PDA

View Full Version : много я пбичам :помогнете"



SuN15
09-14-2009, 23:13
така има едно момиче от моя клас , много я обичам

но тя не показва чуства кам мене

знам че има нещо повече от приятелство

начинат по които се държи към мене , начинът на говорене , на гледане ...

но проблема е , че тя си хресва по голями от нея

а аз сам колкото нея и нз какво да права ...

моля момичетата да ми преложите да напрара нещо щото не искам да се
отказвам от нея , просто я обичам много ...

момчетата също могат да помагат .



благодаря на секи които ми помага , и моля без тъпи коментари .

smileforyou12
09-14-2009, 23:49
И цяло лято нищо не предприе???

pwnage
09-15-2009, 00:04
Да предположим,че не си хиперболизирал(преувеличи ) истината,относно
държанието на въпросното момиче към теб. Тя може и да харесва
батковци,но ако и покажеш,че може да си и упора и приятна компания,то
най-малкото,би го оценила. Прецени дали я познаваш достатъчно добре,ако е така то всъщност имаш предимство. Покажи и,че няма повод да те подценява затова,че си неин набор. Излизайте заедно по-често,тъй като се предполага,че като сте съученици няма да ти е трудно.Важно е да усетиш кога да прекрачиш границата,приятелство-връзка.

Надявам се да съм ти дал полезни насоки.

balon4eee
09-15-2009, 00:05
Трудно

LovEsIckk
09-15-2009, 06:04
Защо винаги бъркате доброто приятелство с 'нещо повече' !?

SuN15
09-15-2009, 09:50
И цяло лято нищо не предприе???




ми не си беше у дома

LoveRetroMusic
09-15-2009, 09:52
От къде знаеш, че си по-специален за нея, кажи й, че я харесваш, ако не ти отвъртне със същото, голяма работа. 8-)

SuN15
09-15-2009, 09:52
Да предположим,че не си хиперболизирал(преувеличи ) истината,относно
държанието на въпросното момиче към теб. Тя може и да харесва
батковци,но ако и покажеш,че може да си и упора и приятна компания,то
най-малкото,би го оценила. Прецени дали я познаваш достатъчно добре,ако е така то всъщност имаш предимство. Покажи и,че няма повод да те подценява затова,че си неин набор. Излизайте заедно по-често,тъй като се предполага,че като сте съученици няма да ти е трудно.Важно е да усетиш кога да прекрачиш границата,приятелство-връзка.

Надявам се да съм ти дал полезни насоки.


ами не сам преовеличил , относно дали я позмнавам добре ми не много добре , но 1 година нее малко се пак и знам че нее само приятелство

но не и любов .

SuN15
09-15-2009, 09:54
От къде знаеш, че си по-специален за нея, кажи й, че я харесваш, ако не ти отвъртне със същото, голяма работа. 8-)

ако ме отреже няма да ми е хубаво , а и ако знае и после няма да я гледам по начина които е сега .

SuN15
09-15-2009, 09:55
Защо винаги бъркате доброто приятелство с 'нещо повече' !?


щот имам доста добри приятели , и знам че тва междо нас нее просто приятелство не и лубов нее .

LoveRetroMusic
09-15-2009, 09:57
От къде знаеш, че си по-специален за нея, кажи й, че я харесваш, ако не ти отвъртне със същото, голяма работа. 8-)

ако ме отреже няма да ми е хубаво , а и ако знае и после няма да я гледам по начина които е сега .

Не си опитал, нали ?

SuN15
09-15-2009, 09:58
От къде знаеш, че си по-специален за нея, кажи й, че я харесваш, ако не ти отвъртне със същото, голяма работа. 8-)

ако ме отреже няма да ми е хубаво , а и ако знае и после няма да я гледам по начина които е сега .

Не си опитал, нали ?


не

LoveRetroMusic
09-15-2009, 09:59
Ами човек, щом е нещо повече от приятелство, ако си сигурен какво чакаш ? Познаваш ли я добре ? Тя познава ли те ... айде ;D

SuN15
09-15-2009, 10:03
Ами човек, щом е нещо повече от приятелство, ако си сигурен какво чакаш ? Познаваш ли я добре ? Тя познава ли те ... айде ;D

проблема е че не сам сигорен с чуствата и :-o тя ме познава по добре ..
какво качам ли , не искам да буда наранен :o може
да ви се струвам супер тъпо че сам в тази ситуациа но ...

dimitar_ak
09-15-2009, 10:03
Супер лесно е. Предлагаш и да излезете и ще разбереш. И гледай да не си супер спечен

SuN15
09-15-2009, 10:07
Супер лесно е. Предлагаш и да излезете и ще разбереш. И гледай да не си супер спечен

същност сега като се замисля тя маи имаше напредвид че я хресвах , нз маи от един приятел беше разбрала , и не се одрупна или приближи , аз се отдрипнах . но си имаше гадже и не исках да си има проблеми .

SuN15
09-15-2009, 10:08
ШИ Я МАНДРЪСАШ ЛИ?


какво ? ... не те разбрах .

LoveRetroMusic
09-15-2009, 10:22
Ами човек, щом е нещо повече от приятелство, ако си сигурен какво чакаш ? Познаваш ли я добре ? Тя познава ли те ... айде ;D

проблема е че не сам сигорен с чуствата и :-o тя ме познава по добре ..
какво качам ли , не искам да буда наранен :o може
да ви се струвам супер тъпо че сам в тази ситуациа но ...

Ами как можеш да си сигурен ?! Излезте, говорете, целуни я ... и тей. :D

dimitar_ak
09-15-2009, 10:23
Супер лесно е. Предлагаш и да излезете и ще разбереш. И гледай да не си супер спечен

същност сега като се замисля тя маи имаше напредвид че я хресвах , нз маи от един приятел беше разбрала , и не се одрупна или приближи , аз се отдрипнах . но си имаше гадже и не исках да си има проблеми .

Да разбирам ли, че досега само си седял отстрани и не си предприел нищо.?

SuN15
09-15-2009, 10:28
Супер лесно е. Предлагаш и да излезете и ще разбереш. И гледай да не си супер спечен

същност сега като се замисля тя маи имаше напредвид че я хресвах , нз маи от един приятел беше разбрала , и не се одрупна или приближи , аз се отдрипнах . но си имаше гадже и не исках да си има проблеми .

Да разбирам ли, че досега само си седял отстрани и не си предприел нищо.?

от носно гаджета ... не , но като фр сам приел и то доста ...


абе маината мо ще га спечела ... още тази нощ ще га помоля да излезем

LoveRetroMusic
09-15-2009, 10:31
Много е просто. ;d

dimitar_ak
09-15-2009, 10:35
Ще ти е неприятно да го прочетеш, но НИКОГА НЕ СЕ СПРИЯТЕЛЯВАЙ С МОМИЧЕ, КОЕТО ИСКАШ ЗА ГАДЖЕ. Трябва от самото начало на познанството си ясно да и покажеш за какво точно дружиш с нея. Станеш ли й приятел и възприема ли те тя за такъв после нещата за почти невъзможни. Щом сте такива приятели давай директно. Разкрий се. Поне е сигурно, че няма да ти се обиди и няма да те изрита грубо

SuN15
09-15-2009, 10:40
Ще ти е неприятно да го прочетеш, но НИКОГА НЕ СЕ СПРИЯТЕЛЯВАЙ С МОМИЧЕ, КОЕТО ИСКАШ ЗА ГАДЖЕ. Трябва от самото начало на познанството си ясно да и покажеш за какво точно дружиш с нея. Станеш ли й приятел и възприема ли те тя за такъв после нещата за почти невъзможни. Щом сте такива приятели давай директно. Разкрий се. Поне е сигурно, че няма да ти се обиди и няма да те изрита грубо\

прав си ... тва е начина да я спечеля . няма да доиде сама кам мене .
преди малко и звънах но ми даваше заето слад малко пак ше опитам ... и ще ви кайа кво стана .

SuN15
09-15-2009, 10:50
така има едно момиче от моя клас , много я обичам

но тя не показва чуства кам мене

знам че има нещо повече от приятелство

начинат по които се държи към мене , начинът на говорене , на гледане ...

но проблема е , че тя си хресва по голями от нея

а аз сам колкото нея и нз какво да права ...

моля момичетата да ми преложите да напрара нещо щото не искам да се
отказвам от нея , просто я обичам много ...

момчетата също могат да помагат .



благодаря на секи които ми помага , и моля без тъпи коментари .
съжалява те!!!

ми евала ти прара ... ко ...

щом не ти хресва се махаи ...




маждо другото сега говорех с нея казаи дали иска да излезнам така да се поразходим щото ми е тупо . и тя прие благодаря от сурце на dimitur_ak ...
тои ми повлия и сега сам решен да я спечеля . благодаря и на сички коити написаха по нещо . освен на spanki2000 .

SuN15
09-15-2009, 11:02
така има едно момиче от моя клас , много я обичам

но тя не показва чуства кам мене

знам че има нещо повече от приятелство

начинат по които се държи към мене , начинът на говорене , на гледане ...

но проблема е , че тя си хресва по голями от нея

а аз сам колкото нея и нз какво да права ...

моля момичетата да ми преложите да напрара нещо щото не искам да се
отказвам от нея , просто я обичам много ...

момчетата също могат да помагат .



благодаря на секи които ми помага , и моля без тъпи коментари .
съжалява те!!!

ми евала ти прара ... ко ...

щом не ти хресва се махаи ...




маждо другото сега говорех с нея казаи дали иска да излезнам така да се поразходим щото ми е тупо . и тя прие благодаря от сурце на dimitur_ak ...
тои ми повлия и сега сам решен да я спечеля . благодаря и на сички коити написаха по нещо . освен на spanki2000 .
То ти ко си мислиш че е излязла от тебе зарад друго а не щото та съжалява.Момичета на твойта възраст са пачи.

ми едвали една "пача" ще съжелява някои .

и не го приемаи лично но , секи си има маика и по твоита логига маикати е била пача , както моита както и на сички хора по свете .
мисла че това е ного туп отговор ...

SuN15
09-15-2009, 11:05
и да прав си днешно време има ного пачи . но не сички сатакива .:)