PDA

View Full Version : Тае-бо,бокс или кик-бокс за отслабване?



monhity
09-14-2009, 22:14
Кое от трите е най добро за отслабване.. говорим за корем и паласки.... :-D :-D ако мем разбирате.. а и каде близо до студенски град има зали за тези спортове?

ZipFail
09-15-2009, 08:34
А що не вземеш да изкараш една диета и малко коремни преси ?
Доста по-лесно ще ти дойде..

monhity
09-15-2009, 09:35
ЛЕЛЕ zipfail да знаеш само колко диети съм правила просто... не бяха точкови разделни.. по едно време не ядях нищо.. по едно време месо.. п0сле спрях сладки и тестени.. отсабнах с 13 кг... но искам да си стегна корема а относно коремните преси.. стигала съм до 200 на ден и то редовно в продължение на 2 месеца.. :( :(

ZipFail
09-15-2009, 10:01
Не ти трябват сложни и убиващи диети за да се стегнеш.
Просто спри сякакво мазно, сладко много рядко, и се опитай да понамалиш тестените..наблягай на храни помагащи за изгарянето на мазнините и съдържащи повече протеин :)
А от много коремни преси, още повече редовно ефекта е никакъв...при тях най-важно е разнообразието защото корема бързо свиква..
Не е задължително редовно да се пренатоварваш.Прави примерно през ден но прави разнообразни упражнения..
Тази (http://vbox7.com/play:c500421d) комбинация е хубава и има наистина добър ефект, можеш да я пробваш :)

monhity
09-15-2009, 18:38
Мерси наистина много ми помагаш.. а за тичането?? то помага ли за паласки и корем.. :grin: Мерсии.. знаеш ли даи си скайпа... така и така подхващаме теми :-D пиши ми на ЛС

monhity
09-20-2009, 12:32
А.. някой от форума тренира ли тае-бо.. искам да знам дали е трудно.. ?? :(

Zaharinka
09-20-2009, 21:51
^
Аз,аз не е трудно смисъл зависи какво е физическото ти състояние.На мен ми действа много добре и ободряващо и извайва супер яки дупета :-)