PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата....



gigaherz
09-14-2009, 14:14
Какъв стил на обличане ви харесва най-много за момче?

П.С. Чудех се къде да я пусна тая пуста тема.

woshata
09-14-2009, 14:16
еми да е смъкнат, да си мисли, че е с фред пери, но да са кецове на мания, да е с актуална свръхмодерна прическа тип нещастно емо и да надминава в пъти нормалното телосложение за момче/мъж 1.80

да де.. разбираш ме

SuperBadSuperFresh
09-14-2009, 14:26
Аз обичам рапъри :-) 8-)

Swinkenhoffer
09-14-2009, 14:28
Мисля, че всички трябва да е поучите от Тянко

http://i26.piczo.com/view/1/v/r/n/b/q/5/i/o/u/e/1/img/i187670098_79196_7.jpg

bog4eto
09-14-2009, 14:28
street wear

SkyEatsAirplane
09-14-2009, 14:38
само не се обличай
педераски

Pliok0019
09-14-2009, 14:39
Е смъкнати момчета харесвам... За мен си е ясно.

DebelaManekenka
09-14-2009, 14:50
аз ги обичам космясали..другото няма значение!

hottie
09-14-2009, 14:51
анцуг, обувки(лятото плетенки) и кожено якИ !

Bianca
09-14-2009, 14:58
Абсолютно нормален. Тениска, дънки, някакви по-прибрани кецове.
Мразя скейтъри, метъли, рапъри, емота, пънкари, скинхеди, кежуъли, рокери (е, добре де, малко ги харесвам) и така нататък.

hottie
09-14-2009, 15:03
анцуг, обувки(лятото плетенки) и кожено якИ !

Е какво против анцузите? :o

Adibas с плетенки :-) какво повече да иска една жена 8)

Jeuelle
09-14-2009, 15:06
Хм ..... и излигавените отговори взеха да доскучават.

hottie
09-14-2009, 15:09
Потник с лекета от кетчуп, горчица и един засъхнал спагет...


но все пак - аз съм си от анцуг бОй!с :)

ама с плетенки ли :oops:

cherinka
09-14-2009, 16:53
дай ми един рокер и че си играеме цел ден с него :-P

Rowdy
09-15-2009, 13:58
Абсолютно нормален. Тениска, дънки, някакви по-прибрани кецове.
Мразя скейтъри, метъли, рапъри, емота, пънкари, скинхеди, кежуъли, рокери (е, добре де, малко ги харесвам) и така нататък.
що?

Bianca
09-15-2009, 14:09
Абсолютно нормален. Тениска, дънки, някакви по-прибрани кецове.
Мразя скейтъри, метъли, рапъри, емота, пънкари, скинхеди, кежуъли, рокери (е, добре де, малко ги харесвам) и така нататък.
що?
Е, то кежуълското облекло се доближава повече до абсолютно нормалното де, моя грешка. ;D
И си поставих за цел да изброя има-няма всички стилове...

Jeuelle
09-15-2009, 14:20
Хм ..... и излигавените отговори взеха да доскучават.

Може да е от...







ЕГН-то :-o
:x
Голям си ласкател

BomberStomper
09-16-2009, 18:40
ако харесвате момчета, с тениска на гробари, нинджа, анцуг и бели обуща, аз съм вашия човек, јавите ми се - Миодраг 011/318-1488

Romance
09-16-2009, 19:01
Обичам азиатци! 8-) (ама високи)

Bianca
09-16-2009, 19:12
Абсолютно нормален. Тениска, дънки, някакви по-прибрани кецове.
Мразя скейтъри, метъли, рапъри, емота, пънкари, скинхеди, кежуъли, рокери (е, добре де, малко ги харесвам) и така нататък.
що?

щото е бавна.
щото е грЯзна.
щото е бившо емо.
щото е неориентирана.
щото излизаше до преди 1 год. с майка си.
щото е зубър.
щото е мамино детенце.
щото не пие.
щото е спрела.
щото харесва бавни (и логично готините хора като нас не ги харесва)
щото е дегенерат.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Написал си или еднакви неща, или неща, които взаимно се изключват.
Да не си ми гледал пък бележника, че реши, че съм зубър? :razz: Пък емо никога не съм била, не че нещо.
А за тея, които харесвам аз – НИКОГА няма да можеш да бъдеш поне малко от това, капиш? :) Не ме карай да ровя в компа за снимки, че да ти покажа какво е истински мъж. ;)
И да знаеш, ебахти спрелата съм само защото пия с мяра и знам как да си направя купона, БЕЗ да се наливам като доУен аграрин. :razz:
Научи се да приемаш чуждото мнение. Знам, че ти е трудно да приемеш, че не ме кефиш, ама... :-D
П. П. Като станеш ПОНЕ 1.80 м, ти е разрешено да си даваш мнението.

BomberStomper
09-16-2009, 19:12
http://rlv.zcache.com/kosovo_je_srbija_t_shirt-p235960380029964100q6ly_400.jpg100 dinara
http://1.bp.blogspot.com/_ZzXcYheAEEw/SBB4aAJKMQI/AAAAAAAAA0E/J-p5jEkQJWE/s320/Partizan_Grobari_ftiari.jpg100 dinara
лично сумиста ми ги донесе :razz:

GossipGirl89
09-16-2009, 19:21
Съвсем нормално облечени - тениска, дънки, кецове...

bZzZ96
09-16-2009, 19:48
гангстерчета (смъкнати дънки , грамадна тениска ,скъп ланец , скъп часовник , рапърска шапчица и некви обувки да има там , да не забравяме и gun-a

Violenza
09-16-2009, 19:58
гангстерчета (смъкнати дънки , грамадна тениска ,скъп ланец , скъп часовник , рапърска шапчица и некви обувки да има там , да не забравяме и gun-a

Много ясно, без 'гън-а' и скъпия ланец не важи!

cherinka
09-16-2009, 20:00
дай ми един рокер и че си играеме цел ден с него :-P

и кво разбирате под "рокер"?

-дебел дългокос (задълж. с мазна коса) чичак,който кара мотор от сватбата на дядо ми?

-човек,който носи кожено яке?

-човек,който слуша рок?

-нещо друго?
ела при мен и ще ти покажа :P

Impche
09-16-2009, 20:53
Абсолютно нормален. Тениска, дънки, някакви по-прибрани кецове.
Мразя скейтъри, метъли, рапъри, емота, пънкари, скинхеди, кежуъли, рокери (е, добре де, малко ги харесвам) и така нататък.

Напълно да си е нормален тфа стига 8)

MimOSiNitY
09-19-2009, 00:39
Бее не винаги зависи от тва как се облича момчето.
Иначе I :smt007 Rappers & Skatersss :-P

machoka
09-19-2009, 07:08
Абсолютно нормален. Тениска, дънки, някакви по-прибрани кецове.
Мразя скейтъри, метъли, рапъри, емота, пънкари, скинхеди, кежуъли, рокери (е, добре де, малко ги харесвам) и така нататък.

нормалните не се носят с 'кецове' ;)

BlueAvalanche
09-19-2009, 07:12
А с какво се носят?

SouthStandServiceLad
09-19-2009, 09:07
Бианицо, я ми дефинирай нормален тип, ако обичаш.

tItEufFf
09-19-2009, 09:07
Много обичам момчета с ризи или тениски с яка... Нормални дънки (не онея тесните) и кецове Конверс :-)

BlueAvalanche
09-19-2009, 09:10
Ако не са конверс е ебати отпадъка викаш..

SouthStandServiceLad
09-19-2009, 09:24
Доста такива момчета срещам, очевидно е модно.

Joc
09-19-2009, 14:26
Много обичам момчета с ризи или тениски с яка... Нормални дънки (не онея тесните) и кецове Конверс :-)

да цепи дърва не щеш ли? много картинки в нета гледаш.

MimOSiNitY
09-19-2009, 14:52
Много обичам момчета с ризи или тениски с яка... Нормални дънки (не онея тесните) и кецове Конверс :-)

Малко трудно се намират в България 8-)
Ходи в Америка

LiLGrizzly
09-19-2009, 17:33
Абсолютно нормален. Тениска, дънки, някакви по-прибрани кецове.
Мразя скейтъри, метъли, рапъри, емота, пънкари, скинхеди, кежуъли, рокери (е, добре де, малко ги харесвам) и така нататък.
що?

щото е бавна.
щото е грЯзна.
щото е бившо емо.
щото е неориентирана.
щото излизаше до преди 1 год. с майка си.
щото е зубър.
щото е мамино детенце.
щото не пие.
щото е спрела.
щото харесва бавни (и логично готините хора като нас не ги харесва)
щото е дегенерат.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Написал си или еднакви неща, или неща, които взаимно се изключват.
Да не си ми гледал пък бележника, че реши, че съм зубър? :razz: Пък емо никога не съм била, не че нещо.
А за тея, които харесвам аз – НИКОГА няма да можеш да бъдеш поне малко от това, капиш? :) Не ме карай да ровя в компа за снимки, че да ти покажа какво е истински мъж. ;)
И да знаеш, ебахти спрелата съм само защото пия с мяра и знам как да си направя купона, БЕЗ да се наливам като доУен аграрин. :razz:
Научи се да приемаш чуждото мнение. Знам, че ти е трудно да приемеш, че не ме кефиш, ама... :-D
П. П. Като станеш ПОНЕ 1.80 м, ти е разрешено да си даваш мнението.
Bianca ти си много просто лапе.... тц не цепиш иронията :?

TheNewReligion
09-19-2009, 18:08
Имам само едно изискване към облеклото- да е чисто.

BybinKka
09-19-2009, 19:09
1.Da sa nisi4ki za6toto az ne sqm koi znae kolko visoka xD Az s1m 156 xD T1pi6on4e si padam xD
2.Nqmam opredelen stil za koito da se prid1rjam pri mom4etata
3.MmMm nz no S1m napravila is4islenie 4e haresvam pove4e rapeta xD aAabe vajnoto za mene e da sa sladki da imat tr1p4inki i mn qka usmivka :oops: :oops: :grin: :grin: :grin:

machoka
09-19-2009, 22:48
А с какво се носят?

... що ли, щото кецът е плебейската обувка за масите. Шикозното и модернистично наименование 'кец', дадено на изчанчената 'дебела' гуменка не и променя природата на далечен, по-низш разбира се събрат на евтината маратонка.
Носещите кецове, сякаш по закономерност винаги седят в ниските слоеве на социалната стълбица, като типичният представител обикаля градинките на НДК по цял ден посредством гуменките си и се налива с бира... или просто се 'мотае', изгубвайки в хайманосване важните години от живота си. (НДК да се замени с произволен символ на 'центъра' по местоживеене). Повечето (най-вероятно) се хвалят кой за колко по-малко пари си ги е взел (?!?!), а по някой път комбинациите от 2 с различни цвята, или пък роЗаАавВвки, или пък с карирани връзки, или всякаква друга бутафорна шаренийка могато директно да категоризират притежателите си в графата 'клоуни'. Гордите 'носачи' на кецове са толкова заблудени в привързаността си към тях (често по-голяма и от тази към половинките си), че ходят с тях на културни мероприятия, което е в АБСОЛЮТЕН разрез с всякакъв етикет и възпитание. Не можеш да ми се носиш в театралното фойае или концертната зала по огромните си 'кецове', широките 3 пъти колкото теб дънки и 4 пъти тениска с къс ръкав, тип 'долна'. Да не говорим, че съм виждал такива представители и на сватба и много други официални събития, изискващи все пак някакъв дрескод.

Не твърдя, че всички са такива разбира се, но не вярвам някой да отрече за обективния по-голям процент.

Има си най-обикновени, всекидневни обувки, има по-елегантни, има спортни, строго официални... има си качествени маратонки за спортните натури и други такива. Кецът стана с времето символ на извадка от обществото, с която не бих могъл да се гордея. И го казвам с пълното съзнание на това, че ще бъда публично осквернен анално от целия форум - таргет групата на гуменковите производители.

DebelaManekenka
09-19-2009, 22:49
А с какво се носят?

... що ли, щото кецът е плебейската обувка за масите. Шикозното и модернистично наименование 'кец', дадено на изчанчената 'дебела' гуменка не и променя природата на далечен, по-низш разбира се събрат на евтината маратонка.
Носещите кецове, сякаш по закономерност винаги седят в ниските слоеве на социалната стълбица, като типичният представител обикаля градинките на НДК по цял ден посредством гуменките си и се налива с бира... или просто се 'мотае', изгубвайки в хайманосване важните години от живота си. (НДК да се замени с произволен символ на 'центъра' по местоживеене). Повечето (най-вероятно) се хвалят кой за колко по-малко пари си ги е взел (?!?!), а по някой път комбинациите от 2 с различни цвята, или пък роЗаАавВвки, или пък с карирани връзки, или всякаква друга бутафорна шаренийка могато директно да категоризират притежателите си в графата 'клоуни'. Гордите 'носачи' на кецове са толкова заблудени в привързаността си към тях (често по-голяма и от тази към половинките си), че ходят с тях на културни мероприятия, което е в АБСОЛЮТЕН разрез с всякакъв етикет и възпитание. Не можеш да ми се носиш в театралното фойае или концертната зала по огромните си 'кецове', широките 3 пъти колкото теб дънки и 4 пъти тениска с къс ръкав, тип 'долна'. Да не говорим, че съм виждал такива представители и на сватба и много други официални събития, изискващи все пак някакъв дрескод.

Не твърдя, че всички са такива разбира се, но не вярвам някой да отрече за обективния по-голям процент.

Има си най-обикновени, всекидневни обувки, има по-елегантни, има спортни, строго официални... има си качествени маратонки за спортните натури и други такива. Кецът стана с времето символ на извадка от обществото, с която не бих могъл да се гордея. И го казвам с пълното съзнание на това, че ще бъда публично осквернен анално от целия форум - таргет групата на гуменковите производители.


:razz: :razz: :razz:

бахти хората, заклевам се :razz:

machoka
09-19-2009, 22:52
реших да го напиша в мой стил 8)

п.с. за тия дето не ме познават, на 21 съм.. нищо, че прозвуча като пенсионерско послание на среща на ветерани от балканската война. Т.е. това е обективна гледна точка на млад човек (с една дума един от вас съм ХАхАх), който не е съгласен с даден фолклорен елемент от битието на народа си 8)

Ето - ще направя един интересен паралел между облекло и реализация.. интересно ми е, в процентно отношение, колко ли от тези хора са постигнали нещо до 20 годишнината си? Силните привърженици на кежуал модата или каквото е там точно )

Sham
09-19-2009, 23:15
Абе, засегнах се, та да се обадя и аз по страничната тема.
Ако човек стъпва в театър с периодичността на Великден и Коледа, нормално е да се наконти, като за празник. Обаче(дълга пауза) забраним ли лежерното всекидневно облекло в салоните, те гарантирано ще се напълнят със сноби, професионални съпруги и от неприятните костюмари с маникюр на малкото пръстче.(които и без това са превзели територията на театъра) Актьорите(+болшинството театрално общество) са ужасно бедни, някои без колебание бихме категоризирали като клошари, срещайки ги на улицата.
Макар да отричам доста от твърденията на Брехт, ще го поизползвам, за да защитя тезата си:Д Театърът има за основна целта да забавлява. Как да го кажа, за да ми е хубаво, важно условие е да се чувствам удобно. А свободата на духа отхвърля всякакви графици, планове и програми, за да прогнозира приключването на деня предмесечно и запазва час за гости при наличието на часовници и време.

Уважението пред институциите, изразено в облеклото, е като доказване на вяра с посещение на църква. Демонстративно, а и смея да твърдя - напълно излишно.

//пак скрола, по дяволите, не мога да си довърша, че ...

machoka
09-19-2009, 23:23
Уважението пред институциите, изразено в облеклото е като доказване на вяра с посещение на църква. Демонстративно, а и смея да твърдя - напълно излишно.


Еми това го кажи на този, който е наложил етикета като символизиращ възпитанието и културно-духовния багаж у всеки човек. Понякога и на мен би ми било, цитирам, 'удобно' да изляза от нас по домашния анцуг с джапанки и раздърпана тениска, но бих ли се появил на премиера на Шекспировата 'Буря' така, или пък на Верди-ровият 'Трубадур'?

ArrowsOfDeath
09-19-2009, 23:28
http://195.149.248.189:8080/2009-09-20/ed122e4d169672699d0e1750e281f642_500x0.jpg

Аз така си се движа по принцип и става за навсякъде това облекло(е, освен за строго официални мероприятия)
И, маchoka, добре го каза. :]

Sham
09-19-2009, 23:33
Василе, премиерите са своеобразни празненства, ама съотношението към по-нататъчните представления(говоря за театър, не за балет, опера, клас.концерт) е като "Бек стейдж" към зала "България".

ByK
09-19-2009, 23:36
апф ддз .. некв да е чаровен по възмовност русичък .. за външен вид не мога да говоря много :D трябва да е кавалер бла бла .. такива му работи :lol:

machoka
09-19-2009, 23:40
Пиле, изкуството не познава понятия като премиера или 'по-нататъчно представление', и ти го знаеш. То се преражда във всяко следващо претворяване и живее собствения си живот. Театралите не играят като за премиера, или като за представление, музикантите не 'забиват' (айде да съм модерен) като за първи концерт или пореден в световното им турне.

Уважението ни към духовната храна трябва да е в константна пропорция, независимо от часа и датата.

Sham
09-19-2009, 23:45
тук следва справка с понятийни речници за елитно и елитарно, петле:Д

уважението никога не се е криело в цветята след поклона или дирижираните аплодисменти, знаеш го, гледа се мокрото в очите и пулсиращите усмивки, тях не можеш да по(д)правиш.

machoka
09-19-2009, 23:51
Всяко правило си има изключения, важи за всички.

..нооо правилото си остава правило.

Шаме, тва за елитарността не те разбрах, че часа ми влияе, ама за друго си говоримЕ ))

Sham
09-20-2009, 00:05
а, не, просто подхвърлям съчки в огъня, като баба Яга с мръвките връз Хензел:Д

вЕрно е станало никое време, ще продължим друг път:Д

adskoty
09-24-2009, 16:30
момчета с небрежен стил!!!!Дънки,Тениска и кецки :D

HollyDolly
09-25-2009, 13:04
az si padam po raper4eta,skeitari i basketbloist4eta :grin: :grin: :grin: :-) :-)

Buhtaaa
09-25-2009, 21:12
Всеки с вкуса си ... Адидас Лий Ванглер!

Bianca
09-25-2009, 21:18
Да еба, нещо скинарите почнаха да ме кефят. :-o Ама такива в моето скромно градче НЯМА. 8-)

BioX
09-25-2009, 22:00
за лятото> робожка с ръкави навити до лакътя...анцунг на дупки и джапанки
за зимата>ватенка......маскировачен панталон и гумени галоши със подплата и бризентова ушанка най-важното

bloodyF
09-26-2009, 12:36
ми нормално как...дънки,тениска/блуза и кецове/маратонки хах...
не ми пречат 'смъкнатите' ...дразнят ме само тия с впитите дънки и розовите/лилавите тениски и разни селяни,които ходят с анцуг навсякъде .. :?

Luscious_Heart
09-26-2009, 16:00
Дънките и тениската, колкото и обикновени да са, карат някои момчета да изглеждат страхотно. И да се епилират (е, то не е част от облеклото, ама...). И колкото и странно да ви звучи - на басейна/морето обръщам много внимание на банския... Най се кефя на сърфистски шорти.
Рапъри, момчета с расти, педерасти, емота, метъли и други изроди не мога да понасям.

BomberStomper
11-14-2009, 13:01
az si padam po raper4eta,skeitari i basketbloist4eta :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-) aZ sAm bAsKitballist4iiiiii

Cloud
11-14-2009, 13:14
Изрод стил.

Briseis
11-14-2009, 13:41
харесва ми стилът на обличане на кежуалите.

допада ми и една идея по-"фешън" - сако, дънки, шал, тениска, подходящи кецове

PlezlAa
11-14-2009, 13:45
харесва ми стилът на обличане на кежуалите.

допада ми и една идея по-"фешън" - сако, дънки, шал, тениска, подходящи кецове
Мен пък ме кефят момчетата-скинове.
1 номер подстрижка,кожено яке и тъмни дрехи..
По възможност и арйиско сини очи ,ще са върха.
:D

drumhead1
11-14-2009, 13:46
Е смъкнати момчета харесвам... За мен си е ясно.
+1 8-)

mmKamm
11-14-2009, 13:51
Е смъкнати момчета харесвам... За мен си е ясно.
+1 8-) :oops: и аз.

JelloBiafra
11-14-2009, 14:06
Смъкнати означава ли да му се влачат китките по земята ?

BomberStomper
11-14-2009, 14:06
Смъкнати означава ли да му се влачат китките по земята ?а вие пънкарите по какви дами си падате?

JelloBiafra
11-14-2009, 14:10
Трябва да е поне 150 килограма иначе не важи. Да ни пази от "лошите фашисти".

BomberStomper
11-14-2009, 14:45
Трябва да е поне 150 килограма иначе не важи. Да ни пази от "лошите фашисти".Е средния фашист не вервам да е повече от 70 килограма, няма логика, освен че се движат на глутници..

riise_gb06
11-14-2009, 14:54
Искам да задам няколко простички въпроса към момичетата ...
1. Какво общо има височината със облеклото и модата на момчетата ???
(и да 1.80 м ... ниско или не в друга тема ...)
2. Колко време ще мислите така и когато мине модата на розовите фланелки и тесните дънки каква ще я говорим ?
3. Бас ловя че ако момчето си струва и е некой баш засукания тип ще ви е през оная работа какво носи ... :D , прав ли съм ?

И за Bianca за жалост моето момиче само аватара ти струва ... ;( тъжно но факт ... прочети някоя друга книжка, поогледай се ... направи един шопинг и пак пиши във форума ...

riise_gb06
11-14-2009, 14:57
Смъкнати означава ли да му се влачат китките по земята ? :D :D :D добър въпрос ... :D хахха

Complicated
11-14-2009, 15:01
Е смъкнати момчета харесвам... За мен си е ясно.
+1 8-) :oops: и аз.
Me too. :oops:
Ама не някакъв индивид с 6 номера по-големи дънки и тениска на 50 Сент, а нещо по олд скуул.

riise_gb06
11-14-2009, 15:15
Е смъкнати момчета харесвам... За мен си е ясно.
+1 8-) :oops: и аз.
Me too. :oops:
Ама не някакъв индивид с 6 номера по-големи дънки и тениска на 50 Сент, а нещо по олд скуул. може ли едно определение за смъкнати момчета ... моля ви!

kuklichka_bg
11-14-2009, 15:16
нормален
не гейски! 8-)

riise_gb06
11-14-2009, 15:25
нормален
не гейски! 8-) странна дума за нормален, но съм ти задължен и благодарен за пояснението! {}

drumhead1
11-14-2009, 15:31
Тоя стил смъкнатия ми изглежда най-мъжествен ли как да го кажа...най-много ме привлича.Но както пишеше горе не някви дънки като чувал и некви позьорски блузенца,ами така както си трябва разбирате ме нали? :D

mmKamm
11-14-2009, 15:36
Тоя стил смъкнатия ми изглежда най-мъжествен ли как да го кажа...най-много ме привлича.Но както пишеше горе не някви дънки като чувал и некви позьорски блузенца,ами така както си трябва разбирате ме нали? :D
Който ги разбира тези неща, те разбира :D Другите...има ли значение?

term0t0
11-14-2009, 17:08
харесва ми стилът на обличане на кежуалите.

допада ми и една идея по-"фешън" - сако, дънки, шал, тениска, подходящи кецове
С к'ви кецове за кежОалите-Фред Пери или Лакост 8-)

Sintya
11-14-2009, 17:10
Ами... честно казано, харесвам семпличко - тениска, дънки и тн.
Не някво супер модното или пък клошарско. :-D

term0t0
11-14-2009, 17:15
истината е,че всички НОРМАЛНИ хетеро-сексуални момичета харесват кежуали :smt033 и спят с кежуали. http://ibox.bg/forum/img/bigok.gif :smt023

lDoLLl
11-14-2009, 17:17
;-) :smt001

PinkFloydSound
11-14-2009, 17:42
Аз харесвам не точно кежуъли, ами нещо средно между абсолютно нормално облекло и кежуълско такова. 8-)
Не ти ща някакви нинджи и т.н., просто нормални тъмни дънки, колан, кецове някакви, тениска с яка and that`s all. Има едни много яки шушлекови якета, обожавам ги. :smt007
От мъжките марки много ми харесва Jack & Jones. ;-)

WooDo
11-14-2009, 18:01
истината е,че всички НОРМАЛНИ хетеро-сексуални момичета харесват кежуали :smt033

махахахаахахх ти луд ли си?

Canis_Dirus
11-14-2009, 18:13
От мъжките марки много ми харесва Jack & Jones. ;-)

:-& :smt078 :smt078 :smt078 :smt078

Супер отвратителна марка!

balon4eeeee
11-14-2009, 18:18
Аз харесвам кежуали обаче нямам нищо общо с тия неща ... имам обаче приятели такива особено един ми е много добър 8-)
Някои хора биха ме определили като "смъкнат" човек , защото повечето ми приятели са такива аз няма да се определя като никаква . Не харесвам обаче баааш изсулените истории а тия G-та M-та направо бих им се ... аре да не ставам некултурна . 8-)

balon4eeeee
11-14-2009, 18:21
Fred Pеrry e готина марка само че напоследък забелязвам супер много изруди най-вече изрудКИ дето се лъсват целите във Fred Pеrry а не разбират нищо Не са ходили на 1 мач и не знаят нищо обачеее .. абе кво да говоря .. който трябва си знае .

PinkFloydSound
11-14-2009, 18:28
Fred Pеrry e готина марка само че напоследък забелязвам супер много изруди най-вече изрудКИ дето се лъсват целите във Fred Pеrry а не разбират нищо Не са ходили на 1 мач и не знаят нищо обачеее .. абе кво да говоря .. който трябва си знае .
Да, то е задължително да си футболен хулиган, за да носиш Фред Пери. :lol:

JohnnyQuid
11-14-2009, 18:30
Fred Pеrry e готина марка само че напоследък забелязвам супер много изруди най-вече изрудКИ дето се лъсват целите във Fred Pеrry а не разбират нищо Не са ходили на 1 мач и не знаят нищо обачеее .. абе кво да говоря .. който трябва си знае .чакай малко?! значи ако нося Пери трябва да ходя по мачове и да съм кежуал задължително? :lol:

balon4eeeee
11-14-2009, 18:31
Fred Pеrry e готина марка само че напоследък забелязвам супер много изруди най-вече изрудКИ дето се лъсват целите във Fred Pеrry а не разбират нищо Не са ходили на 1 мач и не знаят нищо обачеее .. абе кво да говоря .. който трябва си знае .
Да, то е задължително да си футболен хулиган, за да носиш Фред Пери. :lol:
Нее не , искам да кажа, че по мои наблюдения много момичета най-вече , започнаха да се обличат във Fred Perry , защото знаят , че многого футбулни хулигани се обличат така и ги гледам как си пишат по скайпа за някакви мачове и се опитват да си търсят такива момчета и тн. , но всъщност изобщо не са такива . Правят го , защото според тях е модерно и за тях е добре да са такива . Говоря така , защото голяма част от момичетата от старото ми училище тръгнаха по тоя път. Говоря точно за тези хора . Изобщо не искам да кажа , че за да носиш Fred Perry трябва да си хулиган , напротив .

lDoLLl
11-14-2009, 18:33
Всъщност Фред Пери е бил тенисист, ама не всички, носещи тази мaрка играят тенис. :lol:
Марката не я носят само изцяло футболни хулигани, ама не са и случайни хора. :wink:

psychopath
11-14-2009, 18:38
^ми аз пък съм един напълно случаен човек, който носи подобни дрехи.

balon4eeeee
11-14-2009, 18:39
^ много ясно .

JohnnyQuid
11-14-2009, 18:40
^ми аз пък съм един напълно случаен човек, който носи подобни дрехи.не сме случайни...безсмъртни сме :lol:

psychopath
11-14-2009, 18:43
^ми аз пък съм един напълно случаен човек, който носи подобни дрехи.не сме случайни...безсмъртни сме :lol:добре де, така е признавам си. 8-)

JelloBiafra
11-14-2009, 18:51
Смъкнат било по-мъжкарско... :lol: :lol: :lol:

JelloBiafra
11-14-2009, 18:53
Аз си ходя с училищната униформа, през уикендите обичам да нося пеньоара на мама.

BomberStomper
11-14-2009, 21:55
пак се връщаме на старата тема, фред пери се носи и е доста популярна в субкултури като кежуал хулигани/ултраси, скинхедс и подобни, но може да го видите върху некоя кифла коята би искалда да бъде ебана от горе изброените люде, може да видите как обикновено богаташко синче носи раничка на фред пери с бретон, хора всякакви и спрете с тия глуповати спорове, дайте нещо по хитро..

Briseis
11-14-2009, 22:09
на мен пък от мъжките марки ми допадат Лакост, Бърбъри и Поул&Шарк 8)

JelloBiafra
11-14-2009, 23:47
Аз от килата си харесах един готин червен пеньоар...

Canis_Dirus
11-14-2009, 23:54
на мен пък от мъжките марки ми допадат Лакост, Бърбъри и Поул&Шарк 8) :lol:

Официалния ми анцуНг е адидас. Проблем?

Briseis
11-15-2009, 11:00
Официалния ми анцуНг е адидас. Проблем?

тука говорим за идеализирани предпочитания
но все пак Адидаса ти дава +100 безсмъртие 8-)

Canis_Dirus
11-15-2009, 12:52
тука говорим за идеализирани предпочитания
но все пак Адидаса ти дава +100 безсмъртие 8-)

А ти колко човека си виждала да ходят с изброените от теб марки бту?

FockidyFockFock
11-15-2009, 12:55
когато влезнеш в магазина на Paul&Shark, намиращ се на Витошка, лелките те гледат неодобрително, защото знаят, че няма да си купиш нищичко... 8-)

BoCupycake
11-15-2009, 13:33
пак се връщаме на старата тема, фред пери се носи и е доста популярна в субкултури като кежуал хулигани/ултраси, скинхедс и подобни, но може да го видите върху некоя кифла коята би искалда да бъде ебана от горе изброените люде, може да видите как обикновено богаташко синче носи раничка на фред пери с бретон, хора всякакви и спрете с тия глуповати спорове, дайте нещо по хитро..
:razz: :razz: :razz:

Briseis
11-15-2009, 17:44
тука говорим за идеализирани предпочитания
но все пак Адидаса ти дава +100 безсмъртие 8-)

А ти колко човека си виждала да ходят с изброените от теб марки бту?

Paul&Shark съм виждала на хора само по чужбина 8-)
просто ми харесват дрехите... :oops:

то и аз имам Бърбъри, но от килото 8-)

riise_gb06
11-17-2009, 17:08
Стигам до извода, че си ебало фара в нашата държава ... На вас, че ако по американските филми тръгнат с Български носии и всички ние ще тръгнем! :D :D :D

WooDo
11-17-2009, 17:10
Стигам до извода, че си ебало фара в нашата държава ... На вас, че ако по американските филми тръгнат с Български носии и всички ние ще тръгнем! :D :D :Dебало си е фара заради Костов !

WooDo
11-17-2009, 17:34
Костов е виновен!


да се закрие. http://prikachi.com/files/1170002S.gif

да се закрие и темата, и Костов 8)

nqmamreg
11-17-2009, 17:43
Всъщност Фред Пери е бил тенисист, ама не всички, носещи тази мaрка играят тенис. :lol:
Марката не я носят само изцяло футболни хулигани, ама не са и случайни хора. :wink:

луда ли си ,в англия всеки втори носи фред пери ...

JelloBiafra
11-17-2009, 17:51
От днес заповядвам да се открие новата българска мода - жартиери за момчета !!

Canis_Dirus
11-17-2009, 17:53
От днес заповядвам да се открие новата българска мода - жартиери за момчета !!

:o :o Това е моята запазена марка! Забранявам да навлиза масово! :-x

JelloBiafra
11-17-2009, 17:55
Акам върху дамския ти полов орган и върху забраната ти. Обявявам съпротива.

aZzZ98
11-17-2009, 18:23
az nqmam iziskvaniq za oblekloto osven tova:da e 4isto; mom4etata si gi izbiram po tova da li sa sladki :-P

JelloBiafra
11-17-2009, 18:25
Тоест ги ядеш, за да разбереш дали са сладки ?

WooDo
11-17-2009, 18:42
яде им семената...

Canis_Dirus
11-17-2009, 18:52
Акам върху дамския ти полов орган и върху забраната ти. Обявявам съпротива.
В такъв случай слагай едно палто като Мишел от съпротивата!

riise_gb06
11-20-2009, 07:59
Стигам до извода, че си ебало фара в нашата държава ... На вас, че ако по американските филми тръгнат с Български носии и всички ние ще тръгнем! :D :D :D

Леле, колко си умен...

Не си спомням да те питах за мнение ...

riise_gb06
11-20-2009, 19:52
Стигам до извода, че си ебало фара в нашата държава ... На вас, че ако по американските филми тръгнат с Български носии и всички ние ще тръгнем! :D :D :D

Леле, колко си умен...

Не си спомням да те питах за мнение ...

Защото не си прочел Правилата на форума, а си натиснал директно, че ги приемаш... там си пише ;)

кк стига с офф топик ... :P

summer_moon31
11-21-2009, 03:46
никoй ли не ги харесва без дрехи?? :cry:

ZipFail
11-21-2009, 04:04
Anti-Swastika association member ^ :razz:

summer_moon31
11-21-2009, 05:24
Anti-Swastika association member ^ :razz:

и какво от това?

hottie
11-21-2009, 09:33
Не мога да се занимавам всеки път да трия тъпотии :booooomb: :(

gret4ety
11-21-2009, 11:01
Темиска, дънки, маратонки... :lol:

clever
11-21-2009, 12:14
рапърски 8)

rima
11-22-2009, 15:49
малко в стил метъл, малко в пънк и малко от нормалния (нито много скъпи дрехи нито само от магазина за по 1 лев)
тва е за мене ;)

w0sh
11-22-2009, 15:57
Задължителна Mohawk прическа с черно кжено яке с шипове, метълски кубинки, шал и гащи тениска от TERRANOVA

golqmumnik
11-22-2009, 17:19
Ето така е супер яко майна:
http://media.timeoutnewyork.com/resizeImage/htdocs/export_images/620/620.x600.gay.open.jpg 8)

woshata
11-22-2009, 18:40
Клоуууууууууууууууууууууу уууууууууунииииииииииии

ByK
12-04-2009, 23:42
свлечен 8-)

realantisocial
12-05-2009, 09:47
ама на земята ли свлечен ?

b0Nb0n
12-05-2009, 09:52
харесвам майът да е облечен
свлечен
на земята във собствената си квур да лежи обречен
стилът на плейбоя героя вечен



бооооо само глупости пак we еииии
:lol:

realantisocial
12-05-2009, 09:52
сега, както в темата за сниките ще се появат две дебели феминистки и ще ме обвинят, че се заяждам, което си личало от ВСЕКИ един мой пост, така че спирам до тук.
Само едно последно - колко точно свлечен на земята го харесваш ВУК (т.е. вълк на сръбски :D )