PDA

View Full Version : NE!!!



_donna_
09-12-2009, 21:54
Ne pu6ete treva.
Ama nikoga.I ne piite bira.
A i tutunyt su6to e zle.

napravo - ebte se,uuu v smisul,ebete se vmesto da pu6ite,ili napravo si namerete ne6to drugo.out of the fucking...kazvam vi - NE PU6ETE TREVA - SUPER VREDNO E!!!

(6TE OPRAVQ POSTA SI;6TE BUDE NA KIRLICA,SAMO NE GO TRIITE,ZA6TOTO E VAJEN ZA MALKITE DECA,KOITO SI NQMAT I PREDSTAVA,4E OT TREVA SE UMIRA!!!)

JoroKaulitz
09-12-2009, 21:54
ДА, ПРАВА СИ
ТЕЯ ДЕТО ПИЯТ СА КОМПЛЕКСАРИ

TellMeYourName
09-12-2009, 21:57
добре.

лош спомен? :D

EarthShaker
09-12-2009, 21:58
още не я е хванал хероина, спокойно

leprechaum
09-12-2009, 22:01
добре.

лош спомен? :D

По-скоро лош филм, в момента. 8-)

Bianca
09-12-2009, 22:06
Обичам класиките.
И все пак няма да откажа на някоя буболечка.
Ти как мислиш, ще ми отива ли?
Айде да се праскаме?

tuzaro
09-12-2009, 22:39
тва дете още го е яд че Вили и го заби точно между очите и тя нямаше кво да каже :lol:

Di
09-12-2009, 22:40
не можеш да ми казваш кво да правя. 8)

balon4eee
09-12-2009, 23:05
Абе тъпа си братле със сигурност си нямаш на идея от истината за тревата !! Кво чела си тъпите статии в интернет на някви ограничени мозъци ? Не се и учудвам от това което казваш ... точно това е идеята на всичките тия глупости които се пишат , да ти контролират мисленето , това е схемата на всичко около нас ... държава , свят ... за това толкова много хора живеете с някви тъпи граници на нещата които приемате и признавате ! Разберете че тревата не е тва което ви карат да си мислите ! Това растение ти го дава природата и трябва да го уважаваш ! Колко пъти си пушил/а марихуана ? Сигурна съм че не е повече от 2 пъти ... ти дори не знаеш още какво е самата марихуана ! Не толерирам ежедневното пушене на трева , но когато е в нормални количества , твърдя че може само да ти помага ! Пуша трева от достатъчно време и мога да ви кажа , че марихуаната само ми е помогнала да осъзная неща които преди не осъзнавах Помогна ми да се изградя като личността , която съм сега . Отвори ми очите . Много тук ще кажете че съм боклук , защото пуша трева ... съзнанието и фигурите които целят да ви манипулират ви ограничават ! Това което хората не призванат защото са им набити разни глупости или защото просто не го призванат защото не знаят какво е , не значи че това нещо не струва ! Марихуаната може само да ви помогне ! Приемете че съществува нещо и извън границите които са ви / сте си поставили ... отворете си очите е така!

Pliok0019
09-12-2009, 23:13
Продължавам да се чудя какво правя аз за Бога, в този форум...

leprechaum
09-12-2009, 23:19
Повърня.

Е нееееееее. Не е истина просто. :lol:

onoffon
09-12-2009, 23:19
Абе тъпа си братле със сигурност си нямаш на идея от истината за тревата !! Кво чела си тъпите статии в интернет на някви ограничени мозъци ? Не се и учудвам от това което казваш ... точно това е идеята на всичките тия глупости които се пишат , да ти контролират мисленето , това е схемата на всичко около нас ... държава , свят ... за това толкова много хора живеете с някви тъпи граници на нещата които приемате и признавате ! Разберете че тревата не е тва което ви карат да си мислите ! Това растение ти го дава природата и трябва да го уважаваш ! Колко пъти си пушил/а марихуана ? Сигурна съм че не е повече от 2 пъти ... ти дори не знаеш още какво е самата марихуана ! Не толерирам ежедневното пушене на трева , но когато е в нормални количества , твърдя че може само да ти помага ! Пуша трева от достатъчно време и мога да ви кажа , че марихуаната само ми е помогнала да осъзная неща които преди не осъзнавах Помогна ми да се изградя като личността , която съм сега . Отвори ми очите . Много тук ще кажете че съм боклук , защото пуша трева ... съзнанието и фигурите които целят да ви манипулират ви ограничават ! Това което хората не призванат защото са им набити разни глупости или защото просто не го призванат защото не знаят какво е , не значи че това нещо не струва ! Марихуаната може само да ви помогне ! Приемете че съществува нещо и извън границите които са ви / сте си поставили ... отворете си очите е така!

Една цигара с трева убива средно между 100 - 115 хиляди мозъчни клетки. Една цигара марихуана от 500 до 570 хиляди. Не е вредно за малоумните, които я пушат и си внушават колко полезно е да го правят.

Tokarev
09-12-2009, 23:30
Абе тъпа си братле със сигурност си нямаш на идея от истината за тревата !! Кво чела си тъпите статии в интернет на някви ограничени мозъци ? Не се и учудвам от това което казваш ... точно това е идеята на всичките тия глупости които се пишат , да ти контролират мисленето , това е схемата на всичко около нас ... държава , свят ... за това толкова много хора живеете с някви тъпи граници на нещата които приемате и признавате ! Разберете че тревата не е тва което ви карат да си мислите ! Това растение ти го дава природата и трябва да го уважаваш ! Колко пъти си пушил/а марихуана ? Сигурна съм че не е повече от 2 пъти ... ти дори не знаеш още какво е самата марихуана ! Не толерирам ежедневното пушене на трева , но когато е в нормални количества , твърдя че може само да ти помага ! Пуша трева от достатъчно време и мога да ви кажа , че марихуаната само ми е помогнала да осъзная неща които преди не осъзнавах Помогна ми да се изградя като личността , която съм сега . Отвори ми очите . Много тук ще кажете че съм боклук , защото пуша трева ... съзнанието и фигурите които целят да ви манипулират ви ограничават ! Това което хората не призванат защото са им набити разни глупости или защото просто не го призванат защото не знаят какво е , не значи че това нещо не струва ! Марихуаната може само да ви помогне ! Приемете че съществува нещо и извън границите които са ви / сте си поставили ... отворете си очите е така!

Една цигара с трева убива средно между 100 - 115 хиляди мозъчни клетки. Една цигара марихуана от 500 до 570 хиляди. Не е вредно за малоумните, които я пушат и си внушават колко полезно е да го правят.
Дали не си тъп а ? Дали ? Преди да пишеш нещо е хубаво все пак да знаеш за какво става дума нали ?

balon4eee
09-12-2009, 23:34
Чудесно знам за какво става дума . Прекрасно знаех и че ще се излее много пумия върху мен заради поста ми . Не мога да ви обедя в нещо което здраво е набито в главите ви , но приемете , че това което вие смятате за нередно , не значи 100% че е така ! Марихуаната затъпява , да , именно заради това казах , че не подкрепям всекидневната употреба ! Вие пък не можете да твърдите нещо , което не разбирате най-малкото , защото нямате опит .

nicolepcd
09-12-2009, 23:35
Стига, бе :shock: Направо ме шашна с темата си :D

onoffon
09-12-2009, 23:36
Тъп е дума, която не искаш да използваш, повярвай ми. А щом това ми е работата, предполагам, че разбирам?

LiLGrizzly
09-12-2009, 23:37
Тука май само някакви невероятно прости индивиди има май а ? :o

RAWRRR
09-12-2009, 23:38
препоръчваш ебане на децата , вместо трева..

и ще има " неее в гъза, аз съм само на тринайсе"

onoffon
09-12-2009, 23:39
препоръчваш е**не на децата , вместо трева..

и ще има " неее в гъза, аз съм само на тринайсе"

На 10 момичетата спят с по 5-6 момчета, ти май си доста изостанал човек?

onoffon
09-12-2009, 23:40
Тука май само някакви невероятно прости индивиди има май а ? :o
Май, май, май...

RAWRRR
09-12-2009, 23:41
ахаха, да, конкуренцията ме разбива отвсякъде..

balon4eee
09-12-2009, 23:41
и кво ? :-o

leprechaum
09-12-2009, 23:43
препоръчваш е**не на децата , вместо трева..

и ще има " неее в гъза, аз съм само на тринайсе"

На 10 момичетата спят с по 5-6 момчета, ти май си доста изостанал човек?

Като сме напреднали дай да толерираме ебането на 13-годишните, така ли?

leprechaum
09-12-2009, 23:45
Чудесно знам за какво става дума . Прекрасно знаех и че ще се излее много пумия върху мен заради поста ми . Не мога да ви обедя в нещо което здраво е набито в главите ви , но приемете , че това което вие смятате за нередно , не значи 100% че е така ! Марихуаната затъпява , да , именно заради това казах , че не подкрепям всекидневната употреба ! Вие пък не можете да твърдите нещо , което не разбирате най-малкото , защото нямате опит .

Какъв опит се изисква според теб?

Tokarev
09-12-2009, 23:48
Чудесно знам за какво става дума . Прекрасно знаех и че ще се излее много пумия върху мен заради поста ми . Не мога да ви обедя в нещо което здраво е набито в главите ви , но приемете , че това което вие смятате за нередно , не значи 100% че е така ! Марихуаната затъпява , да , именно заради това казах , че не подкрепям всекидневната употреба ! Вие пък не можете да твърдите нещо , което не разбирате най-малкото , защото нямате опит .
Не говорих на тебе а на имбецила който те беше цитирал.

Тъп е дума, която не искаш да използваш, повярвай ми. А щом това ми е работата, предполагам, че разбирам?
Ако това ти е работата, има една приказка "Като знам какъв съм инженер ме е страх да ходя на доктор."
Като го каза това за марихуаната и тревата ми прозвуча на нещо от рода на "Пушиш ли бира ? Не, боцкам си цигари !"
:D :D :D

onoffon
09-12-2009, 23:48
препоръчваш е**не на децата , вместо трева..

и ще има " неее в гъза, аз съм само на тринайсе"

На 10 момичетата спят с по 5-6 момчета, ти май си доста изостанал човек?

Като сме напреднали дай да толерираме ебането на 13-годишните, така ли?
Аз съм твърдо против.

onoffon
09-12-2009, 23:49
Чудесно знам за какво става дума . Прекрасно знаех и че ще се излее много пумия върху мен заради поста ми . Не мога да ви обедя в нещо което здраво е набито в главите ви , но приемете , че това което вие смятате за нередно , не значи 100% че е така ! Марихуаната затъпява , да , именно заради това казах , че не подкрепям всекидневната употреба ! Вие пък не можете да твърдите нещо , което не разбирате най-малкото , защото нямате опит .
Не говорих на тебе а на имбецила който те беше цитирал.

Тъп е дума, която не искаш да използваш, повярвай ми. А щом това ми е работата, предполагам, че разбирам?
Ако това ти е работата, има една приказка "Като знам какъв съм инженер ме е страх да ходя на доктор."
Като го каза това за марихуаната и тревата ми прозвуча на нещо от рода на "Пушиш ли бира ? Не, боцкам си цигари !"
:D :D :D

От колко време имаш постоянни болки в главата?

balon4eee
09-12-2009, 23:49
Под опит искам да кажа , че много хора твърдят че марихуната е еди каква си и ляляля ... пък въобще не знаят каква е . Чели са 1 статия , кой знае каква някъде и смятат че им е ясно всичко . Ако щеш дори първо опитай за да разбереш .

Tokarev
09-12-2009, 23:54
Чудесно знам за какво става дума . Прекрасно знаех и че ще се излее много пумия върху мен заради поста ми . Не мога да ви обедя в нещо което здраво е набито в главите ви , но приемете , че това което вие смятате за нередно , не значи 100% че е така ! Марихуаната затъпява , да , именно заради това казах , че не подкрепям всекидневната употреба ! Вие пък не можете да твърдите нещо , което не разбирате най-малкото , защото нямате опит .
Не говорих на тебе а на имбецила който те беше цитирал.

Тъп е дума, която не искаш да използваш, повярвай ми. А щом това ми е работата, предполагам, че разбирам?
Ако това ти е работата, има една приказка "Като знам какъв съм инженер ме е страх да ходя на доктор."
Като го каза това за марихуаната и тревата ми прозвуча на нещо от рода на "Пушиш ли бира ? Не, боцкам си цигари !"
:D :D :D

От колко време имаш постоянни болки в главата?
Много рядко ме боли глава. Я ти ми кажи кой е тоя идиот който взима на работа някой който грам не разбира ? И изобщо каква е тая работа ?
Ако се занимаваш с наркозависими си ясен - толкова сте тъпи че сте за освидетелстване.

onoffon
09-12-2009, 23:56
Хубав идиот. И е нормално, колкото по - малко сиво вещество, толкова по - малко болка...

Tokarev
09-13-2009, 00:00
Хайде обясни ми като специалист разликата между марихуана и трева, защото явно според теб има съдейки по поста ти.

leprechaum
09-13-2009, 00:06
Под опит искам да кажа , че много хора твърдят че марихуната е еди каква си и ляляля ... пък въобще не знаят каква е . Чели са 1 статия , кой знае каква някъде и смятат че им е ясно всичко . Ако щеш дори първо опитай за да разбереш .

Аз ще ти кажа, че не ми трябва да чета никакви статии и диплянки, които оплюват драгоценната ти марихуанка, а трябва само да погледна 2-ма човека, които ми бяха близки приятели, и които бяха изключително свестни хора, за да ти кажа каква пумия е тревата. Тея хора са станали пълни лайна сега. =) Тревоманчетата не мога да ви дишам. Всичките си мислите, че достигате до някакъв извор на мъдростта... (...) а сте жалка картинка :).

UnKnOwNmAtTeR
09-13-2009, 00:07
Хубав идиот. И е нормално, колкото по - малко сиво вещество, толкова по - малко болка...

Следователно, ако ти залепя ръката на горещия котлон и същевременно направя същото с кучето ти значи че кучето ти ще умре от болка, а теб ще те боли по-малко така ли? :shock:

Tokarev
09-13-2009, 00:12
Под опит искам да кажа , че много хора твърдят че марихуната е еди каква си и ляляля ... пък въобще не знаят каква е . Чели са 1 статия , кой знае каква някъде и смятат че им е ясно всичко . Ако щеш дори първо опитай за да разбереш .

Аз ще ти кажа, че не ми трябва да чета никакви статии и диплянки, които оплюват драгоценната ти марихуанка, а трябва само да погледна 2-ма човека, които ми бяха близки приятели, и които бяха изключително свестни хора, за да ти кажа каква пумия е тревата. Тея хора са станали пълни лайна сега. =) Тревоманчетата не мога да ви дишам. Всичките си мислите, че достигате до някакъв извор на мъдростта... (...) а сте жалка картинка :).
Това означава единствено и само че приятелите ти са идиоти и сами са си виновни че са позволили да затънат толкова !
Ти какво, пияния който кара ли обвиняваш или бутилката ?
И сега тревата ти е виновна че приятелчетата ти не си знаят мярката ?
Не е проблема тревата а дали можеш да се контролираш и това важи за всичко, включително и за алкохола.

onoffon
09-13-2009, 00:13
Хайде обясни ми като специалист разликата между марихуана и трева, защото явно според теб има съдейки по поста ти.

Разкарай кенефа и другата снимка, че яко дразнят. Развалят формата на профила ти. А и още нещо... Какво те кара да мислиш, че ми плащат да те уча?

onoffon
09-13-2009, 00:14
Хубав идиот. И е нормално, колкото по - малко сиво вещество, толкова по - малко болка...

Следователно, ако ти залепя ръката на горещия котлон и същевременно направя същото с кучето ти значи че кучето ти ще умре от болка, а теб ще те боли по-малко така ли? :shock:
Нямаш си идея колко много сарказъм и ирония вложих в тези две изречения...

Tokarev
09-13-2009, 00:19
Хайде обясни ми като специалист разликата между марихуана и трева, защото явно според теб има съдейки по поста ти.

Разкарай кенефа и другата снимка, че яко дразнят. Развалят формата на профила ти. А и още нещо... Какво те кара да мислиш, че ми плащат да те уча?
Гледам че споделяше мнение преди малко, и аз сега ти задавам въпрос.
Мен не е нужно да ме учиш, аз знам за какво става въпрос за разлика от теб. Колкото до подписа ми ще осмисля препоръката ти.

leprechaum
09-13-2009, 00:23
Това означава единствено и само че приятелите ти са идиоти и сами са си виновни че са позволили да затънат толкова !
Ти какво, пияния който кара ли обвиняваш или бутилката ?
И сега тревата ти е виновна че приятелчетата ти не си знаят мярката ?
Не е проблема тревата а дали можеш да се контролираш и това важи за всичко, включително и за алкохола.

Човекът е комплекс от качества, така да го кажем. Да, приятелите ми са имали проблем с чувството за мярка, но това не ги прави идиоти и не омаловажава другите им достойнства (кх.. убягва ми една дума). Таа всеки със слабостите си. :) И да, ще виня тревата, защото ми е супер смешно най-запалените и мизерни тревоманчета, които вече едвам сричат да разправят колко благотворен ефект има.

UnKnOwNmAtTeR
09-13-2009, 00:25
Хубав идиот. И е нормално, колкото по - малко сиво вещество, толкова по - малко болка...

Следователно, ако ти залепя ръката на горещия котлон и същевременно направя същото с кучето ти значи че кучето ти ще умре от болка, а теб ще те боли по-малко така ли? :shock:
Нямаш си идея колко много сарказъм и ирония вложих в тези две изречения...

самият ти си си проява на ирония и сарказъм

onoffon
09-13-2009, 00:32
Хубав идиот. И е нормално, колкото по - малко сиво вещество, толкова по - малко болка...

Следователно, ако ти залепя ръката на горещия котлон и същевременно направя същото с кучето ти значи че кучето ти ще умре от болка, а теб ще те боли по-малко така ли? :shock:
Нямаш си идея колко много сарказъм и ирония вложих в тези две изречения...

самият ти си си проява на ирония и сарказъм

Жалък си от два профила. Пробвай само от един.

UnKnOwNmAtTeR
09-13-2009, 00:36
Хубав идиот. И е нормално, колкото по - малко сиво вещество, толкова по - малко болка...

Следователно, ако ти залепя ръката на горещия котлон и същевременно направя същото с кучето ти значи че кучето ти ще умре от болка, а теб ще те боли по-малко така ли? :shock:
Нямаш си идея колко много сарказъм и ирония вложих в тези две изречения...

самият ти си си проява на ирония и сарказъм

Жалък си от два профила. Пробвай само от един.

аз съм жена бе , а другият ми профил го изтриха така че умувай

Tokarev
09-13-2009, 00:36
Това означава единствено и само че приятелите ти са идиоти и сами са си виновни че са позволили да затънат толкова !
Ти какво, пияния който кара ли обвиняваш или бутилката ?
И сега тревата ти е виновна че приятелчетата ти не си знаят мярката ?
Не е проблема тревата а дали можеш да се контролираш и това важи за всичко, включително и за алкохола.

Човекът е комплекс от качества, така да го кажем. Да, приятелите ми са имали проблем с чувството за мярка, но това не ги прави идиоти и не омаловажава другите им достойнства (кх.. убягва ми една дума). Таа всеки със слабостите си. :) И да, ще виня тревата, защото ми е супер смешно най-запалените и мизерни тревоманчета, които вече едвам сричат да разправят колко благотворен ефект има.
Прав си, употребих пресилено думата идиоти били са просто неразумни.
Тези който разправят че е едва ли не безвредна са също толкова зле колкото и тези които говорят само против нея. Мисълта ми беше че не мисля че е правилно да обвиняваме веществото/растението, а този който го употребява неправилно и без мярка.

onoffon
09-13-2009, 00:40
Токарев, ето ти подарък от мен h t t p : / / i 2 5 . t i n y p i c . c o m / 3 5 m 2 o 9 3 . j p g
Да го сложиш, ще бъде подаръка за мен, а и не само...

RiseGirl
09-13-2009, 00:44
Писането на кирилица е задължително, без изключения!