PDA

View Full Version : Помогнете моля ви :(



kamelchety
09-13-2009, 13:05
Здравеи те аз съм на 17г и половина и имам проблем с наднорменото тегло, правих какво ли не това лято но немога да отслабна така както аз искам :( Сега започнах да ходя и на аеробика двапати в седмицата,но в устаналите дни нямам възможност да спортувам :( имам ангажименти в къщи .Та въпроса ми е добре ли е като ходя 2-пъти в седмицата и имали още нещо което мога да правя зада отслабна по бързо ?

ThedramaQueen
09-13-2009, 13:06
Здравейи те аз съм на 17г и половина и имам проблем с наднорменото тегло, правих какво ли не това лято но немога да отслабна така както аз искам :( Сега започнах да ходя и на аеробика двапати в седмицата,но в устаналите дни нямам възможност да спортувам :( имам ангажименти в къщи .Та въпроса ми е добре ли е като ходя 2-пъти в седмицата и имали още нещо което мога да правя зада отслабна по бързо ?

az hodih pri edin mn dobur dietolog, ognqn simeonov. za edna sedmica svalih 4 jkilograma i produljavam. suvetvam te da ide6 pri nego, mn e dobur. :)

kamelchety
09-13-2009, 13:08
а ти от къде си ?

ThedramaQueen
09-13-2009, 13:13
ot sofiq, no toi pravi konsultacii i po skype za horata izvun grada. ima daje i takiva koito idvat do tuk specialno za konsultaciqta.

Ufff
09-13-2009, 13:15
как се правят консултации по скайп без да те види, тва онова...големи глупости

ThedramaQueen
09-13-2009, 13:22
e toi ne moje da ti sustavi hranitelniq rejim po skype ama kato si pi6ete toi moje da razbere kakuv e na4ina ti na hranene, kolko kalorii priema6, kato mu napi6e6 merkite si toi da iz4isli procenta ti na telesni maznini (ili ne6to podobno), koito za idealnata jena e 22%. moje da ti pomogne sus sigurnost. a za konsultaciite - kato ve4e ti e sustavil dietata (za celta trqa da ide6 tam) prez mesec se konsultira6 s nego - kolko si svalila, dali se haresva6, dali da produlji6 rejima - tova toi i po skype go pravi. i aide kato ne go poznava6 i ne si se i razrovila da ne si dava6 nekompetentnoto mnenie 8)

kamelchety
09-13-2009, 13:26
e toi ne moje da ti sustavi hranitelniq rejim po skype ama kato si pi6ete toi moje da razbere kakuv e na4ina ti na hranene, kolko kalorii priema6, kato mu napi6e6 merkite si toi da iz4isli procenta ti na telesni maznini (ili ne6to podobno), koito za idealnata jena e 22%. moje da ti pomogne sus sigurnost. a za konsultaciite - kato ve4e ti e sustavil dietata (za celta trqa da ide6 tam) prez mesec se konsultira6 s nego - kolko si svalila, dali se haresva6, dali da produlji6 rejima - tova toi i po skype go pravi. i aide kato ne go poznava6 i ne si se i razrovila da ne si dava6 nekompetentnoto mnenie 8)
как му е скайпа?

Ufff
09-13-2009, 13:27
абе айде моля те не ми казвай, че ми е некомпетентно мнението щото за седмица да свалиш 4 кила е много и това само диетолог-идиот ще го намери за добре 8)

Biskfitka
09-13-2009, 13:29
абе айде моля те не ми казвай, че ми е некомпетентно мнението щото за седмица да свалиш 4 кила е много и това само диетолог-идиот ще го намери за добре 8)+1

ThedramaQueen
09-13-2009, 13:30
skypa e "dietolog". na liniq e ot 9 do 5, ot ponedelnik do petuk


a ti kato si tolko kompetentna pomogni na momi4eto ne mi govori na mene.

Ufff
09-13-2009, 13:36
ще говоря на който искам, по-добре ти не давай тъпи съвети на хората.

до авторката: какво значи, че си правила какво ли не? дай повече инфо щото иначе няма да получиш нормален съвет.

kamelchety
09-13-2009, 13:40
ами правих си Зелевата супа,пих от Зеления чай за отслабване но нищо не помага :( ....
btw ....спрете да се карате моля ви ;)

Ufff
09-13-2009, 13:41
спирам :)

тъй....кажи колко кг си, височина, ала бала. пусни си примерни менюта, това което ядеш.

ThedramaQueen
09-13-2009, 13:44
nqa da e lo6o da si smetne6 i ITM - to. http://www.specializingfoods.com/guppy460/itm.htm taka 6te znae6 kolko gore dolu kilograma trqa da otslabne6. :)

edit: na tvoita vuzrast itmto trqbva da ti e 21-22.

kamelchety
09-13-2009, 13:54
http://i29.tinypic.com/4kha2p.jpg .. ям активиа предимно,плодове,салати и понякога месо

InisMona
09-13-2009, 14:08
и к'во тия диетолози сигурно ви взимат някви космически пари за да ви кажат кво да ядете :D ....не,верно....колко струва тая прослувута консултацийка? :razz:

ThedramaQueen
09-13-2009, 14:08
и к'во тия диетолози сигурно ви взимат някви космически пари за да ви кажат кво да ядете :D ....не,верно....колко струва тая прослувута консултацийка? :razz:

60 leva. :)

stelit0
09-13-2009, 17:55
хора не се заблуждавайте аз не съм виждала човек дето нищичко не хапва и е дебел и за авторката ти се тъпчи по цял ден с пици и мекици и после чакай на зеления чай.Аз съм на диета не ям и слабея без зелен чаи аробика и тн.човк ако изка може сичко да постигне. :-x

kamelchety
09-13-2009, 18:58
хора не се заблуждавайте аз не съм виждала човек дето нищичко не хапва и е дебел и за авторката ти се тъпчи по цял ден с пици и мекици и после чакай на зеления чай.Аз съм на диета не ям и слабея без зелен чаи аробика и тн.човк ако изка може сичко да постигне. :-x
добре тогава кажи каква диета използваш? ....

Carmen_Kass
09-13-2009, 19:02
и к'во тия диетолози сигурно ви взимат някви космически пари за да ви кажат кво да ядете :D ....не,верно....колко струва тая прослувута консултацийка? :razz:

60 leva. :)

И за разговора по скайп ли взима пари? :shock:

kamelchety
09-13-2009, 19:46
и к'во тия диетолози сигурно ви взимат някви космически пари за да ви кажат кво да ядете :D ....не,верно....колко струва тая прослувута консултацийка? :razz:

60 leva. :)

И за разговора по скайп ли взима пари? :shock:
на мен ми написа само то ... [22:31:01] ОГНЯН СИМЕОНОВ каза: изберете си
[22:31:11] ОГНЯН СИМЕОНОВ каза: съветите са безплатни
[22:31:23] ОГНЯН СИМЕОНОВ каза: режиът е 50лв.
и ми прати някви неща по скайпа

brokeninside13
09-13-2009, 19:57
хора не се заблуждавайте аз не съм виждала човек дето нищичко не хапва и е дебел и за авторката ти се тъпчи по цял ден с пици и мекици и после чакай на зеления чай.Аз съм на диета не ям и слабея без зелен чаи аробика и тн.човк ако изка може сичко да постигне. :-x
добре тогава кажи каква диета използваш? ....


ами това специално аз го повтарям за МИЛИАРДЕН път е така.......с тия диети и глупости нищо няя постигнеш. спри мазното, газираното, тестеното, пърженото и глупостите от магазина от рода на чипсове, зрънчовци и т.н започни да спортуваш и 100000000000000000% процента ще постигнеш желания ефект ще си отслабнеш, а нне като диетите после да си върнеш килограмите, а някой и двойно си ги връщат....спорта и ограничаването! не знам някой хора тва не моат да го разберат и тва си е ...... са сиг. ще се почне с злобни коментари от потребители.

kamelchety
09-13-2009, 20:12
brokeninside13 благодаря ти за съвета,но пак казвам нямам време за спорт а и сега даскалото почва и трябва да залегам таз година над уроците щото ми предстои матура и няма да мога да имам голямо движение и на мен това ще ми е проблема

Zaharinka
09-13-2009, 20:15
Защо се изпускате бе момичета и след това ревете.Не мога да разбера...
Еми диета+кардио тренировки