PDA

View Full Version : Моята история



Vasiprasi
09-14-2009, 08:31
Здравейте, не знам дали мястото на темата ми е за тук, но аз я пускам тук :( Давам направо. Преди няколко седмици на морето се случи, така че правих секс с напълно непозната, разбира се използвах презерватив, но от тогава не спира да ме яде мисълта дали не е била болна от ХИВ. Да знам, че ще кажете, еми нали си ползвал презерватив, но не е точно така защото има малак шанс болестта да се предаде и през презерватива. Та от тогава не спирам да мисля за това. Изчетох всичко къде го има в интернет за ХИВ/СПИН Но ме притеснява това, че някой от симптомите се появяват и при мен. Не знам може да е от притеснение, от психика, но съм адски изплашен. С нетърпение чакам да мине 1 месец, за да отида да се изследвам. Хора, пазете се ! Не правете рискован секс. Повярвайте положението, в което съм в момента не е никак розово. :(

buzka
09-14-2009, 08:47
защо мислиш че е била болна от хив :(

DaNGeRousLy
09-14-2009, 08:52
защо мислиш че е била болна от хив :(
И аз щях да попитам същото :)

Vasiprasi
09-14-2009, 08:53
Не знам, не съм сигурен, че е била болна. Може и напълно здрава да си е била, може аз просто да се вкарвам в някакви филми... но ще стане ясно след като си направя теста, а до тогава мога само да чакам и да се притеснявам (дано да е напразно) :(

SummerRain
09-14-2009, 08:54
Да си го помислил това преди да правиш секс! Колко нерви щеше да си спестиш, ама нали за едното правене на мъж...Няма какво да направиш, освен да почакаш 1 месец и да си направиш съответните изследвания.Не мисля, че симптомите се проявяват толкова скоро.

Vasiprasi
09-14-2009, 09:17
Дано да сте прави. Мисля, че вече разбрах какво означава фразата "Х*й глава затрива."

t0d1t0
09-14-2009, 09:32
хххх , споко! Всичко е от психиката. Изчакай и отиди на изследвания все пак ;)

VerryBerry
09-14-2009, 09:50
Да си го помислил това преди да правиш секс! Колко нерви щеше да си спестиш, ама нали за едното правене на мъж...Няма какво да направиш, освен да почакаш 1 месец и да си направиш съответните изследвания.Не мисля, че симптомите се проявяват толкова скоро.

тъкмо тва щях да пиша :D :oops:

SuperBadSuperFresh
09-14-2009, 09:53
Шанса тя да е била болна, и да е такава садистка да спи с някого,без да му е каже е много малък.А шансът да е била болна и да се предаде през презерватива според мен е още по-малък.Така че се успокой малко,не се вкарвай във филми. :)

Vasiprasi
09-14-2009, 11:15
Шанса тя да е била болна, и да е такава садистка да спи с някого,без да му е каже е много малък.А шансът да е била болна и да се предаде през презерватива според мен е още по-малък.Така че се успокой малко,не се вкарвай във филми. :)

Но все пак има шанс :) :(

BlueFace
09-14-2009, 11:43
Яко си набиваш филми....Аз викам да се успокоиш и те съветвам повече с непознати да не правиш секс xD

SuperBadSuperFresh
09-14-2009, 14:01
Шанса тя да е била болна, и да е такава садистка да спи с някого,без да му е каже е много малък.А шансът да е била болна и да се предаде през презерватива според мен е още по-малък.Така че се успокой малко,не се вкарвай във филми. :)

Но все пак има шанс :) :(

Но все пак недостатъчен да се поболее от притеснение.Поне като си направиш тест,ще ти мине.

HONDA
09-14-2009, 14:04
Я се успокой малко... Ти да не мислиш, че всяка 2ра е болна ?! Това да не ти е настинка?!
Не се тревожи за симптомите... Втълпяваш си.

akrobatkata
09-14-2009, 18:59
предлагам ти да посетиш лекар така ще си 100% сигурен ;):)

Vasiprasi
09-15-2009, 12:11
Нз адски много съм притеснен, защото днеска като станах мн ми се виеше свят, като си премерих кръвното беше нещо от рода на 200 на 140 а по късно като си премерих темпретатурата установих че имам 37 градуса, а четох в интернет за симптомите на спин и пише че се проевяват след 2 седмици до няколко месеца след акта, а акта беше на 5-ти септември, близо 2 седмици. Мисля събота да пътувам към някой център да си направя изследвания защото работата не е никак добре, моля се на господ всичко да е както трябва защото в противен случаи смисъла от живота ми се губи.....заради някаква глупост и бих предпочел да сложа край на живота си.

SummerRain
09-15-2009, 12:25
Ами според мен си внушаваш, ама...Кръвно се вдига от притеснение(макар че мноооого ме съмнява да ти е било 200/140, това е изключително високо...), а температура от 37 градуса не означава нищо.

Vasiprasi
09-15-2009, 12:54
Може и да си внушавам на истина, но петък заминавам да се тествам..... Ако някой само може да ми каже къде във варна мога да си направя тест... защото този град мие най на близко. Защото в интернет търсих и попаднах че мога да си направя тест в ХЕИ варна но когато позвънях на телефона ми казва че не е валиден телефона.
А за кръвното, да толкова си беше, не можех да стана от леглото и през целия ден е е падало под 140 както и вчера....

п.с Намерих адреса, предполагам ако това наистина са симптоми на ХИВ значи вируса ще може да бъде отразен от тестовете и ще стане ясно нали така ? Дори и още да не са минали 2 седмици ? Моля ви за отговори!

tempting
09-15-2009, 16:57
Ти добре ли си?Еееее,голямо нещо е човешката психика значи...Внушаваш си яко.Не че такива неща не се случват и не са възможни,но защо пък тя да е болна :? Освен това си има хора,на които кръвното попринцип си им е високо. И с малко притеснение-което в твоя случай хич не е малко-и се вдига,главоболие следва...Познавам много хора с високо кръвно.Просто им е високо,не че им има нещо. Така че я успокой топката малко...Ако беше болен от СПИН,то щеше поне една настинка да имаш!

Bombshell
09-15-2009, 17:00
Вкарваш се във филми пич, релаксни малко и се радвай, че си праснал путка там..
Аз на морето бех въздържател, щот бех женен... :-o

Vasiprasi
09-15-2009, 17:38
Наистина Ви благодаря за подкрепата :) Това ще е може би най-напрегнатия ми месец през целия живот, докато не си направя тест и не се успокоя окончателно, защото чак кръвно да вдигна, до сега никога не ми се е случвало. Пък не дай си боже ако теста е положителен :X Тогава наистина не знам как ще действам. Дано наистина всичко да е от притеснение.Като си направя теста ще пиша в темата да ви кажа за развитието. Наистина съм ви много благодарен за подкрепата, която ми оказахте.

И хора, един съвет не правете рискован секс! :(
Лека вечер

SummerRain
09-15-2009, 18:10
Наистина Ви благодаря за подкрепата :) Това ще е може би най-напрегнатия ми месец през целия живот, докато не си направя тест и не се успокоя окончателно, защото чак кръвно да вдигна, до сега никога не ми се е случвало. Пък не дай си боже ако теста е положителен :X Тогава наистина не знам как ще действам. Дано наистина всичко да е от притеснение.Като си направя теста ще пиша в темата да ви кажа за развитието. Наистина съм ви много благодарен за подкрепата, която ми оказахте.

И хора, един съвет не правете рискован секс! :(
Лека вечер

Но за да си съвсем сигурен не си прави тест преди да е минал месец.