PDA

View Full Version : Какво да правя?



betyrk
09-15-2009, 09:29
Обръщам се към вас,защото съм раздвоена,всичките ми приятели казват различно..незнам как да постъпя.Имам приятел от 6 месеца вече по голямо от мен с 3 години и общо взето всичко си вървеше гладко без проблеми,но той излезе отпуск тия дни и по цял ден излиза с негов приятел ходи по разни планини вили ала бала..и за мен намира супер малко време.На приятелките ми гаджетата им звънят през 1 час,а моя ми звъни веднаж на ден..чувствам се някак все едно не му пука какво правя сега..с кой съм и т.н.Иначе ако разбере че съм излизала почва да ми се цупи..Въпроса ми е дали да го скъсам?Какво да му кажа въобще,просто не се интересува хич напоследък от мен,а това е достатъчно за да се почувствам отхвърлена..

w0sh
09-15-2009, 09:33
На приятелките ти гаджетата са олигофрени.

Хванала си си мъж, който ти дава свобода, пък се оплакваш.

Ако ти звънеше всеки час пак щеше да искаш да го скъсаш.
Аз да бях ептен нямаше да се обаждам.

LoveRetroMusic
09-15-2009, 09:41
Баси тъпото, естествено, че трябва да излиза човека. 8-)
За какво ти е да ти звъни през 5 минути, накрая ще ти писне, чесно ...

aloveyou
09-15-2009, 09:55
На приятелките ти гаджетата са олигофрени.

Хванала си си мъж, който ти дава свобода, пък се оплакваш.

Ако ти звънеше всеки час пак щеше да искаш да го скъсаш.
Аз да бях ептен нямаше да се обаждам.

Да,напълно съгласна съм...

А ако ти звънеше през 5-10 минути наистина щеше да ти омръзне много бързо

Erica1
09-15-2009, 10:14
Може би неиска да се задушавате, знам ли.

LadyDi
09-15-2009, 10:59
На приятелките ти гаджетата са олигофрени.

Хванала си си мъж, който ти дава свобода, пък се оплакваш.

Ако ти звънеше всеки час пак щеше да искаш да го скъсаш.
Аз да бях ептен нямаше да се обаждам.
И аз съм съгласна. Аз обичам да ми се обаждат ако имат да ми казват нещо. В противен случай се задушавам.

miss_asi
09-15-2009, 11:06
Маццка,честно да ти кажа и ние момичетата не знаем кво искаме.Хем да не ни се обаждат,за да ни проверяват,хем обратното ... Еми моя съвет е да поговориш със него,да му изясниш,че искаш да ти си обажда по повече от 1 път на ден и,разбира се, да се виждате по-често :) Според мене откровеността е отговора.Поговорете пък ще решиш след това какмо да правиш. :)

dimitar_ak
09-15-2009, 11:36
Голямо разискване се получи, а истината е, че просто ти липсва. Кажи му го като ти се обади или ти му се обади да му го кажеш.

Crazytu
09-15-2009, 12:18
Ти си си хванала идеалният приятел, който не ти звъни през 5 секунди ии както казаха по-горе ти дава свобода, а се оплакваш .. Но както и да е .. Преди да го отрежеш защо не поговорите, кажи му как се чувстваш ..

sunshine92
09-15-2009, 13:20
И той има нужда от малко свобода, изчакай пък ако продължава да е все така поговорете - това е единствения начин да разясните проблемите, които те тормозят и евентуално да намерите решение за тях. :)

gabi_94
09-15-2009, 13:47
ааабе добре си си, не се вкарвай в некви филми, ти кво искаш да ти звъни през 5 минути и постояно да те пита къде отиваш, с кого, кога ще се прибереш и т.н. На една мн близка моя приятелка гаджето и е определило даже вечерен час и постоянно и звъни, пише смси, повярвай от нея знам, че е досадно и се карат много именно заради това.

lubomirky
09-15-2009, 14:09
На приятелките ти гаджетата са олигофрени.

Хванала си си мъж, който ти дава свобода, пък се оплакваш.

Ако ти звънеше всеки час пак щеше да искаш да го скъсаш.
Аз да бях ептен нямаше да се обаждам.

Ако толкова искаш да ти звъни по-често, кажи му през 3-5 часа да ти звъни, за да го чуеш само какво прави.

ELiTyYy
09-15-2009, 14:17
с бившия ми бяхме по същия начин..само че разликата е ..че аз се тровех 9 месеца...ясно е на къде отиват нещата...

RaZzer
09-15-2009, 14:44
На приятелките ти гаджетата са олигофрени.

Хванала си си мъж, който ти дава свобода, пък се оплакваш.

Ако ти звънеше всеки час пак щеше да искаш да го скъсаш.
Аз да бях ептен нямаше да се обаждам.

+++

djudjulinkaa
09-15-2009, 14:50
Според мен е тъпо да мислиш да късате.. Както казаха вече той ти дава свобода, която в много връзки липсва.. Може би няма проблем в него..в смисъл отчуждаване, а просто си е такъв.. Има различни хора за това не гледай какви са приятелите на приятелките ти.. :) Поговори с него ако наистина толкова те дразнят тези неща, които сподели с нас и си решете какво да правите.. :)

deni4eto
09-15-2009, 15:39
И аз не мисля ,че трябва да късате :)
В началото на връзката със сегашният ми приятел,той ми звънеше през 1 час,после по 5-6 пъти на ден и така до днес -средно по 2 пъти на ден,ако не се видим.Званим си само да се разберем каде да се видим,дали ще идва вкъщи или аз утях ,или да се разберем нещо.
ТОва не е от значение по колко пъти ще се чуете.
Всичко отминава,ще видиш че ако се задържите по повече ще има дни в които няма да се чувате ,няма и да се виждате.Но това не означава че трябва да късате...ддз
Ако връзката е отвърдена няма от какво да се притесняваш :)

MiMcHeToOo
09-16-2009, 07:28
Хората са различни. Нищо притеснително няма в държанието на приятеля ти освен това, че ти се цупи, когато излизаш.

mOBSCENE
09-16-2009, 11:39
Обръщам се към вас,защото съм раздвоена,всичките ми приятели казват различно..незнам как да постъпя.Имам приятел от 6 месеца вече по голямо от мен с 3 години и общо взето всичко си вървеше гладко без проблеми,но той излезе отпуск тия дни и по цял ден излиза с негов приятел ходи по разни планини вили ала бала..и за мен намира супер малко време.На приятелките ми гаджетата им звънят през 1 час,а моя ми звъни веднаж на ден..чувствам се някак все едно не му пука какво правя сега..с кой съм и т.н.Иначе ако разбере че съм излизала почва да ми се цупи..Въпроса ми е дали да го скъсам?Какво да му кажа въобще,просто не се интересува хич напоследък от мен,а това е достатъчно за да се почувствам отхвърлена..


Божеее :shock: ти глупава ли си или да?!
Явно момчето не е лигльо както повечето!За жалост моя е :-x
както и да е..СЕДНИ СИ НА ДУПЕТО и не говори такива простотии :x Тва ,че не ти звъни през 1 минута не значи ,че не му пука за теб :lol:
Отхвърлена?!Ти изобщо знаеш ли значението на тази дума?! :lol:
Абе ..Радвай се на това ,което имаш!Не прекалявай.

Намери една свястна причина ,че да го зарежеш :wink:

TheLegend
09-16-2009, 21:45
Ти си си хванала идеалният приятел, който не ти звъни през 5 секунди ии както казаха по-горе ти дава свобода, а се оплакваш .. Но както и да е .. Преди да го отрежеш защо не поговорите, кажи му как се чувстваш ..

+

LifeIsGood
09-16-2009, 21:57
Иначе ако разбере че съм излизала почва да ми се цупи..

Защо се цупи ако разбере че си излизала???

Amateur
09-16-2009, 23:00
Виж са поговори си с него,кажи му че имаш нужда от повече внимание ако не ти го даде му бии шута!

sugababe6
10-03-2009, 17:20
Маццка,честно да ти кажа и ние момичетата не знаем кво искаме.Хем да не ни се обаждат,за да ни проверяват,хем обратното ... Еми моя съвет е да поговориш със него,да му изясниш,че искаш да ти си обажда по повече от 1 път на ден и,разбира се, да се виждате по-често :) Според мене откровеността е отговора.Поговорете пък ще решиш след това какмо да правиш. :)
Напълно съм съгласна с написаното жените винаги искаме това, което не притежаваме! Имаш известна свобода за които доста момичета копнеят наслаждавай се :)

GossipGirl89
10-03-2009, 17:26
Момчето има нужда от свобода като всеки нормален човек. Бъди сигурна, че ако ти звънеше по-честичко пак щеше да си недоволна и да разправяш колко е досадно и как те задушава... Недей да правиш глупостта да го скъсаш - просто седнете и поговорете, кажи му, че ти липсва, че имаш нужда малко по-често да се чувате и така...

treisi90
10-03-2009, 21:46
поговорете.. обясни му това,което споделяш тук :wink:

PurpleDream
10-03-2009, 21:52
Обръщам се към вас,защото съм раздвоена,всичките ми приятели казват различно..незнам как да постъпя.
ако мислиш, че тук ще получиш еднакви отговори - много се лъжеш...
Имам приятел от 6 месеца вече по голямо от мен с 3 години и общо взето всичко си вървеше гладко без проблеми,но той излезе отпуск тия дни и по цял ден излиза с негов приятел ходи по разни планини вили ала бала..и за мен намира супер малко време.
еми не може постоянно да е с теб, приеми го...
На приятелките ми гаджетата им звънят през 1 час,а моя ми звъни веднаж на ден..чувствам се някак все едно не му пука какво правя сега..с кой съм и т.н.
ами човека си купонясва, не може да е трезвен постоянно и само за теб да смили, има си приятели човека- забавлява се...
Иначе ако разбере че съм излизала почва да ми се цупи..
ами много е тъп...
Въпроса ми е дали да го скъсам?Какво да му кажа въобще,просто не се интересува хич напоследък от мен,а това е достатъчно за да се почувствам отхвърлена..
ако го обичаш, ще ги приемеш тия неща или ще говориш с него....инъчеее мн си зле- излиза с приятели, не ти звъни- айде да го разкараш....тъпо, мн тъпо....