PDA

View Full Version : Шибана работа



IwillBeMissingYou
09-13-2009, 16:12
3дравейте.
Пиша във форума,эащото се чувствам адски странно.Тоест,гадно,неприя но,огорчено...айде стига съм иэреждала думички.Искам да споделя това,което чувствам и ме иэгаря отвътре.Сломена съм от боэите,които ми се случваха преди време и дори не мога и една сълэа да пусна.Просто се иэмъчвам,тихо,съвсем сама.
Имам един приятел,в който се влюбих.Хаха,эвучи адски просто и лекомислено,но всъщност се окаэва,че е съвсем истинско и чисто.Обичам го.Мислех,че наистина мога да го нарека ПРИЯТЕЛ.Но не е така.И в последно време не веднъж се убедих,но продължавах да се боря да эапаэим отношенията си,които рухната след като в отношенията ни се намесиха и раэни по-интимни неща.До секс не сме стигнали,но эа малко и до там да я докараме.Както и да е,това,което стана беше достатъчно,эа да ми докаже,че не държи на мен и не ме уважава.О,мамка му,приятелю мой...пет пари не дава,че съм пред него и се гърча от болка.Толкова ми е эле,че не мога да мръдна.Помощ ми окаэаха хора,които эа пръв път виждам.А той си седеше отстрани и се эабавляваше.Дори не эабеляэа,че ми е эле.А аэ го обичам.Бих дала много (не обичам да каэвам "бих дала всичко эа..") эа него.Искам да сме эаедно.Искам да е мой приятел,човек,с когото да споделям,искам да го целувам,да го прегръщам,ако щете дори и да се ебем като подивяли животни...просто искам да е човекът до мен.Но не.Не става.Явно желанието ми не е споделено.Твърдял е,че държи на мен,говорили сме...постарахме се въпреки онеэи случки да съхранем отношенията си.А вече отношенията ни се състоят само и единствено от мляскане,обарване и някаква луда страст.Нищо повече.
Иэвинете,ако писанието ми е адски объркано,но и в главата ми мислите хвърчат насам-натам...
Тъжно ми е. :(
Благодаря на всички,които прочетоха това горе.

w0sh
09-13-2009, 16:21
И кво стана че се гърчи?

IwillBeMissingYou
09-13-2009, 16:24
И кво стана че се гърчи?
Падна ми кръвното.Попринцип имам голями проблеми с кръвното - много е ниско.Получавам нещо като пристъпи.

pwnage
09-13-2009, 16:30
По-важни са действията му,не това което ти казва,че мисли за теб!
Не може да искаш да си с човек,който се забавлява на твоя сметка.
Според мен,колкото по-малко го виждаш,толкова по-бързо ше ти мине болката. Според мен,той е един егоист човек,който иска само секс от теб.

Е ти си реши,заслужава ли си?

w0sh
09-13-2009, 16:34
Е и аз ако някой припатка не знам кво да правя?
от това ли съдим за цялостната ситуация.

IwillBeMissingYou
09-13-2009, 16:37
Е и аз ако някой припатка не знам кво да правя?
от това ли съдим за цялостната ситуация.
Беше пример эа никаквото му отношения към мен.Раэкаэах го,эащото ми е най-прясно - от снощи.

w0sh
09-13-2009, 16:40
Ем тогаз ти си си стигнала до извода и ние не можем да сме ти от помощ.

experiment_m
09-13-2009, 17:44
Надявам се, че като сподели с нас ти е олекнало. За съжаление ние няма как да ти помогнем. Дори и да го познаваме не бихме могли да го променим. Ако виждаш, че не е това от което имаш нужда предполагам, че си наясно, че е по-добре да си намериш алтернатива.

impassive7
09-13-2009, 18:08
ех, любов, любов... :D

Абсолютно никога не бих обичал човек с такова отношение към мене... то си е въпрос на самоуважение бе, мойто момиче :?

Mel0du
09-13-2009, 18:08
заслужава ли си?



???

lubomirky
09-13-2009, 20:07
Е и аз ако някой припатка не знам кво да правя?
от това ли съдим за цялостната ситуация.
Беше пример эа никаквото му отношения към мен.Раэкаэах го,эащото ми е най-прясно - от снощи.

Добре, ако изключим това, какво още не е направил за теб? Наистина е възможно да се чуди какво да прави, когато ти си припаднала и заради това да не е направил нищо. :-o

Sladurchoo
09-13-2009, 20:20
амии надявам се разбираш, че има само едно решение .. лесно е да се каже и много трудно да го направиш реалност .. и то е да го забравиш .. да го премахнеш от живота си .. абе да се отдалечиш от него ..




мисля, че тва е достатъчно .. оттук нататъка си зависи от теб :) :)

RaZzer
09-13-2009, 21:28
щом го искаш все още - говори с него... няма смисъл да гадаеш по някви странни ситуации за отношението му към теб... ако чувствата са взаимни - забравете старите глупости, ако не - за теб започва дългият процес на "преживяване" :?

donkihot
09-13-2009, 21:39
По-важни са действията му,не това което ти казва,че мисли за теб!
Не може да искаш да си с човек,който се забавлява на твоя сметка.
Според мен,колкото по-малко го виждаш,толкова по-бързо ше ти мине болката. Според мен,той е един егоист човек,който иска само секс от теб.

Е ти си реши,заслужава ли си?


+1 Просто си отговори на последния въпрос!

LadyDi
09-13-2009, 21:42
Аз пък нищо не разбрах.

Bixel
09-13-2009, 21:48
звучи като стихче

alone83
09-13-2009, 23:53
Я пак? Нещо не разбрах.. Особено частта за гърченето.. :-o

Priceless
09-14-2009, 06:46
НЕ си заслужава ;)