PDA

View Full Version : Близък човек..



0nem0retIme
09-13-2009, 08:30
Кой е най-близкия за вас човек?Какво виждате в негово/нейно лице?Какво чувствате към него/нея?
Въобще какво разбирате под ''близък човек''?Какво за вас е той/тя?

mArMaLaDkA
09-13-2009, 08:34
Най-близкия човек за мен съм самата аз.
В огледалото виждам един прекрасен, добър, умен и красив човек, който винаги ме разбира и в най-трудните моменти, винаги е до мен. Е, малко имаме проблем с частта с обажданията, ама...
Изпитвам уважение към АЗ-ът ми, обич, признателност, обожавам се най-общо казано. :oops: ^_^

haritov
09-13-2009, 08:35
Тя ми е като сестра,когато трябваше да я послушам не го направи.Сгреших и въпреки всичко беше до мен и ми помогна.

Priceless
09-13-2009, 08:36
Най-добрата ми приятелка. В нея виждам човек, на когото мога да споделя ВСИЧКО и знам, че ще ме разбере. Просто .. абее обичам я !! :-) :-)
Имам още 1-2 човека, които наистина мога да нарека близки. Но тя определено ми е най-близка.

monincetyyy
09-13-2009, 08:41
Майка ми! Тя е най-близкия ми човек! Обичам я повече от себе си и знам че каквото и да се случва, каквито и грешки да допусна тя ще бъде до мен и ще ме подкрепя въпреки всичко!!

kindergarden
09-13-2009, 08:41
ми те са две най-близките ми същества :oops: сестра ми,която почти ме е отгледала, и много си я обичам и винаги ми дава добри съвети и ме разбира напълно и най-добрата ми приятелка, с която мога да споделя всичко :-) 8-)

DoYouLoveMe
09-13-2009, 08:43
брат ми и най-добрия ми приятел.. те са всичко за мен ! ВИНАГИ ме подкрепят.. дори и да греша.. ОБОЖАВАМ ГИ :-) :-) :-) :cry: :smt007

ThePowerOfLove
09-13-2009, 08:56
може би майка ми и 2 приятелки

JustAnotherGirl
09-13-2009, 09:13
Преди около месец успях да разбера, че един човек който от тогава смея да нарека приятел ми е най-близък. Имах нужда от помощ, макар че можех да се справя и сама. Бяхме се сабрали компанията когато телефонът ми звънна и разбрах че съм изпаднала в беда.Всички питаха кво е станало- казах им и толкова. единствено той ми предложи помощта си, за която не бях молила, просто защото съм свикнала да се справям сама.Той настоя и ми помогна след което той самият си създаде проблеми заради мен и все пак не съжаляваше. Жалкото е че са малко хората като тоя Пич, хубавото е че все пак ги има... :)

TheBlueAvalanche
09-13-2009, 09:22
Еми двамата ми най-близки души са ми най-добрият приятел и най-добрата приятелка. В тяхно лице виждам хора, които винаги биха ми помогнали, стига да могат, опора в тежки моменти. Към тях изпитвам само обич. Под близък човек разбирам това, което виждам в тяхно лице. :) За мен те, заедно със семейството ми, са всичко, което имам.

mrtn
09-13-2009, 09:43
Ами най-добрата ми приятелка. Тя ми е най-близкия човек, вече 3 години, а толкова преживяхме и много я обичам. Има и други хора, на които мога да кажа, че са ми близки, но тя ми е най!

lubomirky
09-13-2009, 09:45
I feel lonely, lololololonely :oops:

sunity06
09-13-2009, 09:45
Цялото ми семеиство, най-добрата ми приятелка и моето си момче, това са хората, който винаги ще са до мен в добро и зло! Мога само да съм им благодарна за всичко, което са направили за мен...

vagarious
09-13-2009, 09:50
Ами като изключим майка ми и баща ми(най-най-близките ми), братовчетка ми и момичето с което съм израстнала - те са ми най-близките.Винаги се изслушваме една друга и всяка помага с каквото може.Обичам ги страшно много и сега тъпото е, че знам - наближава един период в който ще съм разделена и с двете, но дотогава всичко ще е ок. :( :smt007 :smt007

Snickers
09-13-2009, 10:19
Няма да споменавам родителите ми и сестра ми, защото е ясно.

Кой е най-близкия за вас човек?
-В момента единствения човек, на който имам доверие и на който мога да разчитам е най-добрия ми приятел.
Какво виждате в негово/нейно лице?
- Човек, който ме обича, цени и е готов да помогне. Човек, който излъчва и придава една топлина, която ме кара да се чувствам по-сигурна и по-добре. Човек, който е незаменим и ще остане такъв.
Какво чувствате към него/нея?
- Обич, доверие, привързаност, уважение.
Въобще какво разбирате под ''близък човек''?
- Човек, който умееш да цениш и обичаш. Човек, на който знаеш, че можеш да разчиташ, който те кара да го чувстваш близък, чрез всичко, което прави за теб и не само.
Какво за вас е той/тя?
-Всичко. Просто не си представям живота без него.

3oPuTy
09-13-2009, 10:31
В момента най-близките ми хора са двама - най-добрата ми приятелка и valdesbg (бате не се възгордявай) :-)
Какво виждам в тях?!Миии виждам хора,на които мога да се доверя и да споделя всичките си проблеми и знам,че винаги ще ми помогнат със съвет и някоя голяма прегръдка :-)
Какво чувствам към тях?!Обичам си ги като по-големи брат и сестра :-)
А под близък човек разбирам ... Човек,на когото можеш да разчиташ във всеки един момент.

vikipf
09-13-2009, 11:23
Още не съм намерила по-близък човек от себе си. Знам, че звучи бездушно и студено, но това е единственият човек, който ме разбира, не забравя да ми се обажда, пука му къде ще спя и ще дойде с мен навсякъде. И след това са приятелките ми, за които имам добра преценка за границата, за която да ми се доверявам, за да не страдам после.

Jumbie483
09-13-2009, 11:32
Като изключа себе си.. бих казала най-добрата ми приятелка.
Вярно, че от дъжд на вятър се чуваме, но километрите са ни виновни. Тя е човека на когото бих се доверила на 100% .. Другите приятели и приятелки също стават за споделяне, но на никой нямам такова доверие.

montana6
09-13-2009, 12:28
Засега нямам чак толкова близък човек. Иначе най-близкият, за когото се сещам, е един приятел.

Punisherrr
09-13-2009, 12:31
Момчето...
Най-близкия по сърце и душа...най-далеч тялом...
уфф..лош ден.

Hilary_
09-13-2009, 12:36
Кой е най-близкия за вас човек?
Няма такъв .. всеки рано или късно ме предава ...

извод: просто не търся хора, на които да разчитам .. :?

Len4etyYyy
09-13-2009, 13:18
Най-близките хора за мен са приятелят ми, най-добрата ми приятелка и първата ми братов4едка

TheBlueAvalanche
09-13-2009, 13:44
Кой е най-близкия за вас човек?
Няма такъв .. всеки рано или късно ме предава ...

извод: просто не търся хора, на които да разчитам .. :?
А защо ? Не всеки рано или късно предава приятелите си, ако си случила на такива хора, значи просто си извадила лош късмет.

Hilary_
09-13-2009, 13:52
Кой е най-близкия за вас човек?
Няма такъв .. всеки рано или късно ме предава ...

извод: просто не търся хора, на които да разчитам .. :?
А защо ? Не всеки рано или късно предава приятелите си, ако си случила на такива хора, значи просто си извадила лош късмет.

Този късмет взе да става постоянен .. :?

ShtrudeL
09-13-2009, 13:54
Късмет има всеки. Лош или добър - тва е друг въпрос. Но си е ваш.

TheBlueAvalanche
09-13-2009, 13:56
Все някога се пречупва каръкът. Не може да е все лош или все добър.

m0n4yyy
09-13-2009, 14:13
Вуйчо ми, знае всичко за мен, и аз всичко за него. Разбира ме, както аз него и ме подкрепя във всичко. В него виждам моето второ аз, само, че в мъжки пол. Другият такъв човек, е най- добрата ми приятелка и за нея мога да кажа същото.

fc
09-13-2009, 14:16
Мога да споделям с много хора, да бъда изслушан и разбран, но не ги чувствам като близки.

titinkaa
09-13-2009, 16:02
най-добрата ми приятелка,и може би гаджето ми,щото е голям човек и ме разбира,споделям всичко с него :)

EritYy
09-13-2009, 16:05
може би майка ми

courtney
09-13-2009, 16:24
Един от най-близките ми хора е най-добрата ми приятелка, колкото и банално да звучи. Познаваме се вече 2 години и, въпреки че и преди нея съм имала 'най-добри приятелки' за по 2 години, които после са ме изоставяли, смея да твърдя, че това е едно истинско приятелство. Вече сме по-големи, израснали, хората казват, че в гимназията се завързват най-силните приятелства и съм склонна да се съглася с тях. Който и да ни познава знае, че вървим в комплект, имената ни вече са станали нарицателно и, който и да говори за едната, обикновено секунда по-късно споменава и другата, от километри си личи колко се обичаме. С нея винаги правим простотии и щуротии и наскоро се замислих, че тя е единствения човек на света (освен може би родителите ми), за чието мнение за мен ми пука. Може би точно затова съм спряла да й споделям глупавите си любовни проблеми (примерно), за да не я отегчавам, но това далеч не измерва приятелството ни. Имам много приятелки, и със всяка от тях мога да говоря на тема, на която не мога да говоря с останалите, просто всяка от тях ме предразполага да говорим на определени теми. Но определно най-добрата ми приятелка е единствения човек, на когото напълно безрезервно бих се доверила без и за секунда да помисля, че може да ме разочарова. :)

LoveRetroMusic
09-13-2009, 17:01
Най-добрата ми приятелка ... от 7 години е такава. На нея мога да споделя всичко, без значение какво е. Надявам се и за напред да е така. :smt007

MiMcHeToOo
09-13-2009, 17:06
Майка ми. Просто всички думи, които мога да кажа в темата ще са малко, няма смисъл... Страхотен човек! :)

machoka
09-13-2009, 17:40
Най-близките ми хора извън семейството са 2-3-ма приятели и момичето, когато има зачислено такова като инвентар. За тях правя всичко, но го казвам с пълната отговорност на НАИСТИНА всичко.

Нерационално всичко. Безотговорно всичко... защото най-важното нещо на тоя свят, след здравето и семейството, са приятелите и сродната душа. Аз не мога да живея без едно от тия неща, което и да е.