PDA

View Full Version : Въпрос за солариума



sarityy
09-13-2009, 19:02
ММм кожата ми е матова,но искам да отида на солариум за по тъмен тен ии ме интересува възможно ли е наистина да получиш рак :shock: иии трябва ли да се мажа с нещо и разни такива работи и съвети ако знаете ми кажете :)

vagarious
09-13-2009, 19:04
Ами да възможно е, но само от прекалено честото посещение в солариума.Недей да прекаляваш, а спри тогава, когато вече си харесваш тен-а.Иначе за разните мазила не мога да те посъветвам нищо, не съм запозната, защото не обичам да ходя по такива места.Съжалявам. :)

ira90
09-13-2009, 19:15
Ами, че е възможно,възможно е , но аз ходя при тези солариуми където повреме на излагането те пръскат с някакво лосионче ... много е яко ... и за сега нямам проблеми, а ходя близо година, колкото да си поддържам тена.

sunshine92
09-17-2009, 09:20
Ако си решила да ходиш на солариум задължително преди да влезеш или съответно да легнеш трябва да се намажеш с лусион, който обаче трябва да бъде специално за тази цел. Попринцип там предлагат лусиони и не са никак скъпи. Съветвам те да си купиш от там и да ги използваш редовно. :) :-)

MimOSiNitY
09-18-2009, 23:28
Оо и аз искам на солариум,заприличала съм на вампирите от Здрач 8-)
ама най много един път в месеца и то по 10-15 минути,защото е доста вредно и опасно за здравето и кожата.
Сега по темата, не съм чувала за такива кремове,предполагам, че са обикновени лосиони за тяло,мляко против изгаряне или нещо от сорта..

mynichka
09-19-2009, 07:51
Оо и аз искам на солариум,заприличала съм на вампирите от Здрач 8-)
ама най много един път в месеца и то по 10-15 минути,защото е доста вредно и опасно за здравето и кожата.
Сега по темата, не съм чувала за такива кремове,предполагам, че са обикновени лосиони за тяло,мляко против изгаряне или нещо от сорта..
е ти ако наистина си толкова бяла, трябва да започнеш с максимум 5 минути

p1nk_girl4e
09-19-2009, 08:44
Оо и аз искам на солариум,заприличала съм на вампирите от Здрач 8-)


+1 само че аз нямам нищо против да приличам на вампир от Здрач. :grin:

А аз миналата година ходих често на солариум ,но с каквото и да се мажех много изгарях та явно ще си остана бяла :?

sunshine92
09-19-2009, 08:45
Зависи колко е силен солариума. А колкото до "кремовете" - не не са обикновени кремове против изгаряне (ако се намажеш с такъв нямада те предпази от лъчите в солариума). Там би трябвало да се продават специялни такива и наистина ви препоръчвам да си купите такъв за да предпази кожата ви.

sunshine92
09-19-2009, 08:45
Оо и аз искам на солариум,заприличала съм на вампирите от Здрач 8-)


+1 само че аз нямам нищо против да приличам на вампир от Здрач. :grin:

А аз миналата година ходих често на солариум ,но с каквото и да се мажех много изгарях та явно ще си остана бяла :?

извода е по малко минути :)

p1nk_girl4e
09-19-2009, 08:51
Оо и аз искам на солариум,заприличала съм на вампирите от Здрач 8-)


+1 само че аз нямам нищо против да приличам на вампир от Здрач. :grin:

А аз миналата година ходих често на солариум ,но с каквото и да се мажех много изгарях та явно ще си остана бяла :?

извода е по малко минути :)

На къде по-малко от 5 :?

evi_vd
09-19-2009, 09:00
то попринцип козметичките ти дават препоръките, така че ако имаш въпроси, питай ги тях ;) те там си ти дават кремове, казват колко е препоръчително първи, втори, трети път да се печеш.. (според тена на кожата ти) те си знаят ;)

clever
09-19-2009, 10:09
ако си под 18 не е препоръчително да ходиш на солариум
това съм го чела и съм го чувала от лекари !
кожата още не се е изградила най-просто казано..
не е добре да я подлагаш на тия вредни лъчения ... ако си над 18 можеш да ходиш;ама докато получиш тена ;който искаш ... а не да ходиш често .. вредно е да- и най-лошото което може да причини е рак на кожата
най-добре лятото се радвай на най-безвредния естествен източник-слънцето и внимавай естествено-не прекалявай :)

sunshine92
09-19-2009, 12:08
Оо и аз искам на солариум,заприличала съм на вампирите от Здрач 8-)


+1 само че аз нямам нищо против да приличам на вампир от Здрач. :grin:

А аз миналата година ходих често на солариум ,но с каквото и да се мажех много изгарях та явно ще си остана бяла :?

извода е по малко минути :)

На къде по-малко от 5 :?

Ами аз миналата година ходех много често на солариум и първите 3 пъти съм била по 3 минути - много зависи от силата на солариума, така че трябва да се посъветваш с хората там или с козметик, защото не във всеки солариум има козметици. :)