PDA

View Full Version : Слушалки за MP3



petervuto
09-13-2009, 10:36
Здравейте, не знам дали уцелих раздела, но..

Наскоро си повредих слушалките на плеъра и искам да си взема нови, по възможност същите. Плеъра е Samsung YP-T10, но така и не намерих с какви слушалки се продава. Другия проблем е че нямам никаква идея къде в София се продават слушалки за плеър (почти не излизам от вкъщи..). Ако можете да ми кажете от къде да си купя слушалки (някъде в района на съдебната палата или по маршрута на трамвай 5 ако има, мога да походя малко, но не ме пращайте на другия край на София, че и без това ориентацията ми никаква я няма..), ще съм ви много благодарен.

slavito007
09-13-2009, 11:36
Aми ти хубаво не излизащ от вкъщи. В техномаркет има слушалки, технополис най-вероятно и във всички останалите магазина за електроника.

petervuto
09-13-2009, 14:46
Е това не са ли все магазини извън София (околовръстно?)? По принцип има ли малки магазини някъде по - в центъра на града?

И освен това има ли начин да разбера с какви слушалки идва плеъра, защото в техномаркет пише само "слушалки". Сигурно въпросите ми са като на идиотче, ама :oops:

slavito007
09-13-2009, 15:01
В София сигурно има над 10 техномаркета, не знам къде се намират, ама околвръстното надали е извън София :?
Та ти викам, отиваш, търсиш си плеъра там и питаш с какво слушалки върви и дали ги има в наличност. Ако ли не, отиваш до щанда със слушалки и оглеждаш Самсунга - ако си видиш твоите си ги взимай. Друг начин не знам. А и недей вярва на сайта им изобщо - аз си търсех едни филипс и в сайта им пишеше, че има този модел в наличност в моя град и като отидох да питам ги нямаше.
Ама иначе може да разгледаш в сайта слушалките на самсунг поне да знаеш за кой модел да питаш/.

soni4kuu
09-14-2009, 16:35
в skycity можеш да провериш и във магазините за телефони 8)