PDA

View Full Version : Помощ с момичетата



Bananass
09-13-2009, 23:03
а ве хора нормално ли е да съм на 14 и да не съм имал Приятелка досега.ще кажете тоз е някъв грозен но поне аз не мисля.е не съм някъв супер красив просто нормален.но не в тва е проблема.просто като тръгна да говоря с някво момиче няма значение какво и веднага се спичам и не моа нищо да кажа.бе като цяло съм доста срамежлив.моля без обиди и тъпи коментари.блогодаря предварително.извинявам се за грешките ако има такива

Di
09-13-2009, 23:05
Отпусни се,няма да те налапат..
Не се притеснявай от това че си на 14 и си нямал гадже.. всичко с времето му.Успех. :)

PurpleDream
09-13-2009, 23:11
ами преодолей срама си и не се притеснявай от това, че не си имал гадже, за всичко има първи път :)

Bixel
09-13-2009, 23:19
на 16 съм и нямам гаже D:

Bananass
09-13-2009, 23:20
досега не си имал?

TooDamnSeXy
09-13-2009, 23:25
Споко мен,не си единствения :-) И твоето време ще дойде ;) Аз знам например Страшно хубави момчета,които не са имали ;) Но така или иначе без значение дали си слаб,дебел,хубав, и не толкова хубав :D хората са казали - За всеки влак си има пътници ;) Айде успех и не се коси ;) 8)

balon4eee
09-13-2009, 23:27
на 16 съм и нямам гаже D:
не се учудвам ахахахахх

Bixel
09-13-2009, 23:27
досега не си имал?
да

едит: ако няма друг вариянт дай си станем гаджета ? D:

MpFaShIoN
09-13-2009, 23:29
Време е вече си хванеш някоя!
Съвет:Относно притеснението,попринцип човек се притеснява когато отсрещния му събеседник му харесва или му е симпатичен.Тогава в главата ти се раждат хиляди въпроси които те карат да се притесниш,от рода на какво ли си мисли,дали изглеждам като загубеняк... и т.н
Та моя съвет е излез на улицата или в парка (но гледай да изглеждаш максимално най привлекателно) върви при някое момиче което НЕ ти харесва и НЕ ти е симпатична ... и потренираи да си себе си с нея.Тогава не би трябвало нищо да те притеснява,защото ти не се интересуваш по какъвто и да било начин от нея,схващаш ли ти си Над нейното ниво придобиеш ли самочувствие останалото е лесно..

Bixel
09-13-2009, 23:30
^ тъп отговор

Spre4
09-13-2009, 23:44
нормално е бе пич какво от това аз си хванах първата на 17 (преди 1 година). Това че не си има приятелка не е нищо особенно споко.

alone83
09-13-2009, 23:45
Още щом като прочетох, че си на 14... Абе някои са на по 20 и не са си имали.. Неааа останеш ерген, спокс...

Рилааакс, тейк ит иииииииииййййзиииии...

sladur4etyYy
09-13-2009, 23:57
MpFaShIoN е прав, пробвай това, което ти каза. щом искаш да се промениш, работи по въпроса, недей само да се оплакваш

BlueFace
09-14-2009, 00:04
Просто не трябва да ти пука :) Нито от това дали тя ще те одобри , нито от това което ще ти каже. Просто бъди себе си , не се опитвай да бъдеш някой друг само за да се харесаш на момичето.
И не е казано ,че точно на 14. ;)

П.П. Моля те не пускай други теми със заглавия тип "Темаи за разговор" ,"Как да и предложа да станем гаджета" , "Каде да я заведа" и всякакви такива простотии. Просто бъди себе си и действай по свой начин :) Ако не те хареса такъв какъвто си , просто преминаваш на следващата ;)

BlueFace
09-14-2009, 00:06
MpFaShIoN е прав, пробвай това, което ти каза. щом искаш да се промениш, работи по въпроса, недей само да се оплакваш

Той не трябва да се променя , трябва да се научи да общува с хората.Трябва да бъде този който е , не този който някой иска да бъде...
За едно ще се съглася-няма да стане с седене пред компа и пускане на теми в форума ;)

Hilary_
09-14-2009, 00:44
абе лапе ... ти си на 14 ... ??? Какво очакваш .. нормално е да се притесняваш .. спокойно има време и твоето време ще дойде ... 8)

NamelessRomantic
09-14-2009, 01:36
Е т'ва ви е проблема на лапетата,че като чуете някой от вашия клас така "оборотен" фитнес маниак дето всеки ден с нова и се фука и мноо им се връзвате.Абе момче,имаш цял живот пред тебе,к'во го мислиш?Гледа се качество,не количество.Ше ти дойде времето.

Айде всичко хубаво.

teenems
09-14-2009, 11:41
:lol: .
и като си нямал .
не е нито срамно ,нито нищо .
кое му е срамното ,че не си ходил с няква овца.
да се мляскате и дрън-дрън .
не е срамно !

LoveRetroMusic
09-14-2009, 11:46
Има мнооого време още. Ще си намериш подходяща. Успех. :)

gabi_94
09-14-2009, 12:00
спокс и аз имам подобен проблем ама съм момиче :-D Аз скоро ставам на 15г. и определено не съм грозна, има момчета които ме харесват, но просто аз никой не харесвам. Не смятам да тръгвам с някой просто така, колкото да си имам гадже. Не си единствения, така че не се впрягай толкова и не ги гледай тея оборотните момчета дето си сменят гаджето през ден. А относно общуването с момичета - НИЕ НЕ ЯДЕМ ХОРА. И нас ни е срам. По едно време и аз като теб се бях отчаяла ама се съвзех и вече не ми пука особено.

w0sh
09-14-2009, 12:09
абе лапе ... ти си на 14 ... ??? Какво очакваш .. нормално е да се притесняваш .. спокойно има време и твоето време ще дойде ... 8)

Како..
Колко големи станхте че другите са лапета?

pwnage
09-14-2009, 12:13
Е т'ва ви е проблема на лапетата,че като чуете някой от вашия клас така "оборотен" фитнес маниак дето всеки ден с нова и се фука и мноо им се връзвате.Абе момче,имаш цял живот пред тебе,к'во го мислиш?Гледа се качество,не количество.Ше ти дойде времето.

Дам. Качеството е по-важно от количеството.

asp1r1n94
09-14-2009, 12:17
еми и аз съм без гадже и съм на 15... :lol: да рева ли ? :D :D

LoveRetroMusic
09-14-2009, 12:44
абе лапе ... ти си на 14 ... ??? Какво очакваш .. нормално е да се притесняваш .. спокойно има време и твоето време ще дойде ... 8)

Како..
Колко големи станхте че другите са лапета?

Нали. 8-)

pwnage
09-14-2009, 12:45
Прочетете на Пиер Дако: "Психология и вътрешна свобода"
Книгата я препоръчвам,като може наистина да се окаже полезна за тези които ИСКАТ да ЧЕТАТ.

IndependentGirl
09-14-2009, 13:53
а ве хора нормално ли е да съм на 14 и да не съм имал Приятелка досега.
Да.. нормално е спокойно.. :-D Само не се комплексирай от това, че си на 14 и си нямал приятелка.. :) Тъпо ще е да ти кажа.. "С времето всичко ще си дойде от самосебе си" или пък.. "За всеки влак си има пътници.." :D
Сам трябва да преодолееш срама си.. или поне се старай да не ти личи, че се притесняваш.. :) Няма от какво да се притесняваш от момичетата.. някои ще те харесат, а други не.. но от това не трябва да ти пука и да се стараеш да се харесаш на някого :? .. Мисля, че когато срещнеш подходящото момиче(а това може да е и след години) ще знаеш как да се държиш и какво да направиш.. :wink:
Като за начало можеш да общуваш повече със съученичките си например.. като сте в един клас все има за какво да си говорите, та дори и за учителите или някой учебен предмет.. и така ще се отпуснеш.. :-D

Scouser
09-14-2009, 14:25
Твърде си малък, но пък е хубаво, че мислиш за приятелки, което означава, че след 1,2 години ще ги въртиш. Аз на 16 за 1-ви път се целунах с момиче, но пък не се спичах, просто не намирах момичето, както и да е говорим за теб, не за мен. Бъди себе си и горе главата. :)

fc
09-14-2009, 14:38
Много ясно, че трябва да се промени! Той се срамува! Трябва да бъде някой, който не го е срам!

Scouser
09-14-2009, 14:45
Много ясно, че трябва да се промени! Той се срамува! Трябва да бъде някой, който не го е срам!

И ти си се срамувал. Няма човек, който да не е изпитал това чувство!

yahhooo
09-14-2009, 15:16
я гледай филма "40-годишният девственик "

Scouser
09-14-2009, 15:20
^ Това е само филм. ;) Реално има хора, които доста късно им е първият път, но за Бога, та момчето си е още дете. Рано му е, с тоя 40г девственик много го окуражаш.

TeenSpirit
09-14-2009, 16:42
И к'во? :-o
Като толкова искаш да имаш гадже колкото да кажеш, че имаш си хвани една к'ва да е ... бахти никой не е умрял от т'ва, че до 14 г. не е имал гадже...

sladur4etyYy
09-14-2009, 17:39
И к'во? :-o
Като толкова искаш да имаш гадже колкото да кажеш, че имаш си хвани една к'ва да е ... бахти никой не е умрял от т'ва, че до 14 г. не е имал гадже...

така помагаш ли му? щом пише тук, значи това, че не е имал гадже, го притеснява. много е лесно да отсечете ''тва са глупости'' за чуждите проблеми, ама като опре до вас, изведнъж всичко, което ви се случва, е нещо уникално важно, уникално притеснително и определено се нуждаете от съвет, пък дугите да се оправят.. то техните проблеми нали са глупости :д

fc
09-14-2009, 21:24
Много ясно, че трябва да се промени! Той се срамува! Трябва да бъде някой, който не го е срам!

И ти си се срамувал. Няма човек, който да не е изпитал това чувство!

Ти четене без мислене ли правиш? Естествено, че ме е било срам, осъзнах го и се промених! Сега се чувствам 100 пъти по-добре като цяло в обществото.

Scouser
09-15-2009, 05:07
Ама той не е глупав! Няма да го е срам цял живот, я? И мен ме е било срам, но без да осъзная как вече съм се оправил.

chefo9309
09-15-2009, 11:55
не е важно кога ще си хванеш гадже, а кое ще е то...ако не си влюбен в нея а просто така сте тръгнали, колкото да не те мислят за задръстен или за да кажеш че вече си имал или нещо такова няма смисъл...споко...това не става насила...сродна душа се намира трудно...то аз все още не съм оспял да открия любовта(споделената) ... :oops:

m0n4yyy
09-15-2009, 12:15
Ако не преодолееш срама си нищо, няма да направиш. :(