PDA

View Full Version : ВАЖНО!Какво означава това?



titinkaa
09-13-2009, 17:28
Здравейте,искам да ви питам нещо,ще ви разкажа всичко.

Преди около 1 месец си бях на село,и както си вървях по двора,изведнъж ми кацна на главата гълъб,но за секунди отлетя,та одеве четох библията и точно на това побаднах че преди години на Иисус Христос му долетял гъбъл на главата и пише в библията че това означавало,че над Иисуса се е спуснал Светия дух.Точно това и аз искам да разбера,какво означава това с гълъба на главата.

Моля ви без убиди,и подигравки,ако не можете да ми помогнете,по-добре не ми отговаряйте :)

SolusChristus
09-13-2009, 18:03
Значи, че гълъб ти е кацнал на главата.

Ако Светия Дух се е спуснал върху теб, щеше да го знаеш.

Ей сега идва влака с ретардите, дето ще ни се смеят и на двамата.

titinkaa
09-13-2009, 18:45
Значи, че гълъб ти е кацнал на главата.

Ако Светия Дух се е спуснал върху теб, щеше да го знаеш.

Ей сега идва влака с ретардите, дето ще ни се смеят и на двамата.

аз говоря сериозно,а ти ми се надсмиваш отстрани.Казах който не може да ми помогне да не ми отговаря!!!

SolusChristus
09-13-2009, 19:20
Значи, че гълъб ти е кацнал на главата.

Ако Светия Дух се е спуснал върху теб, щеше да го знаеш.

Ей сега идва влака с ретардите, дето ще ни се смеят и на двамата.

аз говоря сериозно,а ти ми се надсмиваш отстрани.Казах който не може да ми помогне да не ми отговаря!!!

Аз се опитвам да ти помогна като ти казвам да не си създаваш илюзии.

Светия дух е слязъл над Христос под формата на бял гълъб и тогава се е чул гласът на Бог от небето.

Гълъба бял ли беше и чу ли гласа на Бог от небето?

ZipFail
09-13-2009, 19:42
Ей сега идва влака с ретардите, дето ще ни се смеят и на двамата.
Добро :D :D :D

DimovB
09-13-2009, 19:57
Означава, че божите вестители скоро ще те посетят в съня ти и ще те отведат в божия небесен храм, светилище за всички души, където душата ти ще бъде пречистена и ще получи нов живот във вечността.

IronShirt
09-13-2009, 23:57
Религиозни ботляци :lol:

SolusChristus
09-14-2009, 01:33
Означава, че божите вестители скоро ще те посетят в съня ти и ще те отведат в божия небесен храм, светилище за всички души, където душата ти ще бъде пречистена и ще получи нов живот във вечността.

Примерно... 8)




Ей сега идва влака с ретардите, дето ще ни се смеят и на двамата.
Добро :D :D :D

Един пристигна над мен, хаха

titinkaa
09-14-2009, 06:11
Значи, че гълъб ти е кацнал на главата.

Ако Светия Дух се е спуснал върху теб, щеше да го знаеш.

Ей сега идва влака с ретардите, дето ще ни се смеят и на двамата.

аз говоря сериозно,а ти ми се надсмиваш отстрани.Казах който не може да ми помогне да не ми отговаря!!!

Аз се опитвам да ти помогна като ти казвам да не си създаваш илюзии.

Светия дух е слязъл над Христос под формата на бял гълъб и тогава се е чул гласът на Бог от небето.

Гълъба бял ли беше и чу ли гласа на Бог от небето?

Не видях къв беше на цвят,аз докато се обърна и той отлетя,а имаше и още 1-2 гълъба освен тоя дето ми беше на главата

SolusChristus
09-14-2009, 06:18
Не е бил Светия Дух, спокойно. Ако беше Той, щеше да знаеш, че е Той.

В Християнството няма неточности във вярата, ако нещо се случи, ти ще го знаеш.

titinkaa
09-14-2009, 07:48
Не е бил Светия Дух, спокойно. Ако беше Той, щеше да знаеш, че е Той.

В Християнството няма неточности във вярата, ако нещо се случи, ти ще го знаеш.

е тогава кво означава всичко това?

ZipFail
09-14-2009, 08:01
Че е тъп и не знае къде лети ?

Naman07
09-14-2009, 09:15
^ Това ли е коментара на човек, който не знае какво друго да каже?
И, да, тъп е... буквално. Едва ли съществува остър човек, поне като се изразяваш, се увери, че е правилно и не обиждай. Ако нещо от казаното не ти харесва, засмей се на себе си и го подмини или напиши нещо смислено. Поста ти е напълно безполезен и ненужен. Разбрахме, че не вярваш в Библията или Бог, няма нужда да го ''намекваш'' след всеки наш пост.

Naman07
09-14-2009, 09:23
Не е бил Светия Дух, спокойно. Ако беше Той, щеше да знаеш, че е Той.

В Християнството няма неточности във вярата, ако нещо се случи, ти ще го знаеш.

е тогава кво означава всичко това?
Означава, както каза вече колегата, че просто ти е кацнал гълъб или косата ти е с формата на гнездо :-D . Ако беше истинският Свят Дух, нямаше да изпитваш нужда от тази тема или друг да ти го каже, просто щеше да го знаеш. Със здраве.

ZipFail
09-14-2009, 09:31
^ Това ли е коментара на човек, който не знае какво друго да каже?
И, да, тъп е... буквално. Едва ли съществува остър човек, поне като се изразяваш, се увери, че е правилно и не обиждай.
За гълъба говорех ^^

Не мисля, че един разсеян гълъб има нещо общо с Библията или Бог..

Naman07
09-14-2009, 09:34
^ Това ли е коментара на човек, който не знае какво друго да каже?
И, да, тъп е... буквално. Едва ли съществува остър човек, поне като се изразяваш, се увери, че е правилно и не обиждай.
За гълъба говорех ^^

Не мисля, че един разсеян гълъб има нещо общо с Библията или Бог..
:lol: :razz: :-D :D , извинявай тогава, хахахах. Ако можех щях да си делна коментара, но уви, писано е след него :? .

п.п. хаххаахаххаахах.

SolusChristus
09-14-2009, 10:37
Че е тъп и не знае къде лети ? ;-)

bulgarian1878
09-15-2009, 07:47
С риск да изглежда просташки: АХАХАХАХАХ !

Чела си библията и ти кацнал гълъб.
А пък аз знаеш ли какво ще ти кажа... ;D Преди три години четох книгата на Лий Чайлд - Труден за убиване, е после в една банка ми се стори, че чух същия разговор между разследващите горе-долу по средата на книгата.

Изводът знаеш ли какъв е: НЕ четете книги, щото явно ви влияят зле. ;)

Има възможност в главата да приличаш на гълъб, а онзи млад, корав и неиздържал летящ пичага да ти е метнал око... =)

In_And_Out_of_Love
09-15-2009, 20:26
Значи, че гълъб ти е кацнал на главата.

Ако Светия Дух се е спуснал върху теб, щеше да го знаеш.

Ей сега идва влака с ретардите, дето ще ни се смеят и на двамата.

аз говоря сериозно,а ти ми се надсмиваш отстрани.Казах който не може да ми помогне да не ми отговаря!!!

Аз се опитвам да ти помогна като ти казвам да не си създаваш илюзии.

Светия дух е слязъл над Христос под формата на бял гълъб и тогава се е чул гласът на Бог от небето.

Гълъба бял ли беше и чу ли гласа на Бог от небето?

Не видях къв беше на цвят,аз докато се обърна и той отлетя,а имаше и още 1-2 гълъба освен тоя дето ми беше на главата

1гълъб + 2гълъба = 3гълъба :-o
Тва ми заприличва малко на светата троица. :razz:
Дали отца,сина или светия дух ти е кацнал на главата нз... :D

На мен пък доста често ми се случва да ме осерат галаби, не знам защо така сигурно нещо ме презират :? 8-) 8-) 8-)

Liar
09-26-2009, 23:19
1гълъб + 2гълъба = 3гълъба :-o
Тва ми заприличва малко на светата троица. :razz:
Дали отца,сина или светия дух ти е кацнал на главата нз... :D

:lol: хахахах
По темата-днес на терасата ни имаше перо от гълъб.

clever
11-19-2009, 14:06
това нищо не означава...

YouKnowImBetterThanYou
11-19-2009, 18:29
Щеше да има от какво да се оплакваш ако те беше наакал.

MissHouse
11-24-2009, 14:43
Щеше да има от какво да се оплакваш ако те беше наакал.
то4но. тва 4е ти е кацнал на главата не зна4и нищо според мен само си внушаваш ... пък ве4е да търсиш да го тълкува6 в библията е ве4е прекалено ...

BeezyJey
11-29-2009, 18:31
Щеше да има от какво да се оплакваш ако те беше наакал.

;-)

TuAF
11-30-2009, 11:24
Човешкото въображение май няма край. :)

StepUpFenka
03-07-2010, 18:46
сигурно след този ми пост кой знае колко хора ще ми се изсмеят , но аз смятам , че може да е някакъв знак , може Господ да се опитва да ти каже нещо , знае ли човек :-o

gandalfepi4
03-08-2010, 14:21
Здравейте,искам да ви питам нещо,ще ви разкажа всичко.

Преди около 1 месец си бях на село,и както си вървях по двора,изведнъж ми кацна на главата гълъб,но за секунди отлетя,та одеве четох библията и точно на това побаднах че преди години на Иисус Христос му долетял гъбъл на главата и пише в библията че това означавало,че над Иисуса се е спуснал Светия дух.Точно това и аз искам да разбера,какво означава това с гълъба на главата.

Моля ви без убиди,и подигравки,ако не можете да ми помогнете,по-добре не ми отговаряйте :)

ще ти отговоря честно и вярно, ако такъв отговор не ти понася не чети по-нататък.

това, което ти се е случило е случайно, а това което пишеш тук (въпрос дали ти се е случило нещо паранормално) означава, че си лековерна, А НЕ че си новия месия или Господ те изпитва (както преположиха)

ако смяташ, че си достатъчно значима ,за да желае СЪЗДАТЕЛЯТ НА ВСЕЛЕНАТА да направи контакт с тебе на село определено грешиш.

ospower
03-08-2010, 14:47
Здравейте,искам да ви питам нещо,ще ви разкажа всичко.

Преди около 1 месец си бях на село,и както си вървях по двора,изведнъж ми кацна на главата гълъб,но за секунди отлетя,та одеве четох библията и точно на това побаднах че преди години на Иисус Христос му долетял гъбъл на главата и пише в библията че това означавало,че над Иисуса се е спуснал Светия дух.Точно това и аз искам да разбера,какво означава това с гълъба на главата.

Моля ви без убиди,и подигравки,ако не можете да ми помогнете,по-добре не ми отговаряйте :)
Първо: Научи се да пишеш.
Второ: И мен ми е кацал гълъб и сега какво?
Трето: Нищо не означава.
Четвърто: Не си търси причини да пускаш безсмислени теми.

emancipaciq
03-08-2010, 20:44
Според мен наистина Бог е подготвил нещо за теб може за в бъдеще да те използва за някаква работа. Ако питаш мен потърси някои твой приятел вярващ или църква в твоя град :)
Отностно коментара на gandalfepi4: Защо си мислиш че човек трябва да е някаква голяма клечка че да го използва Бог?! :? Примерно Давид - той беше овчар и кво, стана цар. Бог използва точно тези хора - "малките" или иначе казано тези които не живеят в охолство. Исус примерно не се роди цар или в дворец, а се роди в обор. :)

gandalfepi4
03-09-2010, 08:16
gandalfepi4: Защо си мислиш че човек трябва да е някаква голяма клечка че да го използва Бог?! :? Примерно Давид - той беше овчар и кво, стана цар. Бог използва точно тези хора - "малките" или иначе казано тези които не живеят в охолство. Исус примерно не се роди цар или в дворец, а се роди в обор. :)

защото ако ВСЕМОГЪЩИЯТ СЪЗДАТЕЛ НА МУЛТИВСЕЛЕНАТА желае да комуникира с някого няма да му пуска разни пернати твари на главата, а ще използва библейски техники (горящи храсти, глас в главата, глас в небето, торнадо и тн.)

последното нещо от което се нуждаеш е някой олигофренясал поп да ти обяснява аджиба бил ли си докоснат от яхве или не! ако някой е бил то ще му е пределно ясно.

emancipaciq
03-10-2010, 04:21
Пак си в грешка. Точно пък ще използва пернати твари или други подобни за да може човека малко да се помъчи, да помисли че Бог иска да му каже нещо. Ако беше както ти казваш всеки щеше да е христианин защото всеки щеше да знае че Бог му говори. Той говори на всеки по-различни начини, просто хората трябва да се помъчат малко не да чакат сичко на готово ;)

gandalfepi4
03-10-2010, 05:34
Пак си в грешка. Точно пък ще използва пернати твари или други подобни за да може човека малко да се помъчи, да помисли че Бог иска да му каже нещо. Ако беше както ти казваш всеки щеше да е христианин защото всеки щеше да знае че Бог му говори. Той говори на всеки по-различни начини, просто хората трябва да се помъчат малко не да чакат сичко на готово ;)

така не намираш нищо освен това, което ти се иска-ето анекдотични примери:

During his reign of terror, Albert Fish was arrested and detained by police on several different occasions. He was charged with everything from sending obscene mail to being mentally ill. During fits of rage he would stand around screaming at the sky yelling that he was Christ. He even told anyone that would listen that GOD told him to kill. Albert has several stays in mental hospitals but was released because they determined that although he was a little weird, he was sane.

поука-ако чуеш глас отвътре, то той е твоя, а не на бог :(


http://www.youtube.com/watch?v=VWAUhadJzTk&feature=related

поука-ако искаш да не поемеш отговорност за действията си вярваш в това^

или- http://www.youtube.com/user/Thunderf00t#p/u/6/OqMoGfNtVy4
ако не си запознат с това, вярваш че библията е добра



ако смяташ че окото е перфектно понеже бог го е създал тогава виж това
http://www.youtube.com/user/Thunderf00t#p/f/46/F7yAEh-PU4M
и разбери че грешиш



поука-знание си требе не интуиция, криптичните символи подвеждат :)

сляпата вяра може доста лесно да бъде унищожена от факти и тогава вярващи (особено тези които са умрели в името на вярата си) изглеждат като пълни олигофрени нали?

ZipFail
03-10-2010, 10:03
Пак си в грешка. Точно пък ще използва пернати твари или други подобни за да може човека малко да се помъчи, да помисли че Бог иска да му каже нещо. Ако беше както ти казваш всеки щеше да е христианин защото всеки щеше да знае че Бог му говори. Той говори на всеки по-различни начини, просто хората трябва да се помъчат малко не да чакат сичко на готово ;)

Значи всеки на който му кацне гълъб на главата е спасителя на човечеството и изпълнителя на Божията воля ? :)
А представяш ли си гълъба(който има мозък по-малък от орех), просто да е помислил че може да си каца където иска ?

На мен редовно ми кацат гълъби на перваза, сигурно Бог иска да влезе у нас :-o


Емнципацията и феминизма ви стопиха мозъците на вас.... :lol:

emancipaciq
03-12-2010, 11:17
^ Това че Бог се опитва да ти каже нещо не значи че ти ще го разбереш. Като човек е тъп и ограничен ( като повечето от днешната младеж... ) как ще започни да разсъждава :-o Честно да ви кажа съжалявам ви хората които говорите така против Бог. Един ден и вие ще съжалявате ама ще е късно....( както си искате го приемайте )

filmimilmi
03-12-2010, 13:39
^ Това че Бог се опитва да ти каже нещо не значи че ти ще го разбереш. Като човек е тъп и ограничен ( като повечето от днешната младеж... ) как ще започни да разсъждава :-o Честно да ви кажа съжалявам ви хората които говорите така против Бог. Един ден и вие ще съжалявате ама ще е късно....( както си искате го приемайте )

Да, ти си мислиш, че мислиш, но в крайна сметка само така си мислиш. 8-)
Нямаше начин да го кажа без тавтология. За да бъда малко по-ясен ще дам пример. Когато хората си говорят по между си за нещо, например обсъждат някакво ТВ шоу, те споделят какво са гледали, мислейки си, че действително разсъждават, а всъщност просто преразказват какво са видели на екрана без да си дават сметка, че това което обменят като информация не са личните им разсъждения, а тези на телевизора. Същото става и с теб. Правиш генерално заключение, че болшинството хора са тъпи и ограничени защото не умеят да разсъждават. Аз те питам, ти мислиш ли, че действително умееш да разсъждаваш след като не преработваш готовата информация с критическо мислене, ами директно я предаваш такава каквато си я получила, мислейки си, че си вниканала в дъното на нещата и вече имаш ЛИЧНА позиция? Един ден всички ще съжаляват... бля, бля, бля. До това заключение сама ли си стигнала или някой ти го е казал? А защо си го възприела за истина? Бог лично ли ти го е казал или някой свещеник? Вярвай или те очаква вечна агония след смъртта. Колко страшно звучи, че онова, което следва е вечно. Да, твоите разсъждения са дълбоки и много смислени "Не искам вечни мъки и за това ще вярвам". Ти не разсъждаваш, ти се подчиняваш! Да, както искаш си го приемай, но поне се опитай да мислиш малко по-разчупено, вместо да ни изкарваш дребнави и прости и ограничени.

gandalfepi4
03-12-2010, 14:46
^ Това че Бог се опитва да ти каже нещо не значи че ти ще го разбереш. Като човек е тъп и ограничен ( като повечето от днешната младеж... ) как ще започни да разсъждава :-o Честно да ви кажа съжалявам ви хората които говорите така против Бог. Един ден и вие ще съжалявате ама ще е късно....( както си искате го приемайте )

права си сестро и аз смятам, че тези еретици заслужават да бъдат измъчвани по нечовешки начини понеже не споделят моите илюзи... ъъъ виждания за света :)

знам, че гадните атеисти ще бъдат насила съживени и измъчвани за винаги понеже са били добри хора, които просто не са вярвали във факта, че въпреки цялата гадост Бог ги обича :)

под бог не визирам аллах разбира се-знае се, че неговите последователи вярват, че в рая ще имат девици и роби и носа им ще се чисти сам :-D какви глупаци нали? същото важи и за другите еретици които ще горят-тези които вярват в:
Аси главен раса на боговете, в скандинавската митология.
Andhrimnir Готвачът на Аси.
Angrboda богиня "и съпруга на Локи
Astrild богиня на любовта.
Атла водите богиня.
Audhumla на първобитни краве, формирана от топене на леда.
Балдер най-справедливият на боговете
Beyla слуга Freyr.
Borghild богиня на вечерната мъгла или луната, тя убива слънцето всяка вечер.
Bragi Бог на поети и покровител на всички skaldi (поети) в скандинавската култура.
Brono син на Балдер. Той е бог на дневна светлина.
Bylgia водите богиня.
Ден олицетворение на ден, той управлява дни колесница на небето.
Disen А група на богиня в старата скандинавската митология. Наречен "Dis на Ванир".
ЕИР богиня на изцеление и шаманските лечители, спътник на богинята Frigg
Ели богиня на старостта.
Фенрир Също известен като Fenris. Големият вълк, дете на Локи и Angrboda
Forseti Бог на правосъдието, който урежда съдебни спорове в позлатения си зала.
Фрея богиня на любовта, красотата и чувствеността.
Freyr Бог на плодородието, слънце и дъжд.
Frigg Съпруга на Один и богинята на брака и плодородие.
Gefion богиня на земеделието и плуг.
Герд Съпругата на Freyr и богиня на плодородието. Тя е олицетворение на плодородна почва.
Heimdall бог на светлината и защита.
Hel на богинята на смъртта и владетел на царството на мъртвите.
Hermod вестителя на боговете. Често, приравнен към гръцкия бог Хермес.
Hod слепите бог на тъмнината и зимата.
Holler Бог на болестта и унищожаване.
Idun богиня на пролетта, вечна младост и пазач на златните ябълки
Jord богиня на примитивни и ненаселените земята.
Jormungand на Midgard Serpent
Кари "Лидер" на бурята гиганти.
Kvasir най-добрият от боговете Ванир.
Лага е богиня на кладенци и извори.
Lofn богиня на забранена любов, който благославя всички незаконни любовни.
Локи хитрец бог на скандинавската, занимаващи се с кражба, магия и огън.
Magni син на Тор, бог на грубата сила.
Мани Бог на Луната и брат на богинята на слънцето Сол.
Miming Мала горски бог.
Mimir добрият бог на Аси, изпратен в заложник търговия на съперник боговете Ванир.
Modi Божия гняв на битката, той е лидер на берсеркери.
Njord Бог на морето, вятър и огън. Той дарява щастие на тези, на морето.
Norns тройната богини на съдбата и съдба.
Нощ богиня на нощта, които Ман през нощта charion в това е песен в небето.
Главният бог Один на Аси и най-важното от скандинавската божества.
Ран богиня на бурите и удавени мъртъв.
Сага богиня на поезия и история.
SIF Съпруга на Тор, а вероятно и древна богиня плодородие.
Sjofn богиня на любовта, страстта и семейно хармония.
Skadi А слана гигант и богиня на зимата.
Sleipnir Осемте крака кон на Один
Сол богиня на слънцето, които водачи на слънце колесница в небето.
Сън богиня на watchfulness и истина.
Тор Thunder-бог и покровител на хората и боговете.
Тир Оригиналът бог на войната в културата германски
Ull Бог на правосъдието и duelling, стрелба с лък и ски.
Изберете Син на Один, и бог роден да отмъсти за смъртта на Балдер.
Valkyries Битката-девици, които избират най-добрите воини
Ванир А група на плодородието и природата богове
Var богиня на договори и споразумения за брак
Видар Син на Один и бог на тишина и отмъщение.
Аполон
Бакхус
Bellona
Серес
Купидон
Диана
Faunus
Флора
Янус
Юнона
Юпитер
Лари
Libintia
Мая
Марс
Меркурий
Минерва
Митрас
Нептун
Ops
Бледнее
Плутон
Помона
Proserpine
Сатурн
Венера
Вертумн
Веста
Вулкан
Афродита
Аполон
Арес
Артемида
Атина
Деметра
Дионис
Хадес
Хелиос
Хефест
Хера
Хермес
Хестия
Персефона
Посейдон
Selene
Зевс
Abandinus - вероятно речния бог
Abellio - (Abelio, Abelionni) бог на ябълкови дървета
Alaunus - (FIN) А бога на слънцето
Alisanos - (Alisaunus)
Ambisagrus - бог на гръмотевиците и светкавиците
Anextiomarus - (Anextlomarus, Anextlomara) А бога на слънцето
Atepomarus - А бога на слънцето
Arvernus - А племенен бог
Arausio - бог на водата
Babdah - Raven, че броди на бойното поле и се храни с трупове и кръв на мъртвите
Barinthus - (Manann

NamelessRomantic
03-12-2010, 15:10
Здравейте,искам да ви питам нещо,ще ви разкажа всичко.

Преди около 1 месец си бях на село,и както си вървях по двора,изведнъж ми кацна на главата гълъб,но за секунди отлетя,та одеве четох библията и точно на това побаднах че преди години на Иисус Христос му долетял гъбъл на главата и пише в библията че това означавало,че над Иисуса се е спуснал Светия дух.Точно това и аз искам да разбера,какво означава това с гълъба на главата.

Моля ви без убиди,и подигравки,ако не можете да ми помогнете,по-добре не ми отговаряйте :)
Имаш херпес.Съвсем сериозно.

fr33runner
03-12-2010, 18:45
Ей сега идва влака с ретардите, дето ще ни се смеят и на двамата.
Добро :D :D :D

Тук сме :D :D :D

Kaley
03-13-2010, 07:27
^ Това ли е коментара на човек, който не знае какво друго да каже?
И, да, тъп е... буквално. Едва ли съществува остър човек, поне като се изразяваш, се увери, че е правилно и не обиждай.
За гълъба говорех ^^

Не мисля, че един разсеян гълъб има нещо общо с Библията или Бог..

ахаха 1 път и аз да се съглася с теб :D

emancipaciq
03-13-2010, 09:47
Не съм си поставил за цел да разсъждавам в мнението си, а само да изтъквам факти ;) А иначе браво на гандалф че си е направил труда да търси из интернет всички тия работи сигурно без дори да ги е прочел :)
А и не че нещо ама само да добавя че съм мъжко 8)

gandalfepi4
03-13-2010, 10:51
Не съм си поставил за цел да разсъждавам в мнението си, а само да изтъквам факти ;) А иначе браво на гандалф че си е направил труда да търси из интернет всички тия работи сигурно без дори да ги е прочел :)
А и не че нещо ама само да добавя че съм мъжко 8)

и смея ли да те запитам защо "сигурно" да не съм ги чел а?

аз съм този, който като изцепи нещо го подкрепя с цитати или поне инфо от нета, а други казват, без никакво основание или, явно, дори без и да "разсъждават", "факти" :x

дребното ти гаднеене не доказва нищо освен тъпотата ти :smt021

ПП за твоя иформация мога да изброя по-голямата част от боговете от египетската, скандинавска, гръцка (барабар с римските дублети) и индийска митологии както и много от митовете им без проблем :-o

същото важи и за християнската митология btw :smt112

SolusChristus
03-13-2010, 11:11
Гандалф, wtf? :lol:

gandalfepi4
03-13-2010, 11:54
^ здрасти солус сори ама не ти разбрах въпроса?

SolusChristus
03-13-2010, 12:12
^ здрасти солус сори ама не ти разбрах въпроса?

Аз не разбрах каква е тая стена от текст горе. :-D

gandalfepi4
03-13-2010, 12:18
^ здрасти солус сори ама не ти разбрах въпроса?

Аз не разбрах каква е тая стена от текст горе. :P

т'ва е за сарказъм-половината от боговете, които намерих в нета представени като доказателство, че има доооста гледни точки и че те трябва да се уважават, което прави толерантността добра идея :)

ето и сайта ако ти е интересно
http://www.lowchensaustralia.com/names/gods.htm

SolusChristus
03-13-2010, 12:21
Пфхахах

Толерантност.. :-D

Точно тази "толерантност" позволи на всичките тия "секти" да се появят.

gandalfepi4
03-13-2010, 12:29
Пфхахах

Толерантност.. :-D

Точно тази "толерантност" позволи на всичките тия "секти" да се появят.

If it is possible, as much as depends on you, live peaceably with all men. Romans 12:18 :-|

or else...

http://www.truthandgrace.com/Images/muslimhate111.jpg

http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.babylonmysteryorchestra.com/images/Budhistbhed.jpg&imgrefurl=http://www.babylonmysteryorchestra.com/axisview.html&usg=__RwvCPtMF7ZczRRlTyralLW_XkeE=&h=225&w=300&sz=20&hl=bg&start=16&um=1&itbs=1&tbnid=PxqG-fE_Y_0qIM:&tbnh=87&tbnw=116&prev=/images%3Fq%3Dmuslim%2Btolerance%26um%3D1%26hl%3Dbg %26sa%3DN%26rlz%3D1T4SKPB_enBG335BG338%26tbs%3Disc h:1

SolusChristus
03-13-2010, 12:51
If it is possible, as much as depends on you, live peaceably with all men. Romans 12:18

:-|

gandalfepi4
03-13-2010, 14:05
^ и? хем можеш, хем е възможно ерго толерантност :) дори към сайънтолозите

SolusChristus
03-13-2010, 14:29
^ и? хем можеш, хем е възможно ерго толерантност :) дори към сайънтолозите


Ако е възможно, доколкото зависи от мен. Възможно ли е да живееш в мир с Ислямисти?

gandalfepi4
03-13-2010, 15:52
^ и? хем можеш, хем е възможно ерго толерантност :) дори към сайънтолозите


Ако е възможно, доколкото зависи от мен. Възможно ли е да живееш в мир с Ислямисти?

разбирам те, но въпросът ти е погрешен-правилно е: Може ли да се живее с толерантни хора? отговорът е ДА, независимо от вяра и раса. това което е проблем е или мироглед или култура.

В зависимост от мирогледа си можеш да си тълкуваш религията както искаш-пример: в корана пише, че може да си биеш жената... толерантните мюсюлмани го тълкуват като биене с перце в най-тежкия случай :D знам, че е тъпо, но показва, че ако искаш може да намериш някъде нещо, което го няма изначално :)

freak4e
03-21-2010, 16:35
С риск да изглежда просташки: АХАХАХАХАХ !

Чела си библията и ти кацнал гълъб.
А пък аз знаеш ли какво ще ти кажа... ;D Преди три години четох книгата на Лий Чайлд - Труден за убиване, е после в една банка ми се стори, че чух същия разговор между разследващите горе-долу по средата на книгата.

Изводът знаеш ли какъв е: НЕ четете книги, щото явно ви влияят зле. ;)

Има възможност в главата да приличаш на гълъб, а онзи млад, корав и неиздържал летящ пичага да ти е метнал око... =)

:lol: Пишете интересни коментари.. Разсмяхте ме :) Само да те поправя.. Тя каза, че и е кацнал гълъб и СЛЕД това е чела Библията (малко преди да пусне темата може би.. ) И от тази неточност.. целият ти коментар става.. БЕЗСМИСЛЕН :]

По темата: Вярвам в паранормални неща, но ако това беше знак щеше да го знаеш, а не да питаш нас :]

HRaBr0TyYKeBaPcHe
03-23-2010, 12:15
^ и? хем можеш, хем е възможно ерго толерантност :) дори към сайънтолозите


Ако е възможно, доколкото зависи от мен. Възможно ли е да живееш в мир с Ислямисти?

Зависи...
Ако са супер религиозни-не.
Но ако са разбрани и интелигентни хора-да. 8)

gir
03-28-2010, 07:46
Здравейте,искам да ви питам нещо,ще ви разкажа всичко.

Преди около 1 месец си бях на село,и както си вървях по двора,изведнъж ми кацна на главата гълъб,но за секунди отлетя,та одеве четох библията и точно на това побаднах че преди години на Иисус Христос му долетял гъбъл на главата и пише в библията че това означавало,че над Иисуса се е спуснал Светия дух.Точно това и аз искам да разбера,какво означава това с гълъба на главата.

Моля ви без убиди,и подигравки,ако не можете да ми помогнете,по-добре не ми отговаряйте :)

А, ако в друга книга пише за гълъбите друго и на нея ли ще вярваш?
На главата ти и мухи са кацали, нали? Всичко може да каца. А гълъбът си е птица. Потомък на динозаври.
Виж малко наука и еволюция, стига си живяла в измислени светове:
http://people.eku.edu/ritchisong/554images/Tail_evolution.jpg