PDA

View Full Version : ПОМОЩ!!!Разбиха ми паролата на скайпа



vanesa0pld
09-14-2009, 19:44
Здравейте.Някой ми разби паролата на скаипа.Както си седях и изведнъж скаипа се отписа и пишеше че трябва да влезна с НОВАТА си парола.А аз не си я смених а просто гледах кои абонати са на линия и той се отписа.Пробвах с разбравена парола,но явно ,,хакера,, и е сменил имейла.Изпраша някакъв текст,май на арабски и изпраша мякакъв гайл)каза ми го една приятелка)
Какво да правя и от какво може да е? :o

slavito007
09-14-2009, 19:47
Виж дали са ти влезли в пощата, на която е правена регистрацията в скайп. На мен така веднъж ми я хакнаха и гледай как се почва да се сменят пароли...

vanesa0pld
09-14-2009, 19:48
Виж дали са ти влезли в пощата, на която е правена регистрацията в скайп. На мен така веднъж ми я хакнаха и гледай как се почва да се сменят пароли...

ами пробвах,но не са влизали

doomkillerr
09-14-2009, 19:58
В последно време забелязвам тенденция с проблема "разбити пароли" на скайп... Хора слагайте си и защитна стена (Firewall) на компютъра, а не само антивирусна програма! 8)

ExtrAc7
09-14-2009, 23:49
Аз не мога да ви разбера как така ви разбиват та ка моли програми да имало за хак :shock: :shock: :shock:

smileforyou12
09-14-2009, 23:51
Еми май ще правиш нов скайп.. 8-)

smileforyou12
09-15-2009, 00:47
Е дай да ревем, че са и разбили скайп паролата... :smt012

rosenhristev
09-15-2009, 09:45
Е дай да ревем, че са и разбили скайп паролата... :smt012


Излишен спам ама нали си модератор,може да си го позволиш!

Ти не правиш излишен спам в момента егати наглото държание...

ExtrAc7
09-16-2009, 21:39
Еми май ще правиш нов скайп.. 8-)Много смешно, чедо.. 8-)
ExtrAc7, няма и да разбереш. ask google ;]

Хее айде хакери дето ги имало тия програми хакнете ми моя скайп самото изречение програма за хак е тъпо !

doomkillerr
09-16-2009, 22:02
...самото изречение програма за хак е тъпо !

"ExtrAc7" - може би под израза "програма за хак" някой хора разбират програма действаща тайно на даден компютър наблюдаваща всички процеси на него и препращаща събраната информация на даден потребител! Тези "програми" са извесни още като троянски коне (Trojans - злонамерена програма, за която се твърди, че притежава някаква полезна цел, а всъщност би причинила нещо съвсем различно при изпълнението си, например: превземането на канали в "Internet Relay Chat", изтриване на съдържание от твърдия диск, кражба на поверителни данни (пароли, информация за банкови сметки и кредитни карти) и др.)



Хее айде хакери дето ги имало тия програми хакнете ми моя скайп...

- "ExtrAc7" - Искам да ти дам един приятелски съвет - "Не си търси белята!!!" 8)

ExtrAc7
09-16-2009, 22:30
...самото изречение програма за хак е тъпо !

"ExtrAc7" - може би под израза "програма за хак" някой хора разбират програма действаща тайно на даден компютър наблюдаваща всички процеси на него и препращаща събраната информация на даден потребител! Тези "програми" са извесни още като троянски коне (Trojans - злонамерена програма, за която се твърди, че притежава някаква полезна цел, а всъщност би причинила нещо съвсем различно при изпълнението си, например: превземането на канали в "Internet Relay Chat", изтриване на съдържание от твърдия диск, кражба на поверителни данни (пароли, информация за банкови сметки и кредитни карти) и др.)



Хее айде хакери дето ги имало тия програми хакнете ми моя скайп...

- "ExtrAc7" - Искам да ти дам един приятелски съвет - "Не си търси белята!!!" 8)

И пак не са програми които да си инсталираш като winamp и вече да си хакер :lol:

Болшинството от тези "хакнати" пароли са научкани :) в IRC хакерите (поне някои) бяха админите като сменят pass-а на канала през OS :)

SolusChristus
09-16-2009, 23:36
Така...

"За да получиш новите скайп емотиконки, напиши си името и паролата в долното поле"

Или пък да стартираш скайп два пъти от някой сайт, пак да си напишеш името и паролата...

Сещаш ли се на къде бия?

rosenhristev
09-17-2009, 05:53
Смятам темата, че е приключила...

а относно IRC и тази глупост която е написана по горе за "админите" и OS защо говорите глупости... :)