PDA

View Full Version : Какво е брака?



Bixel
09-12-2009, 23:14
Форма на полово извращение при което даваш най-хубавите години от живота си,здравето си и парите си, а в замяна получаваш неуважение,студена мусака и отказ за секс.

Тва е брака според мойта ценностна система :>

А според вашета?

Hilary_
09-12-2009, 23:21
:shock: :shock:

Ами бракът е изборът на една жена да бъде с човека, който обича завинаги .. да му се врече във вечна любов и всички останали клетви .. ? :-o

п.с. иначе итвоя вариант може да се приеме ама по малко по - мек начин .. :lol:

DoYouLoveMe
09-12-2009, 23:23
:shock: :shock:

Ами бракът е изборът на една жена да бъде с човека, който обича завинаги .. да му се врече във вечна любов и всички останали клетви .. ? :-o

п.с. иначе итвоя вариант може да се приеме ама по малко по - мек начин .. :lol:


+1 :)

ThePowerOfLove
09-12-2009, 23:25
:shock: :shock:

Ами бракът е изборът на една жена да бъде с човека, който обича завинаги .. да му се врече във вечна любов и всички останали клетви .. ? :-o

п.с. иначе итвоя вариант може да се приеме ама по малко по - мек начин .. :lol:
+
бракът е един вид доказателство за любовта между двама души :) Не, че ако не са женени, не се обичат де. Само човек, който е напълно сигурен в чувствата си и в това, че е срещнал точния човек, би се оженил.
Друг е въпроса, че понякога се получава описаното от Bixel :?

ShtrudeL
09-12-2009, 23:39
Брака е подпис на листче и лигава церемония с много подаръци и клаксони.

leko_otkachena
09-12-2009, 23:40
Форма на полово извращение при което даваш най-хубавите години от живота си,здравето си и парите си, а в замяна получаваш неуважение,студена мусака и отказ за секс.

Тва е брака според мойта ценностна система :>

А според вашета? E .. не вярвам да е толкова зле.А и се присъединявам към ShtrudeL

bubinkaa
09-12-2009, 23:51
Брака е подпис на листче и лигава церемония с много подаръци и клаксони.
+1 когато хората се обичат и без брак може да са щастливи

Amateur
09-13-2009, 01:05
Робство подяволите!

Linns
09-13-2009, 01:29
:shock: :shock:

Ами бракът е изборът на една жена да бъде с човека, който обича завинаги .. да му се врече във вечна любов и всички останали клетви .. ? :-o

п.с. иначе итвоя вариант може да се приеме ама по малко по - мек начин .. :lol:
Тоест мъжете нямат право на избор.. :shock: Това? (http://mi6ma6.blogspot.com/2008/03/blog-post_3744.html) :razz:

Бракът е съюз между мъж и жена (не само) с цел създаване на семейство, постоянна подкрепа и любов.. Когато има любов бракът е това, което ви държи заедно още по-силно и завинаги. Е, с времето може отношенията да поохладнеят, но в крайна сметка винаги се сещаш за изпитаното щастие и знаеш какво трябва да направиш, а именно да се прибереш вкъщи при любимият човек .. Дом, семейство, щастие..

sh3_1s_7h3_0n3
09-13-2009, 03:29
Пф, къде отиде традицията? Дори да е толкова тривиално като бяла рокля, подаръци, клаксони и т.н....
Да създадеш семейство за мен е висша ценност и поради тази причина гледам на това като на една много сериозна и отговорна стъпка.
Един подпис... ама ти се променя целия живот. Вече няма 'Аз', има 'Ние'. :)

ElinoOor
09-13-2009, 03:44
Брак -> семейство -> деца -> сериозна стъпка в живота..

не знам,не мога да го обясня :-o

TheBlueAvalanche
09-13-2009, 04:12
Бракуването е най-важната част от живота на един човек, към която голяма част от тъпото ни население се отнася несериозно...

GodLovesYou
09-13-2009, 05:06
някви измислени документи

ShtrudeL
09-13-2009, 09:50
Пф, къде отиде традицията? Дори да е толкова тривиално като бяла рокля, подаръци, клаксони и т.н....
Да създадеш семейство за мен е висша ценност и поради тази причина гледам на това като на една много сериозна и отговорна стъпка.
Един подпис... ама ти се променя целия живот. Вече няма 'Аз', има 'Ние'. :)

Хубаво...нямам нищо против брака...Ама "Ние" може да има и без брак. Двама души могат да са щастливи и без него,могат да живеят заедно,да правят всичко което правят женените хора (звучи смешно). Оо
Как ти се променя целия живот с един подпис? След него продължаваш да обичаш човека по същия начин,да се държите така както и преди него и т.н и т.н...

vagarious
09-13-2009, 10:04
Пф, къде отиде традицията? Дори да е толкова тривиално като бяла рокля, подаръци, клаксони и т.н....
Да създадеш семейство за мен е висша ценност и поради тази причина гледам на това като на една много сериозна и отговорна стъпка.
Един подпис... ама ти се променя целия живот. Вече няма 'Аз', има 'Ние'. :)

Съгласна съм.Плюс това, за мен бракът е и..ох, незнам как да го кажа.Абе добре, примерно женена съм, имаме си деца и в началото всичко е ок.Да, ама ако се случи така, че мъжът ми да ме напусне или аз него..изобщо каквото и да стане, че да се наложи раздяла, после децата къде отиват?Как ще ги разделя, ако са 2-3-5.. дори и 1 да е.. как ще го накарам да избере между мен и съпругът ми?Поне по законен начин всичко ще се "нареди" и съвестта ми ще е г/д чиста(така да се каже).Дано сте ми хванали мисълта.

mArMaLaDkA
09-13-2009, 10:08
^ Ти така си мислиш. Много по-лесно е да хванеш детето и да не разрешаваш на бащата да го вижда, когато нямате подпис, отколкото, ако сте женени.
Приятно е и естествено, ако съпругът/съпругата ти задлъжнее към някоя банка и идват у вас да ти вземат телевизори, компютри и прочие, щото уж всичко от семейната собственост е фифти фифти. Тоест, и ти го отнасяш законно. 8-)

Hilary_
09-13-2009, 11:06
Тоест мъжете нямат право на избор.. :shock: Това? (http://mi6ma6.blogspot.com/2008/03/blog-post_3744.html) :razz:

ами до колкото аз знам в повечето случаи мъжете са тези, които предлагат брак и жените са тези, които решават .. 8-) Пък и не го казах в смисъла, че само от жената зависи .. казвам го след като мъжът вече й е предложил от нея сe взима решението .. :)

babylove
09-13-2009, 11:12
Бракът показва сериозността на отнощенията на дадена двойка.

ShtrudeL
09-13-2009, 11:14
Тоест мъжете нямат право на избор.. :shock: Това? (http://mi6ma6.blogspot.com/2008/03/blog-post_3744.html) :razz:

ами до колкото аз знам в повечето случаи мъжете са тези, които предлагат брак и жените са тези, които решават .. 8-) Пък и не го казах в смисъла, че само от жената зависи .. казвам го след като мъжът вече й е предложил от нея сe взима решението .. :)

От нея...ама за да й предложи нали и той се е решил на това...

Hilary_
09-13-2009, 11:16
Тоест мъжете нямат право на избор.. :shock: Това? (http://mi6ma6.blogspot.com/2008/03/blog-post_3744.html) :razz:

ами до колкото аз знам в повечето случаи мъжете са тези, които предлагат брак и жените са тези, които решават .. 8-) Пък и не го казах в смисъла, че само от жената зависи .. казвам го след като мъжът вече й е предложил от нея сe взима решението .. :)

От нея...ама за да й предложи нали и той се е решил на това...

така ше го видиш ли ?? 8)

xHARDCANDYx
09-13-2009, 11:17
Формалност...
Не е важно какво пише на документ...

3oPuTy
09-13-2009, 11:23
Формалност...
Не е важно какво пише на документ...
+1 =; Най-точното изказване до момента (май) ;)

Lyubeto
09-13-2009, 11:24
Бракът е този , който внася най - голямата сигурност в една връзка поне за мен .Ако имаш дете без брак е по - лесно , когато поискаш или ти омръзне да си заминеш без последствия и да изоставиш хората , които уж си обичал . Също е и доказателство за истинската любов между двама души . Доказателство , че щом са решили да сключат брак значи са сигурни и искат да прекарат остатъка от живота си с дадения човек .Може да се счита като само подпис или формалност, но за мен това е нещо свещено.А да не говорим за църковния брак ... Да гледаш най - любимото си същество в очите и да знаеш , че от този ден нататък връзката ви е законна дори и пред Бог .

ShtrudeL
09-13-2009, 11:27
Тоест мъжете нямат право на избор.. :shock: Това? (http://mi6ma6.blogspot.com/2008/03/blog-post_3744.html) :razz:

ами до колкото аз знам в повечето случаи мъжете са тези, които предлагат брак и жените са тези, които решават .. 8-) Пък и не го казах в смисъла, че само от жената зависи .. казвам го след като мъжът вече й е предложил от нея сe взима решението .. :)

От нея...ама за да й предложи нали и той се е решил на това...

така ше го видиш ли ?? 8)

Видях го и без да го уголемяваш.
А аз колко малоумно трябва да напиша нещо,за да го разбереш?
Според твоето изказване излиза,че само жената има право на глас.
"от нея се взима решението" звучи тъпо.

Hilary_
09-13-2009, 11:34
Видях го и без да го уголемяваш.
А аз колко малоумно трябва да напиша нещо,за да го разбереш?
Според твоето изказване излиза,че само жената има право на глас.
"от нея се взима решението" звучи тъпо.

аууу много зле .. :lol: :lol:

хубаво бе аз не съм казала, че не е така .. но говорех за случаите когато ВЕЧЕ зависи от нейното решение ..

.. сега пак ще ми повториш същото така, че си го спести .. 8)

ShtrudeL
09-13-2009, 11:38
Видях го и без да го уголемяваш.
А аз колко малоумно трябва да напиша нещо,за да го разбереш?
Според твоето изказване излиза,че само жената има право на глас.
"от нея се взима решението" звучи тъпо.

аууу много зле .. :lol: :lol:

хубаво бе аз не съм казала, че не е така .. но говорех за случаите когато ВЕЧЕ зависи от нейното решение ..

.. сега пак ще ми повториш същото така, че си го спести .. 8)

И за копирачка не ставаш. Жалко си.

ohluv
09-13-2009, 11:44
Бракът е края на живота за един мъж.

Hilary_
09-13-2009, 11:51
И за копирачка не ставаш. Жалко си.

минава ми през ... за злобата ти ... 8) ignoreee ... :grin:

ShtrudeL
09-13-2009, 12:09
И за копирачка не ставаш. Жалко си.

минава ми през ... за злобата ти ... 8) ignoreee ... :grin:

Не разбирам защо всички така казвате. Явно много работи ви минават през там.
И ти да биеш игнор не можеш душко.

Hilary_
09-13-2009, 12:14
Не разбирам защо всички така казвате.
а защо нее ?? :grin:

Явно много работи ви минават през там.
Не знам за другите, но при мен от там ми минават само злобарите .. :grin:

И ти да биеш игнор не можеш душко.
може може ... само гледай .. 8)

donkihot
09-13-2009, 12:19
Какво е бракът? Това е отговорност. Да,прави сте,в по-голямата част няма разлика "какво толкова,просто един подпис",но този подпис означава много -отговорност. За каква отговорност става дума? Дом,семейство,ценности. (иЗвинявам се,че говоря материално). 'НИЕ СЕ ОБИЧАМЕ И БЕЗ ПОДПИС" да,защото е лесно да обичаш някого и да го зарежеш 'без подпис',защото ако найстина искаш да споделиш всеки миг,всеки ден,ВСЯКА ВЕЩ,дете,имущество и тн с някого,то този подпис доказва сериозността ти,защото ако решиш да приключиш с тази връзка подписа ще ти създаде много главоболия.

ShtrudeL
09-13-2009, 12:19
Не разбирам защо всички така казвате.
а защо нее ??

Явно много работи ви минават през там.
Не знам за другите, но при мен от там ми минават само злобарите ..

И ти да биеш игнор не можеш душко.
може може ... само гледай ..

ХАХАХАХХААХАХ ^^ Гледам...и като виждам с този си пост не ме игнорира ^^ Смешна си. оО
И ако наистина всички злобари ти минаваха от там...значи си добра конкуренция на уличните работнички.

valdesbg
09-13-2009, 12:20
Ама пак чепкате тая тема и се мислите з аинтересни.

Брака - това е доказателство че наистина, ама наистина те обичат. Доказателство че имат смелостта да ти го кажат/покажат. Брака е готовност за съвместно съжителство и споделяна не всичко което спечелиш/притежаваш. Брака е сигурност, увереност, и не на последно място - обещание.

Щрудел - разбира се че може да се живее и без брак. Разбира се че може да си щастлив и без брак. Но ако наистина искаш да си с тоя човек къде е проблема да го направите официално? Къде е проблема на практика да докажеш - на него, а и на себе си че ти наистина искаш да си с него?

donkihot
09-13-2009, 12:22
Ама пак чепкате тая тема и се мислите з аинтересни.

Брака - това е доказателство че наистина, ама наистина те обичат. Доказателство че имат смелостта да ти го кажат/покажат. Брака е готовност за съвместно съжителство и споделяна не всичко което спечелиш/притежаваш. Брака е сигурност, увереност, и не на последно място - обещание.

Щрудел - разбира се че може да се живее и без брак. Разбира се че може да си щастлив и без брак. Но ако наистина искаш да си с тоя човек къде е проблема да го направите официално? Къде е проблема на практика да докажеш - на него, а и на себе си че ти наистина искаш да си с него?

Проблема е,че брака е 'демоде',че някои главици не са готови за тази отговорност,защото може би найстина не се обичат или пък не са израснали в хубаво семейство. Защото пак ще се повторя,ако искаш да си с някой цял живот,какво ти пречи да си споделиш ЖИВОТА с него? Нали е просто подпис!

LadyDi
09-13-2009, 12:23
Форма на полово извращение при което даваш най-хубавите години от живота си,здравето си и парите си, а в замяна получаваш неуважение,студена мусака и отказ за секс.

Тва е брака според мойта ценностна система :>

А според вашета?
Не отстъпвай най-хубавите си години на никого! Запази здравето си цветущо, кътай си парите под дюшека, спечели уважението на всичките си приятели, яж печени филии и пици и блъскай чекии цял живот.

БЪДИ ЕРГЕН! :)

Hilary_
09-13-2009, 12:32
Смешна си. оО

ти си смешната в случая .. не аз .. с твоите селски и лишени от всякаква мисъл коментари .. 8) тоо един съфорумник добре ти го каза вчера, но уви .. явно си прекалено ограничена, за да го разбереш .. ;д

а за останалото ... хах съжалявам те .. честно!!! Не аз съм тази, която в безизходица пада до такава степен, че обижда другите без да ги познава .. явно не можеш с друго да се защитиш освен от типа селски обиди .. е кажи ми после как човек да не ти тегли една майна?? :lol:
Не ставаш ... 8)

ShtrudeL
09-13-2009, 12:33
Щрудел - разбира се че може да се живее и без брак. Разбира се че може да си щастлив и без брак. Но ако наистина искаш да си с тоя човек къде е проблема да го направите официално? Къде е проблема на практика да докажеш - на него, а и на себе си че ти наистина искаш да си с него?

Нямам нищо против както казах. Хубаво е. Но може и без него.

ShtrudeL
09-13-2009, 12:41
Смешна си. оО

ти си смешната в случая .. не аз .. с твоите селски и лишени от всякаква мисъл коментари .. 8) тоо един съфорумник добре ти го каза вчера, но уви .. явно си прекалено ограничена, за да го разбереш .. ;д

а за останалото ... хах съжалявам те .. честно!!! Не аз съм тази, която в безизходица пада до такава степен, че обижда другите без да ги познава .. явно не можеш с друго да се защитиш освен от типа селски обиди .. е кажи ми после как човек да не ти тегли една майна?? :lol:
Не ставаш ... 8)

Би ли ми казала под кое разбираш "селско" или и ти говориш наизуст. И наистина не те бива да копираш. Жалко е от твоя страна.
Кое ми е селското милейди? Къде в изреченията ми има нещо селско? Ти знаеш ли какво е селянин и селяднур?
Щяла да ме игнорира госпожицата...като гледам много ме игнорираш. Толкова си позеленяла вече,че и идея си нямаш.
Ти знаеш ли какво е "лишен от всякаква мисъл коментар" ? И хайде моля ти се като си толкова умна не ми отговаряй с "такива като твоите" защото точно така би направил човек като теб.

А да...била съм ограничена...добре,обясни ми кое ми е ограниченото в случая като отново говориш на изуст.
Наистина не осмисляш това,което казваш.
И в каква безизходица изпадам? по дяволите... Оо
Глупава си. (Това не е селско милейди ^)

А да...и можеш ли да изкоментираш нещо без да го разделяш на части в коментарите си както се предполага че ще направиш сега?

valdesbg
09-13-2009, 12:47
Нямам нищо против както казах. Хубаво е. Но може и без него.

То и без шоколада може. И без бирата. Ама не е хубаво.

LadyDi
09-13-2009, 12:48
ShtrudeL, Hilary_, вие двете да не би да се борите за внимание във форума? Защото... не само че не го постигате, ами и двете падате стремеглаво в очите на другите?
Щом толкова не се понасяте, защо изобщо се занимавате една с друга? И пълните темите на хората с личните си дрязги?

ShtrudeL
09-13-2009, 12:48
И ти да биеш игнор не можеш душко.
може може ... само гледай ..



Ахм...и докажи се поне веднъж бе. Оо Наистина тва,че се искаш да се докажеш като умно същество с оригинално и лично мнение не ти е в особен плюс. (да..и ако ще го правиш,не коментирай само последното изречение.)

ShtrudeL
09-13-2009, 12:51
ShtrudeL, Hilary_, вие двете да не би да се борите за внимание във форума? Защото... не само че не го постигате, ами и двете падате стремеглаво в очите на другите?
Щом толкова не се понасяте, защо изобщо се занимавате една с друга? И пълните темите на хората с личните си дрязги?

Внимание не ми трябва на мен. Не ми пука особено колко и дали падам в очите на хората.
Просто такива като нея ме дразнят с глупостта си.

LadyDi
09-13-2009, 12:52
ShtrudeL, Hilary_, вие двете да не би да се борите за внимание във форума? Защото... не само че не го постигате, ами и двете падате стремеглаво в очите на другите?
Щом толкова не се понасяте, защо изобщо се занимавате една с друга? И пълните темите на хората с личните си дрязги?

Внимание не ми трябва на мен. Не ми пука особено колко и дали падам в очите на хората.
Просто такива като нея ме дразнят с глупостта си.
Хубаво, ама никого не можеш да промениш. Свиркай си. За какво изобщо се занимваш, само да се вкисваш?

Hilary_
09-13-2009, 12:55
Би ли ми казала под кое разбираш "селско"
Кое ми е селското милейди? Къде в изреченията ми има нещо селско?
цитирам: "...значи си добра конкуренция на уличните работнички."

И наистина не те бива да копираш.
.. никога никой не съм копирала .. и няма и да го направя ..

Щяла да ме игнорира госпожицата...като гледам много ме игнорираш. Толкова си позеленяла вече,че и идея си нямаш.
хах това е последния път, в който оспамвам някоя тема, за да споря с тебе .. ии как видя, че съм зелена?? аххаха ... иска ти се ...

Ти знаеш ли какво е "лишен от всякаква мисъл коментар" ?
да .. темите ти ... постовете ти ...

А да...била съм ограничена...добре,обясни ми кое ми е ограниченото в случая като отново говориш на изуст.
всичко .. начина ти на мислене (но все пак това ти си го решаваш), това, че се опитваш да затапиш целия форум като се мислиш за много велика с 1000 коментара спам .. ии аватар на овца .. ;д , това, че не приемаш чуждото мнение, точа, че си вреш носа в чуждите спорове ..

И в каква безизходица изпадам? по дяволите... Оо
отговор: Глупава си. (Това не е селско милейди ^)

А да...и можеш ли да изкоментираш нещо без да го разделяш на части в коментарите си както се предполага че ще направиш сега?
защо .. ?? трудно ти е да го схванеш ли? Не ми казвай как да си пиша постовете ... 8)

ShtrudeL
09-13-2009, 12:55
ShtrudeL, Hilary_, вие двете да не би да се борите за внимание във форума? Защото... не само че не го постигате, ами и двете падате стремеглаво в очите на другите?
Щом толкова не се понасяте, защо изобщо се занимавате една с друга? И пълните темите на хората с личните си дрязги?

Внимание не ми трябва на мен. Не ми пука особено колко и дали падам в очите на хората.
Просто такива като нея ме дразнят с глупостта си.
Хубаво, ама никого не можеш да промениш. Свиркай си. За какво изобщо се занимваш, само да се вкисваш?

Жалко е,че не може да.
И не се вкисвам. ^_^ Тва,че ме дразни не оказва влияние на настроението ми. Все пак е виртуален човек.

LadyDi
09-13-2009, 12:56
Добре де, поне недейте съсипва темата за останалите :)

Hilary_
09-13-2009, 12:57
ShtrudeL, Hilary_, вие двете да не би да се борите за внимание във форума? Защото... не само че не го постигате, ами и двете падате стремеглаво в очите на другите?
Щом толкова не се понасяте, защо изобщо се занимавате една с друга? И пълните темите на хората с личните си дрязги?

аз вниманието си го получавам и без да се боря за него .. 8)
дали падам в очите на другите .. слабо ме вълнува ...
ами по принцип тя започва да се намесва в мои спорове с други потребители или просто започва да се заяжда без причина ...

Добре де, поне недейте съсипва темата за останалите

Амм тука съм съгласна с теб .. аз и на нея й го казах това е последната тема, в която споря с нея за глупости ... :?

LadyDi
09-13-2009, 12:58
Боже, боже, какви незаинтересовани деца.

Ами водете си споровете на ЛС и престанете да ни набивате на нас в очите колко сте велики и двете.

Hilary_
09-13-2009, 13:00
Боже, боже, какви незаинтересовани деца.

Ами водете си споровете на ЛС и престанете да ни набивате на нас в очите колко сте велики и двете.

аз не се мисля за велика за разлика от нея ... :lol:

Не съм била и няма да бъда .. :)

LadyDi
09-13-2009, 13:01
Боже, боже, какви незаинтересовани деца.

Ами водете си споровете на ЛС и престанете да ни набивате на нас в очите колко сте велики и двете.

аз не се мисля за велика за разлика от нея ... :lol:

Не съм била и няма да бъда .. :)
Ох, постовете ти друго показват.

Hilary_
09-13-2009, 13:02
Ох, постовете ти друго показват.

твое мнение ... :)

ShtrudeL
09-13-2009, 13:02
Би ли ми казала под кое разбираш "селско"
Кое ми е селското милейди? Къде в изреченията ми има нещо селско?
цитирам: "...значи си добра конкуренция на уличните работнички."

И наистина не те бива да копираш.
.. никога никой не съм копирала .. и няма и да го направя ..

Щяла да ме игнорира госпожицата...като гледам много ме игнорираш. Толкова си позеленяла вече,че и идея си нямаш.
хах това е последния път, в който оспамвам някоя тема, за да споря с тебе .. ии как видя, че съм зелена?? аххаха ... иска ти се ...

Ти знаеш ли какво е "лишен от всякаква мисъл коментар" ?
да .. темите ти ... постовете ти ...

А да...била съм ограничена...добре,обясни ми кое ми е ограниченото в случая като отново говориш на изуст.
всичко .. начина ти на мислене (но все пак това ти си го решаваш), това, че се опитваш да затапиш целия форум като се мислиш за много велика с 1000 коментара спам .. ии аватар на овца .. ;д , това, че не приемаш чуждото мнение, точа, че си вреш носа в чуждите спорове ..

И в каква безизходица изпадам? по дяволите... Оо
отговор: Глупава си. (Това не е селско милейди ^)

А да...и можеш ли да изкоментираш нещо без да го разделяш на части в коментарите си както се предполага че ще направиш сега?
защо .. ?? трудно ти е да го схванеш ли? Не ми казвай как да си пиша постовете ... 8)

О на мен не ми е трудно да го схвана. Но на теб явно ти е трудно да го напишеш и да се защитиш по другия начин. И явно не знаеш какво означава "ограничен" като гледам.
И мисля че това за уличните работнички е най-меко казано. Ако беше селско щях да те напсувам по най-просташки начин.
А за игнорирането...това "това е последния път" съм го виждала доста пъти вече.
За позеленяването беше преносно.
Това,че някой ти казва,че си глупав (което си е факт) като по този начин изказва мнението си независимо лошо или добро,никак не означава,че е изпаднал в безисходица. Оо

malone
09-13-2009, 13:04
Като чуя думата брак и сещам за едно изречение което съм чувал от не малък брой хора.Ако искаш да убиеш една любов омъжи се или съответно се ожени за нея.За жалост и аз се съгласявам с това,колкото и да не ми се иска.Тоест според мен любовта изчезва и би трябвало да бъде заместена от уважението,но за жалост често и то изчезва.

ShtrudeL
09-13-2009, 13:04
Ох, постовете ти друго показват.

твое мнение ... :)

И не само нейно.

LadyDi
09-13-2009, 13:04
Пикли :)

valdesbg
09-13-2009, 13:05
Марина, мога да сравня себе си със Михаела. И мен ме дразнят ограничнени и глупави изказвания. Дразня се на компромати и всякакви подобни неща. Но не им се връзвам. Забавно ми е да намирам противоречия и да търся нелогичните неща. След което ми е още по забавно да гледам как другия се опитва да ми докаже /не/правотата си.

И така :)

Обаче за разлика от тях - мен ме интересува да изглеждам добре в очите на околоните. По друг начин казано - да създавам добро впечатление.

И така.

Ама иначе малчуганите хич не схващат твоите постове. Че отчасти и моите :) Ама здарве да е. Пенсионери сме вече.

LadyDi
09-13-2009, 13:08
Марина, мога да сравня себе си със Михаела. И мен ме дразнят ограничнени и глупави изказвания. Дразня се на компромати и всякакви подобни неща. Но не им се връзвам. Забавно ми е да намирам противоречия и да търся нелогичните неща. След което ми е още по забавно да гледам как другия се опитва да ми докаже /не/правотата си.

И така :)

Обаче за разлика от тях - мен ме интересува да изглеждам добре в очите на околоните. По друг начин казано - да създавам добро впечатление.

И така.

Ама иначе малчуганите хич не схващат твоите постове. Че отчасти и моите :) Ама здарве да е. Пенсионери сме вече.
Коя е Михаела?
А колкото до това кой как изглежда в очите на околните - хубаво е да не плащаш данък обществено мнение, но не може да се излагаш като каруцар. Тия двечките само дето не са се хванали за косите и аз не мога да си обясня какво толкова си пречат една на друга.

Hilary_
09-13-2009, 13:09
И явно не знаеш какво означава "ограничен" като гледам.
не гледай .. не се занимавай с мен казвала съм ти го не веднъж .. но просто всеки път като видиш мой пост се изкушаваш да започнеш и знаеш, че аз няма да го оставя така ...

Това,че някой ти казва,че си глупав (което си е факт)като по този начин изказва мнението си независимо лошо или добро,никак не означава,че е изпаднал в безисходица.

Факт е нещо неуспоримо .. пък това определено е спорно .. ;д факт и твое мнение са две различни понятия ...

мисля да послушам LadyDi и първа да прекратя безмисления спор, защото наистина не ми е приятно да оспамвам темата на автора .. най - малко заради тебе (макар, че го направих) .. :?

valdesbg
09-13-2009, 13:11
Марина - Щрудела в реалния живот се казва Михаела.

А иначе - последно по новосъздадената тема - да. Добре е да не се излагаш.

LadyDi
09-13-2009, 13:12
Яснуууу.
Айде, пийс.
Да си направим по едно мляко с какао :)

niii
09-13-2009, 13:19
Що не си направите една тема "Тропалня !" Там ши е предназначено хората да се нареждат :grin:

ShtrudeL
09-13-2009, 13:24
И явно не знаеш какво означава "ограничен" като гледам.
не гледай .. не се занимавай с мен казвала съм ти го не веднъж .. но просто всеки път като видиш мой пост се изкушаваш да започнеш и знаеш, че аз няма да го оставя така ...

Това,че някой ти казва,че си глупав (което си е факт)като по този начин изказва мнението си независимо лошо или добро,никак не означава,че е изпаднал в безисходица.

Факт е нещо неуспоримо .. пък това определено е спорно .. ;д факт и твое мнение са две различни понятия ...

мисля да послушам LadyDi и първа да прекратя безмисления спор, защото наистина не ми е приятно да оспамвам темата на автора .. най - малко заради тебе (макар, че го направих) .. :?

Отново...това,че се опитваш да се докажеш като умна с умно мнение не ти е в плюс. Не ти се получава. И как да не ти захвана мнението в дадена тема,като е под всякаква критика. Оо Не се сдържам ^^ Ти нямаш лично мнение. Ти си масов човек. (брей учихме го и по философия ^)
Сега ще кажеш "Това,че мнението ми съвпада и се препокрива с другите не означава,че бла бла"... еми точно това означава. Водена си от очакваното,а това е глупаво. За това и мненията ти са толкова очаквани и предсказуеми. Имаше една тъпа песен с г/д добър текст,в която се пееше:

"Колко гледни точки има всяко от нещата...и въпреки,че знаем пак избираме само едната."

Та ей това е очакваното и глупавото.

Едит...и не ставай смешна...действително не ти е присърце темата на автора. Не се опитвай да си интересна с това.

Punisherrr
09-13-2009, 13:30
Прекратявате или темата се заключва.

ShtrudeL
09-13-2009, 13:34
Прекратявате или темата се заключва.

Абе на вас плащат ли ви,за да сте модератори?
П.П Без лоши чувства.

=> Не. Доброволно се трудим :-D ..така че моля - улеснете ме.
Punisherrr

m0n4yyy
09-13-2009, 14:25
Бракът, е нещо хубаво за някой, и нещо много кошмарно за други .. но общо взето възрастните (поне някои) го мислят за нещо хубаво .. :-o :-o

Bixel
09-13-2009, 21:41
Форма на полово извращение при което даваш най-хубавите години от живота си,здравето си и парите си, а в замяна получаваш неуважение,студена мусака и отказ за секс.

Тва е брака според мойта ценностна система :>

А според вашета?
Не отстъпвай най-хубавите си години на никого! Запази здравето си цветущо, кътай си парите под дюшека, спечели уважението на всичките си приятели, яж печени филии и пици и блъскай чекии цял живот.

БЪДИ ЕРГЕН! :)

ще се омъжиж ли за мен?

LadyDi
09-13-2009, 21:42
Форма на полово извращение при което даваш най-хубавите години от живота си,здравето си и парите си, а в замяна получаваш неуважение,студена мусака и отказ за секс.

Тва е брака според мойта ценностна система :>

А според вашета?
Не отстъпвай най-хубавите си години на никого! Запази здравето си цветущо, кътай си парите под дюшека, спечели уважението на всичките си приятели, яж печени филии и пици и блъскай чекии цял живот.

БЪДИ ЕРГЕН! :)

ще се омъжиж ли за мен?
Взеха ме вече, бате :)

Bixel
09-13-2009, 21:44
Форма на полово извращение при което даваш най-хубавите години от живота си,здравето си и парите си, а в замяна получаваш неуважение,студена мусака и отказ за секс.

Тва е брака според мойта ценностна система :>

А според вашета?
Не отстъпвай най-хубавите си години на никого! Запази здравето си цветущо, кътай си парите под дюшека, спечели уважението на всичките си приятели, яж печени филии и пици и блъскай чекии цял живот.

БЪДИ ЕРГЕН! :)

ще се омъжиж ли за мен?
Взеха ме вече, бате :)

ЕРГЕНИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ уоооооооооооооооооооооо

LadyDi
09-13-2009, 21:48
Да си жив и здрав и повече такива като теб да има.

therichbitch
09-13-2009, 23:04
компромиси, компромиси и компромиси -говорим за дългогодишен брак де

TooDamnSeXy
09-13-2009, 23:27
Според моята ценностна система мисля Че си си забравил мозъчето някъде по пътя за Вкъщи ... Ама това си е моето мнение все пак..
А по темата - Всеки си има различни виждания ;) За едни е мъка за други-радост..Кой както се уреди :grin:

Bixel
09-13-2009, 23:38
Според моята ценностна система мисля Че си си забравил мозъчето някъде по пътя за Вкъщи ... Ама това си е моето мнение все пак..
А по темата - Всеки си има различни виждания ;) За едни е мъка за други-радост..Кой както се уреди :grin:

В моя случай или ще е мъка или ще е без :>

alone83
09-13-2009, 23:40
Загуба на свободата... :(

Spre4
09-14-2009, 00:05
Бpакат е много неща но най вече е решение и това което ти казваш е повлияно от пубертета ... не че и аз не съм на 18 години но съм си мислил за брак и просто ... аз съм момче което вярва в брака и любовта колкото и странно да звучи за мен брака е нещо ценно и не бих го сключил ако не съм сигурен в това а за това което каза без секс и така на татъка не е така прекалено много филми си гледал мойто момче ;) от лични наблюдения мога да кажа че изобщо не е това което ти си мислиш че е :)