PDA

View Full Version : ТЕМА



cherinka
09-14-2009, 16:48
Чистя си стаята и си хвърлям стари и ненужни дрехи.
Това е в общи линии.
Интересното е, че го правя с голям кеф, но и с малко носталгия. Хубавото, поне, е, че ще се освободи повече свободно място в гардероба ми и няма да има разхвърляни дрехи из цялата ми стая. 8-)
Искам да ви попитам вашето отношение към темата какво е? Хвърляте ли ненужните си дрехи или.. какво ги правите???
Суеверна личност съм и предпочитам директно да ги изгоря някъде, а не да ги оставя в кофата за боклук или да ги подаря на някого.
Е?

Другият ми въпрос е свързан с Франция.
Онази вечер се заформи лаф за Хитлер, Мусолини, Първата световна, втората световна война, балканските войни, отношенията на еди-си-кои държави с еди-си-кои какви били и т.н и по едно време се заформи спор за това, аджеба, Франция някога била ли е под окупация.
Все хора,интересуващи се от това за малко да се скарат била ли е или не е била окупирана някога... и на мен ми стана интересно вие какво мислите и знаете по въпроса.

Трето: Как да накарам нашите да не ме разпитват един за друг. Ще се развеждат идните месеци и полудявам. И двамата са с нови половинки, не веднъж съм ги молила, полудявала съм, в истерии съм изпадала, да спрат да ме питат как върви живота на другия! Не искам да ги разбирам, искам да НЕ МЕ ЗАНИМАВАТ! Казвам им ако искат да се видят и да си се разпитват за живота, ама по взаимно съгласие не желаят да се виждат и това натоварва психически малката Чери... :(

П.П. отдавна не бях писала дълга тема, чувствам се по-добре. :)

w0sh
09-14-2009, 16:51
Старите дрехи отиват за сираците

Франция е била окупирана от Хитлер (но не цялата)

третото не знам.

Pliok0019
09-14-2009, 16:53
Аз знам, че в домовете приемат само нови дрехи.

Аз дадох един голям чувал на едно момиченце, което живее близо до работата на приятеля на майка ми.

w0sh
09-14-2009, 16:54
Аз съм давал стари. Не знам за някаква нова политика.

UnKnOwNmAtTeR
09-14-2009, 17:03
Здравей, предлагам ти да продадеш дехите си в някой форум или на приятелка или просто да си размените някои друг парцал 8-) Така и двете ще сте доволни.

Историята е доста безмислен предмет, що се отнася до войни граници и тн. (това е моето мнение разбира се) и никога не бих спорила за тази глупост :) Така че за това не мога да ти помогна. Гледай ало ало :)

Обясни на ваще пооделно, че се вдетиняват и че никога не си си мислила, че ще успееш да ги погледнеш "отгоре". Така би трябвало да се смутят и да се засрамят. Внимавай как го обясняваш разбира се, но гледай да ги накараш да се засрамят от това което правят и да усетят че наистина не е редно. Главната идея е да се засрамят, че ти говорят и те занимават с това. Наблегни.

Sham
09-14-2009, 17:09
Сантиментална съм, донякъде и вещоман. Не мога да се разделям с абсолютно нищо, което присъства по един или друг начин в живота ми, има ли го - там си е, не го гоня, не си тръгва.(освен ако не реша да го изхвърля/заменя)

Efrosina
09-14-2009, 17:30
подари дрехите на някой клошар сродна душа

BlueAvalanche
09-14-2009, 17:32
Абсолютно същото е и при мен, оня ден си чистих гардероба и гледам няква тениска, която съм я носил сума време и си викам ехаа тая мама ми я подари преди години ... :D И всяка си има някаква история, сега имам 5 големи торби с дрехи и ще ги "даря" на някой 8-)

go71n
09-14-2009, 17:43
ако ме питаш мен за 3тия ти вапрос

излъжи ги ... как ли ?! и на двамата казвай, че на другия живота върви перфектно и те няма да искат да те питат пак за другия особено ако техния не върви по добре... и ще си трайкат и ще гледат да си оправат живота, така да се каже да не са по назад и ти доволна и те с няква цел занапред :) дано съм ти бил полезен

hottie
09-15-2009, 08:27
По първия въпрос - аз ги давам в дом ! Няма проблем да са стари, стига да не са скъсани. между другото в повечето домове не приемат поли и рокли за момичетата. Защо да си хвърлям или горя дрехите, като има нуждаещи се??

По втория - Франция е била окупирана

По третия - не им обръщай внимание, не им викай...просто си мълчи и накрая ще им писне.

w0sh
09-15-2009, 10:06
Шибаните франчуля са най-критичната нация на света :Д