PDA

View Full Version : Имам прекалено много тестостерон!



isthislove
09-13-2009, 13:25
Лошо ли е да имаш повече тестостерон смисал преди пак си имах доста но от както трагнах на фитнес и ми се овеличи значително .. смисал дане пишока ми да стане по малак от този тестостерон :Dчувал сам че на култористите им са малки и нз

Abigoria
09-13-2009, 13:46
http://www.zdrave.bg/?c=n&id=4015

isthislove
09-13-2009, 15:09
някои ще ми отговори ли ?? :o :x

Bukmop
09-13-2009, 17:10
Лошо ли е да имаш повече тестостерон смисал преди пак си имах доста но от както трагнах на фитнес и ми се овеличи значително .. смисал дане пишока ми да стане по малак от този тестостерон :Dчувал сам че на култористите им са малки и нз

Ти въобще знаеш ли какво е Тестостерона ??? Това са мъжките хормони ... по вероятно да ти стане по голям :? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

batkodoki
09-13-2009, 19:31
Лошо ли е да имаш повече тестостерон смисал преди пак си имах доста но от както трагнах на фитнес и ми се овеличи значително .. смисал дане пишока ми да стане по малак от този тестостерон :Dчувал сам че на култористите им са малки и нз

Ти въобще знаеш ли какво е Тестостерона ??? Това са мъжките хормони ... по вероятно да ти стане по голям :? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

и ти Момко не си наясно - от тестостерона най-много да понапомпиш някой бицепс, но по отношение на половата система е обратното - тестисите ще се смалят и атрофират, пишока ще остане малък, понеже НЕ Е мускул!

batkodoki
09-13-2009, 19:33
Лошо ли е да имаш повече тестостерон смисал преди пак си имах доста но от както трагнах на фитнес и ми се овеличи значително .. смисал дане пишока ми да стане по малак от този тестостерон :Dчувал сам че на култористите им са малки и нз

ако вземаш "безвредни" хормони, храни, протеини, комбинации - със сигурност ще имаш проблеми с половата система по отношение на размери и качество на употреба

isthislove
09-14-2009, 04:09
невзимам нищо... така има ли проблем ?ще ми се смали начи ако тренирам .. а нетряа ли дае обратното :| НИЩО НЕВЗИМАМ дори протеин непия..

redbul2
09-14-2009, 11:54
Тренирай си спокойно.Нямаш проблем,можеш да направиш големи мускули
много бързо.На културистите им е малък щото се тъпчат с хормони,:-D а ти си имаш "собствено производство" и това е съвсем различно от техния случай.При теб може да стане още по-голям от фитнеса.
Но може да ти се разреди косата или опада в някаква степен около 30-годишна възраст.От повишения хормон.Зависи имаш ли близки роднини с косопад и оплешивяване.

isthislove
09-14-2009, 16:09
еми по принцип косата ми е много гаста на баща ми е такава на дядо на чичо.. дядо е на 62год и косата му е супер не е опадала почти изобщо и то си е ген повече при мен аз преди да почна да тренирам смисал..почнах преди 3 месеца и раката ми беше 38см а сега е 40см.. и сички ми казват че съм се тапчел с химия.. това е било невазможно даже личната ми лекарка като ме видя и ме кара да ми взимат краф :D трениора в залата тои ми е приятел и ме нави да ходя и дори протеин непия.. тои каза че метаболизма ми е бил страшно барс.. незнам просто ме хвана страх заради тия култористи викам си леле земе да ми стане малак я да спирам :D :D

redbul2
09-14-2009, 20:08
Няма страшно.Нищо няма стане.Момчета и мъже с много хормон стават атлетични и с големи мускули.Но ако спортуват нещо.При стоене пред компа и телевизора по цял ден,дори и високия тестостерон няма да помогне.Използвай своя шанс,добрата генетика и хормонален баланс за да направиш добра физика.Прекалено тежки тренировки водят до травми и спадане на хормоналното ниво.

acer666
09-15-2009, 23:12
Още едно доказателство, че мускулите са за сметка на мозъка :(

Ти си откровено МАЛОУМЕН!

Не само, че темата е тъпа, но и правописа... Все едно, пише някой циганин, дето е завършил 4-ти клас :?

isthislove
09-16-2009, 19:47
за сметка на мозака ти било ае ходи се шибаи ве кретен много ги разбираш брееиииииииииии правописа ае недумаи само недумаи изобщо кАТО НЕПИШЕШ ПО ТЕМАТА ИСПАРЯВАИ СА БЕ ХЮМНЕ КФО ДРАЗНИШ ЛИ СЕ КАТО НЕПИШЕШ ПО ТЕМАТА АЕ ЧУПКА НЕМИ ПУКА ЗА ТЕБ!

clever
09-16-2009, 21:21
споко
като не пиеш хормони нямаш проблеми
спортувай си спокойно и си гледай кефа :P 8-)

redbul2
09-17-2009, 06:22
не му обръщай внимание на тоя aser 666. Да му отговорим с девиза на големите културисти "Да превърнем и последните мозъчни клетки в мускули!" :D
Нека се спука от яд. :)

isthislove
09-17-2009, 18:35
10х братле :)