо повече или по-малко. Това е универсалният ми съвет към теб.

haritov
09-12-2009, 21:20
Господ почита смелите!
Имай смелост да ги заговориш.
Ако си страхлив пък,еми няма да влезеш в боя.

Aicken
09-12-2009, 21:22
с тия теми как да се правиш на гъзар пред някоя пичка голямото постижение което можеш да направиш е да се усереш

JustAnotherGirl
09-12-2009, 21:23
ключът за добро първо впечатление се крие в чара. От там вече ако си простак ще си проличи 8)

pi4man
09-12-2009, 21:26
с тия теми как да се правиш на гъзар пред някоя пичка голямото постижение което можеш да направиш е да се усереш

моята цел не е да се правя на гъзар просто искам да разбера някой подробности :oops:

Hilary_
09-12-2009, 21:27
"гъзарите" са вървежни пред лиглите .. :lol: :lol:

а иначе с поглед?? :D :D с усмивка .. намигване .. чар както казаха преди мен ... 8) или просто я заговори ..

Aicken
09-12-2009, 21:27
с тия теми как да се правиш на гъзар пред някоя пичка голямото постижение което можеш да направиш е да се усереш

моята цел не е да се правя на гъзар просто искам да разбера някой подробности :oops:


всичко наи добро ти пожелавам и успех , сори че не мога да помогна

pi4man
09-12-2009, 21:41
с тия теми как да се правиш на гъзар пред някоя пичка голямото постижение което можеш да направиш е да се усереш

моята цел не е да се правя на гъзар просто искам да разбера някой подробности :oops:


всичко наи добро ти пожелавам и успех , сори че не мога да помогна

мс и нп важен е опита :P

mynichka09
09-12-2009, 23:15
Ти не можа да ме разбереш явно човек имах предвит примерно минаваш покрай две момичета на пейка целта е да разбера ко трябва да прайш зада те харесат как трябва да изглеждаш зада те харесат ...
Бъди себе си !!