PDA

View Full Version : Плуване



Pacheko
09-13-2009, 13:08
Здравейте! Искам да започна да се занимавам с плуване. Не професионално, имам здравословни проблеми и трябва да избягвам големите натоварвания, искам да тренирам за да поддържам тялото и тонуса си. Можете ли да ми препоръчате някой закрит басейн в София, по възможност в близост до някоя метростанция, където ще мога да плувам с треньор (може и в група) на цена не по-висока от 30-40лв на месец?

soni4kuu
09-14-2009, 15:08
аз се сещам само за цска и академик като и двете са в софия (не знам от кой град си),на плиска само,че на академик басейна е МНОГО СТУДЕН , а за закрития на цска не знам 8)

Kewl
09-14-2009, 16:17
Спортната Палата е близо до метростанцията не СУ предполагам че няма да имаш проблеми да изминеш 250 метра :)

kerata
09-14-2009, 22:26
Спортната Палата е близо до метростанцията не СУ предполагам че няма да имаш проблеми да изминеш 250 метра :)
да

clever
09-15-2009, 13:13
Здравейте! Искам да започна да се занимавам с плуване. Не професионално, имам здравословни проблеми и трябва да избягвам големите натоварвания, искам да тренирам за да поддържам тялото и тонуса си. Можете ли да ми препоръчате някой закрит басейн в София, по възможност в близост до някоя метростанция, където ще мога да плувам с треньор (може и в група) на цена не по-висока от 30-40лв на месец?точно срещу стадиона Васил Левски-Спортната палата :)
успех и да оздравееш :)

Pacheko
09-15-2009, 14:28
Благодаря ви. Ще се поинтересувам за цените в Спортната палата и ще ви кажа в скучай че се интересувате.