PDA

View Full Version : Проблеми с едно момче !



bananjanet
09-13-2009, 19:18
С едно момче се запознахме преди 3 месеца .. една фр. го попита дали ме харесва и той каза "да" .. и след като разбрах се влюбих всеки ден се виждахме и всяка сутрин той ме събуждаше, зада закусваме заедно .. след като спряхме да се виждаме той ме покани на рождения си ден .. той се занимаваше с едно момича а аз с едно момче .. и така на рождения му ден аз се натисках с едно др. момче , а той с едно др. момиче .. когато дойде време да се тръгвам на вратата той ми каза, че ме харесва и аз му казах че го харесвам .. той ме погледна и ме целува .. от тогава (27ми август) не го бях виждала .. до вчера .. той ми се обади и ме попита дали ми се излиза .. аз му казах "не" а той ми каза веднага да ставам .. ии се уговорихме .. ходихме в един негов приятел .. на мен ми беше малко скучно, дакото той не седна до мен .. и когато аз станах .. и после като седнах той ме дръпна и аз седнах в него .. така сме стояли поне 1 час и сме си държали ръцете .. после той ми каза, че отива в другата стая и ми намигна .. аз умишлено не отидох .. и след 2-3 минути той дойде и ме извика .. отидохме в стаята (имаше легло на 3 етажа) легнахме на първия етаж .. и първоначялно само се гледахме .. после той ме целуна и аз му отвърнах .. и той ме попита "ей зайчо ти да не ме обичаш още а?" .. това бяха думите му .. аз просто надихнах рамене и затворих очи . след като ги отворих той ме гледаше право в очите ..аз го гледах .. около 10 мин. така .. след като затворих очи почуствах още една целувка .. после си говрихме на общи теми .. и аз вече не го бях прегърнала .. и той ми каза, че му е студено .. аз му казах че на мен също .. и той ми каза, защото не съм го била гушнала .. тогава го гушнах .. затворих очи .. когато ги отворих той се беше леко надигнал и пак ме гледаше .. аз го попитах какво става, а той ми каза, че съм била неземно красива .. като си тръгнахме последва една продължителна целувка и голяма прегръдка .. и това е .. моля ви кажете ми какво да правя .. :? :(

ДОБАВКА
Такаа .. да добавяя :D .. пишехме си съобщения .. в съолщенията има "обичам те" ии "липсваш ми" ии си викахме "слънчо" ии "зайчо" , а когато се видим просто .. сме толкова срамежливи .. много ми е гадно .. той ме беше попитал нещо .. а аз не исках да му отговоря и аз му поисках 2 причини поради които да му кажа .. 1вата беше .. защото е любопитен .. а 2рата защото се грижел за мен .. не мога да го разбера .. толкова е мил .. и сладък .. и аз като го попитах какво е идеалното момиче за него .. той описа точно мен .. плаче ме се като си мисля .. снощи не можах да заспя заради него .. :? много съм объркана .. помогнете моля !

vagarious
09-13-2009, 19:21
Ох ще се разплача. :lol:

Ами може наистина да те харесва или просто прави жалки опити за нещо(нали се сещаш).Ама ти ако не искаш-не се давай.Смисъл подръж още малко време да се опознаете и тогава, ако евентуално му разбереш истинските намерения си прецени какво да правиш..

3oPuTy
09-13-2009, 19:25
Еххх деца,деца ... :-s

По темата:Като за начало си препиши темата в "тайния дневник" за да й се смееш след няколко години 8-) ,а след това може просто да ПОГОВОРИШ с момчето и да си изясните нещата ...

Hilary_
09-13-2009, 19:31
:shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

Баси темата честно .. :lol: иначе защо не говориш с него .. за да се изясните ... :-o

tuzaro
09-13-2009, 19:31
вие на рожденни дни ходите да се натискате ли майна, ние обикновенно пием за здравето на рожденника майна :lol:
стана ми супер интересно за леглото майна, на 3 етажа :shock: :shock:

fc
09-13-2009, 19:57
Това момче какво иска и то не знае...

lubomirky
09-13-2009, 20:03
вие на рожденни дни ходите да се натискате ли майна, ние обикновенно пием за здравето на рожденника майна :lol:
стана ми супер интересно за леглото майна, на 3 етажа :shock: :shock:

Стаята тряя да е към 3-3 и нещо метра висока о>О

pwnage
09-13-2009, 20:16
драги партизанин, того история многа дурашка, теги действия лапешками, я считам вий трябва служите във военнами сили для научаване дисциплина и достойнствам

Тоз се побърка с неговите военни сили,и да се научаваме на дисциплина.

По темата:
Този младеж е доста объркан индивид. Хем,очевидно не знае харесва ли те или харесва оная с която се е натискал,хем ако е искал да спите заедно не е знаел как да ти го каже. Я земете си се изяснете. С нея ли ще остава,с тебе ли? Ще иска ли задължително секс,ще му го дадеш ли?

Говорете бе хора.

oasis
09-13-2009, 20:32
и аз си затворих очите и после ги отворих ии после пак ги затворих и той ме целуна и после аз го целунах :lol:

donkihot
09-13-2009, 20:37
напомня ми за детството ми...сладко е и романтично. Аз не мисля,че той е искал да спи с нея,може би просто и се е радвал. Просто поговорете сериозно :) ух...че сладко,

ShtrudeL
09-13-2009, 20:39
*премиг*

HappyOne
09-13-2009, 20:47
Говорете. Попитай го с коя от вас иска да бъде. Преди това изясни със самата себе си с кой искаш да бъдеш. 8)

teenems
09-13-2009, 20:54
това направо е като по филмите .
ебаси сладката история :cry:
толкова е сладко ,че направо ми горчи от сладост.
ми станете гаджета е хора
бтв на колко си ?

LadyDi
09-13-2009, 21:05
една фр. го попита дали ме харесва и той каза "да" .. и след като разбрах се влюбих WTF?


и така на рождения му ден аз се натисках с едно др. момче , а той с едно др. момиче .. когато дойде време да се тръгвам на вратата той ми каза, че ме харесва и аз му казах че го харесвам WTF?


после той ми каза, че отива в другата стая и ми намигна .. аз умишлено не отидох .. и след 2-3 минути той дойде и ме извика .. отидохме в стаятаOnce again - WTF?


той ме попита "ей зайчо ти да не ме обичаш още а?" .. това бяха думите му .. аз просто надихнах раменеС риск да се, хм, повторя - WTF?

djudjulinkaa
09-13-2009, 21:23
Охх няма какво да му мислиш какво ще правите и дали ще постъпиш правилно или не.. Едва ли си толкова голяма, че да си за женене.. Остави нещата на времето и каквото стане стане.. наслаждавай се на момента.. :) Това момче не е последното така че просто остави на нещата да се случват :) Но все пак не забравяй да не се надяваш много и да отдаваш голямо значение.. за да не те боли после :)

RaZzer
09-13-2009, 21:32
е, кво се лигавите?! очевидно е, че се харесвате, ама и двамата се "правите на по-специални от колкото сте"... забравете увъртанията и говорете директно дали за бъдеще ще сте истинска двойка или ще се лигавите по рождени дни...

bananjanet
09-13-2009, 21:45
Ох ще се разплача. :lol:

Ами може наистина да те харесва или просто прави жалки опити за нещо(нали се сещаш).Ама ти ако не искаш-не се давай.Смисъл подръж още малко време да се опознаете и тогава, ако евентуално му разбереш истинските намерения си прецени какво да правиш..

Ахам .. благодаря .. но преди 27ми беше казал че не му пука за мен .. и че не ме харесва .. о боже толкова са сложни нещата между нас :(

bananjanet
09-13-2009, 22:28
е, кво се лигавите?! очевидно е, че се харесвате, ама и двамата се "правите на по-специални от колкото сте"... забравете увъртанията и говорете директно дали за бъдеще ще сте истинска двойка или ще се лигавите по рождени дни...

Но той е много, много срамежлив и много чаровен в същотото това време

Bixel
09-13-2009, 22:28
искал е да духаш ама не си разбрала

bananjanet
09-13-2009, 22:30
искал е да духаш ама не си разбрала

ъгхх .. :smt018 .. как може да има толкова извратени хора .. само за такива неща мислят .. не казвам, че аз съм много романтична, но все пак .. :razz:

Bixel
09-13-2009, 22:32
искал е да духаш ама не си разбрала

ъгхх .. :smt018 .. как може да има толкова извратени хора .. само за такива неща мислят .. не казвам, че аз съм много романтична, но все пак .. :razz:

духането е романтично

fc
09-13-2009, 22:33
Че да духаш, не е извратено, доста си е яко даже.

bananjanet
09-13-2009, 22:33
искал е да духаш ама не си разбрала

ъгхх .. :smt018 .. как може да има толкова извратени хора .. само за такива неща мислят .. не казвам, че аз съм много романтична, но все пак .. :razz:

духането е романтично

така ли мислиш ?

LadyDi
09-13-2009, 22:35
Че да духаш, не е извратено, доста си е яко даже.
Да духаш или да ти духат?

bananjanet
09-13-2009, 22:43
Че да духаш, не е извратено, доста си е яко даже.
Да духаш или да ти духат?

Разберете .. нито аз искам да му духам нито той иска .. просто .. това е .. нас ни е срам да се погледнем в очите на публично място .. но нако сме сами е друго ..

bananjanet
09-13-2009, 23:16
вие на рожденни дни ходите да се натискате ли майна, ние обикновенно пием за здравето на рожденника майна :lol:
стана ми супер интересно за леглото майна, на 3 етажа :shock: :shock:

Тогава ТОЙ беше режденника .. и пихме .. добри някои се напиха .. ние останахме трезвени .. интересно защо :?

TooDamnSeXy
09-13-2009, 23:23
една фр. го попита дали ме харесва и той каза "да" .. и след като разбрах се влюбих WTF?


и така на рождения му ден аз се натисках с едно др. момче , а той с едно др. момиче .. когато дойде време да се тръгвам на вратата той ми каза, че ме харесва и аз му казах че го харесвам WTF?


после той ми каза, че отива в другата стая и ми намигна .. аз умишлено не отидох .. и след 2-3 минути той дойде и ме извика .. отидохме в стаятаOnce again - WTF?


той ме попита "ей зайчо ти да не ме обичаш още а?" .. това бяха думите му .. аз просто надихнах раменеС риск да се, хм, повторя - WTF?

Дааа....и аз това се питах непрестанно :D :D

bananjanet
09-14-2009, 11:11
напомня ми за детството ми...сладко е и романтично. Аз не мисля,че той е искал да спи с нея,може би просто и се е радвал. Просто поговорете сериозно :) ух...че сладко,

Какво да му кажа ?

bananjanet
09-14-2009, 11:46
това направо е като по филмите .
ебаси сладката история :cry:
толкова е сладко ,че направо ми горчи от сладост.
ми станете гаджета е хора
бтв на колко си ?

аз - на 14
той - на 15

LoveRetroMusic
09-14-2009, 11:49
Не, не е объркано. Да не си помислиш нещо. :-s

bananjanet
09-14-2009, 11:51
Не, не е объркано. Да не си помислиш нещо. :-s

Има голям шанс м/у нас да стане нещо, но и двамата сме доста срамежливи :?

LoveRetroMusic
09-14-2009, 12:55
Не, не е объркано. Да не си помислиш нещо. :-s

Има голям шанс м/у нас да стане нещо, но и двамата сме доста срамежливи :?

Не го оспорвам. Просто се обърках. 8-)

bananjanet
09-17-2009, 11:08
драги партизанин, того история многа дурашка, теги действия лапешками, я считам вий трябва служите във военнами сили для научаване дисциплина и достойнствам

Тоз се побърка с неговите военни сили,и да се научаваме на дисциплина.

По темата:
Този младеж е доста объркан индивид. Хем,очевидно не знае харесва ли те или харесва оная с която се е натискал,хем ако е искал да спите заедно не е знаел как да ти го каже. Я земете си се изяснете. С нея ли ще остава,с тебе ли? Ще иска ли задължително секс,ще му го дадеш ли?

Говорете бе хора.

В днешно време за някой да се натискаш с някой не означава нищо .. :-o

asp1r1n94
09-17-2009, 11:30
haha :lol:

Mr_Crowley
09-17-2009, 13:20
Каква драмаааа...
Като в турска сапунка :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

mOBSCENE
09-17-2009, 14:01
Ако всеки си решаваше `маловажните `проблеми така чудя се как изобщо биха се справили с `по-важните`?

..

Sa6eks
09-17-2009, 15:17
Ех деца живейте за момента... (:D)
Земете се съберете вите дали ще се получи :o