PDA

View Full Version : Лек,свеж ФДТ



Beautyful
09-13-2009, 19:44
Абе,хора я да ви питам тука,значи нямам каква да покривам със ФДТ,обаче искам нещо което да прави кожата ми сияеща,тъй като съм много светла и като си сложа ФДТ със моя цвят на кожата и ставам доста бяла...направо придобивам болнав вид Та искам нещо,което да седи свежо и естествено със някакви такива розови отенъци...нали се сещате.Предложете нещо леко,което няма да вреди на кожата ми и няма да запушва порите...не знам нещо кремообразно или нещо като пудра...абе вякакви предложения приемам....

Beautyful
09-14-2009, 08:20
Ае,бе никой ли не знае такова чудо...помогнете,защото днес имам възможност да си взема нещо.... :)

iPurple
09-14-2009, 08:22
тъй като съм много светла и като си сложа ФДТ със моя цвят на кожата и ставам доста бяла...направо придобивам болнав вид

Взимай си по-тъмен от твоя цвят.. не е трудно да се сети човек.

Beautyful
09-14-2009, 08:27
тъй като съм много светла и като си сложа ФДТ със моя цвят на кожата и ставам доста бяла...направо придобивам болнав вид

Взимай си по-тъмен от твоя цвят.. не е трудно да се сети човек.
Не е трудно и да се сетиш,че когато си сложа по-тъмен,а шията ми е светла се получава супер не е естествено...искам нещо леко,защото кожата ми е нормална към суха,и когато сложа фдт в повечето случаи кожата ми става мнооого суха :(

turboPantofka
09-14-2009, 08:27
http://prikachi.com/files/1065957X.jpg ...има лек розов отенък поне на мен ми харесва и не е много скъп мисля,че го взех за 13лв поне за фдт парите не са мн :D

breathless
09-14-2009, 09:12
^ дам, и аз съм доволна от този, макар и да го ползвам веднъж месечно.
Пък и зарибих една приятелка по него и тя е много доволна. (:

iPurple
09-14-2009, 09:23
тъй като съм много светла и като си сложа ФДТ със моя цвят на кожата и ставам доста бяла...направо придобивам болнав вид

Взимай си по-тъмен от твоя цвят.. не е трудно да се сети човек.
Не е трудно и да се сетиш,че когато си сложа по-тъмен,а шията ми е светла се получава супер не е естествено...искам нещо леко,защото кожата ми е нормална към суха,и когато сложа фдт в повечето случаи кожата ми става мнооого суха :(

Ами не толкова тъмен за да си личи. Един - два тона по-тъмен не си личи. ;) И освен тва и врата можеш малко да намажеш ако толкоооова много личи.

tonie__
09-14-2009, 09:47
да бе,2 тона по-тъмен хич няма да си личи..нее :?

Beautyful
09-14-2009, 09:50
Във момента използвам Max Factor Colour Adapt...не е лош,но е много покривен,а аз всъщност нямам какво да покривам и прикривам 8-) А пък и беше прекалено сух за мене....за това казвам,че приемам всякакви предложения...не е нужно да е фдт,може би нещо леко кремообразно...нещо като крем или знам ли нещо хидратиращо :) А и да пробвала съм Мейбълин,но не ми харесва и той ми изсуши кожата..нещо по-лекичко предпочитам :)

Beautyful
09-14-2009, 10:32
Не знам чудя се дали да не си взема някаква минерална пудра,която да не запушна порите и да ппридава естествен вид....Препоръчайте нещо.Аз гледах тази,но не съм я виждала в козметичните магазини,а пък и предполагам,че няма да е много евтина,но все пак ако си заслужава...!
4. Helena Rubinstein
http://www.euro-woman.net/compact_fondation/Helena%20Rubinstein.jpg
Color Clone Hydrapact Fresh Hydrating Compact Foundation SPF15 - # 21 Pink Cream 10g/0.35oz
компактен фондьотен със 40% съдържание на вода за освежаване и комфорт на кожата ви.
Издържа повече от 12 часа.

Във един друг форум прочетх някакво мнение за един крем...някой от тука ползвал лТа става въпрос за едно страхотно кремче "ActiPur" (струва между 15 - 20лв), от аптека съм го купувала. Слага се без основа, т. е. без какъвто и да било крем под него, защото то дефакто си е крем, оцветен и все едно, че си си сложила фон дьо тен. Прикрива и други недостатъци по кожата - по-големи пори, черни точки... Има го в два или 3 нюанса. Страхотен е, защото моята кожа е смесена и много чувствителна и при най-малкото замърсяване се обривам. Родих се с това кремче
Това мнение прочетх във един форум,но не знам,ако чуя и тука нещо.. 8-) http://portail.veranis.fr/cosmetik/picsGestProd/p_1282_0_IMG_2230.jpg
И последно ..Nivea Natural Beauty
Какво ще кажете за него??..мисля,че някодйе бях чела/чула че е 25+ :-o

elle_123
09-14-2009, 11:01
Виж двете ми мнения тук : http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=280558 :)
И аз си купих такъв, доволна съм.

Marge
09-14-2009, 14:23
http://lumenebrandfi.absolutions.fi/content/storeimages/165/82125.jpg
Пробвай ей този, наистина е много лек

Beautyful
09-14-2009, 19:08
Еми бях си предвидила 30лв. да фдт,но по път за козметичния магазин си харесах едно поло... :D След,което имах само 12лв. и спрях на една лавка със козметика...реших,че за сумата,която имам може би най-добре е да си взема антибактериалния на Манхатън...Имате ли някакви мнения и коментари.. :-o за него

djuki
09-14-2009, 19:51
тъй като съм много светла и като си сложа ФДТ със моя цвят на кожата и ставам доста бяла...направо придобивам болнав вид

Взимай си по-тъмен от твоя цвят.. не е трудно да се сети човек.
Не е трудно и да се сетиш,че когато си сложа по-тъмен,а шията ми е светла се получава супер не е естествено...искам нещо леко,защото кожата ми е нормална към суха,и когато сложа фдт в повечето случаи кожата ми става мнооого суха :(когато слагаш такъв тип грим обикновено трябва да сложиш и на шията и на деколтето ! Но потърси в аптеката казаха ми за крем като нормален си крем но бил като ФДТ не толкова силен но леко покривал

xHARDCANDYx
09-15-2009, 13:33
Антибактериалния е хубав,аз го ползвам с крема от същата серия,защото иначе се изривам..Матира добре и е дълготраен..