PDA

View Full Version : Photobucket - Bandwidth



Ax3
09-13-2009, 08:22
Ето го проблема... аватара ми, подписа ми... явно съм си превишил трафика за месеца, но искам да разбера мога ли да махна адресите на снимките (да речем тук) или някъде (където съм слагал адреси)... ще намаля ли трафика и ще станат ли активни снимките ми или ще трябва да чакам един месец без да качвам снимки за да станат отново активни... аре хелп :)

doomkillerr
09-13-2009, 09:57
Ето го проблема... аватара ми, подписа ми... явно съм си превишил трафика за месеца, но искам да разбера мога ли да махна адресите на снимките (да речем тук) или някъде (където съм слагал адреси)... ще намаля ли трафика и ще станат ли активни снимките ми или ще трябва да чакам един месец без да качвам снимки за да станат отново активни... аре хелп :)

А защо не ги качиш тея снимки от аватара и подписа ти на някой друг "images" хост сървър? 8)

Ax3
09-13-2009, 13:34
Ми работата е там че имам много други хостнати снимки... трябват ми часове за да прехвърлям... подписа ми е просто най-малката грижа...

doomkillerr
09-13-2009, 14:27
Ми работата е там че имам много други хостнати снимки... трябват ми часове за да прехвърлям... подписа ми е просто най-малката грижа...

Ами сегашния ти хостинг е платен, а ти го ползваш в безплатния режим и за това ти правят проблеми с изчерпания лимит! Единствен вариант който аз виждам е да си платиш хостанга, щом не ти се занимава да качваш отново снимките на друг хост... 8)

Ax3
09-13-2009, 16:54
Начи няма връщане на зад...