PDA

View Full Version : Мои рисунки



freakrocker
09-14-2009, 08:56
http://prikachi.com/files/1080267K.jpg

aloveyou
09-14-2009, 14:19
Харесват ми :-)

MimOSiNitY
09-21-2009, 21:42
Сама ли си ги измисляш или ги гледаш отнякъде?

oasis
09-21-2009, 21:46
Лаааа УДИВИТЕЛНО! :smt107

:lol:

Di
09-21-2009, 21:49
странни са

CraZyTyY
09-21-2009, 22:30
странни са
грозни са

TheNewReligion
09-21-2009, 22:46
Не ми харесват. Банални са.

Jumbie483
09-22-2009, 10:57
Махни го това "й", че ми се заби в очите направо :D
За мн.ч. се пише с И .. ;)

За рисунките: не са зле..

freakrocker
09-22-2009, 11:03
ем глеам от картинки на gsm-а и зн че не са кой зн кфо ма пробвайте се вие да ги рисувате

smiirnoff
09-22-2009, 11:49
ми не са нищо особено, хич не е трудно да ги прерисуваш от телефона .. пфу ^^

Snickers
09-22-2009, 11:52
не ми харесват ;/
бих казала, че са грозни
и аз рисувам анимета, то си има техника

ancheto35
09-22-2009, 13:30
Писането на кирилица е задължително
shadow4e

DifficultToCure
09-22-2009, 13:40
super sa,mnogo mi haresvat

хаха :Д тва ме уби :Д

Snickers
09-22-2009, 17:04
super sa,az pone sam po4itatel na takiva risinki i karti,i napravo ti se vazhi6tavam :) :oops:поне да са читаво нарисувани..
то си има техника, която трябва да се зпазва иначе не се получава

meche95
09-22-2009, 17:15
амм аз що0 не виждам рисункии къде сааа :lol: :lol: :lol:

Snickers
09-22-2009, 17:22
'щото отрицателните коментари не й харесаха
хах, жалко е да триеш нещо, заради критика

smiirnoff
09-22-2009, 17:36
комплексира се ^^

freakrocker
09-23-2009, 14:14
ОМФГ не ме интересува кфо си мислите шот вие и тфа не моете да нарисувате --- аре кат сте толкоа отфорени да ви виим ваште професионални снимки -- сори ма аз обикновенно мразя да рисувам рисувам за кеф и да си кача некфи мои неща и веднага- не е професионално еди кфо си ---> да ви приличам на професор па дори те не моат да рисуват перфект 8-) и ги изтрих шот така искам и за тфа ----> FUCK OFF

CraZyTyY
09-23-2009, 14:33
Мнооого си тъпа честно..

freakrocker
09-23-2009, 14:47
1.Не ме интересува кфо си мислиш за мене шот хич не ме познаваш
2.Ти да не си нещо по-различно
3.Ако ми кажеш защо просто ЕВАЛАТА ТИ ПРАА

CraZyTyY
09-23-2009, 15:02
Хъахаъахахах научи се да пишеш първо, па после ми говори мойто момиче ;)

freakrocker
09-23-2009, 15:09
Аз си пиша мн добре, просто ти не моеш да ми отговориш :-P

CraZyTyY
09-23-2009, 15:22
хаъахъаха колко сте ми смешни под набор 94, че чак не е реално

1. Просто изказвам мнение, а това дали на теб ти пука изоообщо не ме интересува...
2. Много по - различна съм от теб във всяко едно отношение ;)
3. Мога да рисувам 45678 пъти по - добре от теб, но не се хваля...
"не е професионално еди кфо си ---> да ви приличам на професор па дори те не моат да рисуват перфект " намери смисъла на тва :shock:
" и ги изтрих шот така искам и за тфа "
УОУ много ти е добър правописа.. аре ходи наблегни малко над учебника по български и тогава ми се обяснявай..

freakrocker
09-23-2009, 15:32
хаъахъаха колко сте ми смешни под набор 94, че чак не е реално

1. Просто изказвам мнение, а това дали на теб ти пука изоообщо не ме интересува...
2. Много по - различна съм от теб във всяко едно отношение ;)
3. Мога да рисувам 45678 пъти по - добре от теб, но не се хваля...
"не е професионално еди кфо си ---> да ви приличам на професор па дори те не моат да рисуват перфект " намери смисъла на тва :shock:
" и ги изтрих шот така искам и за тфа "
УОУ много ти е добър правописа.. аре ходи наблегни малко над учебника по български и тогава ми се обяснявай..

1.Ммм... по-точно аз написах това ,което мисля и ти ми каза че съм тъпа
2. Всеки човек е различен
3. Мога да рисувам 45678 пъти по - добре от теб, но не се хваля...
всъщност точно това е хвалба защото аз никъде не съм написала че рисувам хубаво а ти точно се изфука 8-)
4. Теб пък какво те интересува как пиша ? Всякаш ти пишеш мн правилно?
5. И да това,с което се различаваме е че ти имаш твърде голямо самочувствие --- охх колко пъти по-хубаво си рисувала от мене колко правилно пишеш и само знаеш да критикуваш другите
И знаеш ли какво--- тази тема не я направих защото мисля че рисувам много хубаво,просто видях 1 тема с аниме рисунки и реших и аз да пусна няколко
6.Какъв ти е проблема па на тебе?
7.Като толкова не ме понасяш никой не те кара нон-стоп да пишеш в тази тема!!!!

CraZyTyY
09-23-2009, 15:39
хаъахха развеселяваш ме.. айде със здраве ;)
и като се научиш да рисуваш ми се обади

freakrocker
09-23-2009, 15:49
Охооо отказа се :) :) :) :) :) :) ми да като няма за какво да спориш така става.Развеселявам те... ами да като ти гледам и аз саира ( аз ти говора за 1 ти защото не знаеш какво да кажеш - амии.. научи се да пишеш... ами такова вземи си учебник) Като ти намалее самочувствието,когато не критикуваш хората че не пишат правилно, всякаш тази тема има нещо общо с писането но нали трябва да си търсиш причина за заяждане,ми се обади само за тебе ще сложа 1 телефон в гроба и ще те чакам! Айде здраве да ти е !

Snickers
09-23-2009, 16:22
Абе, някой да е казал, че трябва да си професионалист? Казах, че има техники, които трябва, да се спазват.
И да, определено таланта го няма, или поне не си го изразила чрез рисунките, които ни предостави.
Аз съм доказала, че мога да рисувам и не съм длъжна да го доказвам на теб, така че си спести глупавите коментари.
И да, личи си, че си тъпа.
Всъщност, правописа е изключително важен. Явно на теб нищо не ти се отдава, дори и да мислиш.

freakrocker
09-23-2009, 16:42
Доколкото знам на тебе нищо не съм ти писала.Това си беше между мен и това момиче.И за какво по дяволите съм тъпа? 8-) Може би, защото всеки си има мнение и аз си го изразявам?И не съм казвала за 100000 път ,че мисля ,че рисувам добре , просто видях една тема с аниме рисунки и,защото и аз имам такива реших да пусна и мои.Божее този сайт би трябвало е да се забавляваме а вие само -- да тъпа си тъпа си тъпа си ... първо вижте себе си ... аз си сложих няколко мои рисунки... като не ви харесват ... добре,разбирам всеки си има вкус и мнение и своя гледна точка ама няма нужда тъпа си , защото рисунките ти са грозни. И междудругото има хора,които,според мен, пишат доста по-зле от мен , поне така аз мисля.Не съм направила темата за да ме обиждат.Като не ви харесват рисунките ми, ви разбирам не са кой знае какво даже нищо не са , ( аз не обичам да рисувам обикновенно , но го правя за кеф и не спазвам някакви правила рисувам каквото искам и както искам, все пак всеки си рисува както си знае и знам , че има правила,но заради тези правила ли трябва да съм тъпа,защото не ги спазвам? .Имаше няколко човека,на които им харесва,а на другите дето не им харесва-уважавам им мнението!

Snickers
09-23-2009, 16:44
Противоречиш си. Спри, за да не се излагаш.
И тези, които са казали, че са им харесали са те излъгали. 8-)
Дреме ми на кой си писала! Изразявам мнение, както казваш ти.

freakrocker
09-23-2009, 16:55
Няма да спра,защото това си е мое мнение и ще си го отстоявам!Това , че казваш че са ме излъгали - това можеш да го кажеш само,ако си врачка а като гледам не си.Както казах всеки си има мнение,вкус и гледна точка!Е кат толкоа ти дреме аре и аз нема се стягам да пиша кат нормалните хора шот хич не ме ебе кой е казал че съм тъпа че не пиша правилно шот ми дреме на онаа раута коят не я имам 8-) не ме познаате не сте ми никфи не ми дреме за тоя тъп сайт! и за никого от вас не ми дреме. Кат глеам си металистка и ако си такаа си позор за металите! DIE FOR METAL!!! ее професорчето по аниме техники.Пуу майка ви девствена FUCK OFF кат не ви се заниимааа тука кат не ви кефа се разкарайте веее мозъциииииии !!! То си и личи че гледате тази тема само да се заяждате с мен но няям малка уста !!! Ше пиша и ке ви глеам саира! Бахму метал професионалното копеле

Snickers
09-23-2009, 18:12
Само да те светна, че се пише МЕТЪЛ. Метал е съвсем различно нещо.
Пак си противоречиш и падаш ниско в очите на другите.
То 'щото не ти пука, за т'ва се обясняваш, хах.
Нямала малка уста. То с твоите "затапки", смехчИ. :lol:

freakrocker
09-23-2009, 18:17
Копеле то си има цела тема за тфа как се пише тая дума! Не ме ебе кфо си мислят хората за мене не разбра ли вееее ?! Мн сте ми смешни кат не знаете кфо да напишете все стигате до правописа ми кфо само се копирате едни от др вместо да си мислите за себе си ( се едно викате ехх кфо да кажа кфо да кажа аааа да ето сбъркала е една буква) така е живота е суров но ше го опечем 8-)

YouCantStopMe
09-23-2009, 18:19
Ее.. изпуснах шоуто.
Искам да ги видя ПЪЪЪЪЪЪК! :-#
8-)

smiirnoff
09-23-2009, 18:22
баси тъпия човек си - рядко го казвам, но ти наистина си такъв ..
като пускаш рисунки ще приемаш и критика, не може винаги да е хубаво, нали ?
виждаш, че на повечето не има харесва и ги плюеш, а тея дето им харесва само те те интересуват
за мен твоите рисунки не са нищо, ама нищо особено, а просто картинка, прекупирана от телефон .. ^^

P.S. спри да се комплексираш

freakrocker
09-23-2009, 18:26
Ее.. изпуснах шоуто.
Искам да ги видя ПЪЪЪЪЪЪК! :-#
8-)

ок

freakrocker
09-23-2009, 18:27
И за какво по дяволите съм тъпа? 8-) Може би, защото всеки си има мнение и аз си го изразявам?И не съм казвала за 100000 път ,че мисля ,че рисувам добре , просто видях една тема с аниме рисунки и,защото и аз имам такива реших да пусна и мои.Божее този сайт би трябвало е да се забавляваме а вие само -- да тъпа си тъпа си тъпа си ... първо вижте себе си ... аз си сложих няколко мои рисунки... като не ви харесват ... добре,разбирам всеки си има вкус и мнение и своя гледна точка ама няма нужда тъпа си , защото рисунките ти са грозни. .Не съм направила темата за да ме обиждат.Като не ви харесват рисунките ми, ви разбирам не са кой знае какво даже нищо не са , ( аз не обичам да рисувам обикновенно , но го правя за кеф и не спазвам някакви правила рисувам каквото искам и както искам, все пак всеки си рисува както си знае и знам , че има правила,но заради тези правила ли трябва да съм тъпа,защото не ги спазвам? .Имаше няколко човека,на които им харесва,а на другите дето не им харесва-уважавам им мнението!

Snickers
09-23-2009, 18:57
Копеле то си има цела тема за тфа как се пише тая дума! Не ме е** кфо си мислят хората за мене не разбра ли вееее ?! Мн сте ми смешни кат не знаете кфо да напишете все стигате до правописа ми кфо само се копирате едни от др вместо да си мислите за себе си ( се едно викате ехх кфо да кажа кфо да кажа аааа да ето сбъркала е една буква) така е живота е суров но ше го опечем 8-) :lol: Копираме се, мно'о ясно! Ти не знаеш ли, че сега така е модерно?
И не се обръщай към мен с "копеле", 'щото не заслужаваш да ме наричаш така! 8)

freakrocker
09-23-2009, 19:05
Копеле то си има цела тема за тфа как се пише тая дума! Не ме е** кфо си мислят хората за мене не разбра ли вееее ?! Мн сте ми смешни кат не знаете кфо да напишете все стигате до правописа ми кфо само се копирате едни от др вместо да си мислите за себе си ( се едно викате ехх кфо да кажа кфо да кажа аааа да ето сбъркала е една буква) така е живота е суров но ше го опечем 8-) :lol: Копираме се, мно'о ясно! Ти не знаеш ли, че сега така е модерно?
И не се обръщай към мен с "копеле", 'щото не заслужаваш да ме наричаш така! 8)
оо ма то скоро ше стане на мода и да се мрее... въй въй ...ке се обръщам както си искам , но зн ли ти дори и "копеле" не заслужаваш такаа хубава дума за толкоа прост човек

Snickers
09-23-2009, 19:08
Копеле то си има цела тема за тфа как се пише тая дума! Не ме е** кфо си мислят хората за мене не разбра ли вееее ?! Мн сте ми смешни кат не знаете кфо да напишете все стигате до правописа ми кфо само се копирате едни от др вместо да си мислите за себе си ( се едно викате ехх кфо да кажа кфо да кажа аааа да ето сбъркала е една буква) така е живота е суров но ше го опечем 8-) :lol: Копираме се, мно'о ясно! Ти не знаеш ли, че сега така е модерно?
И не се обръщай към мен с "копеле", 'щото не заслужаваш да ме наричаш така! 8)
оо ма то скоро ше стане на мода и да се мрее... въй въй ...ке се обръщам както си искам , но зн ли ти дори и "копеле" не заслужаваш такаа хубава дума за толкоа прост човекАз ако съм проста... :lol:

ElinoOor
09-23-2009, 19:11
:razz: :razz: Ахаха няма такъв смях.. :lol:

ifilin4ica
09-23-2009, 19:14
Хах... ето поредния пример какво става като накърниш самочувствието на един комплексар(бтв...човек, по аватара ти и подписа не си личи, че си момче 8-) освен ако не си изпедерастял или ... абе де да те знам :D )
С всичката си селяния почваш да псуваш и да обиждаш. Нали се имаше за много интелигентен, интелигентните хора обаче не псуват, а знаят как да отстояват мнението си, интелигентните хора приемат критика или по-скоро се опитват и т.н. Неграмотен си и май много разбираш от рок и от метъл виждам :lol:
Такива като теб от всичко разбират бе...и как ше спориш с нас, та ние сме долна ръка хора, псувай ни, показвай си селянията и простотията. Вече даже си мисля, че стана модерно да говориш и да се държиш като селянин, но се тая.

И за рисуване не ми говори, защото предполагам какви са ти рисунките по коментарите :? Знаеш ли какво е да седиш до 4 сутринта да рисуваш, да четеш книги, да разглеждаш албуми, да ходиш до библиотеката всеки ден и да киснеш с часове в читалнята и да рисуваш и преписваш уроци и т.н. ...знаеш ли, не не знаеш. Защото аз не съм в худ.гимназия, а в езикова и нямам реализация в рисуването там. Така, че си задръж гадното и неграмотно написано мнение за себе си, защото не ме интересува :-x

MimOSiNitY
09-23-2009, 20:08
:razz: :razz: Ахаха няма такъв смях.. :lol:

Леле 8-)

freakrocker
09-24-2009, 10:52
Мнооого си тъпа честно..

ето ако се бяхте върнали щяхте да видите това ама важното е всичко върху мене щото видяхте че всички така праат :lol: ноу проблемо нема да ми се опънете 8-) та така това много си тъпа беше защото си изказах мнението или защото са ми грозни рисунките въпреки че не си ги видяла ми казваш че са грозни --- и за 10000 път казвам че всеки си има мнение вкус гледна точка и тн емии на някой им харесва на някой пък не имаше 3-4 човека дето им хареса даже някой ми пращаха ЛС за рисунките. Ама като казах че на някой са им харесали един човечец нема да му споменавам името шот не му го знам 8-) ми каза че са ме излъгали :D :-D и бтв съм момиче и никъде не съм казвала че не съм. интелигентните хора приемали критиката ми айде пак ще се повторя нещо което го написах вече 2 пъти но явно трудно се чете--- всеки си има вкус на някой им харесва а на тези които не им харесва им уважавам мнението но като не им харесва няма причина да ми викат че съм тъпа . Тфа за библиотеките --- аз си имам вкъщи книги уча си там и си уча . Ама кфо знаете вие за мене? Ти не псуваш ли? Не не ти си примерен човек ма никооога не си :razz: Като си в художествената гимназия защо написа тази пламенна реч без дори да си видяла рисунките-- по коментарите,а ? Ами има и положителни коментари това че 2-3 човека пишат нон-стоп срещу мен защото не им харесва е др на ръка. "Така, че си задръж гадното и неграмотно написано мнение за себе си, защото не ме интересува " Мнението си е мое всеки си има такова ако нз няма да го държа в "мене си" защото както ти си отстояваш мнението и аз така правя това по какъв начин го правя от мен си зависи.Като не те интересува - никой не те кара да седиш в тази тема и да пишеш неща по мой адрес кат не ти харесва ---> даваш back и отиваш в др тема :-D

Snickers
09-24-2009, 10:57
Ама, ти не можеш да рисуваш или поне не показа, чрез подобията на рисунки.
Ти просто беше надраскала, някакви неща, хахахаха.
АХАХАХАХАХАХА

freakrocker
09-24-2009, 11:05
http://prikachi.com/files/1080267K.jpg

На това ако му викаш подобие на рисунка
знам че не е нещо особено но като не ти харесва разбрах го вече ! Както казах явно тряя мн се повтарям ма като сте решили че съм толкова тъпа заради грозните ми рисунки и заради неспособността да рисувам ----> Видях 1 тема с аниме рисунки и реших да пусна и мои защото и аз имам такива!

П.С това са аниме рисунки не са хора 8-)

Snickers
09-24-2009, 11:08
ами, на мен не ми харесва
Тъпа си, защото си противоречиш, пишеш неграмотно (неграмотна си!). А освен, че си тъпа си и жалка.
Поне да ги беше постнала в темата за аниме рисунките... А не в своя собствена. Или пък най-добре да не ги беше пускала.

ElinoOor
09-24-2009, 11:09
Да си кажа ли мнението или да не ти наранявам чувствата? 8-)

Snickers
09-24-2009, 11:10
П.С това са аниме рисунки не са хора 8-)

Твоето не прилича на аниме рисунка.
И косата не се рисува така, нито пък формата на очите/лицето и т.н.

freakrocker
09-24-2009, 11:25
ами, на мен не ми харесва
Тъпа си, защото си противоречиш, пишеш неграмотно (неграмотна си!). А освен, че си тъпа си и жалка.
Поне да ги беше постнала в темата за аниме рисунките... А не в своя собствена. Или пък най-добре да не ги беше пускала.

добре, разбрах че не ти харесаха
Тъпа съм, и това го разбрах , защото съм била неграмотна? И затова имам шестици по бг? Или пак ще ми кажеш , че всички 4 госпожи ,които съм имала са ме излъгали? Добре ,според теб съм тъпа неграмотна жалка... А ти каква си ? Мислиш ли ,че си перфектна? Аз поне си признавам че не съм! Не съм казвала никъде, че рисунките са хубави или нещо такова.Вие сте тези, които ми казвате че рисувате по-добре от мене.Да със сигурност не съм най-добрата в това.Но рисувам за удоволствие ей така я пуснах тази тема а вие- тъпа си жалка си неграмотна си а бтв не знам какво точно ми е неграмотното като си пиша правилно , а и запетаи слагам.Най-добре да не съм ги била пускала добре на вас не ви харесват ами ако на някой им харесва?Не,не,чакай малко всички , които са написали , че им харесват са ме излъгали :razz: Противореча си ?И как? Че аз всеки път трябва да се повтарям ,всъщност всичко ,което съм искала да го кажа съм го написала вече,но вие продължавате с това , че не се рисувало еди-как си и че съм тъпа.АЗ НЕ СЪМ УЧИЛА РИСУВАНЕ ИЛИ НЕЩО ТАКОВА ПРОСТО РИСУВАМ ЗА УДОВОЛСТВИЕ И ТРЯБВА ЛИ ДА СТАНЕШ ПРОФЕСИОНАЛИСТ В РИСУВАНЕТО ЗА ДА СИ ПУСНЕШ СВОИ РИСУНКИ? Така че разбрах -- не ви харесват казахте го казахте че съм тъпа неграмотна и това въобще и без да ме познавате! А аз само си слагам рисунки ти обиждаш :razz: Не ме интересуват критиките,ако не забелязахте нищо не ви казах като бяхте написали чи са грозни и не ви харесат но с това тъпа си , защото си изразяваш мнението и ,защото са ти грозни рисунките -- търпението не е безкрайно

ancheto35
09-24-2009, 16:10
za6to ne, nqkoi i tolkova nemogat 4estno kazano,haresvat mi... :)

Snickers
09-24-2009, 16:18
za6to ne, nqkoi i tolkova nemogat 4estno kazano,haresvat mi... :)Кирилица!

А ти 'щото ги видя, 'сичките. :lol:

freakrocker
09-24-2009, 16:24
za6to ne, nqkoi i tolkova nemogat 4estno kazano,haresvat mi... :)Кирилица!

А ти 'щото ги видя, 'сичките. :lol:

а бе какъв ти е проблема? Толкова ли не можеш да понесеш,че на някой им харесва?

Snickers
09-24-2009, 16:29
Само не изопачавай думите!
Някой да ти е казал, че си тъпа защото си изразяваш мнението, а?
Нали знаеш, че 6-тиците по БЕЛ не са гаранция, че си умна. Поставяла запетайки, хах. :lol: Факт е, че пишеш неграмотно, дори начина, по който се изразяваш, доказва, че си тъпичка.
Аз никъде не съм казала, че съм перфектна.
Напротив каза, че рисунките ти са хубави, ако не го мислеше нямаше да ги поснеш, миличка. И какво като казвам, че рисувам по-добре от теб? Проблем? Дори не съм казала, че трябва да си професионалист, сеш' се? То т'ва е талант, който при теб липсва.
То 'щото не те интересуват критиките, за т'ва постъпи по най-жалкия начин, като изтри жалките подобия на 'аниме рисунки' и написа "FUCK OFF". :lol:
Прочети си менията в тази тема и ще разбереш как си противоречиш, но първо може да провериш значението на думата "противоречие", защото предполагам, не го знаеш.

Snickers
09-24-2009, 16:34
za6to ne, nqkoi i tolkova nemogat 4estno kazano,haresvat mi... :)Кирилица!

А ти 'щото ги видя, 'сичките. :lol:

а бе какъв ти е проблема? Толкова ли не можеш да понесеш,че на някой им харесва? Мхм. Не мога да го понеса, даже цяла нощ няма да спя, защото някой харесва 'рисунките' ти.

а бе какъв ти е проблема?
Къде са ти запетайките? А случайно да знаеш, че изречението започва с главна буква?
И все пак "Казано честно, всичко ми е наред, тъй че спокойно си гледам напред!" >> Нямам проблеми! :)

freakrocker
09-24-2009, 17:20
Само не изопачавай думите!
Някой да ти е казал, че си тъпа защото си изразяваш мнението, а?
Нали знаеш, че 6-тиците по БЕЛ не са гаранция, че си умна. Поставяла запетайки, хах. :lol: Факт е, че пишеш неграмотно, дори начина, по който се изразяваш, доказва, че си тъпичка.
Аз никъде не съм казала, че съм перфектна.
Напротив каза, че рисунките ти са хубави, ако не го мислеше нямаше да ги поснеш, миличка. И какво като казвам, че рисувам по-добре от теб? Проблем? Дори не съм казала, че трябва да си професионалист, сеш' се? То т'ва е талант, който при теб липсва.
То 'щото не те интересуват критиките, за т'ва постъпи по най-жалкия начин, като изтри жалките подобия на 'аниме рисунки' и написа "FUCK OFF". :lol:
Прочети си менията в тази тема и ще разбереш как си противоречиш, но първо може да провериш значението на думата "противоречие", защото предполагам, не го знаеш.

О,ще се поправяме ли ? Така преди ЗАЩОТО се пише запетая ,а в първото изречение не си я сложила.6-тиците не се пише така, защото числото е шесТ,няма две Т.Пише се по когото, не по който.Та да оставим това настрана --->никъде не съм казвала че са хубави,според мен са рисунки -като рисунки.Факт е, че пишеш неграмотно, дори начина, по който се изразяваш, доказва, че си тъпичка. :razz: ти в ред ли си?!Едно е това,как човек пише-запетаи,подбор на думи и т.н и съвсем друго е,начинът му на мислене.Но като няма с какво друго да се заяждаш, си измисляш.Да и защото не понасям критиките въпреки за 10000 път казвам- всеки си има вкус, на някой им харесва ,а на тези които не им харесва им уважавам мнението.Така смятам да увелича валко размера,че явно всеки път трябва да го повтарям.
Всеки си има вкус, на някой им харесва ,а на тези които не им харесва им уважавам мнението приемам критики, по въпрос на рисунките ми,но това да ми казвате,че съм тъпа,защото не ви харесват рисунките ми... :lol: Тези жалки подобия на аниме рисунки :lol: :lol: както видя:

ancheto35
МнениеПуснато на: Чет Сеп 24, 2009 7:10 pm Заглавие:
za6to ne, nqkoi i tolkova nemogat 4estno kazano,haresvat mi... Smile

Мисля,че тази тема беше , за коментари по въпроса на рисунките,не по умствени способности! То т'ва е талант, който при теб липсва. Така ли? Да и аз смятам,че не съм добра в това,но явно ти само знаеш да говориш,а?Знаеш ли думата ДЕЙСТВИЕ?? Само -- мн са грозни тъпа си (все едно казваш аз съм върха,а според мен не е така) Нали знаеш, че 6-тиците по БЕЛ не са гаранция, че си умна. Аз си знам колко съм умна , а ти? :razz: Защото все аз излизам тъпата!Ами ти много ли си умна,ако искаш да си проверим IQ-то и тогава,защото аз си знам способностите,дори да не ти се вярва.Ако толкова ти е харесала тази думичка-тъпа и аз мога много да ти го повтарям!Като толкова те нервя,защо всеки час ми пишеш?Знаеш,че всеки път,когато влезеш в този сайт,гледаш дали съм написала нещо,нали?Явно ти харесва? Хах... :-P Жалка си.Уж толкова съм тъпа,неграмотна,а ти си същата миличка!

Айде със здраве! Щом толкова съм ти интересна да ми пишеш- не съм те задължавала- давай, ма аз мога и да не ти пиша,защото си ми скучна 8-) и ще си изяждаш вътрешностите от яд , защото не се заяждаш с някого 8-) 8-) 8-)
И не избързвай с отговора , когото толкова чакаш да напишеш , защото знам какъв ще е - пропусна 1 запетая,тъпа си,не приемаш критики.Май като малка си повтаряла - като порасна искам да стана папагалче 8-) 8-) 8-)

smiirnoff
09-24-2009, 17:36
абе сникърс, яко ми лазиш по нервите ..
знаеш ли на тях колко им пука къде са им правописните грешки ..
ти 7 клас почна да се обясняваш
т'ва тука не е състезание кой ще пише по - грамотно, ами е форум, където 'секи си пише където си иска
т'ва тебе въобще к'во те бърка
ти като си научила проста граматика и пунктуация, дето се учи в 5ти клас
к'во само прайш забележки
и мен не ме кефи как рисува, рисунките за мен не са нищо особено (както казах по - напред) ама не съм тръгнала да казвам кой е тъп и кой не
още повече, че и ти си пикла, не си кой знае колко голяма и ти допускаш грешки
сериозно тука в случая ти почваш да се комплексираш и аз не знам от к'во ..
ама постоянно да натякваш за едните тъпи правописни грешки ..
мии т'ва е супер кухо от твоя страна .. заклеЩвам се
са и на мен ли ше ми напрайш забележка как пиша ?!

айде млъкни вече и остави човека да си живее

П.П. и тъпата си ти, че му/й каза, че е тъп/а, а той/тя е тъп/а, че ти отговори въобще о.О



Напротив, каза, че рисунките ти са хубави, ако не го мислеше нямаше да ги посТнеш, миличка.


айде сега и ти, 'ГРАМОТНАТА', спри!

Snickers
09-24-2009, 17:42
^Прочете ли цялата тема, въобще? :lol:

Мхм. Нямаше начин да не намесите форумния лаф.
Комплексарка съм, сад. :lol:
Дреме ми, че ти лазя по нервите. Нях.

smiirnoff
09-24-2009, 17:46
Много се извинявам, че го пиша във форума, но ти си едно наистина КОМПЛЕКСИРАНО ДЕТЕ !
и аз спирам до тук
*детски истории* ^^

Snickers
09-24-2009, 17:47
Много се извинявам, че го пиша във форума, но ти си едно наистина КОМПЛЕКСИРАНО ДЕТЕ !
и аз спирам до тук
*детски истории* ^^ По никакъв начин, не го приемам като обида, просто защото не съм. :lol:

ifilin4ica
09-24-2009, 17:54
Мнооого си тъпа честно..

Ти не псуваш ли? Не не ти си примерен човек МА никооога не си :razz: Като СИ в художествената гимназия защо написа тази пламенна реч без дори да си видяла рисунките-- по коментарите,а ?"Така, че си задръж гадното и неграмотно написано мнение за себе си, защото не ме интересува " Мнението си е мое всеки си има такова ако нз няма да го държа в "мене си" защото както ти си отстояваш мнението и аз така правя това по какъв начин го правя от мен си зависи.Като не те интересува - никой не те кара да седиш в тази тема и да пишеш неща по мой адрес кат не ти харесва ---> даваш back и отиваш в др тема :-D

Първо, не ми говори на 'ма' :D
Второ, ако си ми чела внимателно мнението ти казах, че НЕ уча в худ.гимназия.
Сега ти видях рисунката и...не знам какво си се опитала да нарисуваш. Честно да си кажа, абе не ми харесва. Сори...
Не искам да споря с теб, виждам, че имаш желание да рисуваш, така че развивай таланта си. Почни да четеш малко литература(имам предвид такава за изобразително изкуство). Научи се на различни щрихи, на светлосянка и т.н. С времето няма да усетиш как ще напреднеш и когато постнеш рисунка във форума ще получаваш само положителни отзиви :) Винаги можеш да питаш някой по-напреднал от теб, някой учител или на уроци да идеш, стига да имаш желание де :-D

freakrocker
09-24-2009, 18:00
Мнооого си тъпа честно..

Ти не псуваш ли? Не не ти си примерен човек МА никооога не си :razz: Като СИ в художествената гимназия защо написа тази пламенна реч без дори да си видяла рисунките-- по коментарите,а ?"Така, че си задръж гадното и неграмотно написано мнение за себе си, защото не ме интересува " Мнението си е мое всеки си има такова ако нз няма да го държа в "мене си" защото както ти си отстояваш мнението и аз така правя това по какъв начин го правя от мен си зависи.Като не те интересува - никой не те кара да седиш в тази тема и да пишеш неща по мой адрес кат не ти харесва ---> даваш back и отиваш в др тема :-D

Първо, не ми говори на 'ма' :D
Второ, ако си ми чела внимателно мнението ти казах, че НЕ уча в худ.гимназия.
Сега ти видях рисунката и...не знам какво си се опитала да нарисуваш. Честно да си кажа, абе не ми харесва. Сори...
Не искам да споря с теб, виждам, че имаш желание да рисуваш, така че развивай таланта си. Почни да четеш малко литература(имам предвид такава за изобразително изкуство). Научи се на различни щрихи, на светлосянка и т.н. С времето няма да усетиш как ще напреднеш и когато постнеш рисунка във форума ще получаваш само положителни отзиви :) Винаги можеш да питаш някой по-напреднал от теб, някой учител или на уроци да идеш, стига да имаш желание де :-D

Благодаря за мнението Respect :) Знам , че имам още много да уча за това,но не ме интересува какви са отзивите - всъщност е по-добре някой да ти каже къде грешиш,защото човек се учи от грешките си :) И междудругото Ма - аз го казвам като АМА ма (ама) просто ми е по-кратко,а то и мързела... 8-)

ifilin4ica
09-24-2009, 18:10
Не само да ти каже, но и да ти покаже къде грешиш. Бтв...какво искаш точно да рисуваш? Графика, аниме/манга ?

freakrocker
09-24-2009, 18:38
Еми...аз рисувах нещо като аниме рисунки ,защото се бях зарибила по анимета,иначе рисуването не ме влече.Предпочитам графити 8-)

ifilin4ica
09-24-2009, 18:44
Еми...аз рисувах нещо като аниме рисунки ,защото се бях зарибила по анимета,иначе рисуването не ме влече.Предпочитам графити 8-)

Виж, графитите са яки стига да не са само някакви надписи. А пък и за да рисуваш графити се иска изобщо да можеш да рисуваш :D
Ми успех с начинанието ама все пак поинтересувай се малко, прочети малко литература и т.н. В библиотеката няма книги как да рисуваш манга и аниме ама в нета има много уроци пък и във форума има хора, които се занимават с това. Можеш да ги питаш :)

freakrocker
09-24-2009, 18:46
Еми...аз рисувах нещо като аниме рисунки ,защото се бях зарибила по анимета,иначе рисуването не ме влече.Предпочитам графити 8-)

Виж, графитите са яки стига да не са само някакви надписи. А пък и за да рисуваш графити се иска изобщо да можеш да рисуваш :D
Ми успех с начинанието ама все пак поинтересувай се малко, прочети малко литература и т.н. В библиотеката няма книги как да рисуваш манга и аниме ама в нета има много уроци пък и във форума има хора, които се занимават с това. Можеш да ги питаш :)

Благодаря :)

shadow4e
09-24-2009, 19:06
Доколкото разбрах си си редактирала първия пост, така че вече няма смисъл от темата.
Ако решиш да пуснеш пак рисунки, създай нова тема.