PDA

View Full Version : Оценка за поведение?!



simba007
09-14-2009, 07:17
Чух,че от тази учебна година ще въведат оценка за поведение.Има ли нещо вярно в това?

smiirnoff
09-14-2009, 07:18
Те вече я въведоха :lol:

lipstik
09-14-2009, 07:32
Крайно време беше.Изобщо не трябваше да я махат...

teenems
09-14-2009, 07:48
Крайно време беше.Изобщо не трябваше да я махат...

Bimmer
09-14-2009, 08:04
Разбира се. Аз имам 6.00

smiirnoff
09-14-2009, 08:05
^ .. чакай бе то още не е почнало училището .. ти тръгваш да обясняваш колко имаш .. то това го въведоха за ТАЗИ учебна година .. не бързай да казваш колко имаш :Д :lol: :lol: :lol:

miss_asi
09-14-2009, 08:08
Според мене е добре,че я въведоха отново.

Anushkaa
09-14-2009, 08:25
хах .. оценка за поведение 8-) 8-) нямма лошоо 8)

XceSS
09-14-2009, 08:30
Да, ама казаха, че ще е повече за доброто поведение, отколкото за лошото...правете си изводи, колко ще се спазва

LoveRetroMusic
09-14-2009, 08:30
:smt043 BULLSHIT ... има си забележки за тая работа, кви са тея изгъзици ... :X

fire_cat
09-14-2009, 08:46
Хах, това ще е доста интересно. 8-) Любопитно ми е дали някой въобще ще си промени поведението.

LoveRetroMusic
09-14-2009, 08:50
Хах, това ще е доста интересно. 8-) Любопитно ми е дали някой въобще ще си промени поведението.

NO is the answer. 8-)

Avangard
09-14-2009, 09:37
Аз пък разбирам за това сега .От темата 8-)

y0uRfav0ritedRuG
09-14-2009, 09:45
Хах, интересно дали ще ни влиза в дипломата 8-)

gabi_94
09-14-2009, 09:46
суперрр :grin: ще имам 6 :D , така си е, на фона на идиотите от моя клас аз съм много примерно и добро дете и учителите ме харесват :D

InVic7us
09-14-2009, 09:47
То да беше само това.. Намерете сутрешните новини някеде из vbox7.com и после се оплаквайте :x
Вече ще мечтаем за маникюр, пръстени, грим, голи кръстове, поли.. тея училища, които нямат униформи бъдещите им ще бъдат с пола до колената или не-повече от няколко сантиметра на горе и т.н...... и с тея камери...................... все едно сме в затвор :-x

Di
09-14-2009, 09:47
2ка

Sarafina
09-14-2009, 10:21
То да беше само това.. Намерете сутрешните новини някеде из vbox7.com и после се оплаквайте :x
Вече ще мечтаем за маникюр, пръстени, грим, голи кръстове, поли.. тея училища, които нямат униформи бъдещите им ще бъдат с пола до колената или не-повече от няколко сантиметра на горе и т.н...... и с тея камери...................... все едно сме в затвор :-x
Аха... ама по-добре от черна ризка с бяла якичка :razz:
Къде са тези сутрешни новини? В смисъл, заглавието?

Bimmer
09-15-2009, 06:24
^ .. чакай бе то още не е почнало училището .. ти тръгваш да обясняваш колко имаш .. то това го въведоха за ТАЗИ учебна година .. не бързай да казваш колко имаш :Д :lol: :lol: :lol:
Че как бе, аз съм сигурен :D Най-примерния ученик - Коцето 8)

Tempest
09-15-2009, 07:33
добре ми е сега.. с оценка поведение и камери по коридорите.. щяло да има и куки да пазят да не излизаме.. що не сложат и бодлива тел о.О и униформата да е раирано черно и бяло...

Jumbie483
09-15-2009, 07:57
Камери (т.е. постоянно наблюдение), униформи (т.е. всички еднакви), оценка за поведение..
Вече се чувствам като затворник.. а ние дори още не сме започнали учебната година :? 8-)

dan23
09-15-2009, 09:45
^ .. чакай бе то още не е почнало училището .. ти тръгваш да обясняваш колко имаш .. то това го въведоха за ТАЗИ учебна година .. не бързай да казваш колко имаш :Д :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SasHeTo0
09-15-2009, 10:41
Оценката за поведение ще се сборува от 9 10 11 12 клас и ще се вписва в дилломата за средно образувание

edelweiss96
09-15-2009, 10:45
Днес класната каза, че тази оценка за поведение ако се намали, после не може да се завърши. :shock: Вярно ли е?

waterflame96
09-15-2009, 11:17
Ооохх... на новата ни министъчка изгъзиците! Колко й се кефа на тая, ква е малоумна само. Толкоз, че и да искаш не можеш да си като нея! Дай сега и в училище да спим, сакън да не мръдне някой, че...
Днеска си приказваме с едни от класа след тъй нареченото 20-минутно "тържество" и един вика, че министърката задължава и учителите да са строги и някой като направи нещо и даскалите с меч "THIS IS ДАСКАЛОООО!!!" :lol: Нищо чудно и тва да стане скоро време...

Unendlich
09-15-2009, 18:15
Хора, нали знаете как е в България - всяко чудо за 3 дни :) 8)

YouCantStopMe
09-15-2009, 18:40
Мисля,че е хубаво,че я въведоха,но не знам дали ще промени нещата.
Не вярвам по-разпуснатите да се влияят от това..
:-o

simba007
09-16-2009, 03:15
Ебаха ни майката тая година от всякаде :booooomb:

sladkish_14
09-16-2009, 07:05
Крайно време беше.Изобщо не трябваше да я махат...

Абсолютно съгласна !!!
Всъщност даже се радвам , че ще я има.

Abigoria
09-16-2009, 13:33
Ебаха ни майката тая година от всякаде :booooomb:

Ми ше ви я е*ат, като сте разглезени недорасли пикльовци...

Не мога да разбера, вие на големи ли се правите, или просто ви идва отвътре да се правите на ку*ви?! Тръгнала ми, моля ти се, с поличка тип коланче, 20 сантиметрови токчета и потниче с деколте до пъпа... Ехо, това е УЧИЛИЩЕ, вие не ходите да си показвате ци*ите или задниците, а за да УЧИТЕ!
Тва важи и за онея настръхналите момченца с многото гел, розовите тениски и големите цаки...
С тези нововъведения никой не ви ограничава да си ходите по дискотечките, от вас се изисква да се научите на елементарна култура, начин на държание и уважение към по- висшестоящите от вас. Нека добавя, че и аз съм ученичка, и аз ходя по дискотеки, и аз нося токчета, пия, пуша и имам пиърсинги. Но никога досега не съм се обличала по подобен начин в училище, най- малкото от уважение към себе си, ако щете и към учителите...
Да не засягам темата пък за отношението на учениците към учителите... Пример: http://vbox7.com/play:7a3c43cb

:-x :-x :-x


Та, ПТ: Ако ти намалят оценката за поведение, шансът да влезеш в хубав университет е да не кажа нищожен, но си е така. И докато не се научите как да се държите в училище, предлагам и решетки да сложат и бой с камшик да въведат, и наказания като едно време...

Евалата й правя на министърката, крайно време е някой да направи нещо по въпроса с "учениците"...

Abigoria
09-16-2009, 19:02
Ебаха ни майката тая година от всякаде :booooomb:

И докато не се научите как да се държите в училище, предлагам и решетки да сложат и бой с камшик да въведат, и наказания като едно време...

Евалата й правя на министърката, крайно време е някой да направи нещо по въпроса с "учениците"...


СЪВЗЕМИ СЕ МАЛКО БЕ В КОЙ ВЕК ЖИВЕЕШ :-x :-x :-x :-x С КАМШИК ЩЕ БИАТ :x :-x БАБА МИ МИСЛИ ПО СЪВРЕМЕННО ОТ ТЕБ.... :razz:
АЗ ЩЕ ХОДЯ КАКТО СИ ИСКАМ НА У-ЩЕ И НАЙ КЪСАТА ПОЛА АКО ТРЯБВА ЩЕ СЛОЖА И НЕ МИ ПУКА ЗА ФЪНДЪКОВА МЪНДЪКОВА И ЗА КОЙТО ДА Е :booooomb:

Тва не говори добре за ценностната ти система :)

Abigoria
09-16-2009, 19:10
^ Виж кво, ако ти се вижда задника, докато се качваш по стълбите, тогава специално за мен си... Но твоя си работа как ще ходиш на даскало... Ето затова трябва оценка за поведение, и точно затова имат право да ви отстраняват от час :)

Поздрави ! Es lohnt sich nicht mit dir meine Stimmung zu verderben :)

Beautyful
09-16-2009, 19:22
суперрр :grin: ще имам 6 :D , така си е, на фона на идиотите от моя клас аз съм много примерно и добро дете и учителите ме харесват :D

YouKnowImBetterThanYou
09-16-2009, 23:03
^ Виж кво, ако ти се вижда задника, докато се качваш по стълбите, тогава специално за мен си... Но твоя си работа как ще ходиш на даскало... Ето затова трябва оценка за поведение, и точно затова имат право да ви отстраняват от час :)

Поздрави ! Es lohnt sich nicht mit dir meine Stimmung zu verderben :)

Днешно време е привилегия да си курва. Манталитета на курветата е, че колкото повече демонстират това, че притежават хубави форми, подчертавайки ги с предизвикателни дрехи, толкова повече завист трупат у тези, които ги нямат. А от своя гледна точка, те тълкуват тази завист като наличие на ниско самочувствие у тези, които я показват. А колкот по-ниско е то у останалите, толкова по-високо е това на тях. Съответно цялото общество е виновно. Ако не обръщахме толкова много внимание на курвите, то сякаш нямаше и да ги има, те нямаше да имат полза от това да са курви. Така че новите правила за униформите биха ограничили техния брой. Колкото повече дисциплина, толкова по-добре. Това не означава, че хората ще станат по-съвършени, но просто дразнителите ще са по-малко. Това е крачка към един по-хубав свят според мен. Докато бях ученик бях на мнение, че униформите са нещо абсурдно, но замисляйки се по-неутрално съм все повече и повече "ЗА!".

Tempest
09-16-2009, 23:31
СЪВЗЕМИ СЕ МАЛКО БЕ В КОЙ ВЕК ЖИВЕЕШ :-x :-x :-x :-x С КАМШИК ЩЕ БИАТ :x :-x БАБА МИ МИСЛИ ПО СЪВРЕМЕННО ОТ ТЕБ.... :razz:
АЗ ЩЕ ХОДЯ КАКТО СИ ИСКАМ НА У-ЩЕ И НАЙ КЪСАТА ПОЛА АКО ТРЯБВА ЩЕ СЛОЖА И НЕ МИ ПУКА ЗА ФЪНДЪКОВА МЪНДЪКОВА И ЗА КОЙТО ДА Е :booooomb:

виж ти в кой век живееш - пълна анархия в часовете, за междучасията да не говорим, после се оплакват на родители и на кого ли още не, че учителя не им дал по-висока оценка... то е по преценка на учителя, не средно-аритметично! След това пък се ядосвате, че не са ви приели на работата заради тия "загубеняци", които са се хванали и са научили каквото искат, за да работят каквото искат... и вие оставате на сухо в ресторантьорството :) по-успелите момичета наричате курви, защо? Защото завистта се показва (както е написал YouKnowImBetterThanYou) и е прав човека, че такъв е манталитета на целия народ - аз съм нормален, другите са курви и идиоти :x

и не си напрягай мозъчето да отговаряш, защото пак ще изръсиш нещо от рода на...


НЕКА ГОВОРИ КВОТО СИ ИСКА! А ТИ СИ МН МН МН ОГРАНИЧЕНА :-x

тези суперлативи "мн мн мн" съм ги виждал в тетрадки, както и думата "каде", "тап" и други компютърни фонетични грешки, така че стани малко от тоя компютър и, вместо да излезеш с приятелките ти (или още казани bff), седни си на гъза (който пък се вее под импровизираната пола-вратовръзка) и учи!


Помисли за бъдещето си, помисли какво ще работиш, стига с това "живеене за момента" :x

gLypChenCee
09-17-2009, 01:23
:smt043 BULLSHIT ... има си забележки за тая работа, кви са тея изгъзици ... :X

ShtrudeL
09-17-2009, 07:43
Наще даскали казаха,че ще описват и характеризират някъде си всеки един ученик...явно е тва...на мен не ми пука,няма от кво да се притеснявам. Но за другите олигофрени е добре. *злорадство*

ShtrudeL
09-17-2009, 07:45
sexYygirl93, глупава си. (без лоши чувства)

Tempest
09-17-2009, 08:01
sexYygirl93, глупава си. (без лоши чувства)

добре казано! :razz:



BULLSHIT ... има си забележки за тая работа, кви са тея изгъзици ... :X

забележките не вършат работа :)

Force_bladeR
09-17-2009, 09:45
Та, ПТ: Ако ти намалят оценката за поведение, шансът да влезеш в хубав университет е да не кажа нищожен, но си е така. И докато не се научите как да се държите в училище, предлагам и решетки да сложат и бой с камшик да въведат, и наказания като едно време...


Ти в ДНЕШНО ВРЕМЕ знаеш ли какво ще стане ако тръгнат да бият ученици с камшик? Учениците няма да ходят на училище, ще почнат да го трошат (например прозорец няма да остане, чинове, столове и т.н) и какво, по добре ли ще е? НЕееЕ!

vampire_girl_
09-17-2009, 11:03
Не ми пречи тази реформа.
Не ми харесва особено,но така или иначе рядко създавам проблеми в училище.Просто не мисля,че училището е най-подходящото място да си покажем магариите от рода на колко можем да изпием,как чукаме,нареждаме учителите и т.н.
Има си толкова други места за подобни демонстрации...
Това с камерите е тъпо,но в старото даскало имахме и като знам колко ги използват по предназначение,то все тая...

Abigoria
09-17-2009, 14:07
Та, ПТ: Ако ти намалят оценката за поведение, шансът да влезеш в хубав университет е да не кажа нищожен, но си е така. И докато не се научите как да се държите в училище, предлагам и решетки да сложат и бой с камшик да въведат, и наказания като едно време...


Ти в ДНЕШНО ВРЕМЕ знаеш ли какво ще стане ако тръгнат да бият ученици с камшик? Учениците няма да ходят на училище, ще почнат да го трошат (например прозорец няма да остане, чинове, столове и т.н) и какво, по добре ли ще е? НЕееЕ!

Може би се поизхвърлих малко с камшика, но мнението ми си остава същото- нужни са контрол и респект :)

brokeninside13
09-17-2009, 16:13
аз ше имам 4-5 :lol:

zvezdichkaaa
09-17-2009, 16:42
:smt043 BULLSHIT ... има си забележки за тая работа, кви са тея изгъзици ... :X

Така е!И кой ще ни оценява,ако не е тайна?Класна ли,учители ли....?Представете си 15 учителя да ти поставят оценка за едно и също нещо о.0

vampire_girl_
09-18-2009, 10:14
Не се ли научихте,че забележките са приемани като похвала и не вършат работа ?!

diksi
09-18-2009, 16:58
Значи както разглеждах бележниците на баща ми видях, че са му написали ДОБРО поведение, а преди това все пишеше ПРИМЕРНО... Попитах го и той ми каза, че там потрошил с камък прозорци на лафка и за това са му го намалили... Идеята ми е, чи всеки ученик 1-воначално е с ПРИМЕРНО поведение и ако стане нещо по-сериозно става ДОБРО, а най- лошото е ПРИЕМЛИВО... При ПРИЕМЛИВО поведение най-много да влезеш сладкарство :D А иначе, ако не е ПРИЕМЛИВО, дори ти правят забрана да ходиш на у-ще - Демек, учиш си вкъщи и ходиш на изпити...