PDA

View Full Version : Как да разкарам гаджето



MimmZzZchYyY
09-14-2009, 20:23
Тръгнах с едно момче, за да забравя друго. В началото можеше да се каже, че имах някакви чувства към него и си мислех, че постепенно нещата ще се оправят, но уви. Излизахме, но с него просто не ми е приятно. Времето ми минава толкова бавно, а и с него не можем да намерим обща тема. Той постоянно иска да му звъня, да излизаме, прави ми намеци, едва ли не да се карам с други момичета които го харесват... :cry: Нее.. просто е непоносимо... Иска да отлагам всичките си ангежименти, за да изляза с него. Ако случайно някой път забравя да му се обадя или не му вдигам, постоянно ми го натяква, а не прави сметка, дали мога... :cry: :cry:
Моля ви, помогнете ми.. дайте някакви предложения как да да го зарежа или какво да му кажа, защото вече не издържам...

tuzaro
09-14-2009, 20:27
епа кажи му че не стават нещата

FromAutumToAshes
09-14-2009, 20:28
Обясни му как стоят нещата. Не бъди лъжлива кучка, и да търсиш ингриги... Истиниата>всичко останало ;)

ShtrudeL
09-14-2009, 20:28
...Никой не тръгва с никой,за да забрави друг в действителност. Втълпявате си излишни простотии.
И щом толкова искаш да го оставиш,толко ли не можеш да се сетиш за един прост разговор,в който общо казано да му кажеш "Край".
Наистина ви се чудя що се правите на ударени по главата...

lillytheone
09-14-2009, 20:28
Е кво толкова сложно
Теглиш му една майна иии те тава е.. :D

haritov
09-14-2009, 20:31
Тръгнах с едно момче, за да забравя друго. В началото можеше да се каже, че имах някакви чувства към него и си мислех, че постепенно нещата ще се оправят, но уви. Излизахме, но с него просто не ми е приятно. Времето ми минава толкова бавно, а и с него не можем да намерим обща тема. Той постоянно иска да му звъня, да излизаме, прави ми намеци, едва ли не да се карам с други момичета които го харесват... :cry: Нее.. просто е непоносимо... Иска да отлагам всичките си ангежименти, за да изляза с него. Ако случайно някой път забравя да му се обадя или не му вдигам, постоянно ми го натяква, а не прави сметка, дали мога... :cry: :cry:
Моля ви, помогнете ми.. дайте някакви предложения как да да го зарежа или какво да му кажа, защото вече не издържам...

пример: малък ти е за нищо не ставаш КЪСАМЕ!!

Neftochimic
09-14-2009, 20:34
епа кажи му че не стават нещата
+1

само недей му казвай, че си тръгнала с него защото си искала да забравиш некви друго момче... 8-)
че ще му стане мега зле :-D

0nem0retIme
09-14-2009, 21:00
...Никой не тръгва с никой,за да забрави друг в действителност. Втълпявате си излишни простотии.
И щом толкова искаш да го оставиш,толко ли не можеш да се сетиш за един прост разговор,в който общо казано да му кажеш "Край".
Наистина ви се чудя що се правите на ударени по главата...

Много точно.

m0n4yyy
09-14-2009, 21:04
Хах, подари му букет с картичка "Късаме", няма да го заболи толкова .. :D :D .. шегата на страна, първо се опитай по лекия начин да му кажеш, че не искаш да си с него, а ако "не те разбере" бъди по- груба. Няма нищо трудно. :) :)

Hilary_
09-14-2009, 21:06
ми отиваш и му казваш толкова ли е сложно ... :?

ThePowerOfLove
09-14-2009, 21:06
Просто му казваш "Нещата май не се получават." или нещо от рода и готово..

punkrock
09-14-2009, 21:15
Искам да си останем само приятели :)
ХАХахахахха боже толкова ли ти е трудно ве, или просто спираш да го търсиш и като ти каже 'искам да се видим тва онова' казваш заета съм айде утре, като се обади утре пак казваш, че не можеш, щот си заета и накрая ще му омръзне и ще те зареже..
Тъй че воубщееееееее да не та е*е ;)

NamelessRomantic
09-14-2009, 22:32
Ти си боклук.

По темата - ми директно.Най-лесно е така.

П.П. Споменах ли че си боклук?

punkrock
09-14-2009, 22:46
Ти си боклук.

По темата - ми директно.Най-лесно е така.

П.П. Споменах ли че си боклук?
Хахахахаха стига ве човек, като си бил малък или малка или квото там да не би да си бил умен
аааамаха дръжте се малко ве :?

NamelessRomantic
09-14-2009, 22:53
Ми не,не съм бил умен.И знаеш ли какво?
Казваха ми че съм боклук 8-) .
Circle of life.

punkrock
09-14-2009, 22:57
Ми не,не съм бил умен.И знаеш ли какво?
Казваха ми че съм боклук 8-) .
Circle of life.
И хубо ли ти беше като ти викаха така а 8-) ?

KisskilleRcHe
09-15-2009, 05:00
Ми много е елементарно.... Заставаш пред него и му казваш да изчезва... ХХхаХАХахХА :D

fire_cat
09-15-2009, 07:50
На първо място въобще не е трябвало да тръгваш с него за да забравиш друго момче. Съгласна съм, че когато някое момиче е скъсало с гаджето си, е нормално да продължи напред и да срещне някой друг. Но тя трябва да тръгне с този някой не защото иска да забрави миналия, а защото наистина го е харесала и е готова за нови неща.
Все пак явно ти е доста неудобно в тази ситуация. Не виждам друг начин освен да му кажеш, че искаш да скъсате и просто вече не изпитваш интерес. Той може доста да се обиди, но все пак ще го преживее.

kuklichka_bg
09-15-2009, 15:01
да и аз съм така сега... и нз как до го отрежа... :x

milan4eto
09-15-2009, 18:53
Отиваш и му казваш, че нещата не се получават и че искаш да си останете само приятели, не е толкова сложно. Може да му стане гадно, но няма как, ще го приживее.

П.П Наистина не му казвай че си тръгнала с него за да забравиш бившия си. :)

curka87
09-16-2009, 07:33
Какво му е толкова сложното да скъсаш с някого. Разбирам да сте заедно примерно от години, че да ти е гадно. А вие ходите сигурно от няколко месеца, да не е и по-малко и ти се чудиш......
Както и да е. Просто като искаш да скъсате, отиваш и му казваш, че нещата не вървят и искаш да се разделите и готово.

Shadow1596
09-16-2009, 12:49
Купи му силиконова путка. Ще разбере намека...а ако искаш по евтино да минеш му купи един плейбой и му кажи - " Е това ще получиш само." и си тръгни xD ще разбере намека.

sulley
09-16-2009, 13:00
Излезте на спокойно място и му го кажи направо.Внимателно,но без увъртания и прекалени обяснения.

ПП. И другият път,за да не те наричат боклук,не използвай хората.

blackphobia
09-16-2009, 14:33
нареждаш до девето коляно.Няма как после да иска да е с теб.

Rhype
09-16-2009, 15:27
Прати му линк за темата и той ще разбере ,като види какво пишат другите хора

reni7o0o
09-16-2009, 17:47
Много лесно казваш му да се видите защото искаш да си поговорите. Казваш му, че не искаш да си с него повече, че те задушава, че искаш да си сама на този етап от живота си, че не искаш да го нараниш и искаш да си останете приятели и така...Вярвам че ще те разбере. Успех :)

TheLegend
09-16-2009, 20:58
епа кажи му че не стават нещата

съгласен съм с tuzaro,майна :D

.. DeViL mAy CrY ..
09-16-2009, 21:16
Имала съм подобен проблем.Много е гадно,но щом нямаш чуства към него,кажи си му го,няма смисъл да го лъжеш и него и да се чуствап гадно като си с него.Кажи му че нешата не се получават,че предпочиташ да си сама засега,искаш да сте в добри отношения,ясно е че ще му стане тъпо,но все пак

leko_otkachena
09-16-2009, 21:27
Обясни му как стоят нещата. Не бъди лъжлива кучка, и да търсиш ингриги... Истиниата>всичко останало ;) +

ExtrAc7
09-16-2009, 22:20
Дай му линк към темата :) ти не знаеш как да си деликатна, че го познаваш та ние ли :) според мен кажи му истината и всичко което чувстваш и мислиш :)

Yancheto
09-17-2009, 05:27
Съгласна съм с почти всички мнения преди мен- най-добре му кажи директно,че нямаш чувства към него и искаш да скъсате. Но моля те, пропусни частта с ` Нека си останем приятели`.