PDA

View Full Version : Въпроси,на които търся точен отговор



alex_91
09-14-2009, 09:28
Здравейте....Интересува ме мнението ви по няколко въпроса.....Ще започна така:от доста време нямам приятел,защото бях"наранена" от едно момче,което много обичах и още обичам,но това е друг въпрос.Даваше ми всичко,от което се нуждаех,а именно любов,сигурност и опора.Но по стечение на обстоятелствата се разделихме,след него се срещнах с много хора,но никъде не открих момче като него,което да не харесва само повърхността ми.в един момент си зададох въпроса"Аз ли искам твърде много?Не желая да съм поредната бройка на някого"Нима всички момчета искат само секс?

И другото нещо,за което се чудя е,има ли вечно приятелство?След като една от най-близките ми приятелки,или поне за такава я мислех,ми обърна гръб,просто така.....Да,кофти ме е,защото сме преживяли доста мигове заедно,помагали сме си винаги и в един момент ми изостови,просто защото лятото се виждаме по-рядко.Дали аз гледах на нея твърде идеализирано и наивно или тя се промени....?Не знам

smiirnoff
09-14-2009, 09:46
1. Не, не искаш много .. има момчета, които искат само секс
има и момчета, които дават много - любов, опора, грижат се за теб
има ВСЯКАКВИ момчета !!!
по дяволите, СПРЕТЕ с този тъп въпрос всички ли са еднакви?! - НЕ„ НЕ СА ЕДНАКВИ .. СПРЕТЕЕ

2.Явно тази твоя "приятелка" се е променила и всичко е станало от това .. не знам
Вечно приятелство има.

^^

ShtrudeL
09-14-2009, 09:48
Дано митовете ми за теб и за такива като теб за погрешни.

Или се правите на ударени по главата,или наистина сте тъпи и не разбирате.

SuperBadSuperFresh
09-14-2009, 09:49
Аз ли искам твърде много?-Това си го задала на себе си,незнам.
Нима всички момчета искат само секс? -Не,но за повечето той е много важен в една връзка.
И другото нещо,за което се чудя е,има ли вечно приятелство?-Няма вечни неща.
Дали аз гледах на нея твърде идеализирано и наивно или тя се промени....?Възможно е и двете,но просто може тя да не е те мислила за толкова близа,няма откъде да знам.

Hilary_
09-14-2009, 09:51
Това, че той те еоставил не значи, че всички ще го направят ... :? Явно още не си срещнала точното момче ...

А за приятелката ти .. хах амии както вече съм писала рано или късно всички те предават .. така, че свиквай .. :? Всеки се променя .. или поне променя начина, по който вижда нещата .. :?

lubomirky
09-14-2009, 09:52
1. Не, не искаш много .. има момчета, които искат само секс
има и момчета, които дават много - любов, опора, грижат се за теб
има ВСЯКАКВИ момчета !!!
по дяволите, СПРЕТЕ с този тъп въпрос всички ли са еднакви?! - НЕ„ НЕ СА ЕДНАКВИ .. СПРЕТЕЕ

2.Явно тази твоя "приятелка" се е променила и всичко е станало от това .. не знам
Вечно приятелство има.

^^

Всички са еднакви! Прочети 5 от темите на първа страница, ако има нещо различно, то ще е само имената на героите в разказите :)

smiirnoff
09-14-2009, 09:55
^ .. т'ва , че те са попадали на такива и сега се оплакват, мен не ме интересува ..
аз съм се убедила, че има различни и Никой не може да ми промени мнението ! :)

vagarious
09-14-2009, 09:57
Просто спри да търсиш момчето за теб, то само ще дойде.
А иначе за вечното приятелство - ами да, има. :)

ShtrudeL
09-14-2009, 09:57
хах амии както вече съм писала рано или късно всички те предават ..

И въз основата на кое твърдиш това? На личния си опит,което се равнява на едно на милиарди? Нали знаеш,че "всички" е прекалено/ужасно много?
Това,че теб те предават,не означава,че всеки втори го преебават.

w0sh
09-14-2009, 09:59
Факт е че всички момчета и момичета търсят секс.

Природа, закони за полово размножаване.
Кво толкова?

Hilary_
09-14-2009, 10:00
И въз основата на кое твърдиш това? На личния си опит,което се равнява на едно на милиарди? Нали знаеш,че "всички" е прекалено/ужасно много?
Това,че теб те предават,не означава,че всеки втори го преебават.

така съм искала .. така съм го написала .. точка!!!

.. поне един път си затвори устата ... 8)

3oPuTy
09-14-2009, 10:08
По темата:Или още не си срещнала момче,което да отговаря на критерийте ти или подсъзнателно още не искаш да намериш друго момче,което да заеме мястото на бившия ти :

Що се отнася до вечното приятелство - има го,но трябва да се търси доста :) А когато едно подобно приятелство се пре*бе вината трябва да се търси и в двете страни :)

LadyDi
09-14-2009, 10:39
Факт е че всички момчета и момичета търсят секс.

Природа, закони за полово размножаване.
Кво толкова?
Толкова по първия въпрос.
По втория:

И другото нещо,за което се чудя е,има ли вечно приятелство?-Няма вечни неща.

suzinkaa
09-14-2009, 14:44
Aми това, че сте се разделили не означава, че всяка една твоя връзка трябва да бъде същатата както са казали и други, незнам обстоятествата но нищо не е свършило и аз съм била така в крайна сметка не търси ГОЛЯМАТА любов сама ще дойде когато му е времето :)
И другото нещо .. e че има такива хора които те обичат има и такива които те нараняват накрая ще останат определени хора които наиситна те обичат приятелите си идват и отиват - продължаваш напред .
_________
toi que j'aime encore :smt007

Punisherrr
09-14-2009, 17:45
Щрудел, а аз те моля да спреш да оспамваш темата. Налице е ЛС - моля те, оползотвори го! ^^

Добре госпожице "подчинен на морално-модераторските правила".
Е,аз не взимам на сериозно интернет пространството визирайки форуми като този и няма да Ви послушам. Шестото ми чувство ми подсказва,че някой остроумник би се изказал с "Като не го взимаш на сериозно,защо пишеш тук?" ...Именно защото не го взимам на сериозно имам пълната свобода да казвам каквото си искам на който си искам.

Едит: Хилари я няма. Или не иска да пише,за да се покаже с нещо (в случая с нищо),или пише разделно огромния си защитнически пост,в който няма да каже нищо умно. ^

След като си във форума ще трябва го взимаш на сериозно и да спазваш правилата. Ако ли не - просто няма да бъдеш тук.
Защото ако всички започнем да се прави на бунтарчета....

Така че се чувствай предупредена. Виждам,че не си глупава,така че надявам се разбираш какво и защо ти казвам.

Hilary - В тази тема специално, обръщението на Shtrudel към теб не беше заяждане,а трябваше да предизвика дискусия,но тъй като вие двете не можете да водите нормална такава ще трябва да те помоля да престанеш да отговаряш на нападки или да отправяш такива.

Cocoa
09-14-2009, 18:31
Всеки човек е с различен характер, мислене и виждания за живота.. Това че момичетата си мислят че ВСИЧКИ момчета са еднакви е напълно погрешно. Искали само секс - не, те не искат само секс, секи от тях иска една истинска връзка, просто някои се правят на гъзари и прикриват това и изглежда, че са с едно момиче само за секса..
Също така според много момчета - ВСИЧКИ момичета са еднакви- отново грешно също като момчетата така и момичетата искат сериозна връзка. НЕ е хубаво да се слагат под общ знаменател всички. Няма човек който да не е обичал, било то родители, животни, приятели, гадже и т.н. А това че си се разделила с бившият си не трябва да те спира за нова връзка. Не той няма да е същия като него, независимо дали гледаш външен вид или характер, но той може също да ти даде любов и грижа..
Относно приятелството- Да има истинско приятелство, но колко ще продължи зависи от вас. Понякога дори истинските приятели се разделят, когато не се полагат нужните грижи за да се запази това приятелство цяло и вечно.

sladur4etyYy
09-14-2009, 18:37
в началото всички момчета искат секс. нормално е. за да поискат нещо повече, трябва да те опознаят и да ги заинтригуваш. а и няма смисъл да търсиш точно същия като бившия си приятел, защото няма да намериш. всяка връзка носи различни емоции, не може да имаш 2 връзки, които да ти носят едни и същи преживявания и не може с двама различни човека да се чувстваш по един и същи начин.
по втория въпрос- както казаха по- горе- няма вечни неща.

m0n4yyy
09-14-2009, 19:00
1- За момчето хич, не искаш много.. нормално е даже да искаш повече, след като си имала " перфектното" (може би пресилено казано). Продължавай да търсиш ии ако може, сподели каква е причината за раздялана.

2. Аа за приятелките, минала съм по същия път. НАЙ- ДОБРИЯТ ПРИЯТЕЛ НА ЕДИН ЧОВЕК, СИ Е САМИЯТ ТОЙ!!! И аз вярвах на едно момиче много, обичах я. Мислех я за приятел, а тя дори, не успя да си измисли умна причина за да ме разкара. Съвет: Дръж всички на един шамар разстояние.

ImmortalForever
09-14-2009, 19:10
Такъв е животът - BTV

lipsvashh_mi
09-14-2009, 19:58
1во-Не искаш много,просто си знаеш цената ..това е похвално! и 2ро
за вечното приятелство-няма,тъй като и ние не сме вечни..нищо не е вечно!Но..Едно приятелство може да трае за цял живот,ако 2мата души участващи в него подсигуряват опорите на своите взаимоотношение не само с думи,а с действия :)

alex_91
09-14-2009, 20:42
1- За момчето хич, не искаш много.. нормално е даже да искаш повече, след като си имала " перфектното" (може би пресилено казано). Продължавай да търсиш ии ако може, сподели каква е причината за раздялана.

2. Аа за приятелките, минала съм по същия път. НАЙ- ДОБРИЯТ ПРИЯТЕЛ НА ЕДИН ЧОВЕК, СИ Е САМИЯТ ТОЙ!!! И аз вярвах на едно момиче много, обичах я. Мислех я за приятел, а тя дори, не успя да си измисли умна причина за да ме разкара. Съвет: Дръж всички на един шамар разстояние.

Разделихме се,защото не можехме да сме заедно,когато поискаме,оттам съмненията на единия в другия,безумната ревност,наистина много трудно и изпорително и просто най-добрият вариант беше да се разделим,но това не ми пречи да го обичам....