PDA

View Full Version : TP-Link Wireless Router - Проблем



mirelinda
09-13-2009, 22:47
Преди няколко часа, ми замениха switch-a с рутер TL-WR340G. Инсталираха го всичко беше добре, имах си интернет на лаптопа навсякъде. И преди малко погледнах и нямах интернет на лаптопа, а на компютъра имах. Пробвах да рестартирам рутера и после компютъра ама нестана.. някой знае ли как да го оправя или поне някакви идеи ? :-o

doomkillerr
09-13-2009, 22:56
Преди няколко часа, ми замениха switch-a с рутер TL-WR340G. Инсталираха го всичко беше добре, имах си интернет на лаптопа навсякъде. И преди малко погледнах и нямах интернет на лаптопа, а на компютъра имах. Пробвах да рестартирам рутера и после компютъра ама нестана.. някой знае ли как да го оправя или поне някакви идеи ? :-o

А как по точно рестартира рутера? :-o

mirelinda
09-13-2009, 23:03
Ами, първо изключих главния кабел за интернета после го изключих самия рутер от тока и изключих компютъра. Изчаках 2 минути и включих кабела за интернета и рутера към тока, после изчаках още 1 минута и включих компютъра. Поне така прочетох да направя в сайта на тп-линк.

doomkillerr
09-14-2009, 06:08
А него настройките пипал ли си по рутера или компютъра?

Нали спомена, че някой ти го е инсталирал и т.н. - обади му се и кажи, че имаш проблем... :?

mirelinda
09-14-2009, 12:06
Вече всичко е наред, някакъв проблем с адаптера на лаптопа имаше ама ми го оправи :). Благодаря за помоща все пак :)

ivanstef
09-14-2009, 12:09
Вече всичко е наред, някакъв проблем с адаптера на лаптопа имаше ама ми го оправи :). Благодаря за помоща все пак :) :shock:

rosenhristev
09-15-2009, 10:15
Вече всичко е наред, някакъв проблем с адаптера на лаптопа имаше ама ми го оправи :). Благодаря за помоща все пак :)