PDA

View Full Version : Проблем с родителите



oceanborn
09-14-2009, 11:24
Скоро скъсах с гаджето си,но родителите ми го харесваха и сега излизам с едно друго момче,което те не одобряват просто защото искат да ме накарат да се върна при предищното ми гадже.сега са ми забранили да излизам и са ми взели телефона,а няма как да се свържа с това другото момче.моля ви дайте ми съвет

ShtrudeL
09-14-2009, 11:26
Оправяй се. Какъвто и съвет да ти даде стадото,в случая се изискват действия,не приказки (и приказки, но не с виртуални хора) + това зависиш от родителите си.

GD
09-14-2009, 11:28
Еми родителите искат най - доброто за детето си. :)

3oPuTy
09-14-2009, 11:38
А ти сигурна ли си,че само това е причината родителите ти да не искат да си със сегашния си приятел?!
Едва ли са такива егоисти,че да ти забранят да си с него само,защото те искат да си с другото момче ... :?
Най-добре поговори с тях и си изяснете ситуацията,защото е (меко казано) абсурдно да правят такива неща само,защото са харесвали бившия ти повече :?

sunshine92
09-14-2009, 11:58
Поговори с тях, попитай ги защо се държат така. Ако отговора им съвпадне с това което ти мислиш, просто им обясни как се чувстваш :wink:

mOBSCENE
09-14-2009, 12:11
А ти сигурна ли си,че само това е причината родителите ти да не искат да си със сегашния си приятел?!
Едва ли са такива егоисти,че да ти забранят да си с него само,защото те искат да си с другото момче ... :?
Най-добре поговори с тях и си изяснете ситуацията,защото е (меко казано) абсурдно да правят такива неща само,защото са харесвали бившия ти повече :?

pwnage
09-14-2009, 12:33
Мисля,че или не си свикнала да говориш с родителите си,или не си разбрала че трябва. И не им се сърди,те ти мислят доброто.

curka87
09-14-2009, 12:50
Много се съмнявам причината за поведението на родителите ти да е в това, че са харесвали повече предишния ти приятел. Вероятно нещо в сегашния ги тревожи. Но ние няма как да знем какво е то.
Най-добре седни и говори с тях спокойно и открито и се разберете.

IndependentGirl
09-14-2009, 13:19
Обясни им, че не трябва да ти се мешат в личния(любовния) живот.. и че ти избираш и решаваш с кое момче да бъдеш и кое обичаш.. :) Може след време да харесат сегашния ти приятел и да осъзнаят, че са сбъркали в преценката си за него.. :) Ако пък съмненията и притесненията им се окажат правилни.. ще го осъзнаеш и ти след време, като вече си си паднала на главата.. :D :wink:

ShtrudeL
09-14-2009, 13:21
Обясни им, че не трябва да ти се мешат в личния(любовния) живот.. и че ти избираш и решаваш с кое момче да бъдеш и кое обичаш.. :) Може след време да харесат сегашния ти преятел и да осъзнаят, че са сбъркали в преценката си за него.. :) Ако пък съмненията и притесненията им се окажат правилни.. ще го осъзнаеш и ти след време, като вече си си паднала на главата.. :D :wink:

Хайде бе. Как няма да й се мешат в личния живот? Тяхно право е. Едва ли е на повече от 15-16.

IndependentGirl
09-14-2009, 13:31
Обясни им, че не трябва да ти се мешат в личния(любовния) живот.. и че ти избираш и решаваш с кое момче да бъдеш и кое обичаш.. :) Може след време да харесат сегашния ти преятел и да осъзнаят, че са сбъркали в преценката си за него.. :) Ако пък съмненията и притесненията им се окажат правилни.. ще го осъзнаеш и ти след време, като вече си си паднала на главата.. :D :wink:

Хайде бе. Как няма да й се мешат в личния живот? Тяхно право е. Едва ли е на повече от 15-16.

Не си ме разбрала правилно.. Ясно е, че щом са й родители и живее с тях и е зависима все още от тях трябва да й се мешат в живота.. но не случайно в скоби съм отбележила "любовния" живот, защото не могат да й кажат кой да обича и кой - не.. :)

kindergarden
09-14-2009, 13:45
поне докато станеш на 18 ПОНЕ до тогава ще се налага да се съобразяваш с тях или да седнеш и поговориш с тях,да се опиташ да ги накараш да ти влязат в положението...повярвай ми не си заслужава да криеш от тях или да ги лъжеш заради 1 момче...правила съм го и много съжалявам за което

peteto_love
09-14-2009, 14:13
Дори и да са ти родители,да те обичат и да гледат винаги твоето добро.Не могат да кажат кой да обичаш,с кой да си и да станат господари на сърцето ти.Все пак това е твоя живот,могат да изрзят мнение..Според мен,трябва да разбереш причините поради които не харесват новия ти приятел..И наще харесваха много бившото ми гадже и ми говореха само за него,само ме разпитваха за него и т.н. При мен не се е стигало до по крайни мерки,но беше достатъчно,че ми дрънкаха на главата... :x Знам,че е доста неприятно..Но разговора е неизбежен...