PDA

View Full Version : След като одрежеш някой...



GUESS
09-13-2009, 18:44
Защо винаги като одрежеш дадено момче, на следващият ден момчето едва ли не, не те познава вече?! Дори "здравей" не ти казва! А до преди това сте били в добри отношения..до мига, в който той проявява смелост и ти му режеш крилцата.

Това резултат от наранено мъжко его ли е..не мога да си го обесня.
Или..дадено момче тръгне да те целува и ти се дръпнеш било то от срам, или неудобство иии господина решава, че ти не го харесваш вече.

Незнам, сигурно все аз попадам на такива или аз греша. :?

Lincheto
09-13-2009, 18:54
не всички са такива

P.S. пише се оТрежа 8-)

ThePowerOfLove
09-13-2009, 18:55
Ами повечето пъти така се получава. Може би защото са наранени ;) Ти ако си влюбена и те отрежат, няма ли да ти е гадно?
А това за целувките.. ами според мен ако харесваш някой ще искаш да го целунеш :) Така че ако се дърпаш нищо чудно и да си помисли, че не го искаш..

Python5
09-13-2009, 18:55
А той как да знае, че си се дръпнала, поради срам или неудобство, а не защото не го харесваш?

И спри да им режеш крилцата.

tuzaro
09-13-2009, 19:04
щото си тъпа куpва майна, ти кво искаш на другия ден да ти се усмихват ли??

VIPkuklichka
09-13-2009, 19:12
tuzaro
МнениеПуснато на: Нед Сеп 13, 2009 10:04 pm Заглавие:
щото си тъпа куpва майна, ти кво искаш на другия ден да ти се усмихват ли??


+1[/list]

alexxxxx51
09-13-2009, 19:14
Ами да ти кажа и аз не мога да си го обясна това...пример с една моя приятелка ...разделят се и оня почва да й вика "курва,тъпачка.." ..тя пък "педал ,простак.." абе сякви глупости..пък до вчера са били знаедно .. :D
много глупост ..

FromAutumToAshes
09-13-2009, 19:31
щото си тъпа куpва майна, ти кво искаш на другия ден да ти се усмихват ли??


прав си.. Майна :D

Hilary_
09-13-2009, 19:36
а той от къде да знае, че е защото те е срам а ?? :? :?

естествено, че защото му е наране, надали на тебе би ти станало приятно ... :?

п.с. пише се отрежа ..

Mar71n4y
09-13-2009, 19:39
щото си тъпа куpва майна, ти кво искаш на другия ден да ти се усмихват ли?? :smt046 :smt038 така си е какво да се прави

ShtrudeL
09-13-2009, 19:41
Защо винаги като одрежеш дадено момче, на следващият ден момчето едва ли не, не те познава вече?! Дори "здравей" не ти казва! А до преди това сте били в добри отношения..до мига, в който той проявява смелост и ти му режеш крилцата.

Това резултат от наранено мъжко его ли е..не мога да си го обесня.
Или..дадено момче тръгне да те целува и ти се дръпнеш било то от срам, или неудобство иии господина решава, че ти не го харесваш вече.

Незнам, сигурно все аз попадам на такива или аз греша. :?

В такъв момент си проличава най-ясно колко те е харесвал.
Аз "отрязах" едно момче...ама не се отказва...

ShtrudeL
09-13-2009, 19:45
драги партизани, кагда моя Цана отрезала мен, тогда я с колашник на следушчий ден пресрещнал нея и тя сегда пак при мен дойде

^_^ 8-)

FromAutumToAshes
09-13-2009, 19:45
драги партизани, кагда моя Цана отрезала мен, тогда я с колашник на следушчий ден пресрещнал нея и тя сегда пак при мен дойде


Брат не си забавен ;) Поне пиши вярно на руски :lol:

ShtrudeL
09-13-2009, 19:47
драги партизани, кагда моя Цана отрезала мен, тогда я с колашник на следушчий ден пресрещнал нея и тя сегда пак при мен дойде


Брат не си забавен ;) Поне пиши вярно на руски :lol:

Явно иска да клони повече към българския,за да му се разбира повече. ^^ Глуповат изглежда...ама сладко глуповат. ^^

FromAutumToAshes
09-13-2009, 19:50
Ми на мен ми изглежда само глуповат пък не знам :lol:

pwnage
09-13-2009, 20:06
Защо винаги като одрежеш дадено момче, на следващият ден момчето едва ли не, не те познава вече?! Дори "здравей" не ти казва! А до преди това сте били в добри отношения..до мига, в който той проявява смелост и ти му режеш крилцата.

Това резултат от наранено мъжко его ли е..не мога да си го обесня.
Или..дадено момче тръгне да те целува и ти се дръпнеш било то от срам, или неудобство иии господина решава, че ти не го харесваш вече.

Незнам, сигурно все аз попадам на такива или аз греша. :?

Тва е резултат от вечните женски претенции в търсенето на господин перфектния и самочувствието. Човека се е нагледал на такива като теб. Нужно ли е да страда,защото ти си решила да се направиш на засрамена? Естествено,че няма да иска и здрасти да ти каже. Щото ти си мислиш,че щом те харесва,квото и да му причиниш,ще ти тича зад задника ли? Ти не попадаш на такива мъже-ти ги правиш да са такива.

ohluv
09-13-2009, 20:30
Незнам ситуацията ква е,но поне от това което си написала разбрах че не те е поздравил,а ако не те е видял ? :-o

lubomirky
09-13-2009, 20:45
Аз бих те напсувал/наплюл.

scanadal
09-14-2009, 05:56
Защо винаги като одрежеш дадено момче, на следващият ден момчето едва ли не, не те познава вече?! Дори "здравей" не ти казва! А до преди това сте били в добри отношения..до мига, в който той проявява смелост и ти му режеш крилцата.

Това резултат от наранено мъжко его ли е..не мога да си го обесня.
Или..дадено момче тръгне да те целува и ти се дръпнеш било то от срам, или неудобство иии господина решава, че ти не го харесваш вече.

Незнам, сигурно все аз попадам на такива или аз греша. :?

Тва е резултат от вечните женски претенции в търсенето на господин перфектния и самочувствието. Човека се е нагледал на такива като теб. Нужно ли е да страда,защото ти си решила да се направиш на засрамена? Естествено,че няма да иска и здрасти да ти каже. Щото ти си мислиш,че щом те харесва,квото и да му причиниш,ще ти тича зад задника ли? Ти не попадаш на такива мъже-ти ги правиш да са такива.
Ето това е отговорът :)

ivakavlad
09-14-2009, 06:06
отговора емного прост не е наранено мъжко его а до наранени чувства е до някаква степен и егото влияе доста момчета трудно се решават да разкрият чувствата си а като го направят и им кажат нищо няма да стане , харесвам те само като приятел и тн. повярвай ми боли но и същевременно човек освен болката го обзема и гняв и в повечето случай този гняв се насочва към този заради който се е появил демек момичето не е правилно но е така казвам ти го от опит ти пак се радвай че си се разминала само с игнориране

vampirekiss
09-14-2009, 07:02
Нормално мацка.Няма на другия ден да те види и да ти се радва я.Ама то наистина си е и до човека.Има някои,на които не им влияе на понататъчните отношения с момичето,но са рядкост.

Sweet__Dream
09-14-2009, 07:43
Мила,изпадала съм в същата ситуация като теб и знам,че никак не е приятно.Първо ми казваше,че много ме харесва иска да бъде с мен,обичал ме и т.н.Не вярвял,че изпитва такива силни чувства към някого :shock: Той е от моя град,но учи в друг.Казваше ми,че като се прибере иска да бъде само с мен.Просто ми беше интересна реакцията му и реших да не се съгласявам от първия път.Казах му малко да изчакаме,да се опознаем повече,да се сближим още.Не съм отказала да бъда с него.Боже,после какво стана. :shock: :booooomb:
Започна да ме обвинява,че не го харесвам,че го лъжа,че го мисля за какъв ли не.А аз бога ми и хабер си нямах от тези неща.Но той не.Ти го мислиш,ти това,ти онова.Сега вече си е тук,а нито ме е потърсил от две седмици нито нищо.Нали все пак,ако един човек наистина държи на теб,ще те търси,ще иска да те види..Явно не.
Е,така е за жалост.А и пак повтарям,не съм отказала да бъда с него,просто исках да видя дали държи на мен и...вече разбрах :? :?

CryButWhy
09-14-2009, 07:47
Мога да кажа само едно , че pwnage ,определено има какво да каже :) в всяка тема чета неговите коментари внимателно,и да ви кажа винаги оставам :О слушайте го него и да споделям неговото мнение

DeteNaDiavola
09-14-2009, 07:59
на човека му е наранено самочувствието, ти да не очакваш на следващия ден да е пак същото?

LadyDi
09-14-2009, 08:17
Мога да кажа само едно , че pwnage ,определено има какво да каже :) в всяка тема чета неговите коментари внимателно,и да ви кажа винаги оставам :О слушайте го него и да споделям неговото мнение
Мисля, че имаме нов идол!

slunchiceto0
09-14-2009, 08:26
щото си тъпа куpва майна, ти кво искаш на другия ден да ти се усмихват ли??


прав си.. Майна :D


абсолютно xD
и майна научи се да пишеш грамотно 8-)

Parabadjanak
09-14-2009, 10:48
щото си тъпа куpва майна, ти кво искаш на другия ден да ти се усмихват ли??
Ахахахахаха :D :D :D ей тва е майна!!!

XENON
09-14-2009, 11:47
теб ако те наранят ще се радваш ли на тоя дето го е направил :x

pwnage
09-14-2009, 13:01
Мога да кажа само едно , че pwnage ,определено има какво да каже :) в всяка тема чета неговите коментари внимателно,и да ви кажа винаги оставам :О слушайте го него и да споделям неговото мнение

Мерси за което.

raia338
09-14-2009, 20:23
защото му е наранено достойнството :D

m0n4yyy
09-14-2009, 20:59
Нормално е, малко или много .. няма да ти се метне на врата .. то БОЛИ. :-o :-o

punkrock
09-14-2009, 21:03
Защото най-вероятно е малък и тъп.. :)

fc
09-14-2009, 21:18
А ти какво даваш на мъжете, че искаш да се борят за тебе? Или искаш или не искаш! Някъв пловдивчанин го беше казал най-правилно в първата страница!

п.с. Отговори ми, много ми е интересно какво ще ми кажеш!!!

LoveRetroMusic
09-15-2009, 10:24
Не е вярно. С приятеля ми, като се разделихме той ме поздравяваше, всичко беше добре. Бяхме най-добри приятели, ама май не се получи с приятелството и пак сме заедно. 8-)

LoveRetroMusic
09-15-2009, 10:32
След като оДрежеш някой слагаш трупа в човал и бърже към реката...

Дорба, страхотна , желязна логика ! 8-)

icegabi333
09-16-2009, 20:49
реакцията зависи от това какъв е характера на човека всеки реагира по различен начин