PDA

View Full Version : Как сте предложили / ви предложиха



DemonchY
09-14-2009, 17:46
Ам, просто ми е интересно как точно сте предлагали или са ви предлагали ... има милиони начини ама едва ли най-добрия е да се видите и "харесвам те, искаш ли да станем гаджета" :? щото който и да предложи така на момиче, дори да е най-привлекателното момче, момичето ше откаже само от начина, по който звучи :P ... Та интересно ми е примерно постепенно ли (прегръдки, държане на ръце, телефон, излизане и т.н.) или нещо рязко, спонтанно 8-) пък по-забавните начини също са добре дошли тук :D

alexxxxx51
09-14-2009, 17:54
Искаш ли да се гаджосаме? :D ..са прасна от смях..това ме убива..

Edit:Сетих се един виц:
Мъж се качва в автобус.Има само 1 свободно място - до красиво момиче, което е притиснало котарака си силно в гърдите.Искал да я заговори.Мислил какво да й каже и накрая рекъл:
Той:Здравейте.
Тя:-Здравей.
Той:Как си.
Тя:Супер.А ти?
Той: И аз.
Той:Имате чудесен котарак..ахх как ми се иска да съм на негово място :) ,къде го водите?
Тя:-На кастрация.

golqmumnik
09-14-2009, 17:54
Играехме тракийска ръченица на селския събор и тя ми предложи да сме гадженца :-)

Hilary_
09-14-2009, 17:59
постепенно .. чести срещи .. разходки .. мили неща по скайп, по телефона и на самите срещи ии след някоя и друга целувка .. :wink:

maybelline
09-14-2009, 17:59
Целунахме се. След половин час, като излязохме от ресторанта:
Аз: - А само за протокола, сега гаджета ли сме?
Той: - Искаш ли?
Аз: - Може.
И станахме гаджета :)

tuzaro
09-14-2009, 18:11
аз и викам и ся си ми гаже нали, тя кво може да каже 8-)

alexisonstrawberries
09-14-2009, 18:36
обикновено: Харесвам те, не искам да сме само приятели

0nem0retIme
09-14-2009, 18:49
В продължение на доста време имаше само прегръдки,дълги телефонни разговори и т.н. Това продължи до вечерта,в която ме целуна.

teenems
09-14-2009, 18:54
Т;харесваш ли ме ?
А;да
Т;И аз .да ми станеш приятелка ?
А;защо не

:lol:

anonimchetou
09-14-2009, 19:41
Една вечер в колата даже и брат ми беше там понеже са приятели ии нещи стана въпрос и той ми вика такова едно лигаво мн сладинко " ще ми станеш ли гадже" ама нарочно го каза така и се получи мн смешно и сладко щото всички знаем че тва отдавна не се казва.. и аз отговорих с "да" май не помня вече ; )

LadyDi
09-14-2009, 19:42
С пръстен и на едно коляно.

cherinka
09-14-2009, 19:59
два месеца смс-и, после на едно събиране го притиснах, хванах го за ръката и го изведох на разходка и го целунах и оттогава си ме слуша като кученце :P

FromAutumToAshes
09-14-2009, 20:08
В интерес на истината никога не съм казвал "Искаш ли да станем гаджета" или нещо от сорта :D Занимаваме се известно време и решаваме, че сме тръгнали xD

tuzaro
09-14-2009, 20:10
Една вечер в колата даже и брат ми беше там понеже са приятели ии нещи стана въпрос и той ми вика такова едно лигаво мн сладинко " ще ми станеш ли гадже" ама нарочно го каза така и се получи мн смешно и сладко щото всички знаем че тва отдавна не се казва.. и аз отговорих с "да" май не помня вече ; )ако си тва от аватара си много арна майна, искаш ли да ми станеш гаже :oops:

Linns
09-14-2009, 20:14
Емииии вече нещата просто стават, няма нужда от специално предложение..

Като бях по-малка със смс.и, покрай приятелки.. Имаше едно момче дето много се харесвахме и дойде едно междучасие с приятела си пред нашата класна стая и ми каза: "Предлагам ти.", едвам се сдържах да не се смея.. :razz:
Абе няма значение как ше и предложиш, важното е да знаеш, че тя те харесва, останалото няма значение..

GodLovesYou
09-14-2009, 20:20
щи купя 3 бири
моя си xD

MadeOfWater
09-21-2009, 07:41
ами хванахме са за няква простотия на бас и трябваше ако той спечели да ме целуне и така и стана ама аз се дърпах,понеже не мога да приема да се целувам с момче с което не ходя и той ми предложи и тогава го целунах :-D смешна история :-D

valdesbg
09-21-2009, 08:26
С последната ми приятелка аз направих първата крачка. Нямаше думи, нямаше обяснения, просто видяхме че има привличане - нацелувахме се едно хубаво, напрегръщахме се и така. На края на вечерта с поглед се разбрахме че вече ходим официално. И така. Не сме се питали "искаш ли да си ми гадже" и подобни :)

8992LIGHTER
09-21-2009, 08:34
Той: И кфо искаш ли да хоййм :) :oops:
Аз: Къде? 8-)
Той:ъъъъъ :-o :shock:
Аз: да бе разбрах ...Да :grin:

Di
09-21-2009, 08:36
С мен ли си или не?
Смисъл?!
Зарежи?
С теб съм бе!
:razz:
мале колко тъпо :oops:

sunity06
09-21-2009, 08:53
Излизания, мили неща по skype, sms-и, съблазняване от агента му(т.е. котката му), целувка, и след тва разговора какво е положението между нас :-)

Madn3s5
09-21-2009, 09:51
с бившия..
2 месеца разходки,смс-и, сладки неща в скайп
до вечерта когато ме целуна на балкона
:)

Re5peC7
09-21-2009, 09:55
Нещата просто се получават, затова и няма смисъл от такива въпрости :)

kidwestern
09-21-2009, 09:55
оф ето ги другите сбъркани..
диалог по скайп:
момче: ЗДРАСТИ АРЕ ДА СИ СТАНЕМ ГАДЖЕТА?
момиче: ДА
момче: ОК ЗНАЧИ СМЕ ГАДЖЕТА ИСКАМ ДА ТЕ ГЛЕДАМ ЦЯЛ ДЕН !

^ детска градина стайл.
както вика хилъри,която е права в по-малкото случай,някоя друга среща,и целувка..

ShowMeYourGenitals
09-21-2009, 11:09
на мене сегашния ми приятел не ми предложи, а и + т'ва смятам за тъпо някой да ми каже "айде да станем гаджета", ха-ха =) ние тръгнахме на 22 март и си бяхме като гаджета сичко о-кей ама аз се чудих дали ходим или не ;Д и като стана 22ри април ми вика "един месец, а?" и аз "ааа, ъъм, да е" :D

Brok3nHeart
09-21-2009, 11:25
Писахме си в скайп :D Каза ми че иска да се видим и да поговорим и ето ни в 11 вечерта се разхождаме. Накрая ме изпрати до нас и ме целуна :-D

ShtrudeL
09-21-2009, 11:35
Не ми е предлагал,но мога да кажа как тръгнахме.
07.05.08 - някъде към 14:30 с смс от моя страна с въпроса кога се прибира вкъщи.Отговори ми,че след малко...забих,забравих си за момент граматиката,мислех около 30 мин и накрая излязох от нас трепереща без грам мисъл в главата. Първото нещо,което направих въпреки себе си. Отидох пред неговия вход и кротко си седнах на пейката и го изчаках.Сърцето ми щеше да изкочи от вълнение,а когато дойде просто го гушнах и едва го пуснах. След тва последваха разходки,приказки и накрая ме целуна. <3 Помня как му стисках ръката и се сгушвах в него от притеснение.
А...преди тва на 17 март пак към толкова часа го гушнах за пръв път на free hugs...от целия народ който беше пред даскало търсех само него,а останалите бяха Нищо.
И така.

Cause you know me and I know you
boy your love is where it's at
(music)
<3

bebe7o
09-21-2009, 16:44
Ми колкото и тъпо да е , точно т'ва ме пита.. :D :D :D Беше много сладък. За пръв път му се налагаше да предложи на момиче по скайп. :D . А аз както си го харесвах от половин година въобще не ми направи впечатление. Бях на 7то небе. И така вече почти 2 години. :D

stup1fy
09-21-2009, 16:47
Предполагам е нужно официално да се знае,че ходите с някого
Дори и подпис върху лист ли му искате?

Thefrostless
09-21-2009, 18:44
Тя ме намери. Беше забъркано и 2-ро момче :( 2 седмици подред излизахме само с нея а тя ..шматето отделяше 1 час от деня си ( и то вечерта ) да се среща с един бухал :o През това време аз седях и я гледах и се опитвах по всякакъв начин да и обърна внимание. Но за съжаление , тя или се правеше ,че съм й безразличен, или наистина съм такъв. Един ден ми каза ,че мисли да тръгне с въпросния господин '' Бух'' по скайп...( чакала той да й се обади, но тъпака не го направил в последствие ) На мене ми стана много тъпо и си казах
- '' Аве тая или е сляпа или е побъркана ''! и реших да дейставам
Излизам някакъв надъхан от нас и я извиках. Седнахме на 1 пейка и почнах да и се обяснявам в любов. И знаете ли какво ми каза ????
'' Мне , ти не си влюбен''. Побеснях. И така и така .... Един ден отново излязох с нея и въпросната госпожа ''В'' и седнахме м/у една детска градина и бившата община. Говорихме си за общи работи ( цялата стена на детската градина беше изрисувана с ''Tokio Hote'' а ние и двамата ги мразим ) Както и да е .. Мина час мина два и беше време да се прибираме. Докато я изпращах тя през цялото време ми говореше каква чанта искала ,каква блузка искала , какво дънки и едни ей такива работи. Аз седя и я слушам и си мисля '' Лелее, тая ако знае ,че след 2 минути какво ще я направя...'' И спряхме до един блок (обикновено до там я изпращах) И тя седи и ме гледа и чака поредната прегръдка (какво всеки ден ), но този път беше различно и ме гледаше странно..
И аз я питам- '' Целувка ли искаш '' ''В'' седи постресена и казва- '' Мхм' и я награбих . После като се прибрала в тях била на 7-мото небе от щастие . Това е нашата история. Тъпо коти

:-)

buttertoast
09-23-2009, 13:07
мм тъкмо бях приключила най-яката връзка в живота си и бях дотам отчаяна от момчетата,че не исках абсолютно никакви емоционални отношения от никого. исках да си намеря някакъв,да си напрая кефа с него за 1 вечер и да си замина преди да се е усетил..

появи се един субект,бивш на моя приятелка и,хич да не е, доста хубав. всеки път като се виждахме ме гледаше странно и ми говореше някакви работи, не помня и аз какви. така в 1 момент реших,че искам някоя вечер да го хвана на къс пас,да го натисна здраво и,както си мислех,да изчезна след това. и без тва му се носеше славата на ку*ва,нямаше да му е проблем. знак от съдбата ли,какво ли, видяхме го с приятелката ми навън докато коментирахме идеята ;d навъртахме се един около друг,приказвахме си,пусках му някакви мухи и в един момент го награбих. така до края на вечерта. доволна и щастлива му казвам чао и се обръщам да се прибирам. но .. той поиска да се видим пак. добре,видяхме се на другия ден, но .. не беше същото диво изпълнение от предната вечер. беше някакъв мил,нежен .. се1 ходим, а аз не го приемах ни най-малко насериозно и постоянно го контрирах.
видяхме се и другия ден,и по-другия,и по-по-другия и по някакъв начин свикнах с него и се отказах да му бягам. така си е и досега и всъщност,наистина не мисля да се отказвам от него :grin: в скоро време може и да се пренеса да живея в тях. а откъде започна всичко ...

angelkata_dqvolkata
09-23-2009, 13:50
Той: Е, как мислиш..ще се получи ли между овен и лъв?..

Хубав спомен... ;(